• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
teda tady zase bouří asi bude opět pršet už je to fakt síla...
29. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamča: každá jsme individuální a každý cyklus je jiný...já mám teď asi těsně před ovu a taky nemám toho hlenu moc....jsem zvyklá, že mívám víc. :fearful:
marku:ahojík dlouho jsem tě neviděla :slight_smile:
ahoj Bětuš: řešíme kočárky a ovu testíky :slight_smile: už máš taky vybráno? :wink:
29. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ahojka :slight_smile:
u nás taky leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to je tak počasí na depku....proto jsem rychle vlítla mezi vás, aby se mi zlpešila nálada :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u mě ovu proběhla včera a dneska, hlen mám ale teploty jsou dost nízko - tak taky nevím co si o tom myslet, doufám, že zítra stoupnou
29. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tady taky pěkně bouchá, snad nepříjde s bhouřkou velký vítr

aha takže opět ovu a kočárky... to je príma.
já zatím nevybírám... pak by mě to mrzelo :frowning2:
29. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětuš:přesně...hoď nám sem taky nějaký tvůj tip na kočárek :sunglasses: :grinning: whiskey byla rychlejší a napsala ti dřív :dizzy_face: :wink:
29. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je to jak adrenalinový sport :grinning: ...pořád čekáme na výsledek :dizzy_face: ...jestli dojde ovu...jestli se zadří...to čekání je běsné
29. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem jakžtak 1DPO a už jsem napjatá jak kšandy, jestli dorazí MS nebo ne :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: ovu se právě objevuje při té nejnižší teplotě. Po ovulaci teplota stoupne.

tohle by se mi líbilo
http://www.nejlevnejsikocarky.cz/sportovni-kocarek-nowalex-senatorruzne-barevne-kombinace-p-330.html
29. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zatím jasno bez mráčků - tak doufám, že bouřka nedorazí - za chvíli jdu domůůů :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady už začíná kápat ale doslovně kápat to zase bude .... :angry:
29. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem konečně doma.... jinak se k vám nedostanu, jen doma
29. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětuš: tak něco odobného jsem měla pro Šimonka...tenhle tip je většinou skvěle odpružený :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem teď byla na wc a dle zjištění z minulých cyklů sem malinko měla nahnědlý hlen což by byla asi ovu :confused: :confused: :confused: jsem dost zmatená ale to asi uvidím nejlíp zítra dle teplot...
Třeba to bylo kdoví co... :confused:
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já se v tom nějak extra nevyznám... koukám jen na styl a barvičku...
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: to jo, adrenalinový sport to je :wink: . U mně alespoň nějakej sport :wink: :wink: jinak jsem docela lenoch :grinning:
U nás se bouřka přehlanala,naštěstí..
Za chvíli přijede manža z práce, tak budu končit..
Sakra, aby toho nebylo málo, tak jsem ztratila náušnici :angry: Asi nějake smolnej den :sweat_smile:
29. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teprve 12DC což by byl zázrak kdyby to ovu byla i mě dnes popichovalo na vajuchách tak fakt nevím,jsem jak v jiříkově vidění.. :fearful: :fearful: :fearful:
29. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když vás tak čtu holky, tak si tu teplotu začnu as též měřit... i když nevím, zda to k něčemu bude :frowning2: ale snad jo...
je fakt že dokud jsem neměřila teploty tak jsem ani netušila jak poznat ovu a kdy asi je....
od doby kdy měřím mám v cyklu jasno. Vím kdy přichází plodné dny a kdy asi příjde ms. Je to děsně zajímavý co?
Leni:to vypadá nadějně :grinning: :grinning: tak to přeji krásný tulící večer :wink:
29. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjó, závidím těm, co už jsou doma, nebo za chvilek končí...já mám před sebou ještě hodinu a půl :frowning2:
29. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto pěkný kočárek..
Jinak tady je dusno
29. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě vám musím říct že sem unás oběvila super obchod,je to nějaký dovoz vše nové neonošené ale od všeho jen třeba jeden kus.Prý v cizině už to není in tak tu se to teprv nosí :slight_smile:
koupila sem super podprdu za 140,- tu bych za ni dala tak 500,- podobnou jen jiné barvy mám totiž doma
Teda to jsou rany bojím bojím snad nakonec vypnu i PC :fearful: :fearful:
29. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti neboj uteče to jak voda a budeš taky s náma doma....
mám ranní ráda jen kvůli volnému odpoledni ale vadí mi to vstávámí

Leni hodně štěstí ať se to chytí. My se taky tentokrát pilně snažili tak uvidíme no.
29. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:tulení bylo včera i před včerem asi dnes bude pauza :grinning: :grinning: Ikdyž?????? :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už nebouchá... teda zatím :frowning2:
29. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli je to ovu tak fakt "čumim na drát "jak se říká :grinning: :grinning: :grinning: jelikož mít ji 12DC jeřáb by byl zázračnej :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my to máme to samé - taky proběhlo tulení včera a předevčírem a myslela jsem, že dnes dáme pauzu, ale nevím nevím :slight_smile: myslím, že nevydržím a ... :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek