Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
alzbeta.hod
29. čer 2009
já ji měla taky teď 12dc. No už jsem napnutá jak kšandy jak tenhle cyklus dopadne :-N
lenicenka17
29. čer 2009
whiskey:a kolikáty jsi DC??
Já bych snad i vydržela ale manža asi bude zase škemrat 😃 😃 snad tu ovu (teda jestli je) cítí 😃 😃 😃
lenicenka17
29. čer 2009
koukám z okna a to černo kolem je fakt strašný!!!!Ale tady zatím nic jen pár těch káp.
alzbeta.hod
29. čer 2009
no třeba se to vyjasní...
Četla jsem že chlap vycítí když má žena plodný dny.
whiskey
29. čer 2009
leni: já jsem dnes 17DC..
no my se s manžou ráno nějak navnadili a teď co jsme spolu mluvili tak prý naňho mám počkat do půl 11 než přijde z práce ... 😉 takže asi nevydržíme ..
kkamca
29. čer 2009
whiskey:tak to si stejně jako já.. 😃
alzbeta.hod
29. čer 2009
já taky musím čekat do půl jedenáctý. Ale bohužel asi už budu spinkat. Jsem děsně unavená.
whiskey
29. čer 2009
jé kamčo, fakt? a to ještě anaji je s námi na stejno 🙂
a jak dlouhý máš cyklus? já normálně mívám 28 dnů
alzbeta.hod
29. čer 2009
to se máte... já mám cyklus pokaždé jiný
martiiik18
29. čer 2009
Holky a máte některá zkušenosti s výpočtem plodných dnů na internetu?už sice nevím na kterých stránkách to bylo přesně, ale vypočítalo mi to plodné dny od zítra a to bude 12DC...
whiskey
29. čer 2009
holky se mi ani nechce domů - bych si tu s vámi povídala - by mi to do těch půl 11 lépe uteklo 🙂
doma totiž tenhle týden nemáme net..
kkamca
29. čer 2009
whiskey..nepravidelný cyklus..naposled 35 dnů
martiiik18
29. čer 2009
whiskey: do té půl 11 to uteče- neboj 😉 navíc s vidinou snaženíčka... 😉
whiskey
29. čer 2009
kkamco a kdy plánuješ testovat? já to vypočítala na sobotu 11 🙂
alzbeta.hod
29. čer 2009
to mě mrzí...že si doma bez netu. To by mi taky neutíkalo...
Jo a holky právě mi jedna dobrá dušička pročetla můj graf a zdělila mi že jsem po krásné ovulce a teď mám mít klid a žádný horký koupele.
kkamca
29. čer 2009
martíík:já si zapisuju teploty na netu do menstr kalendáře a ten mi vypočítal plodné dny od 26.6 do 1.7 z toho nejvíc plodný den je právě dnes..Tak nevim 😃
alzbeta.hod
29. čer 2009
jo když máš pravidelnou ms tak jsou tyhle programy super, ale mě to nejde 😞
whiskey
29. čer 2009
no bětuš tak to je super 🙂 holky my snad měly ovulku všechny tenhle víkend, ne? 😉
jo bez netu je to naprd - tak budu muset vzít za vděk televizí anebo knížkou
martiiik18
29. čer 2009
Bětko, tak snad má dobrá dušička pravdu- moc bych Ti to přála 😉
alzbeta.hod
29. čer 2009
já ji měla ve tředu. Takže jsme se snažili v pondělí, ve středu a pátek... holky já musím jít. Přijde mi sem babička. Ale pak jsem tu jako na koni
kkamca
29. čer 2009
whiskey:já mám ještě mořeee času..další menses by měla přijít podle propočtů toho kalendáře kolem 17.7--a jelikož já to mívám fakt nepravidelně tak asi tak týden po tom 17.ale někdy jsem pěkně nedočkavá že nevydržim..
martiiik18
29. čer 2009
já vlastně ani nevím, zda budu mít pravidelnou MS, jelikož jsem HA vysadila v květnu a od té doby jsem měla vlastně MS bez vlivu HA pouze 1X 😞
whiskey
29. čer 2009
no já jsem taky vždycky pěkně nedočkavá 🙂 teď to se mnou bude těch 14 dnů k nevydržení 🙂
kkamca
29. čer 2009
Běto to by ti mělo jít..já si tam dalal cca cyklus 35 dní..a jak jsem zapisovala hodnoty tak mi to samo ukázalo..a vypadá to i že se ten program trefil na plodné dny--podle ovulky co by měla být..
whiskey
29. čer 2009
holky tak já se pomalu balím a letím domů - mám v plánu manikúru, pedikúru a lakování nehtíků - se musím nějak do těch půl 11 zabavit - tak papa
lenicenka17
29. čer 2009
holky já pěkně cítím píchání v podbříšku žeby fakt ta ovu??Já tomu fakt pořád nemůžu věřit... už aby bylo zítra a já věděla co teplota
kkamca
29. čer 2009
whiskey..to já mám od doby kdy začnu očekávat mrchu.to mám pak to vniřní pnutí co bude.
martíík:to zjistíš časem..si vysadila teprve letos v květnu?vždyt to je minulý měsíc..to uvidíš jak to půjde ..nezoufej..na nějaké závěry je brzy
kkamca
29. čer 2009
whiskey:papa jéé já bych taky manikůru kdy by mi někdo udělal pěkně nehtíky 😃
lenicenka17
29. čer 2009
whiskey:páá
kkamca
29. čer 2009
Leni hele já už 3 den..včera sem musela ležet schoulená v klubku jak mě to bralo.a tulenda byla bolestivá..dnes přemýšlím jestli nezkusit prstikovou metodu