Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
lenicenka17
29. čer 2009
kkamca:mě jen sem tam píchne ale i tak... dokud neuvidím teplotu tak tomu neuvěřím...
anaji
29. čer 2009
téda, holky, vy zase jedete! 😃
koukám samá ovulka o víkendu! kamčo, tak ty jsi dnes taky 17dc? to je sranda! já taky! 🙂
holky, ještě tak přemýšlím - nevíte jaký vliv mají koupele. nemyslím hned po sexíku, ale třeba druhý den. si řikám, že jsem si včera večer neměla dávat vanu. já jsem zvyklá se v neděli večer pořádně vyložit do vany a ono po ovu by to asi nemělo být, že.. =-)
kkamca
29. čer 2009
Leni ty si jak já..Já mám pořád 36.5---sem zvědavá kdy to vyběhne..aby vůbec.. :-p
kkamca
29. čer 2009
anaji:ano taky jsem 17 DC-- 🙂
Můžu ti říct že já si taky včera dala teplou vanu a docela dlouhou..mě bolel podbřišek ukrutně a stejně mi to nepomohlo
lenicenka17
29. čer 2009
kamco:určo vyběhne máš ukázkové testíky 🙂
kkamca
29. čer 2009
děkuju.. x-)
eimee
29. čer 2009
mě to také vyšlo asi dobře podle toho výpočtu ovu na netu....tak uvidíme, ale do testování ještě čas, až tak příští pondělí😞(((to nevydržííím🙂
kkamca
29. čer 2009
Tak koukám nikde nikdo =-)
kkamca
29. čer 2009
Dobrou holky.. 😃 a hlavně plodnou noc
lenicenka17
30. čer 2009
Dobré ráno všem
takže teplota nic tak to ovu nebyla... ale ani jsem nedoufala 🙂
kkamca:tak co švestky??Zabraly?? 😉
kkamca
30. čer 2009
Dobré ráno..ahoj Leni -jo švestky zabraly.. 😃
Umě teplotka malinko vystoupla z 36.5 na 36.8
kkamca
30. čer 2009
Leni jak to že si ani nedoufala v ovulku?Kolikátý si DC?
lenicenka17
30. čer 2009
teprve dnes 13DC minule byla 22DC tak semstím fakt nepočítala možná tak kolem toho 17 by přijít už ale mohla 🙂
kkamca
30. čer 2009
Leni tak to ještě přijde.. 😉 Mě by zajímalo až dneska udělám já ovu test=jaký bude..
lenicenka17
30. čer 2009
kkamca:podle teploty to ovu včera být mohla je to rozdíl 3 stupínků takže možné to je 🙂
lenicenka17
30. čer 2009
kkamca:no a co ta fotka????!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎
kkamca
30. čer 2009
Leni naštěstí jsme měli 3 dny po sobě tulendu---tak snad..Rozhodně mě pomaličku přestává bolet podbřišek..Podle kalndáře mám mít ještě 2 plodné dny dnes a zítra.Tak budem ještě zkoušet.. 😃
kkamca
30. čer 2009
Leni nějak sem se na tu fotku vyprdla.. 😃
lenicenka17
30. čer 2009
kkamca:teda ty jsi ale ]-( ]-( ]-( :-S
kkamca
30. čer 2009
Tady je dusno to je síla..jsem chtěkla jít do lesa na pár borůvek ale kašlu na to.To budu místo toho radši vařit..stejně musim :-p
lenicenka17
30. čer 2009
ale každopádně ste ji neminuly to je jisté 🙂
tady je taky šílená mlha a vzduch hrozný... mám pocit že je vše i vlhké...
kkamca
30. čer 2009
Leni slibuju že až navštívím kadeřnici-a že to nebude dlouho trvat..fotečku vložím slibuju
Ted jde oto jestli spermijky doputovali tam kam měli ..jsme ani prstíkovou metodu nevyzkoušeli..asi dneska jen tak at pro to uděláme maximum 😃
lenicenka17
30. čer 2009
kkamca:já tu prstíkovou taky zkoušela ale moc mě to nebavilo asi to už kašlu...stejně sem až tak úplněnevěděla zda to dělám dobře 😃 😃
lenicenka17
30. čer 2009
tak o kadeřnici mi ani nemluv já si to slibuju už neskonale dlouho že se obj. a nejsem schopná,vypadá to že půjdu až před tou svatbou...
lenicenka17
30. čer 2009
No nic musím jet babičce do města pro léky tak se na chvíli loučím 🙂
kkamca
30. čer 2009
Leni u mě už to jako fakt hoří..potřebuju obnovit melír a zkrátit vlasy nakrátko..
Já požádám přítele o prst.metodu.. 😃 Ale aby jsme jim neublížily když na ně budeme tlačit prstem..hahahaha škoda že tady neni nějakej smací smajlik ale pořádně chechtavej
lenicenka17
30. čer 2009
to já musela sama... nechtěla sem zase tak okatě naznačovat že děláme miminko .přece jen snažili sme se v té době dost krátce 🙂
Nonic tak já jedu zatím pááá
whiskey
30. čer 2009
ahoj holky, tak hlásím, že u mě klesla teplota dnes na 36,6 :-|
nějak nevím co si o tom myslet, druhá čárka na testu už včera byla slabší..
kkamca
30. čer 2009
whiskey:to ještě vystoupne si myslim..
whiskey
30. čer 2009
kkamca: já v to doufám - navíc mě od včera strašně bolí bradavky a břicho 😞

Začni psát odpověď...

Odešli