• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Lucbra- tak už jsem 1DC :unamused: Nějak jsem cítila, že těhotná nebudu. Nevadí, zatím jsem ještě v pohodě :wink: Alespoň už se mi začínají krátit cykly z 45, 40 na 38 dní..
Budu ti držet palečky, ať to vyjde!!!! Dej vědět!!!! :slight_smile:

A kdepak jsou ostatní snažilky?????
22. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lubra06:Moc držím palečky,abys byla těhulka!!!Já si myslím,že pozitivní testík by se ti jen tak neukázal,kdybys nebyla těhotná nebo jo?Já tomu zas tolik nerozumím,ale každopádně mooc držím palečky,v pondělí nám napiš,jak ti to dopadlo na té krvi :wink: :wink:
Já pořád nemůžu uvěřit tomu,že už jsem taky snažilka,příteli jsem přes 2 a půl roku pořád mluvila o tom,jak bych moc ráda měla miminko,ale pořád se k tomu neměl,až teď změnil názor,že by se tomu nebránil a že i věk na to má(je mu 33),tak jsem opravdu šťastná,že se tak rozhodl,v lednu jsme se kvůli tomu pěkně chytli,protože jsme měli začít se snaženíčkem už v lednu,ale on dostal strach a couvl a až teď už konečně zkoušíme naostro :grinning: :grinning:
Všem tady nám přeju ať máme mimíska co nejdříve v bříšku.
Holky a co jste tady na fórum a snažíte se o miminko,taky máte z toho všeho strach,jestli to zvládnete a tak?Já jo,ale radši o tom moc nepřemýšlím,protože bych se pak nikdy nerozhodla pro mimčo,ta obava tu vždycky bude,zda to zvládnu,ale když člověk chce(a to já chci moooc)tak se zvládne všechno,že jo :wink: :wink:
22. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janča- co se týče toho strachu a obav, tak ty jsou úplně normální a má je určitě každá. Už jedno dítko mám, tak jsem si to prožila. Přes peníze na výbavičku, těhotenství, porod, starání se miminko... Vše se zvládnout dá a hlavně MUSÍ, takže vlastně nic jiného nezbývá :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud oba miminko chcete, máte nějaké zázemí, tak to určitě bude fajn!!!!!!!!
Tak ať se brzy zadaří!!!! My se snažíme o sourozence k našemu Filípkovi, zatím od začátku roku, ale zas tak nespěcháme... :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendy01:Jojo,s přítelem oba chceme miminko,přítel říká,až se to povede,tak se to povede,asi to neprožívá tolik jako já,to je spíš tím,že je chlap,ale určitě se miminku nebrání,jsem hlavně ráda,že se rozhodl začít se snaženíčkem,kolik měsíců jsem ho přemlouvala a nic,vysadila jsem HA už v červenci minulého roku a myslela jsem si,že do konce roku začneme,pak určitě v lednu,únoru a nakonec až v květnu,asi kdo si počká,ten se dočká,já už pak na přítele tolik nenaléhala a nakonec jsem se jen jednou při milování zeptala,jestli bysme to mohli zkusit do konce a řekl,tak jo,tak to zkusíme :grinning:
Tak myslím,že finančně to zvládneme,oba máme práci,nějaké našetřené penízky a kde bydlet a máme se strašně rádi,takže už nám chybí jen ten mimísek :grinning: :grinning:
Holky,je to zajímavý,dnes mám teprve 24DC a celý víkend mě bolí břicho,ať jsem před jídlem nebo po jídle,mám ho pořád takový nafouklý a občas mě bolí i podbřišek,tak říkám příteli,že buď se blíží MS nebo se zavrtává mimísek,ale tomu já fakt moc nevěřím,nevím proč,ale byla bych hooodně v šoku(samozřejmě příjemném)kdyby to vyšlo 1.měsíc :wink: :wink:
24. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju vám hodně štěstí do snaženíčka. Já jsem před rokem zakládala taky takovou diskuzi. No a po roce snažení jsem objevila // na testu. Zatím nebylo vidět miminko, ale bublinka tam je :slight_smile: Tak na vás budu myslet, ať se vám to taky podaří a dřív než mě. :wink:
24. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janca- tak to budu moooc držet palečky, ať ti to vyjde!!!!! Určitě dej vědět!!!! :wink:

Spagatice - gratuluju k //!!!! Myslím, že na tom se snažením budu podobně, prvního jsme se s nějakými problémy dočkali taky po roce, tak si nedělám iluze, že to bude dřív :slight_smile:
Tak ať jste v pořádku :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendy01:Moc děkuju,já si testík zkusím udělat už tuto sobotu,ale moc tomu nevěřím,byla by to fakt neuvěřitelná náhoda,když máme nepravidelnou menzes.Bříško mě pořád trochu bolí,ale asi si jen něco namlouvám,já tomu fakt nevěřím,ale nechám se překvapit :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,pročpak žádná nepíšete?
Ach jo,tak já nejspíš těhotná nebudu,dnes jsem na záchodě viděla už malinko krev na papírku,takže se mi nejspíš už za pár dní rozjede MS :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo,jsem z toho smutná,jenže pochybuju,že bych byla těhotná,nemám vůbec žádný příznaky,jsem teda teprve 27DC a zajímalo by mě,kdy tak asi příznaky přichází,ale mně kolik bolení v podbřišku nic není :frowning2: :frowning2: A to si myslím,že nejspíš souvisí v blížící se MS,ale četla jsem,že některé holky můžou být těhotné a na začátku špiní nebo slabě krvácí,tak si ten testík přeci jen možná udělám sobotu :confused: Ach jo,moc bych si přála bych těhotná a ani přítel se tomu nebrání,myslíte,že mám ještě naději,když už mám malinko krev,ale ještě nekrvácím,to ne?
Na druhý straně bych byla ráda,kdybych dostala MS a nemusela na injekci,jak už jsem tu psala,už 3x jsem musela na injekci,tak užívám kapky Jeřáb ptačí a po těch jsem to vždycky dostala,ale teď bych to radši nedostala a byla těhotná,hlavně žádný stres,že jo,to je nejhorší,no přiznám se,trochu mi slzička ukápla :cry: :cry:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca:ještě to nevzdávej držím palečky
vendy,anaji:holky kde jste??? :fearful: :fearful:
27. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tadyy!!!!!!! :slight_smile: Já se většinou dostanu v klidu k netu po obědě když mrňous usne nebo až večer když taky usne :slight_smile:

Janča - nezoufej!!!! Třeba to ještě dopadne.. Někdy se slabě špiní nebo krvácí, když se mrňous zavrtává v děloze. Co se týče příznaků, tak já je u prvního těhu vůbec neměla, po těch mnoha negativních testech předtím jsem s tím nějak nepočítala, vůbec jsem se nesledovala a jak to bývá...zrovna to vyšlo. Příznaky se u mě objevily (kromě vynechané MS) až v 7tt, to mi začaly nevolnosti! :unamused: Trvaly až do 14tt, hrůza, ale jinak nic.. Většina holek cítí bolest v podbřišku, napětí a bolest v prsou...
Jani jak píšeš, hlavně žádný stres, ale na druhou stranu z vlastní zkušenosti vím, že první měsíce neúspěchů u prvního snažení jsem vždy obrečela...Držím palce!

Lenicenka- jakpak se vede? Já beru ten jeřáb, končím MS, tak jsem zvědavá jak tenhle měsíc..
27. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! všechny zdravím. bohužel z práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak se vede?
jinak já jsem dnes 14DC, takže plodné dny se blííížííí!!! :slight_smile: zvyšujeme sexuální aktivitu! :grinning: taky pilně piju kontryhelový čajík a doufám, že děloha už je jako peřina. :slight_smile:
copak asi lucbra? vypadá to na těhu.. :slight_smile:
jani, taky držím palečky!!! špinění asi opravdu těhotenství ještě nevylučuje!! s testíkama bych asi nezačínala moc brzo, ať pak nejsi zklamaná, kdyby se zárodek neudržel. :frowning2:
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu mezi Vás? Původně jsem se hlásila ke kočkám, které chtěly zkoušet až od července, ale už se to "puzení" nedalo vydržet a od neděle jsme na to s přítelem vlítli...hm a jaká náhoda tomu chtěla,že jsem zrovna měla plodné dny :wink:
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji ahoj! Tak to u vás vypadá teď na dny a noci plné vášně vid? :grinning: :grinning: :grinning: To jsem na tebe zvědavá :wink:

Ahoj Mouse! To znám, já už to taky nevdržela, hlavně se mi nechtělo už brát HAK... Taky plodné dny?? :grinning: :grinning: Tak to budu držet palceee!!!! :wink:
Já už chci takýýýý, jsem teprve 5DC :unamused:
27. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy01 : jo,jo, zrovna nám to vyšlo do plodňáků, teda ten můj o tom nemá šajn ( ale byl to on, kdo se zeptal kdy začnem a asi nečekal odpvěď "hned" :grinning: ),ale já se zkoumám celkem bedlivě a teď jsem si založila i profil na feritility,takže každé ráno měřím..usínám na břichu ( mám mírně zakloněnou dělohu a někde jsem četla,že tohle je dobré pro spermioše, že jim to usnadní cestu k cíli) a neutíkám ihned na záchod a používám prstíčkovou metodu. Ovšem dneska jsem si vyvrátila mýtus při zjištění,že vajíčko vydrží max.24h :frowning2: , na druhou stranu jsem se domnívala,že spermiím trvá déle než k němu doplují
27. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse - tak to máš všechno pěkně zmáknutý :grinning: :grinning: :grinning:
Já na to tentoktát zatím malinko kašlu, není moc času s mrňousem a navíc zas tolik "nespěcháme". Vysadila jsem radši dřív s tím, že to nepůjde... Ráda bych otěhotněla během roku a půl :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teorie je jedna věc, ale praxe...hm, uvidíme, kupodivu mám více obavy o partnera, výbava dnešních mužů je díky civilizačním vlivům často pochroumaná, kór některých oblastech republiky. Ale to bych malovala na zeď čerta. Já brala HA 8 let, po vysazení bez problémů, akorát pleť byla v katastrofálním stavu. Teď je to v pohodě, menses chodí pravidelně, podle příznaků bych měla vzorově ovulovat..no,ale furt mě to svádí předvídat někde zradu, ale to bude nejspíš počtem diskuzí na téma neplodnost, které jsem v minulosti prošla.
Hele, po vysazeni HA je prý jako by to tam dole bylo pohnojeno, tak třeba se zadaří :wink:
27. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, praxe je opravdu trošku jiná, ale pokud nemáš žádné problémy, tak to určitě bude v pohodě :wink:
A hned po vysazení HAK je tělo tak nabuzený hormonama, že podle statistiky je několikanásobně vyšší pravděpodobnost dvojčat :grinning: :grinning: Moje kamarádka je toho příkladem
:grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e jak to myslíš prstíkovou metodu.... něco sem tu o tom už četla ale moc tomu necháou i zkoušela tak proto se i ptám.........
vendy01jak se vede???No nic moc pač mi to utíká až moc rychle a já musím za měsíc do práce a já to tam tak enáááááávidííííím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: A mimi né a nééé se uchytit :angry: :angry: :angry: :confounded:
27. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno všem! Zrovna jsem zhřešila americkým koblihem s pistáciovou polevou a má mysl je poněkud otupělá na výklad čehokoliv, takže pro lenicenku17 posílám odkaz ma metodu zvanou prstíčková ,
http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3050
já zkouším první měsíc a věřím,že i tahle metoda má svůj význam, protože do chvíle než jsem shlédla poutavý dokument BBC o zázraku lidského života jsem si myslela,že orgasmum ženy je spíš takový bonus a ono ne, on ten čípek se při orgasmu namáší a čvachtá v ejakulátu jako malé dítě v kaluži a účelem je co nejvíc se namočit

:wink:
28. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e díky za odkaz :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky!! :slight_smile:

Leni - u nás nic nového..Chystáme se jít s Filípkem ven jako každý den. Dneska je docela pěkně :slight_smile: S tou prací s tebou soucítím, když si to sama představím, tak mi je špatně, ale co se dá dělat :unamused: Naděje na mimíska je pořád velká :slight_smile: U nás v práci měla už jedna kolegyně nastoupit a 2 dny před tím zjistila, že je těhotná. Tak přeju ať to taky tak vyjde!

Mouse - teda to se máš, koblihy.. :grinning: mňaaaam :grinning: :grinning: Jinak tu prstíčkovou metodu znám a mám jí vyzkoušenou (taky jsem prostudovala články na rodině :grinning: :grinning: ). U nás bude asi problém jinde a to v uvolňování a dozrávání vajíček...
Tak všem hezký den a pište!!! :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:jo jo je to mazec s tou prací....
Právě toho se bojím že to zjistím před násstupem ,jelikož má tak pitomého gyn.že mě asi opět nebude chtít nechat marodit :frowning2: ach jo mě už teď je z toho blivno,úplně se mi chce brečet :confounded:
28. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je ta nejistota... Je to blbý nastoupit jen na chvilku, hlavně po takový době... Toho se taky bojím.
A při prvním těhu jsi chodila normálně do práce do mateřský? Já byla hned doma,protože jsem dělala sestru na JIP a těhule tam být nesmí. S těma doktorama je to na houby, každej si píše co chce, vycházky jak chtěj..apod...
28. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:při prvním těhu sem byla hned doma ale marodila sem normalně u odvoďáka se zádama.... Jinak t nešlo :frowning2: Takže vycházky jen 2hod.dopoledne a odpoledne -No prostě na houby a celou dobu jsem měla strach zda mě nechá marodit či ne.... No žádná sranda a proto jsem tohe nechtěla mít znovu a nejspíš asi bude :unamused: :frowning2:
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,tak tyhle spekulace ani mi nejsou cizí.. mám smlouvu na neurčito a už teď si počítám, jestli bych měla raději jít na pracák ( bohužel je tam teď ten stupidní strop, takže bych tak jako tak dostala max. caa 9tis.) anebo na nemocenskou. Jenže nemocenská se u některých nedává jen tak, a já mám rekativně krátce nového gyndra a vůbec nevim, jaký postoj od něj čekat..jestli mu naférovku říct " makala jsem poctivě od ukončení VŠ, marodila leda 10dní s chřipkou" ,takže mám na nemocenském dá se říct předplaceno anebo simulovat potíže ( nahrává mi akorát věk)
28. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je opravdu na houby :unamused: Když nikdo nemůže tušit, kdy se zadaří... Taky si představuju, že bych navázala na stávající mateřskou,jenže při našem "štěstí" dopadnu úplně stejně.. Nezbývá než se s tím poprat.. na druhou stranu třeba budeš těhu, bude ti špatně a doma tě stejně nechá.. Ne, že bych ti to přála, ale prozvracela jsem sama 2 měsíce a chodit k tomu do práce bych opravdu nemohla...
28. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se omlouvám, možná se durdím nad problémem co by kdyby a přitom ještě nemám pořádný důvod, ale přijde mi tenhle systém maximálně diskriminační k slušným lidem, co chtějí státu přivést na svět dalšího daňového poplatníka ( předpokládám, že z dětí slušných lidí ve většině vyrostou pracující jedinci odvádějící daň a nikoliv individua na dávkách).
28. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse- vůbec se neomlouvej, mně tohle štve taky! Jen mám tu kliku, že mi doktor tu nemocenskou napíše (SNAD!), protože mám povolání, jaký mám.... Záleží strašně na lidech!
Vůbec teď je nějaká divná doba... Třeba i stěma školkama... To je na po... Filípkovi je 1,5r. a už teď vím, že mi ho nikde v okolí nevezmou, protože nebudou místa, ani kdybych šla do práce. A vyvstane hned další problém! Co budu dělat když neotěhotním...musím do práce...kam s dítětem...
Ale co se rozčilovat :wink: ....
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno! Venku se hnusně rozpršelo, ale vidina nadcházejícího víkendu mi zvedá náladu :slight_smile: , jsem 5 DPO a kromě toho, že BT je na 36,8 a čípek vysoko a tvrdý na sobě nepozoruju nic než pažravost, přičemž ta mě chytá i týden před menstruací.Včera jsme byli na posledním sezení přípravy snoubenců a zrovna tam přišel jeden pár a slečna byla v očekávání..byl na ni moc hezký pohled, tak jsem si hned představovala jak budu kulatá já :grinning:
29. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e : ahojík též dobré ránko
a ty víš jak má být čípek při těhu?Já jej též sleduji ale jestli něco vysleduji to fakt nevím :confused:
A při ovu víš jakej má být?? :fearful: Já v nedli asi začnu testíkovat s ovu testama,budu mít premiéru :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek