• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
WHISKEY:mě to bolení podbřišku nějak ustalo ale sem ráda..bylo to k nevydržení..řikaj že jak to bolí tak se tam něco chystá ohledně ovulky
30. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já minulý měsíc měla úplně ukázkové teploty i test a nakonec to vyšlo jen se to neudrželo
a tento měsíc je to celý nějaký divný - tak třeba to vyjde :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:musí to vyjít.. :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby aspoň ta teplota už stoupla :unamused:
kkamco a co dneska plánuješ vařit?
30. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:no jelikož byla bouřka a já neuklidila jídlo tak mi samo zkysla polévka takže si uvařim trošku česnečky..krutonky mi ještě zbyly..a druhý kuřecí jatýrka s rýží.
Já sem taky zvědavá jakou budu mít teplotu zítra a co dnešní test.. :confused:
30. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to bych si dala - jatýrka s rýží
já mám dneska zapékané těstoviny.. taky už bych byla nejradši aby bylo zítra ráno a já měřila teplotu :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:už mě nebaví pořád vymýšlet ty jídla..tak prolezu koně poptám kdo co vaří a hned je nápad.. :grinning: zapékané těstoviny může náš mrnous.. :grinning:
Já mám úplně obavy z té teploty..jaká bude :unamused:
30. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca neboj určitě stoupne :slight_smile:
budu na tebe ráno myslet - v kolik tak měříš?
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju hezký ráno! to jsme se tady sešly tři stejnocyklačky! :wink:
já teplotu neměřím, tak nemůžu říct. ale opět mě od neděle pořád bolí podbříšek. takový divný tlak tam. nemáte to taky po ovulce? v době ovu to chápu. ale ještě několik dní potom.. :confused:
jinak já jsem v práci, tak nevařím a půjdem někam na meníčko. jinak o víkendu mě to taky už neba, co pořád vymýšlet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí přes léto dost grilujeme a to si šéfuje manža, takže já uplácám už jen nějakou přílohu či salátek. :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:každý den v 7 .00 No stopula o 3 st..tak uvidíme co dál.
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anaji:
no mě až do včera nic nebylo, ale začlo to večer těma bradavkama a dnes ráno mě bolí břicho :frowning2:
já jsem tak napnutá jak to tenhle měsíc všechno dopadne a kolik z nás bude těhu :slight_smile: věřím že všechny :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji..mě už podbřišek pomalu přestává bolet..pak zas začne před mrchou :angry:
30. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já se jdu vrhnout na polévku..at mám aspon něco hotový..ale objevim se zase brzy.. :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měřím o půl 6 - po 7 hodině už bývám v práci - tak jsem zvědavá co se tu ráno dočtu :slight_smile:
očekávám tak 37,2 :grinning:
30. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tento měsíc to už musí aspoň 3 z nás otěhotnět, jinak odporujem všem statistikám! :slight_smile:
no a s tím pobolívám podbříšku po ovu jsem někde vyčetla, že to může být tím,jak praskne vajíčko, tak se do břišní dutiny vylije tekutina z folikulu a to může způsobovat mírný pobolívání. no já cítím spíš takový tlaky. minulý cyklus jsem ty tlaky měla až do menzes, tak jsem bláhově doufala, že se mi třeba roztahuje děloha na mimi, ale ne. tak uvidíme.
whiskey, jinak bolení bradavek je jasný příznak!!! :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to je dost brzy ne? :slight_smile:
jo a to mě ještě chytil hrozný výtok, ale zatím nesvědí ani nic podobného :unamused:
teda to je cyklus ...
anaji co je to za statistiky?
30. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, myslím statistiku, jak se píše, že první měsíc otěhotní 15 % holek, do půl roku 60 % holek. no a my jsme první měsíc neotěhotněly žádná, a navíc tady je pár holek co už se snaží několikátý měsíc, ne? takže myslím, že tenhle měsíc už se to prostě musí rozjet! :slight_smile: :wink:
jo, na příznaky je bohužel ještě asi brzo. :frowning2:
30. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to když to říkají statistiky, tak to musí tenhle měsíc vyjít :wink:
30. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsem našla o tom článek:
http://www.femina.cz/tehotenstvi/drobne-rady-kterak-snadneji-otehotnet/4462

a když ne tento měsíc, tak příští měsíc určitě!! :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: tak to s tím orgasmem mě zaujalo - já ho většinou mívám před tím a tady píšou že je lepší až po - no tak to začneme aplikovat :grinning:
30. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, whiskey, já právě minulý měsíc měla taky před, ale teď až po, tak třeba to klapne! :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky ahojte! Konečně jsem vás dočetla, aspoň trochu mi to zvedlo náladu..jsem teď strašně unavená, na pondělí jsem němohla usnout,pak taky to počasí..no,k depce není daleko..a dneska ráno mi BT klesla na 36,6 čili 4 stupně sešup, posledně se mi MS spustila při sešupu na 36,4,a jelikož hrozba jejího příchodu visí nad zítřkem a břuško bolí střídavě od včera, tak nevím :unamused:
anaji: bezva odkaz, ta výdrž spermií je novinka, ještě že ty vědce máme,aspoň se můžeme uklidňovat, já včera zahlídla v přítelově tašce platíčko s vitamíny,které mělo být dávno dobrané :angry: ...trochu mě to zamrzelo, ale už mám vymyšlenou "jemnou" taktiku
whiskey: orgasmus mám taky před, tohle nahrazuje prý ta prstíčková metoda, i když je mi jasné,že doslova "stahy" dělohy to šmatlání prstem nenahradí , ale každá pomoc dobrá
30. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji mě také pobolívá v podbřišku a jsem skoro týden po ovu, pořád mám takové křeče a při větším pohybu bolí také...doufám, že se tento měsíc rozjede:slight_smile: chtěla bych býčka:slight_smile:
ten článek si jdu také přečíst :dizzy_face:
30. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zajímavé, to si ty koupele budeme muset odepřít a to jsem se chystala do vaničky s kouličkou z Lushe tak počkáme:slight_smile:
holky dneska se mi zvedl žaludek nad bylinkovým čajem je to možné nevím jestli mi neharaší jak to vše pozoruju :astonished:
30. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: já hned potom hážu nohy nahoru, aby to dobře steklo :slight_smile: prstíkovou metodu jsme ještě nezkoušeli
eimee: a kdy očekáváš neočekávanou MS?
30. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, já zas chtěla rybu. jdou dobře k rakovi, to jsem já. :grinning: ale spokojím se s jakýmkoli znamením! :slight_smile:
no a ty koupele taky asi omezím. ale zas si říkám, že spousta holek otěhotní na dovči, kde se třeba pořád čachtají v moře a taky se z nich ty potvůrky nevyplaví, tak by to zas nemělo tak vadit. možná víc vadí ta teplá voda..
no jinak já tu prstíčkovou metodu chtěla zkusit, tak jsem řekla po sexíku manžovi a musím říct, že jsme se docela pobavili. :grinning: on nevěděl, kde má čípek hledat, jak má vypadat, já taky moc ne, tak jsme toho pak nechali. :slight_smile: jinak si dávám po akci pod zadek polštář! :wink:
mouse a kolikátý jsi dc? no a s těma vitamínama to je u nás to stejný. ten můj by si je ani nedal do tý tašky. musím mu ho přinýst až pod nos a pak si ho teda otráveně veme. :rolling_eyes:
30. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás zas dočetla..uvařila polévku a čekám až mi rozmrznou jatýrka.
přítel papká poctivě vám musím říct..navíc jsme zakoupily macu to dokonce navrhnul i on..tak jí baští.Jinak já taky po styku aspon polštář pod zadek. :grinning:
30. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: tak pokud chceš býčka, tak to vidím na početí přelom červenec/srpen, každopádně já se takhle každý nový cyklus utvrzuju, co by to bylo v těch programech na výpočet data porodu ( google jich nabídne dost)...já zas rybku moc nechtěla,jsou to citlivky a ovlivnitelní jedinci se sklonem k alkoholismu a drogám ( nestraším, tohle jsem vyčetla z charakteristik znamení), samo že záleží na výchově. No , Beran je zas výbušný, ale od Býčka po Váhy mi ta znamení přijdou taková nekonfliktní ( vypozorování i z kontaktů s lidmi v těch znameních narozených).
Anaji dneska jsem 25DC, zítra bych teoreticky měla začít 1DC..uvidíme,jestli MS přijde..v břichu se něco děje
Tak nevím,jesti by se ten můj chtěl prstem zabořit do pochvy naplněné spermatem, sice je to jeho tvorba,ale nadruhou stranu pěkně lepivá..ovšem z hlediska výuky anatomie ženského těla je to skvělý nápad...chlapi toho o ženských moc neví
30. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
býka máme doma my..a jak píše mouse..v červenci jsme ho počali,takže na tom něco bude..
30. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přelom červen červenec..abych byla přesná..a zjistila jsem to po pouti kdy jsem se projela na centrifuze..mi to tam asi tim tlakem zateklo a byl z toho vilík.. :grinning:
30. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek