Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
m.o.u.s.e
30. čer 2009
Jéé, zrovna jsou u nás kolotoče..že bych se taky povozila ? 😉 😃
kkamca
30. čer 2009
mouse:sem to tenkrát řikala dokymu..se smál a řikal no jo jste to měla jak IUI .. 😃 TÉMĚŘ--takovej tlak to tam zalítlo jak nic..a to sem si ani ovulku nebo nějaký měření nedělala..nesledovala..fakt náhoda ,ale krásná 😃
vendy01
30. čer 2009
Ahoj holky, tak jsem vás zase dočetla. 🙂
Kamčo: Tos mě pobavila s tou centrifugou 😃 😃 😃
U nás to zrovna vypadá na konec světa, venku úplně černo, docela se bojí, co z toho bude, radši jsem si sundala kytky z parapetů. Naštěstí vodu blízko nemáme, tak záplavy nehrozí...

Mouse: neházej flintu do žita 😉 , mrška ještě nepřišla!!!
Jinak k obídku jsme měli s Filípkem zrovna zapečený těstoviny 😃 a ty jatýrka jsou dobrej tip 😉 😉
anaji
30. čer 2009
teda mouse, jsi mě vystrašila s těma rybama!! =-) né, myslím, že je to opravdu o genech a o výchově. ale je zas pravda, že já jsem rak jak vyšitej. a dítě raka už bych moc nechtěla. :-N bysme byli taková hysterická přecitlivělá rodinka. 😃 ještěže manža je flegmatik. 🙂
no a s tou prstíčkovou metodou - přesně, manža taky dělal ksichty jako fůůj, to tam mám strčit prst? ale ze srandy, jsme se u toho nasmáli, nevím, proč mě to tak rozesmálo, mě to přišlo jak na gyndě. 😃 a asi taky jak jsem prdlá a co bych už pro to těhu neudělala. 🙂
kamco, to je dobrý s tou centrifugou! 🙂
whiskey
30. čer 2009
ahoj Vendy: teda to jsou zas předpovědi - u nás zatím jasno - pár mráčků
včera jsem to měla jen tak tak - sotva jsem zavřela dveře od domu, tak takové rány a blesky - no bylo to o fous 🙂
kkamčo: jo centrifuga dobrá, ale já to radši zkoušet nebudu 🙂
anaji
30. čer 2009
ahoj vendy. tady je děsný dusno a hic. jsme byli na obědě na zahrádce a málem jsem měla infarkt. a navíc tam ještě nějakej dědek hulil jednu za druhou, takže se nedalo ani dejchat. ty kuřáci jsou děsný smraďoši. :-p
mouse, tak to jsem zvědavá, držím pěsti, aby mrcha nepřišl!!!!
anaji
30. čer 2009
já šla včera z práce v tom největším slejvanci. deštník byl úplně na prd. než jsem došla na tramvaj tak jsem byla prolitá jak po sprše. :-| a trnula jsem strachy, protože jsem nechala doma otevřenou ventilačku, ale bydlíme 20 km od brna a přijedu domů a tam sucho. po dešti ani památky. to počasí je děsně nevyzpytatelný!
eimee
30. čer 2009
holky tady je sranda - centrifuga no na to teda nepůjdu! :-N
já očekávýámm neočekávané do 9.7. tak uvidíme. ještě dlouhé čekání...😞 ale ted jsem šla z oběda a chytali mě hrozné křeče do pravé strany v podbřišku až jsem se zastavovala auuu
eimee
30. čer 2009
Tak to máme na býčka čas🙂 mě je to vlastně také jedno, jen mám některá znamení radši 😉
anaji
30. čer 2009
eimee, tak to nevím, co to pobolívání může být. asi se ti uhnízďuje vajíčko! 😉
a ty jsi co za znamení? 🙂
marku
30. čer 2009
ahoj holky,
jdu na chvilku za váma.... malý mi chrupe a lasagně se pečou, tak mám chvilku klidu 🙂
- když tu rozebíráte ty znamení, tak já bych brala býka,blížence, i docela váhy....ale miminko bych chtěla aby se narodilo v dubnu nebo květnu....takže je to v rozporu...jediné co by se dalo zkloubyt je ten býk- ten je v květnu x-) ...no jo jenže člověk míní, život mění :-| .....budu šťastná za jekékoliv znamení x-) , jen ať už je to brzy 8-(
eimee
30. čer 2009
já jsem právě zářijová panna a je to znamení ktré vůbec nechci je to hrozné znamení... :-S
No to bych byla fakt štastná ale jsem jak přejetá parním válcem, ale zase jiné příznaky kromě únavy nechuti a těch bolestí nemám a asi je i brzy...
whiskey
30. čer 2009
holky já jsem býk a manža kozoroh - ideální kombinace 🙂 my bychom hlavně chtěli aby to bylo brzy a je nám jedno co to bude a jaké to bude znamení 😉
marku
30. čer 2009
.........no tak u nás se právě strhla kroupová smršť a dopoledne to vypadalo tak nadějně 😕 I když to děsné dusno nikdy nevěští nic dobrého 8-(
whiskey
30. čer 2009
eimee: určitě se zahnizďuje vajíčko - mě taky minulý měsíc tak 4, 5 dní po ovu bolelo v podbřišku a píchalo mě tam 🙂
anaji
30. čer 2009
marku, ahoj! mňááám lasagne, ty miluju! s čím je děláš? 🙂
tak panny moc neznám, snad žádnou, takže nemůžu posoudit. já jsem obklopená znameníma od kozoroha po lvi a pak téměř nic.
kozorozi jsou dobrý. jsou takový ambiciozní a pracovitý, to bych na mimi brala taky. no ale né že bych chtěla čekat tak dlouho. :-N
já bych brala první znamení co by šlo, tzn. možná bych stihla ještě o fous tu rybu anebo toho beránka, no. 😃
kkamca
30. čer 2009
tak holky hlásím že dnes je ovu test negativní..to znamená co?že ovulka už proběhla a že už se nemusíme snažit?
marku
30. čer 2009
kkamča: to je ale super zpráva...takže ted počítat dny po ovu a 10 den čekáme dobré zprávy 😉
whiskey
30. čer 2009
no já dneska taky ještě testnu a snad už bude taky negativní 🙂
jé to budem opravdu všechny testovat přibližně ve stejný den 😉
marku
30. čer 2009
anaji: lasagne dělám na klasiku způsob...masová máčka z mletého masa a smetanová bešamel omáčka....no prostě mňamka....nedělám je příliš často, neb lasagne jako těstovina jsou sami o sobě dost drahé...ale teď si je manža vyžádal, tak jsem mu chtěla udělat radost x-)
kkamca
30. čer 2009
se mi to zdá nějaký divný..mám ckly cca 35 dní nebyla ta ovu nějak moc brzy?a máme se teda ještě snažit?
marku
30. čer 2009
holky já se musím přiznat, že my jsme s manžou ten půst jaksi nevydrželi a taky se pustili do nového pokusu o mimi... no a když to nevyjde, tak aspoń bude dodržený ten půst
whiskey
30. čer 2009
marku: ale stejně je divné - já taky měla samovolný potrat tento měsíc a byla jsem u dr, ten vyloučil mimoděložní a naopak mi doporučil se teď snažit znovu, jelikož prostředí v děloze je ideální 🙂
marku
30. čer 2009
kkamča: neřeš to a raduj se, že ovulka proběhla,byla vzorová 😉 vy jste ji vychytali a te´d se bude čekat, jak se vajíčko uchytí 😉 ... no možná ještě dnes bych si to tulení podchytila,jen pro jistotu, neb se říká, že jak je test nejsilnější, tak do 24h proběhne ovu 🙂 a ty jsi ho měla myslím, ještě včera silně pozitivní
eimee
30. čer 2009
whiskey tak to jsi mě potěšila, budu čekat a doufat🙂
můj manžel je kozoroh a myslím že uplně nejlepší znamení, my se k sobě také znameníma maximálně hodíme x-) právě jsem chtěla i kozoroha miminko, no tak to druhé🙂 ale zase chci Natálku ta má v prosinci svátek to by měla vše v jednom měsíci...
lasagne také miluju ale neumím je uvařit, placky mám tvrdé nebo slepené😞
Marku tak to je fajn že se zase snažíte sleduješ ovu?
marku
30. čer 2009
whiskey. já vím, že jsi to měla stejně jako já a právě to byl jeden z důvodů, co mě přesvědčilo, abychom šli do toho hned.Neb přesně tohle mi řekly i holky co měly to samé....že se hned snažily dál bez prodlevy.No prostě to nejde vydržet, když člověk cítí, že ovulka klepe na dveře 😉
kkamca
30. čer 2009
no uvidíme..vlítnem na to asi večer.. 😃 ted je moc horko..
jinak já sem vodnář,přítel lev a syn býk..
eimee
30. čer 2009
holky když mluvíte o samov.potratu jak to probíhalo? já pořád řeším jestli v tom dubnu se dr. přehlídla a viděla váček a druhý dr ho neviděl nebo se fakt něco stalo? co myslíte? testy byli negativní, sliznice prý zvýšená tak pořád nevím...
eimee
30. čer 2009
to jsem nečekala že je to taková dřina a počítání a plánování zplodit mimi🙂
kkamca
30. čer 2009
eimee:já třeba ani nevěděla že jsem těhu..dlouhé cykly pořád samá porucha a pak najednou..křeče ,já myslela že je to normal menses.Vůbec mě nenapdlo si udělat test..a po 3 dnech ze mě co si vypadlo..Až po krvi zjistily že jsem byla těhu a podle zvýšené sliznice..Tak jsem dodržela 6 nedělí pak ještě asi 1 cyklus a začli jsme nanovo..Jinak mě ani nečistily nic.dostala jsem kapky na domu po kterých jsem teda krvácela jak hrom..Nic příjemného