• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jéé, zrovna jsou u nás kolotoče..že bych se taky povozila ? :wink: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:sem to tenkrát řikala dokymu..se smál a řikal no jo jste to měla jak IUI .. :grinning: TÉMĚŘ--takovej tlak to tam zalítlo jak nic..a to sem si ani ovulku nebo nějaký měření nedělala..nesledovala..fakt náhoda ,ale krásná :grinning:
30. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás zase dočetla. :slight_smile:
Kamčo: Tos mě pobavila s tou centrifugou :grinning: :grinning: :grinning:
U nás to zrovna vypadá na konec světa, venku úplně černo, docela se bojí, co z toho bude, radši jsem si sundala kytky z parapetů. Naštěstí vodu blízko nemáme, tak záplavy nehrozí...

Mouse: neházej flintu do žita :wink: , mrška ještě nepřišla!!!
Jinak k obídku jsme měli s Filípkem zrovna zapečený těstoviny :grinning: a ty jatýrka jsou dobrej tip :wink: :wink:
30. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mouse, jsi mě vystrašila s těma rybama!! :confused: né, myslím, že je to opravdu o genech a o výchově. ale je zas pravda, že já jsem rak jak vyšitej. a dítě raka už bych moc nechtěla. :sweat_smile: bysme byli taková hysterická přecitlivělá rodinka. :grinning: ještěže manža je flegmatik. :slight_smile:
no a s tou prstíčkovou metodou - přesně, manža taky dělal ksichty jako fůůj, to tam mám strčit prst? ale ze srandy, jsme se u toho nasmáli, nevím, proč mě to tak rozesmálo, mě to přišlo jak na gyndě. :grinning: a asi taky jak jsem prdlá a co bych už pro to těhu neudělala. :slight_smile:
kamco, to je dobrý s tou centrifugou! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Vendy: teda to jsou zas předpovědi - u nás zatím jasno - pár mráčků
včera jsem to měla jen tak tak - sotva jsem zavřela dveře od domu, tak takové rány a blesky - no bylo to o fous :slight_smile:
kkamčo: jo centrifuga dobrá, ale já to radši zkoušet nebudu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy. tady je děsný dusno a hic. jsme byli na obědě na zahrádce a málem jsem měla infarkt. a navíc tam ještě nějakej dědek hulil jednu za druhou, takže se nedalo ani dejchat. ty kuřáci jsou děsný smraďoši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mouse, tak to jsem zvědavá, držím pěsti, aby mrcha nepřišl!!!!
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já šla včera z práce v tom největším slejvanci. deštník byl úplně na prd. než jsem došla na tramvaj tak jsem byla prolitá jak po sprše. :unamused: a trnula jsem strachy, protože jsem nechala doma otevřenou ventilačku, ale bydlíme 20 km od brna a přijedu domů a tam sucho. po dešti ani památky. to počasí je děsně nevyzpytatelný!
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je sranda - centrifuga no na to teda nepůjdu! :sweat_smile:
já očekávýámm neočekávané do 9.7. tak uvidíme. ještě dlouhé čekání...:( ale ted jsem šla z oběda a chytali mě hrozné křeče do pravé strany v podbřišku až jsem se zastavovala auuu
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme na býčka čas:slight_smile: mě je to vlastně také jedno, jen mám některá znamení radši :wink:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, tak to nevím, co to pobolívání může být. asi se ti uhnízďuje vajíčko! :wink:
a ty jsi co za znamení? :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu na chvilku za váma.... malý mi chrupe a lasagně se pečou, tak mám chvilku klidu :slight_smile:
- když tu rozebíráte ty znamení, tak já bych brala býka,blížence, i docela váhy....ale miminko bych chtěla aby se narodilo v dubnu nebo květnu....takže je to v rozporu...jediné co by se dalo zkloubyt je ten býk- ten je v květnu :dizzy_face: ...no jo jenže člověk míní, život mění :unamused: .....budu šťastná za jekékoliv znamení :dizzy_face: , jen ať už je to brzy :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě zářijová panna a je to znamení ktré vůbec nechci je to hrozné znamení... :confounded:
No to bych byla fakt štastná ale jsem jak přejetá parním válcem, ale zase jiné příznaky kromě únavy nechuti a těch bolestí nemám a asi je i brzy...
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem býk a manža kozoroh - ideální kombinace :slight_smile: my bychom hlavně chtěli aby to bylo brzy a je nám jedno co to bude a jaké to bude znamení :wink:
30. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........no tak u nás se právě strhla kroupová smršť a dopoledne to vypadalo tak nadějně :fearful: I když to děsné dusno nikdy nevěští nic dobrého :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: určitě se zahnizďuje vajíčko - mě taky minulý měsíc tak 4, 5 dní po ovu bolelo v podbřišku a píchalo mě tam :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, ahoj! mňááám lasagne, ty miluju! s čím je děláš? :slight_smile:
tak panny moc neznám, snad žádnou, takže nemůžu posoudit. já jsem obklopená znameníma od kozoroha po lvi a pak téměř nic.
kozorozi jsou dobrý. jsou takový ambiciozní a pracovitý, to bych na mimi brala taky. no ale né že bych chtěla čekat tak dlouho. :sweat_smile:
já bych brala první znamení co by šlo, tzn. možná bych stihla ještě o fous tu rybu anebo toho beránka, no. :grinning:
30. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky hlásím že dnes je ovu test negativní..to znamená co?že ovulka už proběhla a že už se nemusíme snažit?
30. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: to je ale super zpráva...takže ted počítat dny po ovu a 10 den čekáme dobré zprávy :wink:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dneska taky ještě testnu a snad už bude taky negativní :slight_smile:
jé to budem opravdu všechny testovat přibližně ve stejný den :wink:
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: lasagne dělám na klasiku způsob...masová máčka z mletého masa a smetanová bešamel omáčka....no prostě mňamka....nedělám je příliš často, neb lasagne jako těstovina jsou sami o sobě dost drahé...ale teď si je manža vyžádal, tak jsem mu chtěla udělat radost :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to zdá nějaký divný..mám ckly cca 35 dní nebyla ta ovu nějak moc brzy?a máme se teda ještě snažit?
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se musím přiznat, že my jsme s manžou ten půst jaksi nevydrželi a taky se pustili do nového pokusu o mimi... no a když to nevyjde, tak aspoń bude dodržený ten půst
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: ale stejně je divné - já taky měla samovolný potrat tento měsíc a byla jsem u dr, ten vyloučil mimoděložní a naopak mi doporučil se teď snažit znovu, jelikož prostředí v děloze je ideální :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: neřeš to a raduj se, že ovulka proběhla,byla vzorová :wink: vy jste ji vychytali a te´d se bude čekat, jak se vajíčko uchytí :wink: ... no možná ještě dnes bych si to tulení podchytila,jen pro jistotu, neb se říká, že jak je test nejsilnější, tak do 24h proběhne ovu :slight_smile: a ty jsi ho měla myslím, ještě včera silně pozitivní
30. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey tak to jsi mě potěšila, budu čekat a doufat:slight_smile:
můj manžel je kozoroh a myslím že uplně nejlepší znamení, my se k sobě také znameníma maximálně hodíme :dizzy_face: právě jsem chtěla i kozoroha miminko, no tak to druhé:slight_smile: ale zase chci Natálku ta má v prosinci svátek to by měla vše v jednom měsíci...
lasagne také miluju ale neumím je uvařit, placky mám tvrdé nebo slepené:(
Marku tak to je fajn že se zase snažíte sleduješ ovu?
30. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey. já vím, že jsi to měla stejně jako já a právě to byl jeden z důvodů, co mě přesvědčilo, abychom šli do toho hned.Neb přesně tohle mi řekly i holky co měly to samé....že se hned snažily dál bez prodlevy.No prostě to nejde vydržet, když člověk cítí, že ovulka klepe na dveře :wink:
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme..vlítnem na to asi večer.. :grinning: ted je moc horko..
jinak já sem vodnář,přítel lev a syn býk..
30. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když mluvíte o samov.potratu jak to probíhalo? já pořád řeším jestli v tom dubnu se dr. přehlídla a viděla váček a druhý dr ho neviděl nebo se fakt něco stalo? co myslíte? testy byli negativní, sliznice prý zvýšená tak pořád nevím...
30. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem nečekala že je to taková dřina a počítání a plánování zplodit mimi:slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:já třeba ani nevěděla že jsem těhu..dlouhé cykly pořád samá porucha a pak najednou..křeče ,já myslela že je to normal menses.Vůbec mě nenapdlo si udělat test..a po 3 dnech ze mě co si vypadlo..Až po krvi zjistily že jsem byla těhu a podle zvýšené sliznice..Tak jsem dodržela 6 nedělí pak ještě asi 1 cyklus a začli jsme nanovo..Jinak mě ani nečistily nic.dostala jsem kapky na domu po kterých jsem teda krvácela jak hrom..Nic příjemného
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek