• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
eimee:ovu sleduju to víš, že mi to nedalo :sweat_smile: ...právě dnes mám už několikátý den pořád stejně pozitivní ovu testík, ale břicho, hlen a i co se týká početně dc, bych měla ovu mít dnes, jen ten testík zatím není nijak extra pozitivní...tak musíme čekat a pokračovat v tulení. I když můžu říct, že trvat to ještě třeba 5 dní, tak už to vzdám, neb poctivě tulíme už 6 den a už by to chtělo asi trochu pauzu (tam dole :fearful:) ....jestli mi rozumíš :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku my se tulíme už 4 dny v kuse..teda co večer..tak ještě dnes a pak oraz aspon 2 dny..dole už toho má dost :pensive:
30. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to u nás nevydržel manžel moc pracuje tak už byl unavený a chtěl jít večír spát, no snad se zadařilo snažili jsme se během ovu asi 4 tak to snad bylo dostatečné :confused:
čekám kdy nám přijde déšt, nejradši bych šla dom. dneska mě přijdou navštívit bývalé kolegyně do našeho nového bytečku tak musím poklidit
30. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: no mě probudila šílená bolest břicha a teplota + dostavení se velmi silné MS - nešlo to zastavit ničím - ani sprcha nepomohla a když jsem se asi půl hodiny svíjela, tak jsem si vzala nurofen a bylo to a od té doby mi nic nebylo - jen jsem druhý den cítila takové sem tam píchnutí
marku: myslím si, že opravdu nemá smysl čekat, jelikož kdyby sis neudělala test, tak bys to ani nevěděla :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky tak to u nás došlo k tulení jen v so a ne a dneska
včera jsme to nezvládli - manža byl unavený z práce :unamused:
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem naštěstí neměla, jen nevím co na UTZ vykoukala:slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:no močový test pozitivní , krevní test taky pozitivní,sliznice zvýšená na 8mm, takže nachystané bylo prý vše, ale mimi se špatně prý zavrtalo a nemělo dostatek výživy.Po tom týdnu od prvního močového testu jsem začala špinit a další den krvácet...jako při menses. tak to bylo jasné :confounded: :frowning2:..a močový test mi nechtěl sílit nedosáhla jsem té klasické těhu dálnice.Eimee raději nad tím ani nepřemýšlej, jestli tam něco bylo nebo ne, i když věřím, že to občas nutí.....ale zbytečně tě to bude trápit.
kkamca a v kolikátém týdnu se ti to stalo, že tě ani nečistili, jestli se smím zeptat? :fearful:
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku máš pravdu je lepší na takové věci nemyslet, ted už nám to vyjdo minimálně tři těhulky tento měsíc :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:jj když je člověk utahaný, tak to nejde, to je jasné, ale myslím, že ten jeden den pauza není žádná hrůza :wink:
30. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: to je krásná předpověď :grinning: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey to to míváme stejné:slight_smile:ta pracovní únava :frowning2:
30. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pádím za tím naším prďousem, te´d se vzbudil, tak mu dám ten dnešní opožděný obídek :sweat_smile:
Tak já to v práci asi zabalím a pojedu dom a tam se připojím, ale měla bych žehlit :confounded:
jééé já tu musím být ještě hodinu a půl :unamused:
30. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku 7 tt cca..dle dokyho
30. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě vařim jídlo to je taky dneska snad nekonečný..
30. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je strašné dusno - teda jestli dneska nesprchne tak asi pojdu vedrem :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
v dálce začíná bouřit..
30. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, zda nevíte jak je to v počátečním těhotenství se solárkem? jinak dnes mi začínají plodné dny, tak bude tuleníčko večer :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti: někde jsem četla, že první 3 měsíce by nemělo být žádné solárko..
... přeju krásné tulení večer :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co já jsem slyšela tak solárko je přecejen určitý druh záření, takže si myslím že solárko není dobrý nápad
30. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
solárko ne..Bětko ahojík
30. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: a myslíš , že když se teprvá o mimi snažíme, tak je to velký risk tam chodit?? nevím, zda dělám dobře, když si u všeho takhle říkám, že co když jsem těhotná?? a pak od té činosti upustím- pro jistotu... nevím, zda radši vše nedělat normálně a pak až zjistím, že těhotná jsem, tak pak teprve s tím zkončit...??
30. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych po ovulce asi nechodila - po menses máš určitou jistotu, že těhotná nejsi, tak to asi risknout můžeš :slight_smile:
ahoj bětuš :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se as budu vdávat s opálenýma plavečkama za krkem- no nevadí... jsou i horší věci :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted nedávno na inetu psali že solárko v čr..je pěkně naprd..
30. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem.. no já bych tam teda taky nechodila. Proto jsem s tím zkončila... člověk nikdy neví, co se v tvém těle děje
30. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a můžu se zeptat, zda vaše protějšky berou nějaké vitamíny na potvůrky a popřípadě jaké ??
30. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi :wink: Ráda bych se přidala do diskuse a načerpala třeba nějaké nové info.. Snažím se o mimi už rok ... V úterý jsem chtěla jít na gyndu se poradit, co dál .. Ale pak jsem si říkala, že na mě bude dr koukat jak na blázna, že přesně po roce klušu znovu k němu, tak jsem to zbaběle zrušila :unamused: S každou příchozí MS jsem totálně naštvaná a i když si říkám, že na to prostě nemůžu myslet a měla bych tomu nechat volný průběh, tak to jde blbě, na podzim mi bude 31 a čas nezastavím :frowning2:
30. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď taky řeším jít či nejít do solárka. zas si řikám, že spousta věcí nedělat jen kvůli tomu že bych mohla být eventuálně těhotná je otrava. ale na druhou stranu to záření je určitě nic moc pro tělo, natož pro zárodek..
taky se potřebuju opálit na svatbu. ne na vlastní, ale mám jít v červenci svědčit, tak nechci být jako sejr. :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek