• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
můj nebere nic... ale chtěla bych mu pořídt čajík. On je takovej čajovej. Ale dostala jsem radu pro něj, před sexem studenou spršku. Prej je to rozproudí a zrychlí. Zkusili jsme to tak uvidíme. :grinning:

ahojky arko... no co? já na gyndu taky mazala, když jsem byla zoufalá. My se budem snažit rok v srpnu
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: manža bere vitamín E v kombinaci se zinkem a selenem
arka: vítej mezi námi - já být tebou tak na gyndu jdu abys zjistila, jestli je vše ok - já bych bez dr nezjistila, že nemám během cyklu ovulaci a nikdy by se nám to asi nepovedlo :wink:
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: je to otrava, protože moc ráda sportuju ( tenis, squash, kolo, kickbox,..) a na druhou stranu se bojím, abych tím něco nepokazila a když mám MS, tak se nesportuje zcela nejlíp :frowning2: Chlap mi dycky říká, že se ještě nasportuju, leč pak je o to těžší vymýšlet nějaké aktivity na víkendy a ták...
30. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
martíík:bere ečko..a ted nově maca..
30. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
whi: díky :slight_smile: no, já si s ovu taky nejsem jista, jenže asi u mě k ovu dochází, už jednou jsem těhotná byla.. ale jak to v životě chodí, přišlo to nečekaně a v době, kdy jsem neměla zázemí a prostě jsem to řešila tou nejhloupější chybou ... takže tímhle směrem asi jsem OK, vitamíny tomu mému chci taky podstrčit..
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: já taky chodila před svatbou abych tam nesvítila. Ale teda před vlastní svatbou. to jsme mimi nezkoušeli, tak to bylo v poho. Ale teď mi zbyla pernamentka a já už mám obavy tam jít.
30. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: a to je nějaká směs tablet nebo jsou zvlášť??

vítám Tě arka a být Tebou, tak bych tam šla... však tam je pro tebe a ne Ty pro něj... a ať si myslí co chce... :wink:
30. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta: Ahojky :slight_smile: no, me posledne dr rekl, at si proste uzivam sexu bez ochrany a neresim to, ze to prijde a kdyz ne, tak za rok na videnou ( za rok po kontrole, co byla na jare), tak nechci byt jak nejaka sledovacka casu a presne na den po roce vysazeni prasku jit za tim, ale asi to v srpnu stejne udelam, protoze vazne nejak myslim, ze cas strasne leti a dite do 30ti uz vazne nestihnu :frowning2:
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se teď v srpnu budeme snažit taky rok - a nějak doufám, že to už prostě musí vyjít - pak by mě totiž jinak doktor hnal na injekce a to se mi nechce
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiik18: děkuju :slight_smile: no, zajdu, no, ale stejně, co může krom vyšetřeno OVU udělat ? mám pocit že nezdar je jen tím, že mám chlapa věčně ve stresu z podnikání, klasika.. A ačkoli on neví, že je právě OVU a proto ho "svádím", tak stejně je to někdy v tak blbou dobu, kdy by normálně na sex nedošlo.. sakra :frowning2:
30. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
arko nic přece není špatného na tom, že chceš vědět proč to nejde. Mě taky řekl za rok nashle. Ale nějak to nejde a jsou potíže s cyklem. Ten čas vážně letí jak splašený
30. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: je to směs vitamínů myslím, že od GS
30. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ahojky, ohledně solárka, já na něj chodím leta, tak nějak pravidelně / nepravidelně, snažím se moc neblbout a ptala jsem se několika různých lidí a doktorů co ohledně solárka a případného početí a nikdo se nevyjádřil, že by to bylo extrémně škodlivé, jako nedoporučují, ale zároveň není známo, že by to mělo škodlivý vliv na plod.. tak nwm, ale pravda je, že jakmile bych zjistila, že jsem těhotná, asi bych nešla, pro jistotu..
30. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta: není, já vím. ale víš jak .. můj dr je takový srandista.., milý a snad dobrý, ale všechno bere tak nějak z humorem a mě humor přechází .., no, objednám se znovu na konec července a uvidíme.. čas je děsný ... sakra :frowning2:
30. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím zaklepat, že mám super dr. , byla jsme tam poprvé po půl roce a hned to začal řešit a jsem ráda, protože jinak bychom se mohli snažit ještě bůhví jak dlouho
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
arka: není nic snažšího, nežli zajít k dr, a říct si o vyšetření- proto to dělá- nebo by měl dělat- aby pomohl lidem...takže tam jdi bez obav... a jestli je chlap neustále ve stresu, tak ho něčím hooodně překvap- něco co by absolutně nečekal a alespoń na chvilku u toho na to podnikání určo zapomene- uvidíš... :wink:
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru Calibrum babyplan. Ale nevím o ničem pro chlapi... že by něco bylo? :confounded:
30. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:co to stojí?
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do solárka před létem vždycky taky párkrát zajdu. myslím, že když se tam ženská nesmaží třikrát týdně, tak to snad nemůže mít vliv. bych tam zalša tak max 5 krát do tý svatby. no ale nevím, možná že se na to radši vykašlu a natřu se samoopalovákem. :slight_smile:
martik, manžovi se snažím podsouvat vitamín E, selen a zinek v jedný tabletě. mají to v lékárně asi za stovku.

ahoj arka, vítám tě. taky bych po roce určo šla k doktorovi. možná už i dřív. mám taky takovýho aktivního doktora, že se nebojím, že by na mě nějak divně koukal. a i kdyby, ať si kouká, ale určo bych to už radši začla řešit.
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiske, můj baští to stejný! :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prý to zabírá až nejdřív za 2 měsíce, až se obnoví spermijky. :unamused:
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
arka a ovulku sleduješ?
30. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji manža to bere už přes měsíc :slight_smile:
stojí to kolem stokoruny :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky, můžete mi někdo poslat ten odkaz na ty naše stránky? děkujuuuu
ještě 10 minut a jdu domů
30. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
whis: a jak to řešil ?? vyšetření, kolečka ?
30. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ovu sleduju, teda, snažím se, mám cyklus 30 dní, tak nějak kolem 15 se vždy snažím.. a pořád marně :frowning2:
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musela jsem měřit teplotu a dělat ovu testy - pak jsem chodila 12 den cyklu na UTZ, zjistil, že nemám žádné foliky, tak nasadil clostilbegyt na dva cykly, jenže ten mi zas snižoval sliznici a tak jsem to tenhle měsíc vysadila a sliznice i foliky byly konečně ok - (byla jsem 14 den cyklu na UTZ) tak uvidíme jak dopadneme :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: no, já ho třeba teď překvapila... :slight_smile: myslím, že jo, že i zapoměl, bylo to snad i v době OVU, ale to už jsem zkusila několikrát a vždycky stejně mrcha MS přišla :frowning2: :zipper_mouth:
30. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, maš to v ip.
30. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek