• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
holky tak já pro dnešek letím - snad dneska vyjde to tulení :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
whisekey, ahojky!
arka, a ovu testy děláš? že by sis tak potvrdila, že ovu opravdu probíhá. nebo teplotu měříš?
30. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: prosim tě nedělám, chystám se k tomu, ale zatím jsem se nedostala k testům, jsem na tohle děsnej lajdák, chtěla jsem si koupit ty testy v lékárně, máš s tím zkušenost ??
30. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a propos, kromě vitamínu E, co tu padlo, nemáte někdo nějaký typ, třeba strava nebo další vitamíny na spermijky ?? Resp na jejich pohyblivost.. zdraví atp., prostě holt mému příteli je 42, aktivní podnikatel .., takže se obecně a asi pravdivě říká, že to s plodností není žádná sláva, čím jsou tihle chlapi starší ..
30. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ovu testy dělám už asi 4 měsíce. první měsíce se mi tu ovulku moc nedařilo vysledovat. taky mám cykly tak přes 30 dní a ovulku tak 17 dc. je zajímavý že na chlup přesně 2 týdny po nejlepším ovu testu dostávam mrchu.
ovu testy kupuju v lékárně. jsou dost drahý - 3 za 130,- :unamused: první měsíc jich asi spotřebuješ víc, než ovu vyčíháš. ale jinak holky tady ovu testy kupují i na koníkovi. od nějaký holky, ale nevím její nick. :confused:
30. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ty spermijky, nevím, ale já právě četla, že chlapi v tomto omezený věkem nejsou. takže se kvůli těm rokům asi neboj.
jinak se doporučuje klasika - vyvážená strava, pohyb, nekouřit, nepít... ale to by musel mít ještě k tomu asi svatozář! :grinning:
jooo a trenýrky, žádný slipy. a větrat!!! :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: no, někde na webu jsem četla, že čím víc má chlap stresu v životě, práci atd., tak se snižuje životaschopnost spermiíí, tak nevím.. ? Do toho sedavé zaměstnání (auto x počítač x auto x počítač) a je hotovo.. no, právě, větrat :grinning: trencle ještě jdou, ale celý den v džínách ... už sám říkal, že se paří :sunglasses: achjo, proč to je tak složitý ??? :fearful:
30. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: aha, tak já to zkusím, no, zatím zkusím přes net objednat, někde jsem viděla snad větší balení a levnější ? no ale ovulku 17 den, to jsem možná taky byla vedle jak ta jedle... neb jsem vždycky načasovala sexík na 15tý den, možná tak 16 a nazdar... haha... pak zase až úplně mimo, sakra, že by tady byl zakopaný pes ?? tak já do toho půjdu, no, možná teprve až po těch testech zajdu za gyn, ať tam nejdu jak úplná trubka nevědomá :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: a jak dlouho se snažíš ty, jestli se můžu zeptat ??
30. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hele, máte někdo zkušenost s testem domácím pro pány ??? hned vedle téhle diskuse je testovací sada na spermie, moc tomu nevěřím, ale zvědavost je větší :slight_smile: teda koukám, že teď není, ale před chvíli tam byla, asi za 699Kč
30. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažíme teprve druhý měsíc, takže zatím dobrý. ale první měsíc když to nevyšlo, tak jsem byla trošku přešlá, přeci jen asi každá tajně doufá,že se zadaří hned. :pensive: ale teď si říkám, že kdyby to vyšlo do toho půl roku, tak jsem štěstím bez sebe!!! a hlavně to ještě donosit! je to fakt složitý! přitom kolik ženských žádnou ovu ani spermie neřeší a dětí maj a ani nechtějí. :frowning2:
no jo no, to je dnešní životní styl. ten můj taky pracuje v kanclu, doma furt sedí u počítače, ... ale aspoň nosí ty trencle! :grinning:
s těma ovu testama to určo zkus. můžeš mít ovu třeba až 20 - 24 DC, to by nebylo nic zvláštního. ale jinak spermijky by měli 2 dny vydržet a na vajíčko počkat, takže není potřeba sexovat denně. :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, testy pro chlapy? no to jsem si nevšimla!! to se musím mrknout! :slight_smile:
tak já valím z práce, tak zatím paa paa
30. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.levnetesty.cz/index.php?page=ovu_test&part=1
jinak tohle je odkaz, kde ovu proužek jeden nabízí za 38Kč, o fous levnější než lékárna asi
30. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ahooj :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ahoj Arko vítám tě. já bych tam zašla k dr. já moc neřeším kdo na co jak kouká, chceš mimi a on tam je od toho ti poradit tak bych tam zašla:slight_smile: a whis. jak jsi zjistila že ovu není z testíků?
30. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: ahoj :slight_smile: no, zajdu :slight_smile: na konci léta stopro, ale zkusím, jak holky poradily, ty testy, nedělala jsem si je, jsem na to lajdák, ale už se do toho dokopu, protože je fakt, že možná ovu počítám úplně blbě :frowning2:
30. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dala jsem své ovu do albíčka koukněte na ně prosím co myslíte?
30. čer 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..koukám nikde nikdo
30. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:mě přijde že zatim nic..že to je pořád slabé --ta druhá čárka má být silnější než kontrolní..Ty jsi kolikátý DC?
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:ale nic není jistýho čumim na to jak můžu možná ty dva dny něco bylo -- :grinning:
30. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda dobrou noc..zítra papa :grinning:
30. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tu na skok.
eimee, koukám na ty testíky.no nevíím. takhle mi první měsíce taky vycházely. né a né se objevit pořádná čárka. vždy se objevila taky jen slabá a to ještě třeba až po 20 minutách. tyhle se ti objevily hned? a omezuješ před tím pití?
ale byla jsem tehdy na gyndě a doktor na vnitřním ultrazvuku viděl skoro 2cm folikul a říkal, že co nevidět praskne. tak jsem si pak dělala testíky a stejnak se asi za 2 dny objevila zas jen ta slabá čárka. přitom ovu teda snad byla, když ten folikul viděl přímo gyndař. takže z toho soudím, že třeba i tyhle tvoje čárky můžou ovu znamenat.
poslední dva měsíce jsem ale chytla čárky ukázkový. teď testovací dokonce silnější než kontrolní. ale je fakt že jsem předtím opravdu omezila pití a moč jsem měla opravdu "koncentrovanou". :slight_smile:
no pro jistotu se radši tulte! :wink:
30. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se chtěla dneska taky tulit a manža je prosím v hospodě. a pak máme počít mimi! :confounded: :grinning:
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem zpět :grinning:
30. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:mě to tulení teprve čeká.. :grinning:
Běto ahoj..
30. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kami: já mám od tulení na chvilku pokoj. Jsem ráda že nám konečně nevyšla ovulace na tento týden, to bych neměla energii
30. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávaj mi na čt1 den d..tak půjdu čumět,pak umýt a a a.. :grinning: však víte
30. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
užij si to...
já jsem spala a teď jsem dokoukala film. Asi v 5 sem upadla doslova do bezvědomí a probudila jsem se v 7. Ta ranní mi ale dává do těla.
30. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Tak hlásím,že předávám štafetový kolík k cílové pásce s dvěma tlusticemi..MS dnes ráno dorazila :unamused: ( BT opět svým poklesem nezklamala)...jsem z toho mírně přešlá, ale na druhou stranu tenhle měsíc jsem na tom zdravotně nebyla nejlíp,tak ani to tulení nebylo 100% ( ačkoliv snaha byla)..zvažuju,že bych tento měsíc objednala i nějaké ovul testy, aspoň to čekání na mimi vyplnim zase něčím novým :slight_smile:
anaji: doufám,že se ten tvůj vrátil z hospody v příjemně naladěném stavu a tulení proběhlo :wink:
1. črc 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek