• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Příjemné vstávání..
mouse:z jedný strany se máš--ukázková ms na datum ne?To bych potřebovala já.Tak nezoufej další cyklus snahy před tebou :slight_smile: Jo ty ovu testy jsou fajn taky si říkám že aspon něco bylo u mě pozitivní na papírečku -po těch letech :grinning:
U nás tulenda proběhla ale bylo toho málo. :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky:
tak já hlásím, že konečně se mi teplota zvedla o 3 desetiny na 36,9 :slight_smile:
eimee: to že nemám ovulku jsem si myslela podle teplot, jelikož byly neustále jen 36,5 36,6 víc ani ťuk a pak také testy byly negativní
1. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: ta jedna mrcha si nedá pokoj, co? ale tak to by bylo aby se to příští cyklus nepovedlo ..
1. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey ahoj u mě teplota tak jako včera 36.8 takže nevim co si o tom mám myslet :unamused:
1. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco tak co ta teplota? jsem si na tebe ráno vzpomněla :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi byla rychlejší :slight_smile: ale tak 36,8 je taky docela vysoká, ne?
já normálně mívám 36,5 36,6 a po ovu kolem 37 - nejvíc jsem měla 37,2
1. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey no právě že nevim..několik dnů jsem měla pořád 36.5 pozitivní testy na ovu..a až od včera kdy by mělo být po ovulce to vyskočilo na 36.8 a dnes taky tak..někdo říká že to stačí někdo říká že to vyleze..Minulý cyklus jsem měla až 37.2 jak ty..Ale to bylo fakt těsně před mrchou
1. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky:teda vy ste napsaly román :grinning: sem měla co dělat vás dočít :grinning:
arka:vítám tě.
kkamca:já myslím že by mohlo stačit i těch 36,8 asi to fakt byla ovu stouplo to tak teď počítej dny po ovu :slight_smile:
mouse:mrcha jedna pitomá!!!! :angry:
whiskey:teď nejsem v obraze...promiň ale značí to že včera byla ovu??Tak hodně štěstíčka snad se zadařilo :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjinak já jsem dnes 14DC a ovu zatím nic :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mouse: ach jo :frowning2: , vždy mě to mrzí i za vás, když napíšete, že menses dorazila :angry: .
Ale na druhou stranu ti zase moc závidím ty krátké a přesné cykly :slight_smile: . Minulý měsíc jsme testovaly spolu a byla jsem jen kousek od tebe a tento měsíc...jsem teprve 1 dpo a ty už 1DC
1. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
včera jsem byla u doktora na vnitřním ultrazvuku a dopadlo to dobře. vajíčka se mi tvoří tak jak mají!! TAkže ovulace příjde, tak za 3 až 5 dnů, takže úžasné!! Viděla jsem vaječníky a vajíčka , je to hezký!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak budu v pátek objednávat manžela na spermio...
Ještě co mi doktor včera řekl, tak mě dost zaskočilo!!! Prý každý druhý den musí oznamovat jednomu páru, že nebudou mít miminko z důvodu neplodnosti manžela!! Je to neskutečný!! Vůbec to nechápu, jak je to možný!! :cry: :frowning2: Chlapi jsou prý poslední dobou neplodní!! Takže šilený!! :frowning2:
1. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:ahojík taky mouse závidím tyjejí přesné a navíc krátké cykly....
eliska:až mě udivuje jak máte supoer dokt. že vám dělají hned taková vyšetření.. to mě po půl roku řekl jen že je ještě brzy... :frowning2: a šla sem domů
1. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já mám úžasného doktora!!! Přešla jsem k němu před 2 měsícema a hned sse na mě vrhnul!! :sunglasses: A je fakt úžasný! Sám říkal, že je lepší vědět hned jestli jsme oba dva v pořádku...Než čekat bůh ví, jak dlouho!!! :wink:
1. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:tak to ti fakt závidím :confounded:
1. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, manžel se teď hlavně trošku bojí toho vyšetření!! Prý doufá, že je plodný...Ale věříme v to, že bude všechno OK!! Musí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já to mám s tou MUDr. stejné...řekla mi, že když se nám nebude dařit rok, tak teprve s tím možná :confused: něco budem dělat :unamused: .Vysazenou antinu mám od února, takže od února se nehlídáme, ale až od května jsme se na to snažení nějak zaměřili.Prostě začíná mě to trošku stresovat i když se snažím na to nemyslet.Je pravdou, že mám mezník,že do září budu úplně v klidu.jenže je červenec a už začínám vše trochu vidět pesimisticky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: Koukám, že doktoři jsou někde pěkně na pytel!! je pravda, že jsem taky takového měla, ale kvůli tomu, že se snažíme o miminko, tak jsem odešla a přešla ke kamarádky doktorovi, která je s ním naprosto spokojená a a já teď taky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli,myslím, že takové jednání jako je tvého dr. je ideální....no prostě super. když si přejí dva počít mimíska, tak proč jim v tom trochu nemopoct, třeba jen tím vyšetřením....aby si byli jisti, že je vše v pořádku a nepůsobyla zbytečně psychika....která jak všechny víme, dělá hodně.
Taky jsem byla rozhodnutá, že se přehlásím k jinému Mudr....jenže tady u nás ti dobří doktoři mají tak narvané karotéky, že nesmí přijmout nové pacientky a pak je tu druhá skupina dobrých a doporučovaných dr., kteří už třeba příští rok půjdou do důchodu...no prostě na palaci :unamused: ...tak si říkám, že vydržím do toho září a pak bych zkusila vysondovat po kámoškách znovu nějaký tip na fajn doktora.
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, to máš Elis super!
Mouse to mě mrzí s MS:( a kolikátý měsíc to byl snažení?
Myslíte že mám dojít k dr nebo ty testy jsou nějak v normě, já si říkala jestli nebyla někdy mezi testováním ale to by asi bylo zabarvené // víc co? ach jo, jinak od včera mám strašné křeče na pravé straně v podbřišku auuu
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ovu podle mě a podle testu byla v sobotu a neděli, ale teplota stoupla teprve dneska
tak vůůůbec nevím co se děje a jestli jsme se trefili do ovu...
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji to je fakt super že máš takhle ukázkové testíky....dočetla jsem si tě ještě jednou a asi to nechám být a uvidíme co bude...
asi zkusím ještě tu teplotu ale to bude pro mě utrpení:slight_smile:
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: Je pravda, že přes známe je to vždycky lepší!!
eimee: Jj, musím říct , že pan doktor je úžasnej...
whiskey: Teď moc nejsem v obraze! Copak se stalo??
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elisko: to máš super doktůrka, ten můj mi naznačil,ať za ním dřív než za rok nechodím..na jednu stranu tomu rozumím, ale pokud je třeba partner "omezeně" plodný, tak proč ztrácet čas čekáním,že. Ženská chodí aspoň jednou ročně na kontrolu,ale chlap dokud mu nehrozí,že mu upadne,tak nejde k doktorovi roky.

Holky, ty moje krátké přesné cykly jsou super, po těch dvou cyklech pozorování a vedení křivky na fertility mám radost, že to ve mně pokud jde o ovu šlape, bohužel začínám myšlenky směřovat k druhé straně :confounded: ..vidím to tak na půlrok snažení a pak bych mužíkovi navrhla spermiogram, pokud odpadne ok snažili bychom se další půlrok přirozeně, no a pak bych to začla řešit přes doktory.
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: mám to tenhle měsíc přesně jako ty...v pondělí jsem začala cítit břicho, včera to vygradovalo a v levém podbřišku mě pichalo tak, že jsem se vždy musela schoulit do klubka (minulý měsíc přesně tak v pravém), takže by měla ovu proběhnout, ale ovu-test, jsem zatím neměla úplně silný, jako ten minulý měsíc....dokonce jsem včera večer měla tu čárku slabší. Takže bu´d jsem tu špičku v testování nevychytala, nebo ta ovu ještě neproběhla :unamused:...prostě fakt nevím, tak musím jen čekat, jak to vše dopadne.
1. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:já to tak měla minulý cyklus testy ukázkové ale ovu dle teploty až za 3 dny.Ale já spíš věřila teplotám... :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě nevím čemu věřit - a jelikož jsme včera i předvčírem byli s manžou unavení tak jsme se nesnažili :frowning2:
tak ale dneska to asi ještě zkusíme a uvidíme
1. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Manžílek mi to nabídnul sám, že chce vědět jestli je i on v pořádku...Co si budeme nalhávat, tak každý chlap si věří, že je Ok, ale co když ne a pak veškeré snažení je vlastně zbytečně ztracený čas.. :unamused: Ale v pátek ho objednám a budeme chytřejší!!
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža taky není proti vyšetřit i jeho takže pokud to bude nutné půjde bez problému... to jsem mooc ráda :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: tak ovulka může doarzit o něco později...Mně včera doktor řekl, že u mě dorazí ovulka tak za 3 až 5 dnů a to jsem jí čekala už teď!! taky mi řekl, že to půjde z pravého vaječníku, takže mě bude bolet pravá strana podbříšku, abych na to byla připravená!! :wink:
1. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nnic holky půjdem ven zatím e venku ukázkové léto tak snad to nedopadne jak včera...
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek