• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
eimee: tohle je druhý měsíc, takže vlastně vše má normální průběh...tak trochu jsem naštvaná na sebe,že nedokážu pořádně vytěsnit ty hlodající myšlenky
Marku: do zaří se určo zadaří,vždyť už jednou čárky byly a přijdou zas a budou sílit :wink:
whiskey: já měla s tou teplotou tenhle cyklus taky dilema, tipla bych že mi v tom mírném vzestupu udělaly guláš ta antibiotika
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Já jsem byla tak překvapená, když mi to manžel řekl sám od sebe! Tak moc mě to potěšilo!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manža je na tohle taky suprovej nechápu chlapy co stím dělaj problémy jakoby sme my odmítaly gyndu že jo!!!!
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dr řekl že by měla dorazit během víkendu a ty testy tomu napovídaly ale teplota vůbec ne
jinak by mělo vajíčko jít taky z pravého vaječníku a v po a út mě na té straně píchalo
Holčiny, tak já taky mizím....
Mějte se krásně...
papa :dizzy_face: :dizzy_face:
Marku no my se právě ted moc nesnažíme manžel chodí domů pozdě, snažili jsme se min. týden kdy mi ovu vyšla podle těch int. stránek a testy to co jste viděli, tak nevím, ale ty křeče jsou husté, až mě vzbudily:(
my s manžou ještě jeho vyšetření vůbec neřešili, ještě je čas a doufáme že snad bude vše ok...v pondělí zkusím testík ale bojím se /
1. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: budeš testovat už takhle brzy, jo? tak držím palečky aby to tam už byly vidět //
1. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELI CO TY TESTY ozvala se ti?
1. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj arka:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey já bych měla být v pondělí asi 12-13DPO podle mých výpočtů takž nevím ale uvidím co bude:slight_smile:
Ahoj arka :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj arka
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snažilky. přeju hezký den. tady to zas vypadá na tropy. :rolling_eyes:
leni a kamčo, kdy teď (ne)čekáte mrchu? ať to můžu aktualizoat v naší tabulce. :slight_smile:
arka, pošlu ti do IP odkaz na náš blog, kde máme info o sobě. jestli budeš chtít, můžu tě tam dopsat. :wink:

jina u nás včera tulení neproběhlo, jelikož manža přišel až o půlnoci a to už jsem spala. :unamused: ale stejnak už jsem určo tak 2 -3 dny po ovu, takže to už asi nemá cenu.

mouse, to mi je taky líto. mrcha blbá!! :frowning2: ale zase se fakt máš s těma krátkejma cyklama. my jsme tady asi opravdu zakletý! :pensive:

marku a ty se zase máš, že už jsi měla čárečku a navíc už jedno dítko máte, takže určo víš, že s manžílkem ani s tebou problém nebude. dřív nebo pozdějc to příjde i teď! :wink:
1. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kkamca: Jj, ozvala...Budu si je objednávat!!
A co jinak holky, jak se máme?? Tady jsou šílená vedra!!! :angry:
1. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:má nemá přijít 18.7. to se máme vracet z dovče ale předpokládám že změna prostředí ji načasuje přímo na týden na dovolené :angry: :angry: :angry:
1. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:tady je taky nedýchatelno my už procházku máme za sebou později by to ani nešlo... určo to dopadne jako včera s tím počasím...
1. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Mně ta mrcha má dorazit 19.7., tak doufám, že už nedorazí!! :wink:
1. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to máš pravdu... Asi to dopadne stejně jako včerra, ale teď je to šílený!! Mámotevřený okna dokořán a už nemám sílu ani koukat :grinning: :angry:
1. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda mám doma příjemně máme zateplený baráček a to dost izoluje teplo musím domů nahánět abych tu nechodila v ponožkách :grinning:
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:tak po dovči budu napjatá jak to s tebou vypadá :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Já jsem zvědavá a napjatá sama jak kšandy!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad to bude tentokrát všechno OK!! :wink:
kamca: Tak už je mám objednané!! :sunglasses: :wink:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu někdo? mě ten den bez vás vůbec neutíká :unamused:
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak už tu máme opět tu bakanou bouřku- dokonce nám jednou vyhodila elektriku... je to běs co se to s tím létem stalo :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zrovna, tak přemýšlím jestli se tenhle měsíc zadaří! :sweat_smile: :dizzy_face: A doufám, že jo!! :dizzy_face: :dizzy_face:
martik18: Tak tady je zatím ještě slunečno, ale uvidíme jak dlouho to ještě vydrží!! :angry:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško, snad se ti mrcha vyhne- přeju Ti to :wink:
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praha hlásí taky jasno :slight_smile:
eli určitě se tenhle měsíc už zadaří :slight_smile:
ahoj marti jak se máš?
1. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky whi, ale jó mám se hezky- včera jsem poprvé zkoušela ovu testík, leč po druhé čárce ani stopy- sic jsem to tak nějak tušila,páč nebylo žádné píchání v podbřišku a nic, ale i tak mne to krapet zklamalo... naštěstí tuleníčku nic nebránilo :slight_smile: teď bude lepší zkusit další ovu testík až tak po 2- 3 dnech, že??
jinak tady máme pěknou tmu :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
brno hlásí zatím bez deště, ale ženou se sem strašný mračna. asi od kuřimi, co marti? :slight_smile: jinak dusno na padnutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už se fakt těším až se tady z nás někomu zadaří!!!Hned to bude veselejší!! :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: v kuřimi to teď již propuklo, takže za chvilek to je u vás :frowning2: ale lespoň mne to nechytne cestou k autíku jako poslední 2 dny- tedy pokud se to do 17:00 stihne vybouřit...
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martik: Děkuju, ale Tobě to taky přeju aby se brzy zadařilo!! :dizzy_face:
whiskey: Kéž by se už zadařio!! Tak moc si to přeju!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek