Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
m.o.u.s.e
1. črc 2009
eimee: tohle je druhý měsíc, takže vlastně vše má normální průběh...tak trochu jsem naštvaná na sebe,že nedokážu pořádně vytěsnit ty hlodající myšlenky
Marku: do zaří se určo zadaří,vždyť už jednou čárky byly a přijdou zas a budou sílit 😉
whiskey: já měla s tou teplotou tenhle cyklus taky dilema, tipla bych že mi v tom mírném vzestupu udělaly guláš ta antibiotika
eliska_v
1. črc 2009
Leni: Já jsem byla tak překvapená, když mi to manžel řekl sám od sebe! Tak moc mě to potěšilo!! x-) x-)
lenicenka17
1. črc 2009
můj manža je na tohle taky suprovej nechápu chlapy co stím dělaj problémy jakoby sme my odmítaly gyndu že jo!!!!
whiskey
1. črc 2009
no mě dr řekl že by měla dorazit během víkendu a ty testy tomu napovídaly ale teplota vůbec ne
jinak by mělo vajíčko jít taky z pravého vaječníku a v po a út mě na té straně píchalo
eliska_v
1. črc 2009
Holčiny, tak já taky mizím....
Mějte se krásně...
papa x-) x-)
eimee
1. črc 2009
Marku no my se právě ted moc nesnažíme manžel chodí domů pozdě, snažili jsme se min. týden kdy mi ovu vyšla podle těch int. stránek a testy to co jste viděli, tak nevím, ale ty křeče jsou husté, až mě vzbudily😞
my s manžou ještě jeho vyšetření vůbec neřešili, ještě je čas a doufáme že snad bude vše ok...v pondělí zkusím testík ale bojím se /
whiskey
1. črc 2009
eimee: budeš testovat už takhle brzy, jo? tak držím palečky aby to tam už byly vidět //
kkamca
1. črc 2009
ELI CO TY TESTY ozvala se ti?
arka
1. črc 2009
dobré ráno 🙂
whiskey
1. črc 2009
ahoj arka🙂
eimee
1. črc 2009
Whiskey já bych měla být v pondělí asi 12-13DPO podle mých výpočtů takž nevím ale uvidím co bude🙂
Ahoj arka 🙂
kkamca
1. črc 2009
ahoj arka
anaji
1. črc 2009
ahoj snažilky. přeju hezký den. tady to zas vypadá na tropy. 8-(
leni a kamčo, kdy teď (ne)čekáte mrchu? ať to můžu aktualizoat v naší tabulce. 🙂
arka, pošlu ti do IP odkaz na náš blog, kde máme info o sobě. jestli budeš chtít, můžu tě tam dopsat. 😉

jina u nás včera tulení neproběhlo, jelikož manža přišel až o půlnoci a to už jsem spala. :-| ale stejnak už jsem určo tak 2 -3 dny po ovu, takže to už asi nemá cenu.

mouse, to mi je taky líto. mrcha blbá!! 😞 ale zase se fakt máš s těma krátkejma cyklama. my jsme tady asi opravdu zakletý! |-|

marku a ty se zase máš, že už jsi měla čárečku a navíc už jedno dítko máte, takže určo víš, že s manžílkem ani s tebou problém nebude. dřív nebo pozdějc to příjde i teď! 😉
eliska_v
1. črc 2009
Ahojky kkamca: Jj, ozvala...Budu si je objednávat!!
A co jinak holky, jak se máme?? Tady jsou šílená vedra!!! ]-(
lenicenka17
1. črc 2009
anaji:má nemá přijít 18.7. to se máme vracet z dovče ale předpokládám že změna prostředí ji načasuje přímo na týden na dovolené ]-( ]-( ]-(
lenicenka17
1. črc 2009
eli:tady je taky nedýchatelno my už procházku máme za sebou později by to ani nešlo... určo to dopadne jako včera s tím počasím...
eliska_v
1. črc 2009
Leni: Mně ta mrcha má dorazit 19.7., tak doufám, že už nedorazí!! 😉
eliska_v
1. črc 2009
Leni, to máš pravdu... Asi to dopadne stejně jako včerra, ale teď je to šílený!! Mámotevřený okna dokořán a už nemám sílu ani koukat 😃 ]-(
lenicenka17
1. črc 2009
my teda mám doma příjemně máme zateplený baráček a to dost izoluje teplo musím domů nahánět abych tu nechodila v ponožkách 😃
lenicenka17
1. črc 2009
eli:tak po dovči budu napjatá jak to s tebou vypadá 🙂
eliska_v
1. črc 2009
Leni: Já jsem zvědavá a napjatá sama jak kšandy!! x-) x-)
Snad to bude tentokrát všechno OK!! 😉
kamca: Tak už je mám objednané!! 😎 😉
whiskey
1. črc 2009
holky jste tu někdo? mě ten den bez vás vůbec neutíká :-|
martiiik18
1. črc 2009
ahoj holky,
tak už tu máme opět tu bakanou bouřku- dokonce nám jednou vyhodila elektriku... je to běs co se to s tím létem stalo 😞
eliska_v
1. črc 2009
Holky zrovna, tak přemýšlím jestli se tenhle měsíc zadaří! :-N x-) A doufám, že jo!! x-) x-)
martik18: Tak tady je zatím ještě slunečno, ale uvidíme jak dlouho to ještě vydrží!! ]-(
martiiik18
1. črc 2009
eliško, snad se ti mrcha vyhne- přeju Ti to 😉
whiskey
1. črc 2009
Praha hlásí taky jasno 🙂
eli určitě se tenhle měsíc už zadaří 🙂
ahoj marti jak se máš?
martiiik18
1. črc 2009
ahojky whi, ale jó mám se hezky- včera jsem poprvé zkoušela ovu testík, leč po druhé čárce ani stopy- sic jsem to tak nějak tušila,páč nebylo žádné píchání v podbřišku a nic, ale i tak mne to krapet zklamalo... naštěstí tuleníčku nic nebránilo 🙂 teď bude lepší zkusit další ovu testík až tak po 2- 3 dnech, že??
jinak tady máme pěknou tmu 😞
anaji
1. črc 2009
brno hlásí zatím bez deště, ale ženou se sem strašný mračna. asi od kuřimi, co marti? 🙂 jinak dusno na padnutí. :-p
už se fakt těším až se tady z nás někomu zadaří!!!Hned to bude veselejší!! 🙂
martiiik18
1. črc 2009
anaji: v kuřimi to teď již propuklo, takže za chvilek to je u vás 😞 ale lespoň mne to nechytne cestou k autíku jako poslední 2 dny- tedy pokud se to do 17:00 stihne vybouřit...
eliska_v
1. črc 2009
Martik: Děkuju, ale Tobě to taky přeju aby se brzy zadařilo!! x-)
whiskey: Kéž by se už zadařio!! Tak moc si to přeju!! x-) x-)