Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
anaji
1. črc 2009
marti, a kolikátý že jsi dnes DC?
whiskey
1. črc 2009
no já bych další zkusila zítra - asi obden, ať ovu nepromeškáš 🙂
jinak holky mě je dnes dost zle - bolí mě hlava a břicho asi z toho dusna - už jsem vypila asi 1,5 vody a mám stále žízeň
bych si šla nejradši lehnout, ale bohužel jdu odpoledne ještě s kamarádkou ven :-S 🙂
anaji
1. črc 2009
marti, tak to tady bude co nevidět, pracuju v Krpoli a na severu je vidět černočerná obloha. :-S
anaji
1. črc 2009
whiskey, tak že by příznak? já zatím žádný nepociťuju. akorát pořád cítím ten podbříšek. :-|
whiskey
1. črc 2009
anaji: to nevím ale spíš myslím, že ne - ale ta hlava je hrozná a prášek si brát nechci
eliska_v
1. črc 2009
whiskey: Můžu se zeptat kolik Ti je?? Koukala jsem , že jsi z Prahy my tady teď bydlíme 😉
whiskey
1. črc 2009
eli: je mi 25 - a kdepak bydlíte? já teda bydlím pár km za Prahou, ale dojíždím do centra
eliska_v
1. črc 2009
whiskey: Já to s tou hlavou měla včera :-| ]-( Je to šílený!!
martiiik18
1. črc 2009
whiskey: dnes 13DC... asi je ještě brzy... zatím teprve v tomto směru své tělo poznávám- zní to trochu divně, že??- ale je to tak...
eliska_v
1. črc 2009
Bydlíme na Zbraslavi, to je taky kousek za Prahou, za Smíchovským nádražím ještě tak 20 min po strakonický!!
whiskey
1. črc 2009
jo to vím kde je - já jsem na Andělu 🙂
tak to až se nám zadaří tak budem dávat srazíky s břuchem 🙂
martiiik18
1. črc 2009
anaji: tak u nás to již ustalo a myslím, že to k vám ani nedošlo, páč si to bouřka míři spíše směrem k Bystrci 🙂
whiskey
1. črc 2009
jéé holky tak hlavně tu buřinu neposílejte sem 🙂
martiiik18
1. črc 2009
Holky, neska je taký utahaný den a ospalý- už aby bylo 17:00.. nebo ještě lepší by bylo pátek 14:30, páč příští týden mám dovolenou 😃 už se těšíííím 😃
whiskey
1. črc 2009
jéé Marti, já mám taky dovču 🙂 už se nemůžu dočkat
martiiik18
1. črc 2009
whi, ty alespoń někam jedeš určo do teplých krajin, leč já budu doma a max. se dostanu někam na kolo na nějaký celodenní výlet... holt, svatba něco stojí , mnó.... 😞
whiskey
1. črc 2009
marti - bohužel nejedem - my se chystáme stavět - a jelikož svatba byla taky nedávno tak je to na finance docela nápor - takže budeme taky doma 😉
prava.barbie
1. črc 2009
Ahoj holky jsem tu nová V sobotu mi doktorka potvrdila těhotenství s tím, že se možná jedná o dvojčata! Jsem v 5t a nevím co si mám o tom myslet....Mám obrázek ze sona le nic z něj nevyčtu máte některá zkušenost s tím, že by Vám lékař řekl, že budete mít asi dvojčata a ona to nebyla pravda???Ježiššš jsem šíleně zmatená a včera jsem začala trochu špinit tak jsem jela k dotorce, která ale měla dovolenou a záskok (nějaký pan doktor kterého neznám) mi řekl že by snad mělo vše být v pořádku ale e plod nevidí , že je ještě brzy:Tak nevím na čem jsem. Dělala jsem si dnes asi 8 test a je stále poitivní a tak prsa mě bolejí úplně šíleně a o tom že jsem už přibrala 3kg ani nemluvím... Jo a promiňte jsem celá nějaká rozhozená ještě jsem se chtěla zeptat, ten doktor mi předepsal ascourtin a v příb.letáku je psáno že se v těhu NESMÍ používat...co teda??? Předem všem za jakoukoliv odpověď
martiiik18
1. črc 2009
tak to je podobné jako u nás- akorát že my teď stavěly altánek, pořizovali zahradní nábytek a teď děláme garáž a plot... je to běs jak je to dnes vše drahé ]-( leč pak ten příjemnej pocit až je to hotové a vše dle vašich představ je fajný... 😉
Ještě se chystáme do ZOO lešná- prý je to tam moc pěkné 🙂
whiskey
1. črc 2009
ahoj barbie - no konečně někdo těhu 🙂 to tady na náš pěkně napliveš ty těhu bacily
jinak já s tímhle zkušenosti nemám, ale pokud je v tom letáku napsáno, nepoužívat v těhu, tak bych to asi konzultovala s nějakou další doktorkou
whiskey
1. črc 2009
marti - už se taky nemůžu dočkat až budeme mít hotovo - teď v pátek budeme začínat
alespoň hlásí pěkné počasí, tak snad se bude dobře dělat
martiiik18
1. črc 2009
Whi, přeji vám, aby nepršelo, ale aby nebylo zase úplné horko... tak akorát, aby jsi se pěkně opálila 😉 páč při práci to jde dycky lepšejac 😃
prava.barbie
1. črc 2009
koukala jsem se tady na nějaké staré diskuze a tam se píše že je to snad ok.Doufám :-o Jinak já jsem stopro otěhotněla 3.6. neměřila jsem se teda, ale poznala jsem ovulku podle bolestí břicha jako před MS.Zkusili jsme to poprvý a hned to vyšlo 😃 Antikoncepci jsem vysadila v září a teď v červnu jsme si řekli že už budu mít dodělanou školu tak to zkusíme, protože to může trvat dlouho a ono hned 😃 a co si myslíte s těma dvojčtama ??je to reálný??když tak se koukněte do mojeho alba dala jsem tam tu otčku ze sona 🙂
martiiik18
1. črc 2009
holky, taky dyž se díváte na nějaká albíčka tady na koníkovi, tak ste z toho takové přešlé... vždycky se tak zasním a říkám si, kéž by to už vyšlo co by dup... 😞
whiskey
1. črc 2009
marti jj - třeba teď jsem koukala na utz od barbie a jsem se přistihla jak tu na to čučím a jak by bylo super mít doma taky takovou naši fotečku 🙂
no barbie: já si myslím, že je to reálné, ale jen nevím, jestli není ještě brzy na to aby se to poznalo
prava.barbie
1. črc 2009
Já si taky myslím že je to příliš brzo 😉 No uvidíme. Mme to jak z manželovy strany tak z mojí 😃 (jako dvojčata)
a jak dlouho se snažíte holky??Kamarádce to trvalo skoro 2 roky a pak měnila práci, byla totál ve stresu a najednou se zadařilo a zjístila to až ve 2 měsíci, protože měla normálně MS akorát slabší
martiiik18
1. črc 2009
Ahoj barbie, gartuluji k mimi 😉
martiiik18
1. črc 2009
whiskey: stejně je to nefér... holky klidně otěhotní úplně omylem- že si zapomenout vzít prášek, či že se vyspí s nějakým borcem někde za křem a ty, jež by svýmu mimíškovi chtěly dát vše, tak nic...to musí být děsná náhoda, že takhle otěhotní když to nechtějí...
kkamca
1. črc 2009
ahoj..tak jsem se vrátila z lesa..z borůvek jsem ztahaná jak kotě..všude dusno.
Jinak mrcha by měla dorazit 18.7. ]-(
pravá barbie:já se snažim už přes 3 roky.. ]-( Jsem tady asi nejdelší snažilka..ale holky mám ráda.. 🙂
kkamca
1. črc 2009
barbie:řekla bych že na utz je něco vidět.. 😉