• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
marti, a kolikátý že jsi dnes DC?
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych další zkusila zítra - asi obden, ať ovu nepromeškáš :slight_smile:
jinak holky mě je dnes dost zle - bolí mě hlava a břicho asi z toho dusna - už jsem vypila asi 1,5 vody a mám stále žízeň
bych si šla nejradši lehnout, ale bohužel jdu odpoledne ještě s kamarádkou ven :confounded: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, tak to tady bude co nevidět, pracuju v Krpoli a na severu je vidět černočerná obloha. :confounded:
1. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, tak že by příznak? já zatím žádný nepociťuju. akorát pořád cítím ten podbříšek. :unamused:
1. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: to nevím ale spíš myslím, že ne - ale ta hlava je hrozná a prášek si brát nechci
1. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Můžu se zeptat kolik Ti je?? Koukala jsem , že jsi z Prahy my tady teď bydlíme :wink:
1. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: je mi 25 - a kdepak bydlíte? já teda bydlím pár km za Prahou, ale dojíždím do centra
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Já to s tou hlavou měla včera :unamused: :angry: Je to šílený!!
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: dnes 13DC... asi je ještě brzy... zatím teprve v tomto směru své tělo poznávám- zní to trochu divně, že??- ale je to tak...
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme na Zbraslavi, to je taky kousek za Prahou, za Smíchovským nádražím ještě tak 20 min po strakonický!!
1. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to vím kde je - já jsem na Andělu :slight_smile:
tak to až se nám zadaří tak budem dávat srazíky s břuchem :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: tak u nás to již ustalo a myslím, že to k vám ani nedošlo, páč si to bouřka míři spíše směrem k Bystrci :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky tak hlavně tu buřinu neposílejte sem :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neska je taký utahaný den a ospalý- už aby bylo 17:00.. nebo ještě lepší by bylo pátek 14:30, páč příští týden mám dovolenou :grinning: už se těšíííím :grinning:
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Marti, já mám taky dovču :slight_smile: už se nemůžu dočkat
1. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
whi, ty alespoń někam jedeš určo do teplých krajin, leč já budu doma a max. se dostanu někam na kolo na nějaký celodenní výlet... holt, svatba něco stojí , mnó.... :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - bohužel nejedem - my se chystáme stavět - a jelikož svatba byla taky nedávno tak je to na finance docela nápor - takže budeme taky doma :wink:
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nová V sobotu mi doktorka potvrdila těhotenství s tím, že se možná jedná o dvojčata! Jsem v 5t a nevím co si mám o tom myslet....Mám obrázek ze sona le nic z něj nevyčtu máte některá zkušenost s tím, že by Vám lékař řekl, že budete mít asi dvojčata a ona to nebyla pravda???Ježiššš jsem šíleně zmatená a včera jsem začala trochu špinit tak jsem jela k dotorce, která ale měla dovolenou a záskok (nějaký pan doktor kterého neznám) mi řekl že by snad mělo vše být v pořádku ale e plod nevidí , že je ještě brzy:Tak nevím na čem jsem. Dělala jsem si dnes asi 8 test a je stále poitivní a tak prsa mě bolejí úplně šíleně a o tom že jsem už přibrala 3kg ani nemluvím... Jo a promiňte jsem celá nějaká rozhozená ještě jsem se chtěla zeptat, ten doktor mi předepsal ascourtin a v příb.letáku je psáno že se v těhu NESMÍ používat...co teda??? Předem všem za jakoukoliv odpověď
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je podobné jako u nás- akorát že my teď stavěly altánek, pořizovali zahradní nábytek a teď děláme garáž a plot... je to běs jak je to dnes vše drahé :angry: leč pak ten příjemnej pocit až je to hotové a vše dle vašich představ je fajný... :wink:
Ještě se chystáme do ZOO lešná- prý je to tam moc pěkné :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barbie - no konečně někdo těhu :slight_smile: to tady na náš pěkně napliveš ty těhu bacily
jinak já s tímhle zkušenosti nemám, ale pokud je v tom letáku napsáno, nepoužívat v těhu, tak bych to asi konzultovala s nějakou další doktorkou
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - už se taky nemůžu dočkat až budeme mít hotovo - teď v pátek budeme začínat
alespoň hlásí pěkné počasí, tak snad se bude dobře dělat
1. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whi, přeji vám, aby nepršelo, ale aby nebylo zase úplné horko... tak akorát, aby jsi se pěkně opálila :wink: páč při práci to jde dycky lepšejac :grinning:
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem se tady na nějaké staré diskuze a tam se píše že je to snad ok.Doufám :astonished: Jinak já jsem stopro otěhotněla 3.6. neměřila jsem se teda, ale poznala jsem ovulku podle bolestí břicha jako před MS.Zkusili jsme to poprvý a hned to vyšlo :grinning: Antikoncepci jsem vysadila v září a teď v červnu jsme si řekli že už budu mít dodělanou školu tak to zkusíme, protože to může trvat dlouho a ono hned :grinning: a co si myslíte s těma dvojčtama ??je to reálný??když tak se koukněte do mojeho alba dala jsem tam tu otčku ze sona :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky dyž se díváte na nějaká albíčka tady na koníkovi, tak ste z toho takové přešlé... vždycky se tak zasním a říkám si, kéž by to už vyšlo co by dup... :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jj - třeba teď jsem koukala na utz od barbie a jsem se přistihla jak tu na to čučím a jak by bylo super mít doma taky takovou naši fotečku :slight_smile:
no barbie: já si myslím, že je to reálné, ale jen nevím, jestli není ještě brzy na to aby se to poznalo
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím že je to příliš brzo :wink: No uvidíme. Mme to jak z manželovy strany tak z mojí :grinning: (jako dvojčata)
a jak dlouho se snažíte holky??Kamarádce to trvalo skoro 2 roky a pak měnila práci, byla totál ve stresu a najednou se zadařilo a zjístila to až ve 2 měsíci, protože měla normálně MS akorát slabší
1. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbie, gartuluji k mimi :wink:
1. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: stejně je to nefér... holky klidně otěhotní úplně omylem- že si zapomenout vzít prášek, či že se vyspí s nějakým borcem někde za křem a ty, jež by svýmu mimíškovi chtěly dát vše, tak nic...to musí být děsná náhoda, že takhle otěhotní když to nechtějí...
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jsem se vrátila z lesa..z borůvek jsem ztahaná jak kotě..všude dusno.
Jinak mrcha by měla dorazit 18.7. :angry:
pravá barbie:já se snažim už přes 3 roky.. :angry: Jsem tady asi nejdelší snažilka..ale holky mám ráda.. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie:řekla bych že na utz je něco vidět.. :wink:
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek