Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
whiskey
1. črc 2009
barbie - my se snažíme s manžou teď desátý měsíc
marti: jj souhlasím - mám v okolí jednu takovou - je jí náct a otěhotněla ani nevěděla jak a teď už čeká druhé
prava.barbie
1. črc 2009
Ahoj děkuji za gratulace. My jsme to planovali tak na konec roku, protože mi je už skoro 29, tak jsem si říkali že to asi nepůjde hned ale šlo 🙂 všechny jsme tím docela zaskočili... Ale už maj radost i když prvotní reakce tchýně byla teda drsná 😢 A neboj kkamco to bude ok můžu se zeptat kolik ti je let???
whiskey
1. črc 2009
barbie copak tchýně nebyla nadšená?
prava.barbie
1. črc 2009
Ne!!!U mě se totiž těhu příznaky projevoaly strašnejma bolestma podbřišku (asi jak se roztahovala děloha) a bolestma zad.Bála jsem se že mám zánět vaječníků a pak si jen tak zkusila těhu test, když jsem nedostala Ms ae jen vždy večer 2 dny po obě jsem trochu špnila a byla tam!!!Sice slaba ale byla 🙂 tak jsem jí to nadšeně řekla, že se asi jedná o těhu a on ,,No to je dobrý!!!A co budete jako dělat??? pODOTÝKÁM ŽE JSME S MANELEM 8 LET SPOLU A Z TOHO 3 ROKY MANŽlÉ!!!Prostě jednala se mnou jako kdyby mi bylo 15 let.Pak plácala něco o tom, že jsem teď dodělala školu a že nebudu mít žádnou praxi atd...docela mě to mrzelo, zvlášť když nadhazovala, že by bylo lepší to dát pryč!!!Teď už se uklidnila a když jsem jí ukázala fotku tak byla nadšená a je ok.Ale Byl to fakt nepříjmnj začátek :-S
whiskey
1. črc 2009
no tak to jo takové reakce moc nechápu - místo aby v dnešní době byly rády že budou konečně babičkou tak ony ne 🙂
kkamca
1. črc 2009
barbie:skoro 30 😉 už
prava.barbie
1. črc 2009
No vidíš kamco a mně bude 30 za rok.To je ještě pořád ok. A měříš???Moje mamka nemohla se mnou otěhotnět 3 roky, kvůli srůstům, tak začala pečlivě měřit a za 3 měsíce se jí zadařilo 😉 Taky to nechápu whiskey, hlavně ještě žádný vnouče nemá.Manžel má stašího bráchu a ten nemá ani přítelkyni...Docela mě o zamrzelo, ale je pravda, ž jak jsem teď špinila, tak kolem mě skákala 😃 už se prostě uklidnila no 😎
whiskey
1. črc 2009
barbie tak to je dobře - teď už se bude určitě těšit - počkej až začne nakupovat první oblečky 🙂
kkamca
1. črc 2009
barbie:no už je to dost vysokej věk..radši bych byla mladší na snažení třeba těch 25 let to by bylo supr,ale takhle čas letí jak svina..Jinak já se začla měřit nedávno..necelé 2 měsíce
prava.barbie
1. črc 2009
No tak vidíš kamčo tak ještě měsíc a je to tam 🙂 Neboj určitě to vyjde.
eliska_v
1. črc 2009
whiskey: Určitě pak budeme chodit s pupkama na procházky!! x-) x-) 😉
kkamca
1. črc 2009
uvdime-holky já jdu přebírat borůvky--dorazim večer papa
eliska_v
1. črc 2009
whiskey: To by jsme mohly spolu chodit i nakupovat hadříky atd pro prcky, teda musí se nám brzy zadařit!! x-) x-)
whiskey
1. črc 2009
tak zatím papa - zas zítra
eliska_v
1. črc 2009
Tak se mějte holčiny...papa
prava.barbie
1. črc 2009
paaa
kkamca
1. črc 2009
zas nikdo nikde.. :-|
lenicenka17
1. črc 2009
ahojík kammca:já jse tu ale jsem líná to dočítat tak nějak se mi nic nechce 🙂
kkamca
1. črc 2009
Leni tak jak ses měla celý den?
lenicenka17
1. črc 2009
dnes to celkem šlo 🙂
ráno dokud to šlo sme byli na procházce,potom naši mamku jsem vezla k jedné paní "natáhnout pupek" jestli někdo víte co to vůbec je 🙂
Pak jsem jela na nehty a teď čekáme známé mají se příjít domluvit na dovču jedem spolu už v sobotu 11.7 🙂
kkamca
1. črc 2009
tak to jsi měla moc pěkný den..já byla v lese trošku vyčistit hlavu a akorát mě tak pěkně rozbolela 8-(
Jsem utahaná..počkám až se dopere prádlo,pověsim ,umyju a do hajan
Dovča jé já bych jela taky,kam jedete?
kkamca
1. črc 2009
mrnous byl dnes se školkou na výletě v lese..a akorát z toho dotáh pořádnou teplotu 38.7--a už i blinkal tak se asi přehřál.. 😞
lenicenka17
1. črc 2009
jedem na šumavu 🙂
chudáček malej :-S
kkamca
1. črc 2009
Leni já sem vždycky hotová..na nervy když má takhle vysokou teplotu a zvrací
Jedete jako do penzionu někam?
alzbeta.hod
1. črc 2009
ahojky jsem tu
kkamca
1. črc 2009
Běto ahoj
alzbeta.hod
1. črc 2009
ahojky Kami.Copak se tu probírá? Loučení?
lenicenka17
1. črc 2009
kkamca:ne máme zarezervovanou chatu i se zahranou aby malý se pohrál 🙂
kkamca
1. črc 2009
Leni tak to jo to se budete mít..a co vás to bude stát ...jestli neva že se ptám? 😎
bětto probíráme dovču--my asi letos nikam nepojedem,možná tak akorát někam na víkend
lenicenka17
1. črc 2009
celá chata je to pro 2 rodiny 8700,- můžu ti poslat odkaz jestli chceš .neva že se ptáš 🙂
my si teď ještě nějaké zahraniční dovče nemůžem dovolit spousta dodělávak na baráku a to je přednější ikdyž já bych teplo brala 😞