• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
barbie - my se snažíme s manžou teď desátý měsíc
marti: jj souhlasím - mám v okolí jednu takovou - je jí náct a otěhotněla ani nevěděla jak a teď už čeká druhé
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děkuji za gratulace. My jsme to planovali tak na konec roku, protože mi je už skoro 29, tak jsem si říkali že to asi nepůjde hned ale šlo :slight_smile: všechny jsme tím docela zaskočili... Ale už maj radost i když prvotní reakce tchýně byla teda drsná :cry: A neboj kkamco to bude ok můžu se zeptat kolik ti je let???
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie copak tchýně nebyla nadšená?
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne!!!U mě se totiž těhu příznaky projevoaly strašnejma bolestma podbřišku (asi jak se roztahovala děloha) a bolestma zad.Bála jsem se že mám zánět vaječníků a pak si jen tak zkusila těhu test, když jsem nedostala Ms ae jen vždy večer 2 dny po obě jsem trochu špnila a byla tam!!!Sice slaba ale byla :slight_smile: tak jsem jí to nadšeně řekla, že se asi jedná o těhu a on ,,No to je dobrý!!!A co budete jako dělat??? pODOTÝKÁM ŽE JSME S MANELEM 8 LET SPOLU A Z TOHO 3 ROKY MANŽlÉ!!!Prostě jednala se mnou jako kdyby mi bylo 15 let.Pak plácala něco o tom, že jsem teď dodělala školu a že nebudu mít žádnou praxi atd...docela mě to mrzelo, zvlášť když nadhazovala, že by bylo lepší to dát pryč!!!Teď už se uklidnila a když jsem jí ukázala fotku tak byla nadšená a je ok.Ale Byl to fakt nepříjmnj začátek :confounded:
1. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo takové reakce moc nechápu - místo aby v dnešní době byly rády že budou konečně babičkou tak ony ne :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie:skoro 30 :wink:
1. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš kamco a mně bude 30 za rok.To je ještě pořád ok. A měříš???Moje mamka nemohla se mnou otěhotnět 3 roky, kvůli srůstům, tak začala pečlivě měřit a za 3 měsíce se jí zadařilo :wink: Taky to nechápu whiskey, hlavně ještě žádný vnouče nemá.Manžel má stašího bráchu a ten nemá ani přítelkyni...Docela mě o zamrzelo, ale je pravda, ž jak jsem teď špinila, tak kolem mě skákala :grinning: už se prostě uklidnila no :sunglasses:
1. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie tak to je dobře - teď už se bude určitě těšit - počkej až začne nakupovat první oblečky :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie:no už je to dost vysokej věk..radši bych byla mladší na snažení třeba těch 25 let to by bylo supr,ale takhle čas letí jak svina..Jinak já se začla měřit nedávno..necelé 2 měsíce
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš kamčo tak ještě měsíc a je to tam :slight_smile: Neboj určitě to vyjde.
1. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Určitě pak budeme chodit s pupkama na procházky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
1. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvdime-holky já jdu přebírat borůvky--dorazim večer papa
1. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: To by jsme mohly spolu chodit i nakupovat hadříky atd pro prcky, teda musí se nám brzy zadařit!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím papa - zas zítra
1. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte holčiny...papa
1. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas nikdo nikde.. :unamused:
1. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík kammca:já jse tu ale jsem líná to dočítat tak nějak se mi nic nechce :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak jak ses měla celý den?
1. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes to celkem šlo :slight_smile:
ráno dokud to šlo sme byli na procházce,potom naši mamku jsem vezla k jedné paní "natáhnout pupek" jestli někdo víte co to vůbec je :slight_smile:
Pak jsem jela na nehty a teď čekáme známé mají se příjít domluvit na dovču jedem spolu už v sobotu 11.7 :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi měla moc pěkný den..já byla v lese trošku vyčistit hlavu a akorát mě tak pěkně rozbolela :rolling_eyes:
Jsem utahaná..počkám až se dopere prádlo,pověsim ,umyju a do hajan
Dovča jé já bych jela taky,kam jedete?
1. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrnous byl dnes se školkou na výletě v lese..a akorát z toho dotáh pořádnou teplotu 38.7--a už i blinkal tak se asi přehřál.. :frowning2:
1. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedem na šumavu :slight_smile:
chudáček malej :confounded:
1. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já sem vždycky hotová..na nervy když má takhle vysokou teplotu a zvrací
Jedete jako do penzionu někam?
1. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu
1. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto ahoj
1. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kami.Copak se tu probírá? Loučení?
1. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ne máme zarezervovanou chatu i se zahranou aby malý se pohrál :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to jo to se budete mít..a co vás to bude stát ...jestli neva že se ptám? :sunglasses:
bětto probíráme dovču--my asi letos nikam nepojedem,možná tak akorát někam na víkend
1. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
celá chata je to pro 2 rodiny 8700,- můžu ti poslat odkaz jestli chceš .neva že se ptáš :slight_smile:
my si teď ještě nějaké zahraniční dovče nemůžem dovolit spousta dodělávak na baráku a to je přednější ikdyž já bych teplo brala :frowning2:
1. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek