Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
1. črc 2009
tak to je supr..bych řekla..pokud teda děleno 2-- 😉 Jo pošli odaz at se mrknu kam si to pojedeš--
Mě ani cizina moc neláká..a teplo nemusim 🙂
m.o.u.s.e
1. črc 2009
Zdravím, konečně trocha relaxace..dnešek byl vcelku náročný, začalo to ránem,pokračovalo v práci a do toho to příšerné dusno, ALE objednala jsem si ovul testy a teď jsem celá natěšená na další snažení ( ještě že jsem ve fázi rychlého otřepání z neúspěchu) 🙂 . Zrovna popíjám kontryhelový čajík, začínám kapat jeřába a tentokrát asi budu kapat celý cyklus,uvidíme co to udělá.
kkamca
1. črc 2009
mouse:ahoj..ovu testy z koně?schíním taky ale chrobaček už nemá- :-|
kkamca
1. črc 2009
mě se líbí ti bišonci--běto
alzbeta.hod
1. črc 2009
hmm to jsi druhá... myslíš že to bude pejsek na ven?
kkamca
1. črc 2009
spíš na doma..si mylim ,ale kdoví jak vyroste???! 😎
alzbeta.hod
1. črc 2009
no to nevím... na fotce jemu asi 5týdnů
kkamca
1. črc 2009
tak to bude spíš domácák..ale jak říkám může vyrůst 😃
alzbeta.hod
1. črc 2009
no to doufám. doma máme 2kočky. No zatím 4. Tak doma být nemůže. Ale taky potřebuji hlídače takže nevím no. Tenhle toho moc neohlídá co? 😃
kkamca
1. črc 2009
ale jo..oni ti knírači jsou dobří hlídači ale zas bišoni--vim dle sestřenky..jsou povaleči 😃
alzbeta.hod
1. črc 2009
já nevím no. Bojím se velkých psů, tak nevím se rozhodnout.
kkamca
1. črc 2009
jejda to nebude velký to se neboj.. 😃
alzbeta.hod
1. črc 2009
to jo,ale abysme nám to třeba nepropadlo kanálem 😃
a hlavně ani nebude vidět. ale tamten bude asi velký co?
kkamca
1. črc 2009
ten druhej bude větší.. 😉
alzbeta.hod
1. črc 2009
jj už jsem se konečně spojila s paní a pejsek bude velký 58cm průměrně. Je prý výborný hlídač ale také hodný na své blízké. Učenlivý a poslušný. Tak teď už fakt nevím 😞
kkamca
1. črc 2009
Tak popřemýšlej..porad se doma..já se pro dnešek pomalu loučim..
alzbeta.hod
1. črc 2009
já taky... jdu relaxovat, tak pa pa
lenicenka17
2. črc 2009
Krásné dobré ránko holky tak u mě pořád ovu nebyla ale dnes začnu testíkovat 🙂
martiiik18
2. črc 2009
ahoj holky 🙂 japak se máme při takovém slunečném dopoledni??? 🙂
m.o.u.s.e
2. črc 2009
Ahoj, nálada stoupá 😃 ..v práci dnes pohoda, sluníčko, akorát mě teď nějak píchá v břušku v oblasti vaječníků,to asi ta MS.
Leni, dovča v chajdě vypadá slibně, JČ jsou super na výlety, určitě bych se tam chtěla někdy podívat,možná ,že nám to vyjde v září.
whiskey
2. črc 2009
ahoj holky, u nás tedy pod mrakem ale strašné dusno 🙂
ještěže už je čtvrtek 🙂 jo jinak teplota dnes u mě 37 - takže pomalu stoupá...
martiiik18
2. črc 2009
tak mi to as nedá a začnu si tu teplotu měřit taky 🙂 ..
Whi, kdy by se mělo s měřením začínat??
whiskey
2. črc 2009
marti já začínám hned první den kdy už nemám MS 🙂
martiiik18
2. črc 2009
tak s tím začnu po MS- teda esi přijde... kdyby nee, tak bych byla o to šťastnější a třebas bych už ani začínat nemusela 🙂
whiskey
2. črc 2009
věřím, že už nebudeš muset začínat 🙂
martiiik18
2. črc 2009
je to běs... někdy si říkám, že pro to chci udělat maximum, tak nakoupím testy, vitamíny atd... a pak si na druhou stranu říkám, že jsem blázen a že se zbytečně deptám.... 😞
whiskey
2. črc 2009
jo tak to si taky říkám - třeba tenhle měsíc si vůbec nejsem jistá jestli jsme vychytali ovu
podle testů byla so, ne - podle dr měla být taky v tomto termínu ale podle teploty to odpovídá až včerejšku 😞
martiiik18
2. črc 2009
uvidíme jak se to bude vyvíjet... přeju to všem holkám, aby tam našly ty dvě // a byly ušetřeny tomuto psych. trápení... přijde mi to zbytečné... doktoři by měly vyšetřovat holky hned, aby zbytečně neztrácely čas a stejně tak s chlapama...
znám jeden pár,který se snažil o mimi 4 roky a přitom byli oba úplně zdraví a nešlo jim to.. pak se rozvedli a každý z nich už má mimi s jiným partnerem... přitom měli i pohodový vztah... bohužel pak při pokusech o mimi jim to začlo skřípat a dohnalo je to až k rozvodu... kdyby jim lékaři pomohli s umělým oplodněním, tak to rozvodem nemuselo ani zkončit...