• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
no to je potom smutný, ale já musím naštěstí říct že doktor to u mě podchytil dost brzy
2. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě můj přítel mi dycky říká, ať se netrápím testama a výpočtem plodných dnů, že do svatby to budeme zkoušet a pak dyž to nepůjde, tak půjde na spermio a ták... mám štěstí, že je takovej ochotnej- taky by chtěl už miminko...
2. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hodně i o přístupu Dr. . třebas já měla od cca 11 let problémy s výtokem a zánětama a můj Dr. mi dycky předepsal Clotrimazol- mne to však nikdy nepomáhalo a i přes to, že jsem ho na to upozorňovala, tak mi nic jiného nepředepsal... cca před rokem se mi udělala kondylomata a on si při vyšetření toho ani nevšiml- musela jsem ho na to upozornit já.. tak jsem se naštvala a změnila jsem Dr.- byla suprová, leč před 3 měsíci otěhotněla, tak teď jezdím do Brna k Milosrdným- kamarádka tam dělá porodní sestru tak mi to tam domluvila, tak jsem zvědavá jaká ta Dr. bude... zatím jsem tam byla jednou a to se mi dívala na vaječníky, zda tam jsou srůsty a zjistila, že snad nejsou :slight_smile: takže věřím, že bude aktivnější, nežli Dr. dřívější...
2. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já k tomuhle dr chodím taky už od svých 12 let a jsem spokojená - tenkrát mě i sám od sebe poslal na kožní se znaménkem kterého si všiml na břiše :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajné... :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kde dneska jste? :slight_smile:
marti do kolika to dneska máš v práci? a co plánuješ na odpoledne?
2. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík whiskey :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes se chystám testíkovat ovulku tak jsem na suchu uf uf ale za chvíli půjdu testit a napít :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, tak pak písni jak byla čárka silná :slight_smile:
já už se nemůžu dočkat až budu testovat těhu :slight_smile:
anaji: kdy se chystáš testovat?
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkám ještě tak do půl 2 :slight_smile:
jasné že pak písnu
2. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a kolikátý den cyklu jsi dnes?
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem 15DC minule byla nejsilnější 19DC ale tento cyklus byl dřív bílkový hlen tak sem si řekla že budu testovat už teď :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď mi psala kamoška že jejich sůsedy od naproti vykradli :fearful: úplně mi padla brada co se děje i na dědině a za bílého dne :fearful: :fearful:
2. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo fakt za bílého dne, jo? no tak to je drsné...
jo lepší dřív než ji prošvihnout :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se už docela chtělo na wc tak sem šla testnout a je tam jen duch míň jao ten 12DC tak nevím od toho 12 sem nezkoušela testovat tak fakt nevím co od toho čekat ale podle teplot ještě nebyla...
2. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a čemu bys ty víc věřila, teplotě nebo testu?
já totiž tenhle měsíc vůbec nevím..
jestli bych to měla brát podle teploty tak byla včera - atím pádem jsme jí prošvihli, jelikož tulení bylo v neděli a pak až teprve dneska .. :frowning2:
2. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo za bílého dne
holka co tam bydlí je poš´tačka a stavila se po cestě doma a přišla na to...děs co??
Tak unás už zase leje :frowning2:
2. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo teda jo - mě by kleplo kdyby nás vykradli
u nás zatím pod mrakem - hrozné dusno bez deště
2. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi věřím víc teplotám,nebo takhle:teplota je po ovulaci tak od nejsilnějšího testu po vyšší teplotu to rozmezí... ROZUMIŠ MI?
2. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže když mě stoupla teplota ve středu tak jsem ovu měla v úterý? test byl silný v neděli
2. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bych se snažila od neděle do úterý... :slight_smile:
já to tak taky měla test silný 19DC a podle teplot 22DC ovulka :slight_smile:
ale od neděle pokud byla ovu v úterý mohlo klidně přijít k oplození spermijky si umí počkat i 5 dní :slight_smile: .Pokud to vyjde pravděpodobně by to byla holčička :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když mě pořád zaráží že mi ten dr řekl, snažit se , sobota neděle, jelikož folikul byl těsně před prasknutím,
tak je mi divné, že by vydržel až do úterý :slight_smile:ach jo..
tak doufám, že jsme to neprošvihli - a jestli byla včera tak jsme to pojistili ještě dneska ráno :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že ste se snažili až až :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, jsem na to teda zvědavá :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu držet palečky :slight_smile:
Já třeba teď taky nevím jestli nemohla silná čárka už být třeba ty 2 dny co se netestila pač břicho bolelo no tak počkám na teplotu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a snažíte se obden?
2. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, neska do 17:00- jako každý den. pouze v pátek končím o půl 3 ... :unamused: je to docela dlouhý a pak skorem hodinu jedu domů a ze dne nemám vůbec nic... ale neska se jedeme projet na kolech- tedy esi nezačne pršet.. tak už se těším na nějaký pohyb, páč včera sem akorát vyprala, trochu poklidila, pověsila prádlo a už byl čas jít do hajan :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento cyklus to flákáme :confused: teď nebylo nic 3 dny... Ale je to tím že sme to intenzivní snažení hodili za hlavu.. Domlouváme tu dovču atp.tak na mimi se snažíme nemyslet buď to vyjde nebo ne :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
whi, a jak dlouho se nemá pít před testováním ovu?
2. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nevím, já většinou testovala když jsem dojela z práce - měla jsem jistotu, že jsem hodinu a půl nic nepila a většinou jsem to zadržela až domů, myslím, když se mi v práci chtělo :slight_smile:
já jsem tu dnes do 4 - pak mám zas sraz s kámoškou, ale dnes to zkrátíme není mi vůbec dobře tak se těším až si lehnu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek