Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
lenicenka17
2. črc 2009
marti:pít se nemá 2až3 hodinky
martiiik18
2. črc 2009
leni, a aj bych se vsadila, že ti to vynde 😉 při takovém příjemném šrumci okolo dovolené 😉
whiskey
2. črc 2009
taky bych se vsadila - vždycky to vyjde když to člověk nejméně čeká a kolikrát ani nedoufá 🙂
martiiik18
2. črc 2009
jejda, tak to nevím esi vydržím :-o ... jak se jedná o pití, tak aji na cestu dopráce jež trvá cca 50 minut si beru alespoň půl litrovou láhev s pitím :-N
lenicenka17
2. črc 2009
holky:tak to bych fakt asi koukala 😃 😃 😃
lenicenka17
2. črc 2009
MS má přijít na dovči sice v den odjezdu ale myslím že změna prostředí stím pěkně zamává a abych se tam stím neotravovala celou dobu ]-(
lenicenka17
2. črc 2009
marti.A co nějá fotka nebo tak 😉 🙂 🙂 🙂
whiskey
2. črc 2009
no já myslím, Leni, že už nepřijde 🙂 a že si užijete báječnou dovču
jo já jsem taky zvědavá na foto 🙂
lenicenka17
2. črc 2009
whiskey:uvidíme 🙂
martiiik18
2. črc 2009
vzhledem k tomu, holky, že si teď nechávám dlouhé vlasy skrze svatbu a jinak nosím délku k ramenům a hnedle po svatbě se nechám ostříhat, tak to sem nemá cenu fotku dávat... ale slibuji, že jakmile budu mít nějakou normální- kde se tvářím jako člověk a ne jako blbec, tak ji sem dám 😃
ale pro zajímavost- měřím 161 cm a mám hnědé vlasy 🙂
whiskey
2. črc 2009
marti a jak pokračují přípravy na svatbu?
lenicenka17
2. črc 2009
marti:a kdy máte termín svatby?
martiiik18
2. črc 2009
máme rozvezených 5 oznámení ( asi z 60) a to jsme ho rozváželi teď v neděli na kolech 🙂 a jinak nového nic :-N pořád je ještě chvilka času 🙂 akorát příští týden jdu na zk účesu a šatů...důležité je, že máme oblečení,o kytce mám jasnou představu, cukroví je zamluvené, takže ještě objednat prstýnky, jež máme vybrané a můžem jít na to 🙂
martiiik18
2. črc 2009
leni: 29. 8. 🙂
lenicenka17
2. črc 2009
jé t se žení i brácha takže když budu jíst svíčkovou budu myslet na tebe 🙂
Jinak já jsem svědek 🙂 takže jestli budu těhu a někde se místo podpisu pobleji tak to bude sranda 😃 😃 😃
lenicenka17
2. črc 2009
už mám obleček na malého až se vzbudí tak ho nafotím a dám do albíčka ju 🙂
martiiik18
2. črc 2009
mě jde za svědka bráška 🙂 obřad by měl začínat ve 12 a papkat by jsme měli kolem 14:00 snad... už se mooooooc těším 🙂
whiskey
2. črc 2009
ty jo Marti závidím já bych si to dala ještě jednou znovu 🙂
dneska co mám ten srazík tak se jdu právě podívat taky na fotky ze svatby
lenicenka17
2. črc 2009
oni myslím mají nahlášený oběd na 13.hod
martiiik18
2. črc 2009
whi, já budu ráda, když to budu absolvovat jen jednou, páč ty peníze budou mazec... ale nelituji toho... vlastně hostinu nám platí rodiče a mi to okolo :o)... tipuju, že to bude stát cca 150 000... :-S
whiskey
2. črc 2009
nás to vyšlo na zhruba 90-100 při 35 lidech na hostinu a 50 večer
no já myslím ty přípravy a pak ten den - mít neomezené finanční možnosti 🙂
martiiik18
2. črc 2009
holky, měli jste před svatbou někdy jakoby strach, či pochybnosti o tom zda je to správně, či nee??
whiskey
2. črc 2009
já spíš strach z toho jestli se něco změní, ale kromě jména naštěstí k žádné změně nedošlo 🙂
lenicenka17
2. črc 2009
marti:měla ale to má asi každý 🙂
martiiik18
2. črc 2009
já myslím, že líp jsem si vybrat nemohla... budoucí manža je zlatíčko... fakt 🙂 většího kliďasa-a přitom ne flegmatika-neznám...
whiskey
2. črc 2009
tak to je super Marti 🙂
martiiik18
2. črc 2009
jenom to mimi ke štěstí...- ale to se snad taky brzy zadaří 🙂

Holky, a už máte vybraná jména???nebo jsem blázen len já??? :-N
martiiik18
2. črc 2009
Jinak tady se už pěkně zatahuje- opět! ]-(
whiskey
2. črc 2009
marti a jaká máte? my jsme se zatím shodli jen na holce - Anežka 😉
martiiik18
2. črc 2009
holka asi Lilien a nebo Terezie a kluk Mathias nebo Jakub... 🙂

Jen mě štve, že jsem chtěla terezku od jakživa a to je teď poslední dobou strašně časté jméno 😞