• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
jenže já ovu vyhlížela už pěkně dávno a pořád nic :confounded:
7. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem napnutá jak kšandy, teploty skáčou... očekávám ms.
7. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak já furt nevím jestli ovulka už proběhla nebo teprve bude, protože na ovu testíku mám sice čárku, ale je slabší než ta kontrolní :unamused: :unamused: Takže fakt nevím!!
Jinak jsem si dneska koupila maliník a kontryhel...Chci se zeptat..Můžu to začít ten maliník pít hned nebo musím počkat?? Ten kontryhel je až na MS, že??!!
Nebo mi to prosím vysvětlelte :sweat_smile: :sweat_smile: ..Moc se nevyznám!! :grinning: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti neporadím. Ani jedno jsem neužívala a s testíkama zkušenost taky nemám...
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta: Já právě akorát testíkovala, takže tohle je pro mě taky nové :sweat_smile:
Já se zeptám lenicenky :wink:
7. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Eli už jsem tě našla :wink:
7. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lener. :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo eli snad někdo bude moci poradit. já budu končit tak zatím pa pa
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík eli.oba ty čajíky piji na doporučení od MS po ovu :slight_smile:
Ty teploty neměříš??Já vím dle teplot že ovu nebyla jinak podle testu nevím není každý den kdy si jej dělat ... pro mě je pohodlnější i přesnější měření ikdyž ovu zjistím až po ale i tak když se snažíme pravidelně je mi jedno jestli sem ji zjistila až po :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík lenerka :slight_smile:
alzbeta:Papa a stejnak děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni: takže až začne MS, tak mám začít pít oba ty čajíky?? :wink: Děkuju :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo eli :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: ještě jednou děkuju!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, teda nějak vůbec nestíhám chodit na net :sweat_smile: :sweat_smile:
Dnes jsem 17DC, takže snaženíčko začalo naplno :grinning: :grinning: . Akorát jedu zítra na 3 dny k našim, tak si myslím, že ovulku nestihnem, hleník bílkovatí, tak třeba proběhne dneska nebo max. zítra. Kéž by :sweat_smile:

Mouse: to jste měli krásný víkend :wink: :wink: Manža se do toho snaženíčka pěkně obul :wink: , to je fajn :slight_smile: . U nás v pátek proběhla grilovačka na zahradě, pak v sobotu prase u hospody a včera pivečko při procházce.
Teeda, doháním zameškané pití za těhu a kojení :grinning: :grinning: :grinning: Testíky pořád plánuju koupit, ale ještě jsem se k tomu nedokopala.
Odkud je holky máte?? :slight_smile:
Betko: kdypak očekáváš MS??? :slight_smile:
A nevíte, jak Eimee? Neměla testíkovat??
7. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky,
Eli: tak čajíky od prvního DC po ovulku :wink:
- a ten test...kdybych ti měla říct dle svojí zkušenosti, tak u mě proběhla ovulka vždy až jsem měla tu druhou čárku silnější než kontrolní...tento měsíc jsem myslela, že jsem ovu snad i prošvihla, ale vydržela jsem a testila dál a proběhla mi pozděj až 21dc(mívám 17-19dc)...a na druhý den jsem měla tu čárku úplně slabounkou....takže te´d jsem 5dpo.A hlen jsem měla vzorově bílkový už od 14dc a bolestivé břicho od 16dc. ty nemíváš třeba bolavé břicho u ovulky, že by jsi se aspoň něčeho chytla???kolikátý jsi vůbec DC??

holky neměl už někdo te´d testovací období?? já jsem tu te´d pár dní sice nebyla, ale vím, že některá z vás měla tu ovu pár dní předemnou :confused:
7. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marku! :wink: To bych si tentokrát taky přála, ovulku až 21DC, už bych byla doma od našich :grinning:
Jinak myslím, že Eimee měla testíkovat...jinak nevím
7. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: Dneska jsem 21 DC a břicho mě už pobilívá od 30.6., tak snad teprve ovulka..Je pravda, že mám už 3 den bělavý výtok, tak asi to teprve dorazí. Budu ještě testovat, tak snad se dočkám!! :wink:
7. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky tak se hlásím po dlouhém víkendu a honce v práci, pro testík letím dnes z práce ale bude to až tak ve 4 v 5 tak pak hned testnu a napíšu, jsem napnutá!!!pobolívá v podbřišku, na zvracení mi je ikdyž nejím, ale to si možná vsugerovávám tak uvidíme:slight_smile:MS má přijít ve čtvrtek takk snad nedorazí...včera jsme si koupili autíčko:slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eimee!! Budu držet palce!!! :wink: Už tu smůlu snad někdo konečně prolomí!!! :wink:
7. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: jj měla jsi dobrého pamatováka na eimee :dizzy_face: ...
- a co ty víš třeba ovulku ještě krásně stihnete :wink:
eli:já si taky myslím, že ovu teprve bude :wink:
eimee: jsem napnutá, jak kšandy :sunglasses:
7. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:budu držet palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ovu taky pořád vyhlížím...
7. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi budeme ovu vyhlížet stejně :grinning: :dizzy_face: No, co ještě se budeme snažílkovat :grinning: :dizzy_face: Ještě že nás to s manžílkem baví!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,prosím Vás máte někdo zkušenost s mravenčením a pálením v prsou?
7. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Elisko- přidávám se k vám do party :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Venyska- záleží v jakém smyslu pálení, mravenčení..Jestli to myslíš jako příznak těhu, tak určitě může být, někdo pocity pálení, bolesti bradavek apod. pociťuje i při ovulce. :wink:
7. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám po ovulce,děkuji
7. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mohlo vypadat nadějně, hlavně pokud to jindy nepociťuješ :wink: :wink: Držím palce :wink: Kdypak budeš testíkovat?
7. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,jindy to nemívám,ale nedávám si naděje,min.měsíc jsem měla 4 pozitiv testy a nic z toho nebylo.Testovat?Asi příští týden.Menses mám mít 19.7
7. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Ty pozitivní testíky si pamatuju..To by ale snad nemuselo mít vliv na tannhke cyklus..Tak držím palce a dej vědět :wink:
7. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:Máš krásného synka
7. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek