Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
lenicenka17
7. črc 2009
jenže já ovu vyhlížela už pěkně dávno a pořád nic :-S
alzbeta.hod
7. črc 2009
ahojky jsem napnutá jak kšandy, teploty skáčou... očekávám ms.
eliska_v
7. črc 2009
Ahojky holky.
Tak já furt nevím jestli ovulka už proběhla nebo teprve bude, protože na ovu testíku mám sice čárku, ale je slabší než ta kontrolní :-| :-| Takže fakt nevím!!
Jinak jsem si dneska koupila maliník a kontryhel...Chci se zeptat..Můžu to začít ten maliník pít hned nebo musím počkat?? Ten kontryhel je až na MS, že??!!
Nebo mi to prosím vysvětlelte :-N :-N ..Moc se nevyznám!! 😃 :-N
alzbeta.hod
7. črc 2009
já ti neporadím. Ani jedno jsem neužívala a s testíkama zkušenost taky nemám...
eliska_v
7. črc 2009
alzbeta: Já právě akorát testíkovala, takže tohle je pro mě taky nové :-N
Já se zeptám lenicenky 😉
lenerka
7. črc 2009
jé Eli už jsem tě našla 😉
eliska_v
7. črc 2009
Ahojky lener. x-)
alzbeta.hod
7. črc 2009
jo eli snad někdo bude moci poradit. já budu končit tak zatím pa pa
lenicenka17
7. črc 2009
ahojík eli.oba ty čajíky piji na doporučení od MS po ovu 🙂
Ty teploty neměříš??Já vím dle teplot že ovu nebyla jinak podle testu nevím není každý den kdy si jej dělat ... pro mě je pohodlnější i přesnější měření ikdyž ovu zjistím až po ale i tak když se snažíme pravidelně je mi jedno jestli sem ji zjistila až po 🙂
lenicenka17
7. črc 2009
ahojík lenerka 🙂
eliska_v
7. črc 2009
alzbeta😛apa a stejnak děkuju x-) x-)
eliska_v
7. črc 2009
Leni: takže až začne MS, tak mám začít pít oba ty čajíky?? 😉 Děkuju 🙂
lenicenka17
7. črc 2009
Jojo eli 🙂
eliska_v
7. črc 2009
Leni: ještě jednou děkuju!! x-) x-)
vendy01
7. črc 2009
Ahoooj holky, teda nějak vůbec nestíhám chodit na net :-N :-N
Dnes jsem 17DC, takže snaženíčko začalo naplno 😃 😃 . Akorát jedu zítra na 3 dny k našim, tak si myslím, že ovulku nestihnem, hleník bílkovatí, tak třeba proběhne dneska nebo max. zítra. Kéž by :-N

Mouse: to jste měli krásný víkend 😉 😉 Manža se do toho snaženíčka pěkně obul 😉 , to je fajn 🙂 . U nás v pátek proběhla grilovačka na zahradě, pak v sobotu prase u hospody a včera pivečko při procházce.
Teeda, doháním zameškané pití za těhu a kojení 😃 😃 😃 Testíky pořád plánuju koupit, ale ještě jsem se k tomu nedokopala.
Odkud je holky máte?? 🙂
Betko: kdypak očekáváš MS??? 🙂
A nevíte, jak Eimee? Neměla testíkovat??
marku
7. črc 2009
ahojka holky,
Eli: tak čajíky od prvního DC po ovulku 😉
- a ten test...kdybych ti měla říct dle svojí zkušenosti, tak u mě proběhla ovulka vždy až jsem měla tu druhou čárku silnější než kontrolní...tento měsíc jsem myslela, že jsem ovu snad i prošvihla, ale vydržela jsem a testila dál a proběhla mi pozděj až 21dc(mívám 17-19dc)...a na druhý den jsem měla tu čárku úplně slabounkou....takže te´d jsem 5dpo.A hlen jsem měla vzorově bílkový už od 14dc a bolestivé břicho od 16dc. ty nemíváš třeba bolavé břicho u ovulky, že by jsi se aspoň něčeho chytla???kolikátý jsi vůbec DC??

holky neměl už někdo te´d testovací období?? já jsem tu te´d pár dní sice nebyla, ale vím, že některá z vás měla tu ovu pár dní předemnou =-)
vendy01
7. črc 2009
Ahoj Marku! 😉 To bych si tentokrát taky přála, ovulku až 21DC, už bych byla doma od našich 😃
Jinak myslím, že Eimee měla testíkovat...jinak nevím
eliska_v
7. črc 2009
Marku: Dneska jsem 21 DC a břicho mě už pobilívá od 30.6., tak snad teprve ovulka..Je pravda, že mám už 3 den bělavý výtok, tak asi to teprve dorazí. Budu ještě testovat, tak snad se dočkám!! 😉
eimee
7. črc 2009
Ahooj holky tak se hlásím po dlouhém víkendu a honce v práci, pro testík letím dnes z práce ale bude to až tak ve 4 v 5 tak pak hned testnu a napíšu, jsem napnutá!!!pobolívá v podbřišku, na zvracení mi je ikdyž nejím, ale to si možná vsugerovávám tak uvidíme🙂MS má přijít ve čtvrtek takk snad nedorazí...včera jsme si koupili autíčko:)
vendy01
7. črc 2009
Ahoj Eimee!! Budu držet palce!!! 😉 Už tu smůlu snad někdo konečně prolomí!!! 😉
marku
7. črc 2009
vendy: jj měla jsi dobrého pamatováka na eimee x-) ...
- a co ty víš třeba ovulku ještě krásně stihnete 😉
eli:já si taky myslím, že ovu teprve bude 😉
eimee: jsem napnutá, jak kšandy 😎
lenicenka17
7. črc 2009
eimee😛udu držet palečky x-) x-) x-)
Já ovu taky pořád vyhlížím...
eliska_v
7. črc 2009
Tak asi budeme ovu vyhlížet stejně 😃 x-) No, co ještě se budeme snažílkovat 😃 x-) Ještě že nás to s manžílkem baví!! 😉 x-) x-)
venyska
7. črc 2009
Ahoj děvčata,prosím Vás máte někdo zkušenost s mravenčením a pálením v prsou?
vendy01
7. črc 2009
Leni, Elisko- přidávám se k vám do party x-) x-) x-) x-)

Venyska- záleží v jakém smyslu pálení, mravenčení..Jestli to myslíš jako příznak těhu, tak určitě může být, někdo pocity pálení, bolesti bradavek apod. pociťuje i při ovulce. 😉
venyska
7. črc 2009
Já už mám po ovulce,děkuji
vendy01
7. črc 2009
Tak to by mohlo vypadat nadějně, hlavně pokud to jindy nepociťuješ 😉 😉 Držím palce 😉 Kdypak budeš testíkovat?
venyska
7. črc 2009
Děkuji,jindy to nemívám,ale nedávám si naděje,min.měsíc jsem měla 4 pozitiv testy a nic z toho nebylo.Testovat?Asi příští týden.Menses mám mít 19.7
vendy01
7. črc 2009
Aha. Ty pozitivní testíky si pamatuju..To by ale snad nemuselo mít vliv na tannhke cyklus..Tak držím palce a dej vědět 😉
venyska
7. črc 2009
vendy:Máš krásného synka

Začni psát odpověď...

Odešli