• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mouse, děkuju. taky cítím ještě v koutku duše naději. no jo no, hold to těhotnění chce asi čas a trpělivost. ale kdo to má vydržet!! :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a gratuluju k ovu testu! já z nich mám taky vždycky radost. aspoň nějaký test, kde člověk vidí krásný dvě čárečky! :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:ale já bílek pozorovala už tak dávno že by ovu tu musela být už několikrát.. tak nevím ani na testu sem neměla nejsilnější čárku.. tak nevím.
Ještě k těm testům slabá čárka jetam jen v případě že ovu se chystá nebo prostě slabá je tam vždy... tohle nějak nechápu pač ji tam slabou mám už pěkně dlouho... :angry:

anaji:taky věřím že ještě zesílí s testěním bych vyčkala do MS a uvidíš ten rozdíl ,držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Leni: Podívej se do albíčka na můj pupek!! Vůbec to nechápu a pobolívá!! :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:myslíš že se tam něco chystá??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Já fakt nevím :sunglasses: :sunglasses: Ale takovýhle pupek nemám každý den. :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Ještě k tomu mám bělavý výtok a podbříško pobolívá!!
9. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co čípek??Teploty si asi neměříš že??Takže ani nevím kolikátý jsi den po ovu... jéjda já jsem napnutá :grinning:
9. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Já si čípek nikdy neumím nahmátnout...Nevím proč!! :frowning2:
Nene, teplotu neměřím!! Jo, holka tak to nevím kolikáty den jsem po ovu, ale myslím, že jsem měla ovulku 30.6. to je můj odhad!! :sweat_smile:
Já jsem sama napnutá!! Ale radši se netěším, protože kdyby to zase nevyšlo, tak nechci být z toho špatná!!
9. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud byla 30 tak to můžeš brzy testíkvat!!!že? tak dy budeš dělat test? :confused:
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Já ho zatím dělat nebudu!! A stopro si jistá nejsem , že ovulka byla 30,ale byla nejsilnější čárka toho 30.6., takže podle toho si to myslím! :wink:
Jinak MS má dorazit za 10 dnů, takže pokud MS nedorazí, tak asi 5 den spoždění udělám testík, teda pokud nebudu mít ňáké příznaky, to bych kdyžtak testovala dřív!! :wink:
9. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, :dizzy_face:
první musím napsat potichounku, ať nezakřiknu......GRATULUJI whiskey :dizzy_face: ...moc ti přeju, aby se vše i nadále vyvíjelo jak má :wink:
a anaji: moc držím palce!!!!!:dizzy_face:
další žhavá adeptka Eliška...holky to je supééér...kéž by to všem vyšlo :wink: ....Eli já minulý měsíc, když jsem měla ty mamatestíky pozitivní, tak tomu předcházelo bolestivé a nafouklé břicho, takže kéž by to vyšlo :wink:
Zato tento měsíc jsem 7dpo...a teprve dnes trošinku cítím podbřišek, jinak nic...tak to spíš vidím na další kolo :frowning2:
mouse: ty tvoje cykly jsou taková rychlovka, že jen hledím a závidím :grinning: :dizzy_face: ....ovu..menses. a už zase bílkovatíš :grinning: ...je to jak ze dne na den :grinning: :grinning:
Ty ovu testíky přesně vím, jak poteší...taky si užívám vždy // čárek(hlavně těch dálnic) ikdyž jen na ovu-testíku...aspoň vím, že vše v těle klape.Pokud by jsi se chtěla střepat nějakých testíků z té tvé mega zásoby....tak pokud dojde mrcha, což asi jo, tak si ráda odkoupím, neb i kámoška marně schání :fearful: .
9. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji ten stín určitě zesílí - věřím tomu... :dizzy_face:
holky já dala do alba ten můj včerejší test, co vy na to? a zítra ráno zkusím ten mamatest..
eli.. jsem taky napjatá jak to dopadne - a ty nás teda pěkně napínáš - testovat až za 10 dnů - to nevím jestli to vydržíme :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Gratuluju ke dvou čárečkám!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Kéž bych Vám tady za pár dnů taky hlásila //... :wink: Uvidíme!!
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: myslím, že je to jasné..mimísek je tam :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskeyy:ty jsou úžasný!!!Fakt moooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: prý stín :grinning: ..je to vidět krásně, doufám,že v galerce brzo přibudou další a vybarvenější testy

Marku: u mě ovu bude asi o vikendu, takže v dalším týdnu přepočítám zásoby a dám ti vědět, kolik "pustím" testíků..

Elisko, bříško je pěkné..takový malý piveček :grinning: ( a nemyslím to zle :wink: )
9. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey gratuluji ke "stínečku" druhé čárky
9. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :slight_smile: no teda vás tu najednou je :slight_smile: no až dneska je to takhle pěkně vidět, včera to byl opravdu jen stín
já teď uklízela, ale musím si dát pauzu nějak mě píchalo v břiše.. ještě musím vytřít :confounded: a umýt koupelku - to je dovolená :wink: podle manži bych si měla jít lehnout a nehýbat se :slight_smile:
eli to bříško je úžasný - a nechceš testnout dříve?
9. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey buď na sebe opatrná
9. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, super!!! to je teda pořádný "stín"!! :slight_smile: :slight_smile: myslím, že je to jasný!! tak hlavně aby se mimísek pořádně uhnízdil a ani se nehnul!!!! :slight_smile: a po jaký době se ti ta druhá čárečka udělala?
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten test včera jsem si s sebou vzala do práci, no a odpoledne jsem ho vytáhla z kabelky a ten stín byl o hodně patrnější! taková mini čárečka. takže jsem byla nadšená a přesvědčená, že dnes ráno bude čárečka silnější, ale silnější byla jen jak stoupala ta moč. pak zas jen pidi stín. :confounded:
whiskey, tak se šetři. teď máš tam dole určitě doslova boj o život! takže žádný skákání, ať toho prďolu nevyklopíš! :grinning:
9. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Uvidím jestli budou ňáké příznaky... :wink: Kdyžtak potom testnu!! :wink:
9. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, whiskey taak bych se koukla na tvůj testík ale sedí mi tu šéf a hned by se ptal na co to koukám, tak doma, ale tichočce gratuluju a držžím palečky, i anaji tobě!
Já se asi tento měsíc nedočkám... ikdyž ms měla dorazit dnes a necítím nic, myslíte že mám testnout? jo největší a snad jediný možný příznak mám chut na maso a to i uzené, jinak ho nejím skoro vůbec a uzené jsem neměla asi 10 let....
9. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee určitě testni :slight_smile: držím palečky
já konečně zdolala úklid a teď jdu ven odpočívat
anaji mě se stín ukázal tak do 5 minut ale takhle ztmavl až večer ale vyfotit to šlo až dnes ráno
jsme zvědavá co ukáže zítra mamatest
jinak u mě žádné jiné příznaky - břicho nebolí, prsa v pohodě - jen mi je teda dnes pěkně šoufl
9. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey tak jsem ho zkoukla fakt je tam :dizzy_face: gratuluju a jsem zvědavá co poví mamatest, já ho ráno pro jistotku také udělám:slight_smile:
9. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky asi se budu už opakovat ale teplota opět 36,5 takže ovu nikde..... :angry:
Zítra ráno měřím naposled,na dovču si nic neberu kašlu na to.......
whiskey:tak co ty???!!!!!
A kde je kammca?????????????? :confused:
10. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to mě mrzí - to je ale divné, co?
já dnes na mamatestu slabý růžový proužek - tak nevím jestli je to tím, že jen méně citlivý anebo se zas opakuje to co minulý měsíc... :unamused: no zkusím ještě jeden v pondělí a uvidíme tam už by se to mělo ukázat
eimee a co ty?
a co anaji? holky čekám na zprávy :slight_smile:
10. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nic jen / :( MS nedorazila tak na ni čekám :frowning2:
Whiskey ale je tam :slight_smile: oni jsou ty mamatesty fakt slabčí....dala jsi ho do albíčka?
10. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ráno :slight_smile:
Leni čau...ta tvá ovulka si snad vzala na tento měsíc dovolenou? :confused: :confused: ..možná přijde na dovče,třeba nechce být měřena :wink:
Whiskey+ Eimee - jsem napjatá a držím pěsti :dizzy_face:

U mně BT 36,3..10 DC, na ovu testu slabý stín..to beru jako negativní,ale i taková pidi čárka potěší
10. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je v albu - ale přijde mi že tam není nic vidět :dizzy_face:
eimee tak to mě mrzí, ale třeba se to ukáže později - hlavní je, že MS ještě nedorazila
u mě stále teplota 36,9
mouse: tak že by ovu vyšla na víkend? no tak to přeju krásné tuleníčko
10. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek