Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
anaji
9. črc 2009
mouse, děkuju. taky cítím ještě v koutku duše naději. no jo no, hold to těhotnění chce asi čas a trpělivost. ale kdo to má vydržet!! |-| :-p
a gratuluju k ovu testu! já z nich mám taky vždycky radost. aspoň nějaký test, kde člověk vidí krásný dvě čárečky! 🙂
lenicenka17
9. črc 2009
mouse:ale já bílek pozorovala už tak dávno že by ovu tu musela být už několikrát.. tak nevím ani na testu sem neměla nejsilnější čárku.. tak nevím.
Ještě k těm testům slabá čárka jetam jen v případě že ovu se chystá nebo prostě slabá je tam vždy... tohle nějak nechápu pač ji tam slabou mám už pěkně dlouho... ]-(

anaji:taky věřím že ještě zesílí s testěním bych vyčkala do MS a uvidíš ten rozdíl ,držím palečky x-) x-) x-)
eliska_v
9. črc 2009
Ahojky holky.
Leni: Podívej se do albíčka na můj pupek!! Vůbec to nechápu a pobolívá!! 😃 😃
lenicenka17
9. črc 2009
eli:myslíš že se tam něco chystá??? x-) x-) x-)
eliska_v
9. črc 2009
Leni: Já fakt nevím 😎 😎 Ale takovýhle pupek nemám každý den. 😃 😃
eliska_v
9. črc 2009
Leni: Ještě k tomu mám bělavý výtok a podbříško pobolívá!!
lenicenka17
9. črc 2009
A co čípek??Teploty si asi neměříš že??Takže ani nevím kolikátý jsi den po ovu... jéjda já jsem napnutá 😃
eliska_v
9. črc 2009
Leni: Já si čípek nikdy neumím nahmátnout...Nevím proč!! 😞
Nene, teplotu neměřím!! Jo, holka tak to nevím kolikáty den jsem po ovu, ale myslím, že jsem měla ovulku 30.6. to je můj odhad!! :-N
Já jsem sama napnutá!! Ale radši se netěším, protože kdyby to zase nevyšlo, tak nechci být z toho špatná!!
lenicenka17
9. črc 2009
Pokud byla 30 tak to můžeš brzy testíkvat!!!že? tak dy budeš dělat test? =-)
eliska_v
9. črc 2009
Leni: Já ho zatím dělat nebudu!! A stopro si jistá nejsem , že ovulka byla 30,ale byla nejsilnější čárka toho 30.6., takže podle toho si to myslím! 😉
Jinak MS má dorazit za 10 dnů, takže pokud MS nedorazí, tak asi 5 den spoždění udělám testík, teda pokud nebudu mít ňáké příznaky, to bych kdyžtak testovala dřív!! 😉
marku
9. črc 2009
Ahojka holky, x-)
první musím napsat potichounku, ať nezakřiknu......GRATULUJI whiskey x-) ...moc ti přeju, aby se vše i nadále vyvíjelo jak má 😉
a anaji: moc držím palce!!!!!x-)
další žhavá adeptka Eliška...holky to je supééér...kéž by to všem vyšlo 😉 ....Eli já minulý měsíc, když jsem měla ty mamatestíky pozitivní, tak tomu předcházelo bolestivé a nafouklé břicho, takže kéž by to vyšlo 😉
Zato tento měsíc jsem 7dpo...a teprve dnes trošinku cítím podbřišek, jinak nic...tak to spíš vidím na další kolo 😞
mouse: ty tvoje cykly jsou taková rychlovka, že jen hledím a závidím 😃 x-) ....ovu..menses. a už zase bílkovatíš 😃 ...je to jak ze dne na den 😃 😃
Ty ovu testíky přesně vím, jak poteší...taky si užívám vždy // čárek(hlavně těch dálnic) ikdyž jen na ovu-testíku...aspoň vím, že vše v těle klape.Pokud by jsi se chtěla střepat nějakých testíků z té tvé mega zásoby....tak pokud dojde mrcha, což asi jo, tak si ráda odkoupím, neb i kámoška marně schání 😕 .
whiskey
9. črc 2009
anaji ten stín určitě zesílí - věřím tomu... x-)
holky já dala do alba ten můj včerejší test, co vy na to? a zítra ráno zkusím ten mamatest..
eli.. jsem taky napjatá jak to dopadne - a ty nás teda pěkně napínáš - testovat až za 10 dnů - to nevím jestli to vydržíme 🙂
eliska_v
9. črc 2009
whiskey: Gratuluju ke dvou čárečkám!! x-) x-)
Kéž bych Vám tady za pár dnů taky hlásila //... 😉 Uvidíme!!
marku
9. črc 2009
whiskey: myslím, že je to jasné..mimísek je tam x-)
lenicenka17
9. črc 2009
whiskeyy:ty jsou úžasný!!!Fakt moooc gratuluji x-) x-) x-)
m.o.u.s.e
9. črc 2009
Whiskey: prý stín 😃 ..je to vidět krásně, doufám,že v galerce brzo přibudou další a vybarvenější testy

Marku: u mě ovu bude asi o vikendu, takže v dalším týdnu přepočítám zásoby a dám ti vědět, kolik "pustím" testíků..

Elisko, bříško je pěkné..takový malý piveček 😃 ( a nemyslím to zle 😉 )
alzbeta.hod
9. črc 2009
whiskey gratuluji ke "stínečku" druhé čárky
whiskey
9. črc 2009
holky děkuju 🙂 no teda vás tu najednou je 🙂 no až dneska je to takhle pěkně vidět, včera to byl opravdu jen stín
já teď uklízela, ale musím si dát pauzu nějak mě píchalo v břiše.. ještě musím vytřít :-S a umýt koupelku - to je dovolená 😉 podle manži bych si měla jít lehnout a nehýbat se 🙂
eli to bříško je úžasný - a nechceš testnout dříve?
alzbeta.hod
9. črc 2009
whiskey buď na sebe opatrná
anaji
9. črc 2009
whiskey, super!!! to je teda pořádný "stín"!! 🙂 🙂 myslím, že je to jasný!! tak hlavně aby se mimísek pořádně uhnízdil a ani se nehnul!!!! 🙂 a po jaký době se ti ta druhá čárečka udělala?
anaji
9. črc 2009
ten test včera jsem si s sebou vzala do práci, no a odpoledne jsem ho vytáhla z kabelky a ten stín byl o hodně patrnější! taková mini čárečka. takže jsem byla nadšená a přesvědčená, že dnes ráno bude čárečka silnější, ale silnější byla jen jak stoupala ta moč. pak zas jen pidi stín. :-S
whiskey, tak se šetři. teď máš tam dole určitě doslova boj o život! takže žádný skákání, ať toho prďolu nevyklopíš! 😃
eliska_v
9. črc 2009
whiskey: Uvidím jestli budou ňáké příznaky... 😉 Kdyžtak potom testnu!! 😉
eimee
9. črc 2009
Ahooj holky, whiskey taak bych se koukla na tvůj testík ale sedí mi tu šéf a hned by se ptal na co to koukám, tak doma, ale tichočce gratuluju a držžím palečky, i anaji tobě!
Já se asi tento měsíc nedočkám... ikdyž ms měla dorazit dnes a necítím nic, myslíte že mám testnout? jo největší a snad jediný možný příznak mám chut na maso a to i uzené, jinak ho nejím skoro vůbec a uzené jsem neměla asi 10 let....
whiskey
9. črc 2009
eimee určitě testni 🙂 držím palečky
já konečně zdolala úklid a teď jdu ven odpočívat
anaji mě se stín ukázal tak do 5 minut ale takhle ztmavl až večer ale vyfotit to šlo až dnes ráno
jsme zvědavá co ukáže zítra mamatest
jinak u mě žádné jiné příznaky - břicho nebolí, prsa v pohodě - jen mi je teda dnes pěkně šoufl
eimee
9. črc 2009
whiskey tak jsem ho zkoukla fakt je tam x-) gratuluju a jsem zvědavá co poví mamatest, já ho ráno pro jistotku také udělám🙂
lenicenka17
10. črc 2009
Dobré ráno holky asi se budu už opakovat ale teplota opět 36,5 takže ovu nikde..... ]-(
Zítra ráno měřím naposled,na dovču si nic neberu kašlu na to.......
whiskey:tak co ty???!!!!!
A kde je kammca?????????????? =-)
whiskey
10. črc 2009
leni tak to mě mrzí - to je ale divné, co?
já dnes na mamatestu slabý růžový proužek - tak nevím jestli je to tím, že jen méně citlivý anebo se zas opakuje to co minulý měsíc... :-| no zkusím ještě jeden v pondělí a uvidíme tam už by se to mělo ukázat
eimee a co ty?
a co anaji? holky čekám na zprávy 🙂
eimee
10. črc 2009
Holky já nic jen / 😞 MS nedorazila tak na ni čekám 😞
Whiskey ale je tam 🙂 oni jsou ty mamatesty fakt slabčí....dala jsi ho do albíčka?
m.o.u.s.e
10. črc 2009
Doré ráno 🙂
Leni čau...ta tvá ovulka si snad vzala na tento měsíc dovolenou? =-) =-) ..možná přijde na dovče,třeba nechce být měřena 😉
Whiskey+ Eimee - jsem napjatá a držím pěsti x-)

U mně BT 36,3..10 DC, na ovu testu slabý stín..to beru jako negativní,ale i taková pidi čárka potěší
whiskey
10. črc 2009
tak je v albu - ale přijde mi že tam není nic vidět x-)
eimee tak to mě mrzí, ale třeba se to ukáže později - hlavní je, že MS ještě nedorazila
u mě stále teplota 36,9
mouse: tak že by ovu vyšla na víkend? no tak to přeju krásné tuleníčko