• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jéé, testitelky jsou tu.

Eimee, teda MS nikde , čárky nikde...to je mi záhada,budu s tebou doufat v těhotné rozluštění :wink:

Whiskey, když už je na Mamatestu slabý proužek,tak to si dovolím popřát vše nej do nastávajících těhu dní :slight_smile: , tentokrát to musí dopadnout dobře!
10. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey,teplota super..a klidně ať si to žene výš a výš :grinning:
Jo,jo, ovu bude tipuju v neděli na pondělí, tak snad nás víkend moc neodrovná, ale sázím na zázračné účinky Eregmy..tu už baštíme oba. Je tam 500% denní doporučené dávky vit E. tak doufám, že dopadneme,jako ti krysáci z výzkumu, u kterých v roce 1922 zjistili zvýšení plodnosti :grinning: a zanedlouho nás bude v domě jako malých myší :grinning:
10. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse tak teď jsi mě pobavila :slight_smile:
musím jít dělat snídani tak se zatím loučím ale během dne se určo ozvu
no jsem opravdu zvědavá jestli ten proužek zesílí
10. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno, snažilky! :slight_smile:
whiskey, potichounku gratuluju, ať to nezakřiknu!! čárečky vypadají náádherně!!! a nadějně!! to musí klapnout. mamatest je opravdu míň citlivý, to bude tím! :wink: držím pěstičky!!! ať už se ta naše květnová smůla prolomí!
mouse, koukám, ty to bereš opravdu vědecky!! :grinning: no tak snad to na vás bud působit stejně jako na ty myšky! kdyžtak další měsíc do toho půjdu taky! :slight_smile:
eimee, tak dokud není ms, tak může být těhu. taky se tak utěšuju. testy netesty. :slight_smile:
já dnes ráno teda opět testila - rapiclear, ale po druhý čárečce už ani památky. takže se přeci jen obávám, že dnes nebo zítra dorazí mrcha mrchovatá. :frowning2: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: no ale aspoň se mi krátí cyklus. tentokrát to vypadá na ukázkových 28 dní. :wink:
10. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem snažilkám. Dnes konečně pátek a pak 14dní volna.... hurááááááááááááááááááááááá
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem zpět :slight_smile:
bětuš - tak to je super - od pondělí hlásí nádherné počasí :slight_smile:
my máme ještě týden dovolené, to utíká nějak moc rychle
dneska mě čeká úklid ložnic - a k obědu nachystám guláš :wink:
anaji tak to mě moc mrzí, že se druhá / neukázala...a nevzala sis ho zase sebou do práce, že by se to ukázalo později?
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám mám naplánovaný těžký relax a manžel bude dělat plot tak ať je krásně
10. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomu říkám dovolená :slight_smile:
na plot to by chtělo pěkné počasí - tak snad vyjde to co hlásí :wink:
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
whiskey: Je tam a neboj bude sílit!! :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palečky!! :wink: Já budu testovat v pondělí 20.7., teda pokud nedorazí MS... :wink:
10. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey tak ta je je pěkná //:slight_smile: také gratuluju:slight_smile:
NO já už moc nedoufám,nechci mít plané naděje...už jsem 32 DC...tak nevím:( budeme malovat kuchyn tak se na víkend ani moc netěším :frowning2: ale zase bude snad chvilku volno na prochajdu a tak :slight_smile:budu muset začít kapat ten jeřáb a pít kontryhel aby se ty cykly zkrátily, kdy mám začít s MS nebo až po skončení a pak do OVU že jo?
10. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: nevzdávat se - jasné :slight_smile:
já taky ještě nemám vyhráno, ale pořád doufám, že to vyjde
no malování to nic moc teda ale tak na procházku zajít to je fajn
jinak kontryhel pít už od MS do ovu, jeřáb nevím ten jsem nebrala
10. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky:slight_smile: jojo nevzdávám, jen by to asi bylo veliké štěstí hned první měsíc. Tak se opatruj! A dávej zprávy já letím za manžílkem papa a všem krásný víkend!
10. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po delší době.. :slight_smile: SEM MĚLA ROZBITÝ PC--co nového?Nějaká těhu? :grinning:
10. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ahojík už sem tě vzpomínala kde jsi!!a co ty??
10. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bílkovej hlen už mám asi týden né-li dýl což je asi divné,ne??A navíc dnes je jakoby bílkovej s krémovým tož tomu už vůbec nechápu :angry: :angry: Asi ovu ani nebude.....
10. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco, já tušila,že za tu tvou odmlku může technika..no, zatím se tu nic oficiálně nepočalo, ale u whiskey to vypadá nadějně :slight_smile:

Leni, já tak dlouho bílkáč nemívá,ale začíná mi zrovna tím krémovo bílkovým stavem, je to jako napůl uvařený bílek, který jde postupně v dalších dnech do čiré podoby..no,každopádně ta kvalita hlenu značí převahu estrogenů v daném okamžiku cyklu..tělo se připravuje na ovu, problém je že se může takhle připravovat celý cyklus,ale k ovu nedojde, jednou za čas má anovulační cykly prý každá žena.
10. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kkamco: co u tebe nového? ty jsi taky měla testovat teď někdy, ne?
10. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme po 3 dnech zpátky od našich. Fakt jsme si to užili :slight_smile: , byli jsme s malým v zoo. No bezva!

Whiskey: úplně potichounku gratuluju k // :dizzy_face: , jsou krásně vidět!! Hodně štěstí, ať je vše jak má!

Už se těším na další testovatelky :grinning: :grinning:

My jsme ovulku asi přošvihli tím, že jsme byli pryč, ale pro jistotu to ještě dneska zkusíme :dizzy_face: , jsem 21DC..

Všem, které mají dovču přeju krásné pohodové dny :wink: :wink: , manža zrovna dovču začíná, tak si taky budem užívat :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koník mi pěkně chyběl vám povim..zítra budu 30 DC ale já se netestuju,radši..mám ještě čas pár dnů.A navíc mrší příznaky už se opět ozývají. :angry:
Zítra odpolko se chystáme na pout.. :slight_smile:
Whiskey..taky gratulace :zipper_mouth:
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava zítra budu 29 DC.. :slight_smile:
vŠEM DOBROU
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..tak u mě teplota klesla takže počítám že mrcha dorazí co nevidět :unamused:
11. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teď nevím. Včera jsem to dostala. Strašně moc mě bolelo břicho, nevydržela jsem stát, moc to bolelo. Ale prášek mi po dlouhé době zabral. No a od večera jen silně špiním, tak nevím co se zase děje
11. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzběta:jakej si DC?TESTOVALA SES?Nebo ti to přišlo na datum?
11. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem přidala do alba dnešní test - nemůžu tomu uvěřit, ale čárka sílí :slight_smile:
tak se asi příští týden objednám k dr na krev ...
bětuš to co popisuješ jsem přesně měla minulý měsíc - to mě moc mrzí a kolikátý den cyklu jsi byla? měla jsi zpoždění?
kkamco kolik ti klesla teplota? a nějaké jiné příznaky jsou?
11. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey to moc gratuluji, jsou krásně vidět:slight_smile: že by jsi nám prolomila diskuzi a konečně byla první těhu:slight_smile:
11. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eimee - no to by bylo moc fajn :slight_smile:
a co ty? a už malujete?
11. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:klesla z 37 na 36.7 a začla sem špinit.. :frowning2:
Jinak gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: tak to špinění by nevadilo ale ta teplota nic moc :frowning2:
11. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já si zrovna dávám dlabanec, dopoledne bylo nakupovací,takže oběd jsem nějak zazdila..ovšem ovu test už ukazuje slabší čárku,žádného ducha, takže testnu ještě zítra a to už by mohla být silná..pro jistotu jsem koupila nějké dobré vínečko, ať nám to tulení zapadá do atmosféry :grinning:

Whiseky: čárka je krásnááá,mám z tebe radost..no, manža je taky pašák :wink: :slight_smile:

Bětuš, teda já nevím, já bolesti mívám minimální,záleží jestli se ty tvoje nějak liší od předchozích bolestí při MS,no.. nezbude než čekat jestli se to špinění zastaví nebo rozjede do MS.. :confused:

Eimee, taky bych měla malovat, nakoupila jsem tónovačky a uvažuju na které místnosti se vyřádím :sunglasses:

Vendy , třeba se tou změnou prostředí ovu opozdila a vychytáte ji :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:měla sem to tak i minulý měsíc..jak to sleze tak to přijde.. :unamused:
11. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek