• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
whiskey:jak dlouho že se snažíte?to přišlo docela rychle,, :sunglasses: :grinning:
11. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jelikož se mi to na tuty rozjede..tak mi napište jak brát jeřáb a maliník..od kdy do kdy..dík
11. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse přeji dobrou chuť :slight_smile:
no tak to pěkně to tulení vyjde na neděli, co? no tak hurá do toho a půl je hotovo :slight_smile:
moc držím palečky ...
11. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: no u nás to teď byl 11. cyklus - takže zrovna rychlovka to nebyla :slight_smile: ale ani extremně dlouho - snad to bude vše ok
11. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:takto jde jste se do roka vešli.. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco : maliník je na plodný hlen,takže myslím , že pít by se měl od MS do ovu, a ten jeřáb..ono záleží, když to bere někdo jako kůru,tak na lahvičce je naspáno, 3krát denně 15 kapek,brát dokud nedoužíváš...já to teda kapu jenom do ovu, i kontryhel piju do ovu..pak si říkám,necť se děje vůle boží..obijí dvojí nemá vedlejší účinky, takže se toho moc pokazit nedá

No nic,jdu něco dělat. Zatím se mějte a užívejte víkend!
11. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:díky moc :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mouse ten ovu test vypadá naprosto ukázkově :slight_smile:
11. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu všem! :slight_smile: Konečně mám chvilku na vás juknout. Dopoledne bylo pracovní a teď si vzal manža na chvíli Fildu a jeli na mimivýlet :slight_smile:

Whiskey: čárečka je nádherná!!! To je fakt super :dizzy_face: Nám se poprvé taky zadařilo 11 cyklus :grinning:

Mouse: Testík je ukázkový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Úplně ti závidím dnešní večer s vínečkem :grinning: Taky nějaký mám v zásobě, tak asi padne :grinning: . Už mám po ovulce, TT 36,9...Tak jen čekat, ale tentokrát jsem smířená, že nic nebude. Asi jako ty minulý měsíc...
Ještě se chci zeptat, odkud máš ty ovu testíky?? Ráda bych si je taky objednala...

Holky, včera jsem měla pořádnej šok! Manža přišel s tím, že letíme příští neděli na last minute na týden do Bulharska! Tak se z toho ještě vzpamatovávám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Těším se, ale zároveň se bojím, jak to zvládneme s Filípkem. Ještě jsem s ním k moři nechtěla, ale začínám se těšit :grinning:
11. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,vendy naši taky letí příští týden do bulharska :grinning: kam přesně??
11. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucbra ahojík! :slight_smile: To je náhodička :slight_smile: My letíme do Nesebru, hotel Vigo :wink: A jak se daří? Jestli si dobře pamatuju, snaženíčko od září??
11. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak naši letí do Primorska,ale pokud letíte z Prahy tak asi stejným letadlem :grinning: ??Byli jsme s Nelčou minulý rok ve španělsku 2roky jí bylo a pohodička,večer hotová z koupačky a spala jako dudek :grinning: jak přes noc ,tak po obědě :grinning: letos čekáme co naši budou říkat na bulharsko,ale manža chce Tunis.
Jo,jo jinak snaženíčko září :grinning: už jsem v poho.Už se těšim :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy hned jsem ten hotýlek zkoukla :grinning: moc pěkný.
A ted tam čtu akce palivovej příplatek 0kč a dítě zdarma a je to cestovka Alexandria,tak to je dost dobrý,jestli to je pravda.
11. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :grinning: Poletíme asi společně :grinning: Zrovna projíždím různý diskuze o cestování letadlem s dětmi a vůbec o dovče u moře s malým dítětem. Nevíš, jestli si golfky můžu vzít sebou přímo do letadla?
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to myslim že nemužeš :unamused: ale fakt bych kecala.Vim že tam byla pani tak roční mimi a musela je dát do zavazadel,ale až před vstupem do letadla,že mohl normal spinkat v kočárku protože bylo naký zpoždění.Já je tam dávala hned do zavazadel.Necháš si je normal odbavit,ale řekneš jim že je ještě chceš a měli by ti je dát,pak ti je asi vezmou.No uvidíš :wink:
11. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, to by celkem šlo. Odlítáme totiž v 5h ráno a ve 3h už musíme být na letišti, tak asi Filípek ještě usne :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo :grinning: tak to je celkem hodně brzo,našim budou do čtvrtka volat v kolik přesně poletí.Tak to malej bude koukat kde se ráno probudí :grinning:
11. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Vendy,to moře ti závidím, minule na vás mělo pozitivní vliv , ne? :wink: :grinning:
Jinak ty testíky mám z koníka, mám jich nějak moc,tak prodám dalším testíkuchtivým, pokud máte některá zájem ( což platí i pro Marku, která se po nich už ptala) napište do IP kolik chcete..prodám za 15Kč kus+poštovné ( nemám ještě spočítané,ale max.do 30Kč )..testík mi podal pěkný výsledek, věřím,že ovu je na spadnutí, čemuž odpovídá i hleník, vínko už máme v útrobách a noc je mladá :sunglasses: ..pro dnešek se loučím.
11. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..všem
12. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem. Zase tu nakukuji. bolestivoums mívám ale vždy se mi to ještě rozjede při těch bolestech. Proto jsem s tím tak nějak počítala. Ale zatím jen špiním, tak nechápu. Dnes jsem 30DC. Test negativní včera odpoledne
12. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko to seš na tom jak já..30 DC--A ŠPINIM a teplota klesla na 36.5 :frowning2: Takže opět nic
12. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem :slight_smile:
Mouse: ty testíky by byly bezva, určitě bych si nějaké koupila. :dizzy_face: :dizzy_face: Písni prosím, kolik jich máš k dispozici :wink: . Jinak tato dovolená plpdící určitě nebude, mám tam ke konci dostat mrchu,ale neva :slight_smile:

Kamca, Betka: To je mi líto :frowning2:
12. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: přihodíš zase dneska někaký krásný testík? :grinning:
12. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Whiskey to by si mohla řihodit zas test aby jsme se kochali.. :slight_smile:
vendy ahojík
12. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy tak jsem přidala dnešní test, ale ta čárka je dnes úplně stejná jako včera :frowning2:
ale teplota stále 37, tak snad je vše ok
bětuš , kamca: to mě mrzí :frowning2:
12. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:tak když drží teplota to by mělo být ok..
12. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey,ta hodnota hcg se snad zvyšuje dvojnásobně obden, takže zítra bude určitě výraznější :wink:
Taky se půjdu testnout..ovu by měla být podle propočtů dneska, tenhle cyklus se konečně daří ukázkově sledovat a plánovat, tak snad bude na jeho konci i výsledek :grinning:

Zatím se loučím a jdu dohlížet na tvorbu obědu.
12. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak doufám, že zítra se ta čárka zabarví :slight_smile:
jinak jsme po obídku a popravdě bych nejradši ulehla a spala - jenže nemůžu :frowning2: manža i naši makají venku, tak musím jít předstírat nějakou práci :slight_smile:
navíc mám nějakou rýmu, určo z toho jak se střídá to počasí
12. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Whiskey, pokud dnes budeš testovat,držím palce za krásné tlustice :wink:

Já mám po ovulce, teplota ráno stoupla , takže včera byla solidní šance chytnout vajíčko ( v poledne jsem ještě měla pozitivní ovu test), a že jsme tentokrát tu šanci nepromarnili,tak doufám, že už ve mně pobíhá vysoká škola dělení buněk :grinning: .

Přeji krásný pondělní rozjezd, já jdu naplánovat pracovní náplň dne.
13. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem a krásné probuzení..
whiskey:jsem snad zvědavá víc než ty..doufám že čárka zesílí-- :grinning:
Taky jsem nějak chcípnutá,posmrkávám a k tomu předmrší syndromy.. :angry:
13. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek