• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky - tak u mě je čárka dnes úplně stejná jako včera a předevčírem :frowning2:
jdu volat dr kvůli krvi - budu tu zas odpoledne tak zatím jinak teplota 37,1
mouse: tak to je skvělý, že jste to takhle podchytili - tak za 14 dnů čekáme //
13. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:teplotu máš slušnou -neviděla bych vtom problém :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
whiskey, držím pěsti, aby se ti těhu potvrdilo a v krvi našli co nejvíc hcg!!! teplotu máš fakt ukázkovou! tak snad to bude ok!!!
já hlásim v sobotu mrcha jako vyšitá. teda rozjezd byl velmi pozvolnej, ale pak ze mě po kouskách vyšla snad celá děloha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: že to teda tak píšu.. :sweat_smile: takže jdeme do třetího kola. :rolling_eyes:
mouse, tak ať se ti to tam dole množí a dělí a doputuje tam kam má! :wink:
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji tak to mě mrzí - myslela jsem, že nám to oběma klapne tenhle měsíc..
jsem objednaná k dr na příští úterý na čtvrt na 5 tak jsem zvědavá co mi řekne :slight_smile:
jinak jsem neustále hrozně unavená a to mám jít dneska ještě k zubaři se mi ulomil zub :frowning2:
kamco takže u tebe se MS taky ještě nerozjela? a jaká je teplotka?
13. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni!

Whiskey: čárečka je krásná :wink: , vůbec bych se netrápila tím, že je stejná jako včera :slight_smile: Budu držet palce! Ať tě u zubaře moc netrápí a kdyby ti chtěli dávat nějaký léky tak nezapomeň říct, že jsi pravděpodobně těhu :wink: :wink:

Anaji: to mě mrzí :frowning2: mrcha mrchovatá nás skoro všechny pořád zkouší :angry:

Mouse: poslala jsem ti IP :wink: . A hodně štěstí při snaženíčku a skoromanžovi spermíky s výbornou fyzičkou :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:teplota pitomá..dnes jsem měřila o 10 min dýl než včera --36.7 ale to je stejně málo..klesla mi ze 37
Ani se testovat nebudu to cejtim v kostech ,že mrcha přijde :angry:
13. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět od zubáka - a docela dobrý - nebolí to :slight_smile:
kami tak teplota skutečně nic moc :frowning2:
hele a kde máme marku - měla jsem pocit, že ta (ne)očekávala MS teď někdy, ne?
13. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:no taky jsem jí dlouho nečetla..marku
co se dá dělat,já už si nějak zvykla.akorát přítel začíná být maličko nervozní..Když vidí tu snahu,léky a ono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, taky mě to štve, ale je to teprv druhý nezdar, tak to není ještě takový zklamání.
whiskey, to ty na to těhu máš větší nárok po těch měsících. takže doufám, že to dopadne!!! :wink:
holky, popádím z práce. v létě ten čas aspoň rychlejc utíká, tak doufám, že těch 14 dnů do ovu uteče jak voda. a že mezitím tu přibude ještě nějaká ta těhu čárečka. :slight_smile:
u marku ani nemáme v tabulce kdy to těď (ne)čeká, tak marku, kdepak jsi? :confused: :slight_smile:
13. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami, a s Vilémkem jsi měla taky takové problémy?
13. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: Pokud můžu odpovědět dřív než dotázaná, tak Vilémek je dítě centrifugy..strašně se mi ten příběh líbil :slight_smile: ...ale Kkamča tu pouť za Vílíkem popisuje v albu líp.

O Marku ani vidu, a taky zakladatelka Janca 83 nikde :confused: ...

Vendy pro tento měsíc jsme se dosnažili,teď už si budeme jen tak hrát :wink: :sunglasses: ...a čekat, což mi připomíná,že musím aktualizovat údaj do blogu.. takže Anaji, MS si tu návštevu u mně naplánovala na 26.7.
13. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: jj už si vzpomínám :slight_smile: tak jsem ti to pročetla ještě jednou u kamci
kami to je stejně zvláštní, podle toho co píšeš to vypadá, že jste oba v pořádku ...
jo pravdai po Jancetaky ani vidu ani slechu...
13. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, omlouvám se za to odmlku...nějak se na mě zase řítí rodinné problémy :frowning2: , tak jsemi nechtěla vás tím tady zatěžovat.
mrcha ještě nikde...a ani vlastně nevím, kdy to mám přesně dostat, protože ten minulý cyklus jsem měla prodloužený díky tomu spontál. potratu........takže ještě počkám asi do víkendu a pak pokud nedorazí mrcha testnu.....jsem dnes 32dc...tlak v břichu a sem tam pichání na vaječnících a větší únava, ale ta může být i tím stresem :angry: ...no prostě žádné těhu příznaky :pensive: .
Holky obávám se, že tohle je asi naše poslední snažilkovací kolo a jestli to nevyjde, tak budem snažení asi odkládat na nějaký měsíc :cry: .Manža to nemá v práci moc dobrý, mají omezenou pracovní dobu, takže se obávám, že miminko, budem muset odložit na lepší finanční časy.....je to hrozné a bolí mě u srdce jen ta myšenka,neb bychom si ho moc přáli, ale prostě chce to asi i trochu přemýšlet do budoucna, jestli se to bude při naší hipošce zvládat ještě s miminkem.
whiskey: čárky jsou pěkné a vůbec se nestresuj...je to přeci jen kvalitativní test ...ne kvantitativní, takže takže na moč. testu nepoznáš jak moc ti rychle roste hladina hcg...určitě to tento měsíc vyjde...nic se neboj :wink:
anaji: tak to mě opravdu moc mrzí, že to nevyšlo,ale nezoufej a vzhůru do dalšího kola...mi ti tu budem fandit :dizzy_face:
kamca: takže spíš počítáš s mrchou mršatou protivnou :unamused: ... holka zlatá neboj ono se to jednou prolomí a zase najdeš vytoužené//
13. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:no nevim..na vilémka jsme čekali 2 roky..brala jsem to jako jednu velkou náhodu-poutovou :grinning:
Já pokud nebudu těhu asi do září cca tak mě čeká laparka,tam by se vidělo zda mám vnitřek v pořádku.. :confused: Už ted se bojim,ale zas na druhou stranu podstoupit jí musim-teda dle mudra-kvůli případnému ivf. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:ahojík!!!!No s mrchou počítám..to nějak už poznám že dorazí..a i ta tepota tomu napovídá.Co se dá dělat--
O problémech s prací mi ani nemluv-přítel je měsíc doma a máme z toho hlavu tak velkou..jak pátrací balon.Snad bude líp. :wink:
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo..tak já valím do vany a spát jsem dnes nějak unavená.To ty vedra.
dobrou holky.. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: to je mi líto,že procházíš takovým těžkým obdobím, ale za každé trápení na tebe určitě čeká v budoucnu tucet radostí a mezi nimi třeba bude i mimi..prostě až budete v pohodě, tak na to vlítnete, stres by ti v těhu asi moc neprospíval,takže chápu vaše důvody..no a pokud se zadaří tenhle měsíc,tak to tak má být a fazolka si vás vybrala, protože přesně ví,že tihle rodiče to zvládnou :wink:

Kkamco: laparky se neboj, bude to k dobré věci a dneska už tím operujou kde co, takže ti doktoři to asi vážně umí :grinning: ..se mi to kecá,a přitom já ještě na žádné operaci nebyla :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem... :slight_smile:

whiskey: tak snad můžu gratulovati :slight_smile: a přeji, aby vše probíhalo hladce a bez sebemenších potíží :slight_smile:

holky, neska ráno jsem se vzbudila a bylo mi docela špatně... v předešlích dnech jsem pozorovala píchání v podbřišku a bolela mne prsa... nedalo mi to a dnes jsem si udělala testíka a nic- pouze jedna /... mrchu čekám za 5 dní, tak se ukáže... ale moc velké šance tomu nedávám :frowning2:
14. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: vím čím si teď procházíš... měla jsem též v práci zkrácený úvazek a skoro manža taky tak...a také máme měsíční splátky...naštěstí se to již odrazilo ode dna... věřím, že i u vás to bude dočasné a za chvilku bude líp- uvidíš...
14. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne,
marku: tak to je mi moc líto, že vás potkalo takové těžké období, moc vám přeju, aby se to co nejrychleji spravilo a mohli jste se o mrňouska snažit dál
a kdo ví, třeba už jednoho nosíš pod srdíčkem :slight_smile:
marti - moc přeju ať se mrcha nedostaví a na testu se objeví //
jo přidala jsem dnešní test - a konečně je čárka silnější - teplota stále 37,2
14. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky..
whiskey:čárečka suprová to už máš jistý..nahlas gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
Mouse:Já už na laprce byla ale se žlučákem..tak nějak vim,ale stejně se mi nechce.Dost blbě sem to snášela-po operaci na jipce 2 dny kvůli tlaku :unamused: mi šíleně vyskočil a pak moc nízkej a zle jak mi bylo z narkozy-ani nemluvim.A další co sem si odnesla z laparky--pupeční kýlu,pěkně mi roste sem jak těhule pomalu.Se mě normálka lidi ptaj jestli nečekám mimi.VÍTE JAK MI JE??? :frowning2: Děsně.A když to tady vidim takový malý sídlištátko-spíš osada-a každá baba se na mě tetelí s pupkem..a s otázkama-a kdy už bude další a vám to nějak nejde co.. :angry: :angry:
ták sem se rozčilila všem krásné dopolko a dobrý oběd.
14. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: kdypak si testíkovala? kolik dní před (ne)očekávanou MS??já len esi mám ještě naději, že by to mohlo dopadnout a byly tam //...
14. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti já testovala poprvé ve středu a měla jsem to dostat v sobotu - ale měla jsem ten citlivější test
určitě máš ještě naději - je ještě brzy - mé kamarádce se těhu na testu ukázalo poprvé až týden po očekávané MS :wink:
14. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco, no tak to jsi zkušená a koukám moc pěkné vzpomínky na tu předchozí laparo nemáš, no to je mi jasné,proč ty obavy..ale snad se to povede do termínu laparky samo. Na slepice ze sídliště se vy...

whiskey: super,super, super :dizzy_face: ..začínám být náročná a testíky mi nestačí,už se těším na utz s tečkou..tfuj.tfuj.tfuj, ať je tam

martíku: 5 dnů před MS může být fakt ještě brzo, neklesej na mysli
14. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí snažilky, tak jsem se k vámpo dlouhé době dostala.
Whiskey krásné čárky držím moooc palce, at tě zubák moc netrápí:slight_smile:
Marti také přeju hodně zdarů a vlastně všem snažilkám co čekají na testování...
HOlky já už pořád nic, předevčírem jsem testila a jen /, ale ms stále nikde a to už jsem asi 35dc a to jsem měla tak 30dní dlouhé cykly ach jo a žádné příznaky na ms necítím tak nevím co se zase děje:(
14. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!
Whiskey: čárečka ukázková :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce!
Teda udělal se hic jako pr... :grinning: , odpoledne vidím na koupačku v bazénu :dizzy_face: :dizzy_face:

Martik: taky bych ještě vydržela, to je to zrádný testíkování před MS. Ale všichni víme, že se prostě nedá odolat :grinning: Ještě je určitě naděje!!!

Kamco: ty narážky na druhý dítě znám a to je Fildovi teprve rok a půl. Já si to zažila i při prvním..všem to šlo na první šťouch a my nic...Ta radost pak ale bude o to větší a ostatní ať se jdou vycpat...že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eimee: ty jsi teda záhada..
14. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy ahoj..tady je taky hic teda dusno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu hodit do pračky aspon to pěkně uschne tak se zatim mějte papa :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: tak to já taky znám - jsme na vesnici a úplně nesnáším jak ty babky čumí a hned drbou
jak teď o té svatbě - byl jich tu plný dvůr jen aby dostali koláč a stejně tě pak pomluví že to nebylo dobrý
a taky už vyzvýdají kdy mi budem chtít mimčo a tak.. - nesnáším to :slight_smile:
eimee: tak to teda to je divný ... a nechceš se objednat k dr?
mouse: jen nevím jak to do úterý vydržím :wink: a každý den si říkám, hlavně ať je vše ok - na zítřek mám poslední test a pak už počkám co dr..
14. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:tak ty už pomalu můžeš babkám odpovídat--nebojte se už brzy bude mimi-- :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
Já mám zatim stejnou teplotu 36.7--32 DC si ta mrcha dává na čas..Do pátku by měla dorazit

Jinak všem dobrou noc
14. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: přesně tak, jak píšeš!!! Také bydlím na vesnici a je to šílená drbárna. A hlavně teď jak jsem na mateřský, tak už mi to mozek kolikrát ani nebere :grinning: :grinning: :grinning:
A neboj! Do úterka to uteče jak voda!! Pak ještě 9 měsíců :grinning: :grinning: Tak trénuj :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek