• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
autor
Marku:Ahojky,testovat budu v pátek,to budu 36DC,minulej měsíc jsem dostala MS právě za 36dní,ale já tomu moc nevěřím,kromě občasného pobolívání v podbřišku nemám vůbec žádné příznaky,prsa nebolí,nic,já si myslím,že to bude ta MS,minulý měsíc mi trvalo 5dní,než se mi rozjela,ale je zajímavý,že tento měsíc mě skoro pořád bolí břicho,před 2týdny celej víkend,to jsem přisuzovala ovulaci,protože jsem měla trošku takový táhlý hlen,pak byl pár dní klid,pak mě zase bolelo břicho minulý víkend a teď zase pátek,sobota,tak fakt nevím,uvidíme,necháme se překvapit :wink:
Jéé,tvůj Šimonek je 16.6.?To my budeme s přítelem přesně 6let,to je náhodička!! :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenicenka:Já tomu s tím čípkem moc nerozumím,navím kam šáhnout :sweat_smile: :sweat_smile: Já jsem v tomhle naprostý laik :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a můžu se zeptat,vy co ještě nemáte žádné mimčo,kolik vám je?Já teď v dubnu slavila 26let,to je na mimčo krásný věk,i když v práci mi holky říkají,kam chvátám,že mám ještě čas,no kdyby mi bylo 18,19let tak neřeknu,ale v mým věku je myslím úplně normální si pořídit chlapečka či holčičku.Tak snad tady nejsem nejmladší :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
janča. tak mě je 26 a malého jsem rodila ve 24 letech a nemám ten pocit, že bych někam chvátala a už vůbec toho nelituju, jsem šťastná, že to tak je... měla jsem vždy jasno v tom , že nepatřím mezi ty ženy, které první dítě plánují kolem 40 let.
V plánu bylo, že dva roky po svatbě bychom mohli vysadit HA,... ale člověk míní a život mění :sweat_smile: :wink: ....měla jsem zdravotní problémy a musela jsem ve 24 letech vysadit HA, bylo to v době, kdy jsem byla čerstvě vdaná a měli jsme kde s manželem bydlet,dostudovala jsem diplomku a v práci jsem byla na bezva postu, tak jsme si říkali, že kdyby se do roka zadařilo, žebychom byli jen rádi....no a zadařilo se tenkrát hned druhý měsíc ...
Jančo, já na takové dotazy z mého okolí jestli není brzo mít ve 27 letech odrozené nereaguju a pokud mi to řekne nějaká moje kamarádka, že jsem ještě mladá...tak jí většinou odpovím.... a na co mám čekat, jsem zdravá a rodinu si přejem, jak můžu vědět jestli to tak bude za 3 roky???jsem maximálně spokojená :dizzy_face: ..pokud to tak cítíš i ty , tak se tím řid, jde o tvůj život, vždy se najde někdo, kdo ti to bude vyvracet a pak ti co ti to budou přát, neb každý má jiný názor :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:a testuješ odpoledne??a dodržuješ ten pitný režim??Jakože nepiješ 3 hod.před testováním??Já testuji první cyklus tak se raděj ptám....
31. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:a myslíš že když tam dnes kolem 13.hod byla slaboučká čárka asi jako včera že dnes už nemá cenu testovat?Není možné aby tam byla ještě dnes.... V břichu mě totiž též celkem píchá... Dnes sme snažílkovali tak snad bude ovulka co nejdříve :grinning: Už je to teď 6 pokus :confounded: tak už mě to pěkně štve :angry: :angry:
31. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: pitný režim nedodržuju :sweat_smile: a ani stejnou denní dobu :sweat_smile: ...testuju vždy v rozmezí od 11-15h..nevím jestli je možné, že by ti ještě dnes čárka zesílila... neb jsem si nikdy dva testy za den nedělala :fearful: 6 pokus :confused: ...tak snad už se brzyčko zadaří :wink:
31. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:díky za rady... No doufáme že tenhle cyklus bude úsopěšnější... i ten jeřáb mám tak mooooooc doufám. :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ještě se chci zeptat...dokážeš si představit, že by jsi měla děti od sebe o tři roky :slight_smile: ...jako myslím tím, ten věkový rozdíl, jestli by se to dalo zvládnout? ty máš teď doma tříletého Šimouška :dizzy_face: , tak můžeš posoudit.Já jsem si říkala, že ideální je věkový rozdíl tak ty 4 roky, ale Šimi už je docela samostatný, tak si říkám,že už by to nemuselo být tak divoké..je bez plín, krásně mluví, nají se sám, vysléká se sám, oblíká sice s dopomocí, ale to by se ještě dopilovalo do 3 let, jediné v čem vidím trochu problém, tak chození bez kočáru, tady po městě chodí-sice trvá to i hodinu, ale když jedem třeba do Zlína, tak je ten kočár pořád potřeba i kvůli polednímu spánku, když jedem na celý den.
31. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:tak to je váš šikovnější jak náš :slight_smile:
a druhé zvládneš úplně s přehledem... fakt já bych si to dovedla představit a to co píšeš že umí váš náž ani pomalu neumí :grinning:
S tím chozením mi kočár používali ještě v zimě pač jsem potřebovalal rychle ale od té doby už ne,už je schovaný tak musí sám a chodí už dobře ono se to bude teď rychle lepšit....
No a polední spaní tak to unás už nehrozí :slight_smile: spí už jen v noci.Večer jde v 7 a vstává zase v 7 někdy to natáhne nebo vstává dřív ale jnak dobré :slight_smile:
31. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem dneska nějaká marná :confused: , nejradši bych to přisoudila rané těhotenské únavě,ale spíš to bude vidina prokletého začátku pracovního týdne.
Janco , mně je čerstvě 29 let a vždycky jsem si říkala, že do 30 chci stihnout přivés na svět první dítko... strašně to uteklo a najednou jsme si museli připustit,že už je čas..alespoň pro mně je to přelomové rozhodnutí, vždyť ti to ovlivní celý zbytek života..podle mne máš věk tak akorát, samozřejmě záleží jaké máš představy o životě, co chceš zažít, jak upevnit kariéru ( možná tohle měly kolegyně v práci na mysli)..já na kariéře tak netrvám, pro mně je životní prioritou rodina.
31. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:a teoreticky být těhu můžeš??kolikátý DC jsi ??Možná jsi to psala ale fakt nevím... :confounded:
31. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu hlenu,fakt jak jsi psala najednou začíná bílkovatět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
Snad to vydrží a bude to bezy ovu jestli jo tak zlatý jeřáb!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
31. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenko: jsem 20DC, takže chtě nechtě už se pozoruju trochu víc, mám mírně nafouklé a mírně pichlavý podbřišek ,BT je nad 37, buď se chystá MS ( jsem podrážděná) nebo mě stresuje práce..s těhu počítám v poslední řadě
31. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse a ovu máš kdy?máš ji přesnnou??Já ji minule měla asi až 27dc a ms 36dc už to bylo děs tak doufám že jeřáb zabere jak má :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou ovulací, cyklus mi trvá 27 dní, BT si měřím první měsíc, jinak podle hlenu a zvýšeného sex.apetitu mi ovu vychází na rozmezí 12-14...a tyhle příznaky pozoruju už dlouho, takže usuzuji , že ovu probíhá, ale můžu se mýlit a hlením a myslím na prasečinky naprázdno :grinning: , vlastně podle mého prvního grafíku bych mohla být už 5 dní těhotná, ale počkám do soboty, to mám termín MS a testnu se. Choutky testnout se mám už teď, ale nemám doma tak citlivé testy.
31. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:tak to máš super,já doufám že se ovu též dočkám :slight_smile:
Tak budu držet palečky :wink:
31. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký nedělní večer! :slight_smile:
Vítám nové májové snažilky!!!! :wink: :wink:
My jsme byli celý víkend u našich, tak jsem měla příjemnou změnu, až na to počasí, to je fakt hrůza! :angry:
Mouse - to teda vypadá nadějně :dizzy_face: :dizzy_face:
Marku - taky si říkám, jak to budu zvládat, kdybych teď otěhotněla, porodila bych ve Filípkových 2 letech a 2 měsících...Nějak bychom to museli zvládnout :wink:

Janca - nevěš hlavu, ještě je nějaká naděje na // :slight_smile: :slight_smile: Já při snažení o první dítko měla rozházený hormony, cykly tak 35 - 40 dní, 2x injekce Agolutinu a jako blesk z čistýho nebe po 11 měsících snažení //!!! :grinning: Bezproblémový těhotenství, krásnej porod....

Holky napadlo mě, když už nás tu je víc, jestli si nezaložíme tabulku....jméno, DC, věk, délka snažení, vyšetření atd.....Co vy na to?
31. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se také snažíme od května. Poslední MS mi skončila 16.5. a od té doby pilně snažilkujeme. Uvidíme za jak dlouho se mimísek povede. :wink:
31. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: děkuji za info...potěšila jsi mě s tím , že by se ten 3 letý rozdíl dal zvládnout :slight_smile: ...no přála bych ti ,aby ti ten jeřáb taky tak bezva zabral jako mě, teda aspoň ten minulý měsíc, bylo to super :slight_smile:
m.o.u.s.e.: je to přesně jak píšeš, člověk se s blížící menses, začíná jaksi víc pozorovat...tlak v podbřišku...semtam píchne :sweat_smile: ...budeme testit skoro stejně ty v sobotu a já asi v neděli :wink:
vendy : ahojka, já jsem klidně pro tabulku :wink:
31. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee , ahoj Vendy! Jak se líbila malému cesta vlakem? Proti tabulce nic nemám.
Marku, tak já počkám do neděle a budem kdyžtak testit spolu :wink: :grinning: ..no, uvidím..jsem opice zvědavá :sunglasses:
31. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné,ýe budeš natěšená na testík, klidně testi už i v sobotu, budeš víc dní po ovulce, tak větší šance na to, aby se ti ukázala //..já jsem sice 22dc, ale ovulku jsem měla dle všeho tuto středu, takže v neděli budu teprve 11dp...je to ještě málo, jenže vím, že to už nebudu moct vydržet a budu chtít taky testnout co nejdřív :sweat_smile:
31. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak jak se dnes máte?
mouse:ještě k tomu hlenu,když máš bílkovej máš ho i na kalhtkách nebo jen po vytření při čůrání??Já jsem z těh hlenů nějak mimo :confused: :fearful:
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále, stojí to za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: , venku je depkařské počasí a v kanclu zima, nejradši bych se viděla v teplé posteli s čajíkem a připojením na net :slight_smile:
Lenicenko, když mám období bílkového hlenu, tak při utírání po malé si připadám jako slimák , na kalhotkách mi ulpí zřídka kdy, ono se dost často stává, že se ze mně při močení uvolní a spadne coby deseticentimetrová bílková špageta do wc..až se divím, jaké produkce je mé tělo schopné :confused:
1. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:ty jo,ta to já mám pořád strach zda toho všeho potřebného materálu k udržení mimíska mám dost.... nepříjde mi zas až tak moc bílkovej,snad to nebude zase cyklus 36DC :angry:
Ale břicho mám jakoby v nšm měla prasknout atomovka tak nevím,ach ňo
Jo stím počasím je to na prdlačku,tad je taky pěkná kosa :unamused:
1. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky s tabulkou souhlasím :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky!!! teda tady je nových snažilek!!! super! :wink:
já hlásím super pozitivní ovu test o víkendu! poprvé se mi stalo, že mi druhá čárka vyskočila asi 5 minutek po testování a je stejně silná jako kontrolní. takže jsem se celý víkend pilně snažili!! :grinning:
tak já musím nejdřív dočíst všechny nový příspěvky. taky vám poslední dny tak špatně jede koník? :frowning2:
1. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: neboj, každá jsme jiná, takže porovnávání musíme brát s nadhledem :wink: , jak jsi to měla před Šimonkem, zkus zavzpomínat, možná jsi taky nebyla majitelka mega bílkového hlenu a máte šikovného potomka. Já teda v tomhle setrvávám, byly okamžiky kdy jsem si říkala, že to vlhko mezi nohama musí cítíi i mé okolí ( příroda to beztak tak i zamýšlí,ale já svého samečka už měla :slight_smile: ), jediné co se mi změnilo je MS, kdysi byla kdysi víc vodová a bolestivá a teď ze mně jdou spíš kusance sliznice ( takže si říkam, že možná v tom slizkém prostředí snáz uhnízdí vajíčko..se takhle pěkně uklidňuju furt, to je to pozitivní myšlení :grinning: )
1. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:to máš super já s ovu testíkama premiéruji ale zatím mám jen slaboulinkatou čárečku tak snad dělám vše dobře...
1. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:víš že si i vyčítám že sem nic před malým nesledovala ,fakt já vysadila Ha a za měsíc jsem byla těhu takže na tohle nebylo kdy....
Ok jdu pozitivně myslet :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek