Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
m.o.u.s.e
15. črc 2009
Dobré ránko,
teda ta vedra mě taky zdolávají, furt bych jen spala a jsem taková celá nacucaná vodou :-S ..každopádně mi udělala radost fertility..poprvé jsme se spolu trefily do stejného data ovu 🙂 ..teď jsem 3DPO a zatím v klidu, dávám si pět dní a budu zvažovat testování 😉
Eimee: možná že u tebe zapracovala psychika, každopádně bych do konce týdne vyčkala a pak se objednala k dr

Jinak já jsem taky "vesničanka", nikoliv však rozená, takže ten princip myšlení sousedů a zvlášť sousedek mě nepřestává udivovat..nic ve zlém, ale mám pocit,že jakmile nějaká porodí,ta vedle chce dítě taky a když ho nechce její manžel,tak si ho hopem udělá s jiným ( ze stejné vesnice samozřejmě)..prostě telenovela, do které tak nějak s milým nezapadáme, ale naštěstí nikdo neprudí s dotazy a nenatahuje ruku...asi nás drbou potají v hospodě..jo a nejoblíbenější dotaz místních je " kolik bereš výplatu" 😃 ( to mě naší celý život vštěpovali,že ptát se na tohle je neslušné,neb je to každého soukromá věc)..no nic, jsem se zasmála ( co jiného s tím,že) a jdu vydělávat,ať mají co závidět..
kkamca
15. črc 2009
ahoj mouse..a vůbec všem dobré ráno
eimee
15. črc 2009
Dobré ránko všem, mouse to si umím představit, mě taaak vyhovuje město, ještě tu žiju jen 5 let takže uplná anonymita🙂, chce to je prostě ignorovat 😉
Já právě nevím jestli psychika jsem docela v klídku od prvního testíku s / nečekám že by se druhá objevila tak nevím, asi v pátek k dr vyrazím
Whiskey a to jdeš na krev? proč tě nevzal dřív?
U nás dnes od rána bouřka a leje 😞
Ahoj Kamco jak se vy máte?
kkamca
15. črc 2009
eimee:ahoj no nic moc,ráno sem se probudila s bolestma na levé straně podbřišku a začla sem špinit solidně takže počítám že mrcha se rozjede naplno.
Nálada tudíž na bodu mrazu,poČASÍ TAKY NAPRD..chtěla sem vyrazit do lesa natrhat borůvky na mrazák a asi nepůjdu nikam..
whiskey
15. črc 2009
dobré ráno holky,
tak u nás je teda solidní bouřka a liják..
eimee: no měla bych jít už i na utz - podle propočtů bych začínala už 6 týden, takže by něco být vidět mohlo
mouse: plně souhlasím - u nás oblíbené otázky, co se týče peněz, pak kde bereme na tu stavbu a pak co děti? 🙂
a sousedce není trapný si za plotem stoupat na špičky, aby viděla co kde kopeme a jak hluboko 😃
kkamca
15. črc 2009
whiskey:to jsou lidi--ale já to znám sem na vesnici bydlela celej život,pak pár let v hlavním městě a ted zase na sídláku pidi..se známe všichni a všichni si všechno závidí
eimee
15. črc 2009
ježiš holky když vás poslouchám to je horzné, my jsme národ drbalů! já nevím co je všem do ostatních my se přece taky nestaráme co oni kde koupou 🙂
Kamco to na tom asi budeme stejně, jen mě se ještě ms nerozjíždí vůbec, ale čekám ji každým dnem, budu muset začít jeřáb a vše protože takhle dlouhé cykly to je utrpení.... 35DC :-S
whiskey tak to uvidíš mimika no to je super, a jak ti je?
kkamca
15. črc 2009
eimee:já 33 DC a už jako teda to začíná..a pěkně bolestivě takže si dám jeřáb a pak udělám maliník čaj
kkamca
15. črc 2009
holky jak ten jeřáb užíváte do vody japíšou dl návodu 3 krát denně 15 kapek?????????????????? 😎
whiskey
15. črc 2009
eimee: nemám vůbec žádné příznaky 🙂 jen mě trochu pnou prsa
na úterý se moc těším, snad bude vše ok
teda ta bouřka to je hnus - to tady bouchlo hned vedle nás
eimee
15. črc 2009
u nás už svítí sluníčko x-)
kkamca
15. črc 2009
Sem si trochu zdřímla..mě bolel podbřišek a bolí jak hrom-ach joo
alzbeta.hod
15. črc 2009
ahojky všem snažilkám, jak se máte?
vendy01
15. črc 2009
Ahoj holky! Tak hlásím, že u nás dneska ani nekáplo a odpoledne jsme strávili v bazénu 😃

Kamca: to je mi líto 😞

Whiskey: tak to už by mohlo být u Dr. něco vidět x-)

Mouse: tak to budu držet palce 😉 , bohužel tě nstihnu, protože v neděli frčíme na tu dovču a nevím, jak se dostanu k netu 🙂

Jinak jsem dnes asi 8DPO, ale testit se mi před dovčou moc nechce 😃 , to bych si to moc nevychutnala 😃 . Horší bude, až mě tam mrcha přepadne ]-(
whiskey
15. črc 2009
vendy: určitě nepřepadne - držím palečky ať se mrcha tento měsíc už nedostaví 😉
ahoj bětko: co u tebe nového?
vendy01
15. črc 2009
Whiskey: Díky 😉 , taky bych si to přála, ale nějak cítím, že to zase nevyšlo.. Ty jsi před testíkováním alespoň trošku tušila? Byla nějaká změna?
kkamca
15. črc 2009
Tak ke mě si zas poznamejte že mrcha dorazila..
Jinak všem dobrou noc
m.o.u.s.e
16. črc 2009
Dobré ráno děvčata!

Kkamco, mrcha je opruz,ale třeba ti jeřáb od ní pomůže..pěkně kapej..jo a k tvému dotazu v jiném vláknu..já teda po jeřábu problémy nemám, ani když ho ráno vezmu (15 kapev v trošce vody) nalačno, ani v jinou denní dobu a to když zapomenu,tak si dám třeba jen dvakrát denně po 20 kapkách..ale třeba jsi víc citlivější, zkus užívat dál a pokud to nepřestane a nebudeš si vědoma,že jsi snědla něco,co by to mohlo způsobit,tak to asi nebude vhodná metoda podpory otěhotnění :-|

Vendy, dík za zprávu 😉 ..jsem ráda,že bylo vše bez problémů a na dovči přeju rovněž pohodičku, i od netu je třeba si odpočinout a případné těhu ortely tu na tebe počkají 😉

Já prožívám svou luteální fázi v pohodě, čím víc cyklů tím víc jsem v klidu..už se ze mně stává ostřílená snažilka 😃
whiskey
16. črc 2009
vendy: já jsem naprosto bez příznaků - neměřit teplotu tak vůbec nic nevím
ani předtím žádná změna, spíš jsem si říkala, že to tenhle cyklus zas nevyšlo 😉
kkamca
16. črc 2009
Příjemné vstávání..
Mouse to doufám že ta hnačka nebyla po jeřábu 😃 Ráno jsem si ho dala taky nalačno a zatím nic.Tak uvidíme.
Jinak u nás slunečno a dusnooooo na padnutí a k tomu ta mrcha děs běs.. :-p
eliska_v
16. črc 2009
Ahojky holky.
Tak jsem tu u Vás dlouho nebyla! Koukala jsem do albíčka k whiskey: Máš tam krásnou dálnici //!! x-) x-) Je to úžasný!! Moooc gratuluju!!!
Já jsem dneska 30 DC a čekám mrchu v neděli... :-| Žádné těhu příznaky nemám, pobolívá akorát podbříšek jako před MS, takže s těhu ani nepočítám...
eliska_v
16. črc 2009
Holky a co jinak je tu ještě něco nového?? 😉 x-)
eliska_v
16. črc 2009
Jinak holky jsem objednaná na 18.7. na vnitřní ultrazvuk, jestli je opět vše OK, tak snad bude!! x-) x-)
eliska_v
16. črc 2009
Ne, 18.7. :-x , ale 18.8. 😃 😃 :-N
kkamca
16. črc 2009
já jdu na gyndošku 28.7 tak mi tam bude taky čučet..ale řeknu ti že úplně všecko neviděj 😃
eliska_v
16. črc 2009
Jo, neviděj všechno?? jak to?? =-)
kkamca
16. črc 2009
tak třeba srůsty...nebo když máš něco s vejcovody apod..to odhalí až laparoskopie..Na vniřním viděj maximálně cysty 😉
eliska_v
16. črc 2009
Acha, tak to jo.. Takže klidně kvůli tomu bych nemusela otěhotnět , viď??!! jak se vůbec na tu laparoskopii člověk dostane? Po jaké době snažení??
kkamca
16. črc 2009
eli tak to nevim..já mám za sebou 3 roky snažení a teprve minulý měsíc sem otom mluvila s mudrem..že se mi tam chce mrknout.Asi je to individualní.Jak kterej doktor :-| Ten můj mi pořád říká že sem mladá (skoro 30 let mi je)a že je na vše čas..
eliska_v
16. črc 2009
kamca: Tak to jo...To já musím říct, že mám fakt úžasného doktora!! x-) x-) Snažíme se teprve 5 měsíců a doktor bez problému poslal mého manžela na spermio, teda manžel tam jde až v srpnu, protože časově to dřív nezvládá, ale doktor je fakt úžasný!! Tak pokud po roce snažení nic, tak si asi o to řeknu, protože se mi nechce snažit jen, tak a bez výsledku!

Začni psát odpověď...

Odešli