• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Dobré ránko,
teda ta vedra mě taky zdolávají, furt bych jen spala a jsem taková celá nacucaná vodou :confounded: ..každopádně mi udělala radost fertility..poprvé jsme se spolu trefily do stejného data ovu :slight_smile: ..teď jsem 3DPO a zatím v klidu, dávám si pět dní a budu zvažovat testování :wink:
Eimee: možná že u tebe zapracovala psychika, každopádně bych do konce týdne vyčkala a pak se objednala k dr

Jinak já jsem taky "vesničanka", nikoliv však rozená, takže ten princip myšlení sousedů a zvlášť sousedek mě nepřestává udivovat..nic ve zlém, ale mám pocit,že jakmile nějaká porodí,ta vedle chce dítě taky a když ho nechce její manžel,tak si ho hopem udělá s jiným ( ze stejné vesnice samozřejmě)..prostě telenovela, do které tak nějak s milým nezapadáme, ale naštěstí nikdo neprudí s dotazy a nenatahuje ruku...asi nás drbou potají v hospodě..jo a nejoblíbenější dotaz místních je " kolik bereš výplatu" :grinning: ( to mě naší celý život vštěpovali,že ptát se na tohle je neslušné,neb je to každého soukromá věc)..no nic, jsem se zasmála ( co jiného s tím,že) a jdu vydělávat,ať mají co závidět..
15. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mouse..a vůbec všem dobré ráno
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, mouse to si umím představit, mě taaak vyhovuje město, ještě tu žiju jen 5 let takže uplná anonymita:slight_smile:, chce to je prostě ignorovat :wink:
Já právě nevím jestli psychika jsem docela v klídku od prvního testíku s / nečekám že by se druhá objevila tak nevím, asi v pátek k dr vyrazím
Whiskey a to jdeš na krev? proč tě nevzal dřív?
U nás dnes od rána bouřka a leje :(
Ahoj Kamco jak se vy máte?
15. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:ahoj no nic moc,ráno sem se probudila s bolestma na levé straně podbřišku a začla sem špinit solidně takže počítám že mrcha se rozjede naplno.
Nálada tudíž na bodu mrazu,poČASÍ TAKY NAPRD..chtěla sem vyrazit do lesa natrhat borůvky na mrazák a asi nepůjdu nikam..
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,
tak u nás je teda solidní bouřka a liják..
eimee: no měla bych jít už i na utz - podle propočtů bych začínala už 6 týden, takže by něco být vidět mohlo
mouse: plně souhlasím - u nás oblíbené otázky, co se týče peněz, pak kde bereme na tu stavbu a pak co děti? :slight_smile:
a sousedce není trapný si za plotem stoupat na špičky, aby viděla co kde kopeme a jak hluboko :grinning:
15. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:to jsou lidi--ale já to znám sem na vesnici bydlela celej život,pak pár let v hlavním městě a ted zase na sídláku pidi..se známe všichni a všichni si všechno závidí
15. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky když vás poslouchám to je horzné, my jsme národ drbalů! já nevím co je všem do ostatních my se přece taky nestaráme co oni kde koupou :slight_smile:
Kamco to na tom asi budeme stejně, jen mě se ještě ms nerozjíždí vůbec, ale čekám ji každým dnem, budu muset začít jeřáb a vše protože takhle dlouhé cykly to je utrpení.... 35DC :confounded:
whiskey tak to uvidíš mimika no to je super, a jak ti je?
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:já 33 DC a už jako teda to začíná..a pěkně bolestivě takže si dám jeřáb a pak udělám maliník čaj
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak ten jeřáb užíváte do vody japíšou dl návodu 3 krát denně 15 kapek?????????????????? :sunglasses:
15. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: nemám vůbec žádné příznaky :slight_smile: jen mě trochu pnou prsa
na úterý se moc těším, snad bude vše ok
teda ta bouřka to je hnus - to tady bouchlo hned vedle nás
15. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už svítí sluníčko :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem si trochu zdřímla..mě bolel podbřišek a bolí jak hrom-ach joo
15. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem snažilkám, jak se máte?
15. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak hlásím, že u nás dneska ani nekáplo a odpoledne jsme strávili v bazénu :grinning:

Kamca: to je mi líto :frowning2:

Whiskey: tak to už by mohlo být u Dr. něco vidět :dizzy_face:

Mouse: tak to budu držet palce :wink: , bohužel tě nstihnu, protože v neděli frčíme na tu dovču a nevím, jak se dostanu k netu :slight_smile:

Jinak jsem dnes asi 8DPO, ale testit se mi před dovčou moc nechce :grinning: , to bych si to moc nevychutnala :grinning: . Horší bude, až mě tam mrcha přepadne :angry:
15. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: určitě nepřepadne - držím palečky ať se mrcha tento měsíc už nedostaví :wink:
ahoj bětko: co u tebe nového?
15. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: Díky :wink: , taky bych si to přála, ale nějak cítím, že to zase nevyšlo.. Ty jsi před testíkováním alespoň trošku tušila? Byla nějaká změna?
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ke mě si zas poznamejte že mrcha dorazila..
Jinak všem dobrou noc
15. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata!

Kkamco, mrcha je opruz,ale třeba ti jeřáb od ní pomůže..pěkně kapej..jo a k tvému dotazu v jiném vláknu..já teda po jeřábu problémy nemám, ani když ho ráno vezmu (15 kapev v trošce vody) nalačno, ani v jinou denní dobu a to když zapomenu,tak si dám třeba jen dvakrát denně po 20 kapkách..ale třeba jsi víc citlivější, zkus užívat dál a pokud to nepřestane a nebudeš si vědoma,že jsi snědla něco,co by to mohlo způsobit,tak to asi nebude vhodná metoda podpory otěhotnění :unamused:

Vendy, dík za zprávu :wink: ..jsem ráda,že bylo vše bez problémů a na dovči přeju rovněž pohodičku, i od netu je třeba si odpočinout a případné těhu ortely tu na tebe počkají :wink:

Já prožívám svou luteální fázi v pohodě, čím víc cyklů tím víc jsem v klidu..už se ze mně stává ostřílená snažilka :grinning:
16. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: já jsem naprosto bez příznaků - neměřit teplotu tak vůbec nic nevím
ani předtím žádná změna, spíš jsem si říkala, že to tenhle cyklus zas nevyšlo :wink:
16. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjemné vstávání..
Mouse to doufám že ta hnačka nebyla po jeřábu :grinning: Ráno jsem si ho dala taky nalačno a zatím nic.Tak uvidíme.
Jinak u nás slunečno a dusnooooo na padnutí a k tomu ta mrcha děs běs.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem tu u Vás dlouho nebyla! Koukala jsem do albíčka k whiskey: Máš tam krásnou dálnici //!! :dizzy_face: :dizzy_face: Je to úžasný!! Moooc gratuluju!!!
Já jsem dneska 30 DC a čekám mrchu v neděli... :unamused: Žádné těhu příznaky nemám, pobolívá akorát podbříšek jako před MS, takže s těhu ani nepočítám...
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co jinak je tu ještě něco nového?? :wink: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky jsem objednaná na 18.7. na vnitřní ultrazvuk, jestli je opět vše OK, tak snad bude!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, 18.7. :zipper_mouth: , ale 18.8. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na gyndošku 28.7 tak mi tam bude taky čučet..ale řeknu ti že úplně všecko neviděj :grinning:
16. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, neviděj všechno?? jak to?? :confused:
16. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba srůsty...nebo když máš něco s vejcovody apod..to odhalí až laparoskopie..Na vniřním viděj maximálně cysty :wink:
16. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acha, tak to jo.. Takže klidně kvůli tomu bych nemusela otěhotnět , viď??!! jak se vůbec na tu laparoskopii člověk dostane? Po jaké době snažení??
16. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli tak to nevim..já mám za sebou 3 roky snažení a teprve minulý měsíc sem otom mluvila s mudrem..že se mi tam chce mrknout.Asi je to individualní.Jak kterej doktor :unamused: Ten můj mi pořád říká že sem mladá (skoro 30 let mi je)a že je na vše čas..
16. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca: Tak to jo...To já musím říct, že mám fakt úžasného doktora!! :dizzy_face: :dizzy_face: Snažíme se teprve 5 měsíců a doktor bez problému poslal mého manžela na spermio, teda manžel tam jde až v srpnu, protože časově to dřív nezvládá, ale doktor je fakt úžasný!! Tak pokud po roce snažení nic, tak si asi o to řeknu, protože se mi nechce snažit jen, tak a bez výsledku!
16. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek