• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
je to úžasný pocit to mi věř :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky se loučím jdu se uvelebit k tv :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem z toho malování celá malátná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a to ještě zítra musím dodělat detaily a ukldit..naštěstí to schlo dobře a venku se po dešti taky ochladiloJ. Jinak dneska ráno seděl sousedovi na zahradě čáp, ovšem když jsem jela v pátek z práce, tak na jednom z polí měli asi sněm,protože jich tam bylo snad dvacet..žabí hody nebo co..no třeba se radili jak si nás květnovky rozdělí :grinning: .

Kkamco : na netu je tabulka na měření symptotermální metody ke stáhnutí tady :

http://www.cenap.cz/kestazeni.php
18. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Leni no ahoj tak jak jste se měli?
Mouse:dík ,mě moc takovýhle stahování nejde. :pensive:
19. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ahojík bylo tam krásně.... Sluníčko nás naštěstí nezradilo tak sme si to fakt užili... až na cestu domů trošku vzrůša s autíčkem ale dobře to dopadlo :slight_smile:
Jen jak sem už psala včera tu měla být MS ale ovu asi nebyla tak se nemám dle čeho měřit kdy by asi měla přijít tak fakt nevím kdy ji čekat... :angry:
19. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e: dík za radu ale já mám ten problém že nejsem ve spánku před měřením a tak si řeknu nemá to cenu. Vstáváme se psem aby se naučil čůrat venku. Takže bída. No a taky často zapomenu. tenhle měsíc to snad ani nemá cenu. Ale jinak mě ten graf taky baví. Je to zajímavý
19. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojte, jenom na malý okamžik zdravím, páč ještě něco tvořím do práce..víkend zas v čudeli, ale zvládlo se vše naplánované :slight_smile: . Jsem 7DPO, takže ortel tohoto cyklu se blíží..zatím po příznacích ani stopa,myslím po těch vsugerovaných :grinning: .
Hezký nedělní večer!
19. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky žádné změny... takže nevím.
Jen mě překvapilo děsně bolestivý začátek ms a nakonec nic moc. A dnes mě opět pobolívá břicho, jak před ms.
19. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

takže mrcha včera dorazila, takže dvě // se nekonaly... :frowning2: tudíž hurá do dalšího snaženíčka po MS....

Přeji hezký den :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
20. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat jestli někdo v Praze nemáte zkušenosti s ňákým střediskem na testy ohledně spermiogramu??
20. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
marti: tak to mě mrzí
eli: no zaslechla jsem dobré reference na bulovku, myslím, že jsem o tom četla i na netu...
měla jsem to někde uložené tak to zkusím dohledat ...
20. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Martíku, jednou nad tou potvornou MS vyzrajeme ..uvidíš :wink:

Já jsem dnes mírně k.o. , šla jsem pozdě spát , nachystala jsem blbě budíka a k tomu měl spoj zpoždění.kupodivu jsem ale vše stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..v poledne mě čeká návštěva homeopata,jdu k němu poprvé,takže nevím o co půjde, každopádně poreferuji ( hodlám se zmínit o těhotnění).

Whiskey : jak je těhulko naše? :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Děkuju... Protože volám na jedno místo a nikdo mi to tam nebere už od 7 hod :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Tak tam bohužel spermiogram nedělají :rolling_eyes: Zkusím ještě něco jiného
20. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mouse - no po 14 dnech v práci nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale docela to utíká :slight_smile:
eli: taky ještě kouknu po jiném místě
20. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadlo mi tam po 14 dnech dovolené :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte, že mi pomůžou v gennet??
20. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Zlatíčko!!! Moooc děkuju... :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsme objendnaný na 7.8. ve 13 hod... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak super - ať vám to dobře dopadne - držím palečky :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Děkuju moooc!! :wink:
Už bych to chtěla mít za námmi...A s dobrým výsleddkem!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo to dobře dopadne :slight_smile: eli a ty jsi z Prahy?
20. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď bydlíme v Praze!! Ale jinak jsem bydlela na Kladně a teď máme trvalák v Litoměřicích a budeme tam chtít stavět!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně aspoň na chvilku někdo z našeho okresu :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Praha?? :wink:
To bychom se mohly někdy sejít??

Holky moje, ukaážu se tu zase večer..tak zatím pa a děkuju za podporu :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo určo jsem pro srazík :slight_smile: pracuju v centru .. :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:a co testík?máš nějaký aktualní? :grinning:
Já si pomalu vařím,sem tam na vás kouknu jo a popíjím maliník..neni to tak špatný čaj..oproti jeřábu-chutově-bléééé :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami: ne od toho minulého týdne už jsem netestila - čekám co řekne zítra dr.
ale dnes mi teda není vůbec dobře - bolí mě hlava a břicho - bych nejradši zalezla do postele - vůbec se mi z ní dnes nechtělo
ještě že mám super kolegyně, které mě tu drží
co vaříš dobrého?
20. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky: tak vás zase po dlouhé době zdravím :dizzy_face: ...jakpak se všem vede, nějaké novinky????teď jsem se neozývala záměrně...měla jsem strach abych něco nezakřikla...protože mám pro vás v albíku překvapení :wink:
20. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek