• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
marku: já to tušila :slight_smile: super - to je skvělý :slight_smile: mám ohromnou radost
20. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakpak se cítíš?
20. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: děkuji,cítím se podobně jako ty občas podbřišek...takže hned myslím na to nejhorší z minulého měsíce :frowning2: ...a jsem daleko víc spavější, unavenější...jinak nic mimořádného. A jakpak se máš ty???zítra jdeš na první fotečku vi´d, myslím si na tebe a už se těším
20. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: kolikátý jsi vůbec den po ovu???
20. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem pěkná unavená - jinak se mám fajn - no doufám, že zítra bude první fotečka, ale bojím se že třeba ještě nebude nic vidět - dnes jsem asi 21,22. den po ovu
20. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To chápu, přesně toho zklamání se bojím taky :unamused:..a v kolik jdeš na tu kontrolu??,abych věděla kdy tě tu člověk vychytá s výsledkem :wink: ?
20. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jdu až odpo ve čtvrt na 5 - ale sem to písnu ve středu ráno - večer se na net pak nedostanu :unamused:
a co ty už jsi se objednala k dr?
20. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku ahoj..krásné čárečky.. :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji potichounku
whiskey:dělala jsem bramboračku a zapékané těstoviny,a sobě houbový guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já mám k obědu taky zapékané těstoviny :grinning:
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: děkuji, ahoj
whiskey:tak jsem už moc zvědavá :slight_smile: a držím palce, aby jsi viděla bublinku :dizzy_face:
...já jdu ve čtvrtek, budu právě 21- nebo 22dpo, takže se taky modlím, aby šlo aspoň něco malinkého vidět...můžu ti říct, že jsem po tom minulém měsíci pořád tak vyhukaná a vystrašená...včera mě bolelo břicho a záda, skoro jak na menses a hned jsem brečela, že mrcha zase dojde :cry: ...testovat už asi nebudu, neb poslední čtyři dny mě ty proužky vždy tak vybledly, že tam není ani vidět rozdíl, jestli hcq roste....prostě pro mě jen stres :confounded: .
20. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
si malej poručil..a nám houbový guláš.. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidávám do party...taky máme těstoviny....ikdyž Boloňské špagety :grinning:
20. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:ty jsou u nás také oblíbené-- :grinning:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě proto už netestuju - se bojím, že najednou bude slabší a to bych stresovala hnedka
a na zítra se těším a zároveň se bojím - bych to už chtěla mít za sebou :wink:
20. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: a co nového u tebe??
:slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:no já jsem dnes 6 DC takže snaženíčko přede mnou :slight_smile: A příští úterý jedu na gyndošku ukázat se svému mudrovi..a dohodnout se co a jak dál :wink:
20. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady budete za chvíly každá těhu a já pořád nic..a to se snažim asi nejdýl z vás. :unamused:
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami já se k tobě přidávám... u mě zatím taky nic. Dneska jdu pro test, abych měla jistotu. :grinning:
20. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nezoufejte... my vás teď s marku pěkně nakazíme, viď :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Markůů,to je překvapení :dizzy_face: ..tichá voda břehy mele, už jsem tě chtěla sprdnout,že sem nechodíš,když nejsi aktivní snažilka a ty si tutláš takové vypečené //..

Můj oběd byl zelný salát s křenem, vrátila jsem se totiž od homeopata a ten mi sdělil,že mám mírně zprasená játra a nesmím nic červeného papat ( sakra, asi ani pít :fearful: ). Jo a mám trochu sníženou funkci štítné žlázy a pravého vaječníku ( před 3 lety mi jeden léčitel kuknutím do oka říkal,že mám lenivý ten levý , tak teď nevím..asi mají dovolenou oba dva :unamused: )...každopádně to bylo zajímavé, sdělil mi,že úspěšnost otěhotnění pod jeho léčbou je vysoká ( věděl na jakou strunu zahrát :grinning: ), ale bohužel jsem postižená racionalitou,takže ty pilule co jsem dostala vidím jako placebo záležitost..příští návštěva je v září, těch peněz co to stálo..no ale jako další zkušenost dobré.
20. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: já minulý měsíc byla na akupunktuře - taky jsem tomu nevěřila, ale dostala jsem k tomu nějaké bylinkové tabletky na otěhotnění - no a tenhle měsíc //
jen nevím díky čemu se to povedlo :slight_smile:
jinak ale homeopatům také moc nevěřím, jen jsem to chtěla zkusit :slight_smile: tak držím palečky
anaji už tu dlouho nebyla - nevíte někdo co je s ní?
20. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Marku veliká gratulace, držím pěsti tobě i whiskey at vše klapne a máte tento týden pěkné fotečky :dizzy_face:
u nás nic, MS stále nikde:(
mouse k jakému léčitely chodíš? ten můj také kouká do očí a hned ví, jen ale léčí bylinkama...
20. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: ty stále očekáváš MS? a byla jsi už u doktora?
20. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde na ty léčitele narážíte? :grinning:
20. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey byla jsem tam a řekla mi že těhu nevidí, že to může být ještě těma práškama na odsunutí ms které jsem měla před dvěma měsícema, řekla že vyvolávačku radši ne že bych si narušila další cyklus tak čekááám a nic, takové ztracené doby, ani na dovolenou nám snaženíčko nevyjde:(((
20. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse a eimee: děkuji,tak pokud to vyjde tak jak má... tak souhlasím s whiskey...budem na vás prskat těhouše o 106!!!a to by bylo aby jste se taky nenakazily :grinning: :grinning: ...i když třeba jste už nebyly nakaženy :grinning: :grinning: :grinning: u eimee menses stále nikde a mouse po takovém červencovém snažilkováním :wink:...co holky
kkamca: tak pořádne něco s doktorem vykoumejte :wink: ...to by bylo aby to nešlo, když to šlo s Vilémkem :wink:... ať patříš mezi ty srpnové těhulky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a k těm léčitelům...já chodím u nás k paní, která mi právě doporučila ten jeřáb + jiné+ vitamíny a taky dělá reflexní masáž nohou...žádné čáry máry :sweat_smile: ...spíš taková poradna :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ti léčitelé stojí cca?
marku no já už nedoufám.Spíš si myslim,že to normálně nepůjde
20. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: tak to na jednu stranu chápu, že nechce narušovat cyklus ale to čekání musí být úmorné
holky tak já pro dnešek pádím konečně domů - se těším na postel jak nikdy :slight_smile:
jen manža zas přijde až o půl 11 :unamused: tak papa
20. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: jestli na takové věci věříš, tak být tebou jdu do toho - já byla na té akupunktuře a bylo to super
jinak u mě chtěla za hodinu šest stovek
20. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek