• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
marku tak to je fajn:slight_smile: já musím zajít pro kont. čajík, ale jaksi stále čekám abych ho mohla začít pít..dneska jdu na taebo tak fakt doufám, že měla dr. pravdu..já jezdila do prahy k šímovi jestli znáte...ale vydržela jsem to rok pít bylinky a vše co doporučuje...ted se flákám...
20. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo:i kdyby bylo k tomu početí zapotřebí trochu pomoct, tak to přeci vůbec nevadí...hlavní je to mimi :wink:
20. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:tak to určitě,uvidíme počítám s laparkou a dál se zas uvidí
whiskey:abych ti řekla pravdu -nevim kde bych nějakého toho léčitele našla a za druhé nejsem si úplně stopro jistá jestli tomu věřím.. :unamused:
20. črc 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Při svém 21DC vás zdravím,teda grafík mám pěkný a červencové snažení bylo vzorové, ovšem nějak cítím,že nebude úspěšné, každopádně do neděle času dost.

Kkamco: na léčitele je asi nejlepší dostat tip, takhle jsem to měla i já, cena je dost vysoká..jednou tolik co u whiskey,ale bylo to úvodní sezení,takže mě probral celou :grinning: , v devět vezmu první tři kuličky a možná se do toho léčení dostanu..v tom složení léků podle internetu nejsou nějaké významné léčivé látky, podle mně je to vážně placebo, ale prý to má vliv i na lidi,kteří tomu zas tak úplně neveří..a já bych přitom tak věřit chtěla :sweat_smile: , protože ne nadarmo se říká " víra tvá tě vyléčí"...přesně tohle je o povědomí, bohužel já jsem takový hnidopich,že si všechno naštuduju do posledního detailu a jsem potom málo uvolněná :unamused:

Ale uznávám, že se trochu detoxikovat neuškodí, akorát to nechám asi až na posvatební čas, protože u hostiny se upejpat nebudu..chvíli jsem si řekla,že se vyprdnu i na měření BT,at to těhotnění prožívám víc uvolněně,ale mám to už jako rituál a pokud se nám nebude rok dařit,tak mé grafy alespoň hrdě podstrčím gyndařovi.

Tak jsem se vykecala, ono než to ranní kafe zabere,tak je nálada taková marná.. :pensive:
21. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mouse, jojo také bych kafčo potřebovala.
S těma léčitele souhlasím, jde hlavně o tu detoxikaci a když natrefíš na dobrého tak je to fajn, já čekala že mě zbaví alergií a atop. ekzému zabralo to částečně a jen na chvilku ... :( ale doporučil mi už vloni kontryhel tak snad jen preventivně:slight_smile:
já už ani nevím kolikáty dc jsem 43 jsem ted napočítala no hrůza pořád spím a těhu nejsem :frowning2:
mouse budu držet palce at mrcha nepřijde a svatbu si užijete ve 3 :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem si dnes měřila bt a měla jsem 36,2. To by mohla být ovulka. To je moje zatím nejnižší teplota. Ale snažili jsme se včera tak dneska to asi nemá cenu :confounded:
21. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vstávání.Tda eimee se ti mrcha pěkně natahuje..
mouse já ani nemám od koho dostat tip a léčitele-mám ten pocit,že se asi nestýkám se správnou sortou lidí.Každej říká do toho bych nešel a že sou to akorát zloději peněz.Že obvykle dají bylinky,které ti doporučí kdokoliv jiný..kdo se trochu vyzná.Možná že člověka uvedou do jakého-si vnitřního klidu.
Jsem se taky vykecala a mažu-dnes do města a na úřady-mě se tááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mrknu na vás později :sunglasses:
21. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
teda já jsem se dnes nemohla vyhrabat z postele - jsem včera usnula asi kolem 9 ...
už bych šla domů spinkat :frowning2: ale odpoledne jdu na tu gyndu, tak to nějak musím přečkat
21. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně whiskey pak písni těšíme se na foto bublinky:slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen nevím kdy se dostanu k tomu naskenovat foto - teda jestli nějaké dneska dostanu :unamused:
holky já mám strach ..
21. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky jsem na tom pořád jtejně MS nikde... těhu tay nic ach jo to čekání je děsné
Jinak těhulky gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a co dovolenka? to už jste doma?
21. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo už sme doma.Bylo tm krásně.. ale ta mrcha mrchovatá mě fakt štve :angry:
21. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Koukám tady nic nového a vedra před náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže zase hrozí útlum. :grinning:
Whiskey: jsem zvědavá jak jsi pochodila a těším se na fotečku
Lenicenko: a nemůžeš být přece jen těhu, třeba se zadařilo na dovolené :wink: ..jinak to je záhada, stejně jako u Eimee

U mně klid, BT 37 a žádné příznaky..milý se mě včera ptal,jestli si myslím,že někdy budeme mít miminko,že nechce být teda netrpělivý, , ALE... :confused: :confused: , asi to i těm chlapům,pokud nemají v kebuli jen fotbal a pivo taky šrotuje. No,samo jsem ho ujistila,že určitě na nás mimčo čeká a paradoxně mě to uklidnilo, takže jsem připravena i na MS. :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
whiskey: jsem už netrpělivá a natěšená :wink:
mouse:teplota se krásně drží a kdy by jsi měla testovat??už teď někdy brzyčko, ne? :dizzy_face: To víš že to tvému drahému taky určitě šrotuje v hlavě :grinning: ...vždyť rodiče jsou dva. Ale já mám takového dobrého tucha, že vám to tento cyklus vyšlo :wink: , ale zatím jakobych nic neřekla...pssst :wink: :wink: :wink:
eimee a leni: souhlasím s mouse, jste záhada...no kéž by se to u vás brzo rozluštilo // :wink:
22. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak hlásím že fotečku zatím nemáme - jsem podle pana dr. 5t+3 a ještě nebylo vidět srdíčko
takže na další kontrolu a tentokrát snad i s fotečkou jdeme příští pátek :slight_smile:
jinak je vše tak jak má...
22. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
whiskey tak koněčně nahlas ohromná gratulace.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes to vypadá na solidní vedro a já ještě musím na úřady ,snad tento měsíc naposledy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey také moooc gratuluju!!!! Tak jako první oficiální těhu začni prskat těhu bacílky:slight_smile:
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky:
whiskey:mooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď už je to 100% tak si to užívej :slight_smile:
Jinak já těhu fakt nejsem,při teplotách 36,4 max.36,5 je to asi nesmysl,ne??A navíc ty teploty se tak drží pořád tudíž ani ovu nebyla....
NAvíc víte jak sem vždy špinila snad už od ovu až do MS a teď nic -čisto!!NAvíc mám pocit že mám i trochu bílek,prostě to absolutně rozum nebere!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Strašně mooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc - počkám ještě na marku s tím roznášením bacilů aby to byla silnější dávka :slight_smile:
nejvíc super bylo včera večer vidět výraz mého manži - takovou radost snad ještě nikdy neměl
22. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes jsem 35DC nejdelší cyklus byl zatím 36.
eimee:tak sme na tom asi podobně,navíc podle břicha ji čekám každou chvíli...
22. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A whiskey jak jsi mu to oznámila?
Leni to jsme:( já právě necítím nic, jako kdyby vůbec nic přijít nemělo, už si říkám že je to divné, ale tedsty jen / dr. také nic neviděla, tak těhu fakt asi nebudu ale co je s tou ms fakt nevím...zatraceně dlouhý cyklus:( teploty neměřím tak to mi asi neřekne co kdybych jednou změřila???
22. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: manža to věděl od první chvíle - ale včera když jsem mu popisovala tu malou tečku co jsem na utz viděla tak byl úplně nadšen :slight_smile:
no já myslím, že kdybys teď jednou změřila a měla teplotu kolem 37 tak by to bylo divné
22. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musí být zážitek už se nemůžu také dočkat...
no já bych spíš měla svých obvyklých 35,6 :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:taky si myslím že bys mohla zkusit změřit... jak píše whiskey
já podle teplot jistě vím že nic ale kde je ms to teda nevím...
22. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee tak zkus zítra ráno změřit...
22. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik by teplota tedy měla být? těch 37? tak to zkusím:slight_smile:
22. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kolem 37:slight_smile: tak to jsem zítra zvědavá ...
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já také whiskey:slight_smile: pořád přemýšlím jestli nekoupit test, ale pak si zase říkám že by bublinku viděla...:(uvidíme:slight_smile:
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek