• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
eimee a dělala ty test z krve?
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, říkala že to asi nemá smysl když nic neviděla....
22. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jsi testovala naposledy?
22. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey:jupííííí, je tam mimííí :dizzy_face: ...to je krásná zpráva, ikdyž jsem sní počítala :dizzy_face: ...tak ti přeji pohodové těhulení i následujících 8 měsíců :wink:
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: děkuju a držím palečky ať zítra taky vidíš bublinku :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku a ty jdes kdy zítra? tak nám pak hned dej zprávičku a dodej fotku:slight_smile: držím palce!
Whiskey já testovala tuším naposled minulou neděli či tak a poslední ms byla 9.6. a nic tam nebylo...to už by bylo vidět ne?
22. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla poslední MS 13. - a včera tam byla jen ta bublinka
ale na testu už by to mělo být vidět - uvidíš co zítra ta teplota a kdyby byla vysoká zkusila bych další test :wink:
22. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok díky za rady:slight_smile: a kdy jsi měla první pozitivní test?
22. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, whiskey: děkuju za podporu. no počítám i s tím, že možná i nic vidět nepůjde :unamused: ...nechci si dělat plané naděje
whiskey. tak kdyby mi to vyšlo, tak budem mít skoro stejně i TP...já měla poslední MS 12.tého :grinning: ,takže by nám to vycházelo o den :grinning:... jen ovu jsem měla asi o 2-3 dny pozděj :sweat_smile:
22. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: první pozitivní byl myslím 8.7., dva dny před MS
marku: no to by bylo super - mě to takhle vychází na 20.3 :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si pěkně plánujete holky.. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami: no to jo - můj manža už od včera vymýšlí jména :slight_smile: mi poslal asi 3 textovky
a to mu neustále opakuju, že je ještě brzy :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je krásné whiskey a jakápak jména vymyslel?
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcete všechny nebo jen nej výběr :slight_smile: tak podle manži jsou to David, František, Ondřej a já jsem původně myslela Honzíka nebo Kubíka :slight_smile:
tak to jsem zvědavá jak my se shodnem jestli to bude kluk - u holky máme jasno chceme Anežku
22. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak před chvílí u nás doma zasedla rodinná rada :sunglasses: a domluvili jsme se s manžou a Šimísek odkývl :grinning: , že ten zítřejší ultrazvuk ještě odložím za 14 dní :sweat_smile: ...aby šlo vidět už i srdíčko...to čekání bude sice hrozné :rolling_eyes: , ale na druhou stranu se fakt docela bojím, že třeba zítra by nemusela být ještě vidět bublinka a já bych se hned stresovala, že je něco špatně. takže za 14 dní budu podle ovulky 7tt a podle poslední menses 8tt,takže si myslím, že srdíčko už bude tlouct a pro nás to bude o to větší odměna za to dlouhé čekání :slight_smile: .
whiskey: myslím, že je to normální reakce...to vymýšlení jmén. Aspoň si tím děláte radost:dizzy_face:...to k tomu plínování a těšení prostě patří :dizzy_face: ...jen vybírejte.U nás už se taky začíná polemizovat :grinning: ... horký kandidát je u nás Nelinka a Eliška a u kluka nejspíš na 99%Vojtíšek ( Marek) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava. plánování....ne plínování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezká jména..Taky jsem chtěla Nelu..Ale budem muset měnit--jednou a přemýšlet na jiném jménu-se k nám tottiž na sídlátko přistěhovala "pipka" a ta má Nelinku :angry:
Tak asi Sofie a kluk Matěj..To je fakt ale hodně dopředu.. :slight_smile:
marku to tě obdivuju stím čekáním.. :wink:
22. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zas rozloučím a tiše si půjdu po svým..Mějte se fajn a někdy zas ahoj.. :pensive:
22. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: jj to chápu, taky si jména často spojuji s konkrétní osobou a i když jméno je hezké, už bych ho nedala jen díky té osobě, kterou si pod tím jménem vždy připomenu :grinning: :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,mohu Vás otravovat a zeptat se?Vidíte taky ducha v mém albu?
22. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami:ještě co se týká toho čekání na UTZ, no to je tak, že ještě nevím co to čekání obnáší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... naštěstí není problém se u mé gyndr. nahlásit kdykoliv a dojet klidně i na druhý den, takže to mě uklidňuje, ale chtěla bych to vážně vydržet :confused: .Tak dobrou kočky!
22. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska: musím sice hodně bystřit oči, ale ducha vidím :wink:, kolikátý jsi den po ovu?
22. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
10 cca
22. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo už jsem se dočetla :sweat_smile: ....máš to v albíku napsané :slight_smile: promiń
22. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce ať sílí :wink:
22. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně že ho vidíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
děkujiiiiii
venyska: taky tam toho ducha vidím .. :slight_smile: držím palečky ať čárka sílí
23. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno snažilky, včerejšek byl náročný,tak jsem tomu koníkování moc nedala,ale u mě stejně nic nového.
Marku: tak jestli ti tvá předpověď vyjde,tak kam se hrabe Nostradamus..no, je fakt,že snažilkování bylo ukázkové
kkamco, se jmény je to potíž, kolikrát pěkné jméno zhnusí jejich nesympatičtí nositelé..my se předběžně shodli u kluka na Ondřejovi, s holčičkou tápeme, ale mě by se třeba líbila Valérie, ono důležité je hlavně to jméno sladit s příjmením , ať to nedopadne jako Vanessa Volopichová :grinning:
23. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska: Taky toho Tvýho ducha vidím... Tak teď už jenom aby pořádně sílil... :wink:
Držím mooooc palečky :dizzy_face:
23. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek