• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mouse: a na kdy ty plánuješ testovat?
23. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík děvčata,tak stále nic MS nikde..... :angry:
Už začínám být nervozní aby tam nebyl kdoví jaký problém :frowning2:
venyska:jojo duch tam je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee a co tvoje dnešní teplota? jsem zvědavá...
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, tak MS také nikde jako LEni a teplota 36,4 spala jsem ještě u toho, tak snad jsem teploměr držela správně máme rtutový....což asi nic...
Venyska držím palce at // sílí!
Mouse a co ty?
23. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee tak to na těhu moc nevypadá :frowning2:
leni eimee teda vy jste obě takové záhady.. to už bych se taky začínala bát co se děje
23. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si pořád říkám že to fakt může být těma práškama na odsunutí ms které jsem jedla na konci května, ale je konec července:(a minulá ms přišla relativně včas.
23. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já testit plánuju tak nejdřív v pátek, to budu 12DPO no a v sobotu je mrší den..tak uvidím :confused:
23. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je zítra - tak to jsem moooc zvědavá - držím pěsti ať jsou tam // a mrší den nedorazí
začínám plivat těhu bacily - takže tfuj, tfuj, tfuj :wink:
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky holky! všechny zdravím po menší odmlce. nějak jsem nestíhala, v práci fofr, a taky jsme byli na prodlouženým víkendě u rodičů a kamarádce na svatbě. ale je dobrý, že to aspoň rychle uteklo a neměla jsem čas myslet na těhu. a dnes jsem už 13 DC, takže ovu očekávám snad v sobotu. jupí, máme tu zas snaženíčko. :grinning: o víkendu budem doma, žádný velký plány, hice mají přestat, tak že ideální podmínky na tulení. :wink:

zatím jsem vás podrobně nedočítala, ale i tak už vím, že se snad zadařilo i marku!!!!! perfektní!!! marku, zatím hlavně přeju, ať se prďolka udrží a jsi naše druhá těhulka!!!!! určitě to dopadne!!! to stejný přeju samo i whiskey!! tak to holky vypadá, že opravdu platí, jak se říká, že když jeden měsíc už je těhu čárečka, tak je dole přímo pohnojíno a další měsíc už to klapne! :wink:
no a mouse, zítra jsem taky zvědavá, co se ti objeví! :slight_smile:
tak já se zatím loučím. práce volá. :unamused:
kdyžtak písněte, co mám aktualizovat v naší tabulce.
23. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměla jít dnes marku k dr?
Ahoj anaji
23. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla jsem si, že kdybych se testla zítra ráno,tak to do albíčka nemůžu dát dřív než večer ( tedy pokud by tam něco bylo) čili jsem naběhla s testem ještě dnes v 20h a výsledek jsem dala do alba, tak mrkněte...
23. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse copak to tam vidím za duchařinu:slight_smile: moooc potichounce gratuluju! tak at sílí a brzy máš dvě vymalované // :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Taky potichoučku gratuluju! Krásný duch.... :wink: :sunglasses:
24. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: přidávám se k tichoučkým gratulacím - ať čárečka sílí :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy tu teda jedete s těma těhu testíkama.... Popravdě závidím, ale strašně moc Vám to přeju!! Už byych chtěla taky :cry:
24. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli určo se dočkáš... držím palečky
24. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Ráda bych tomu věřila a taky se snažím, ale už ňák nevím..
24. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli a nechceš si zajít k dr na prohlídku? na ten vnitřní utz?
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.
Mouse:gratulace!!!!!!!!Teda to je fakt supééééér :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak já stále nic MS nikde a co ty eimee?
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, díky za pozitivní energii,ale mám celkem strach,že to je přelud resp.nemohu uvěřit, že by z toho stínku něco bylo..budu teď celkem napjatá,jestli MS přijde nebo ne, teplotka je sice furt 37, ale minule mi klesla o 4 stupně už druhý den před mrchou (to bude zítra)..jinak fakt žádné příznaky nepozoruji, vše je takové obvyklé, jenom tento cyklus nemám takové to bodavé píchání ,které se sem tam ozývalo tak průběžně od desátého dní před MS..Dnes ráno jsem zkusila testit v cuku letu Rapiclearem, akorát že přes to plexi sklíčko jsem musela kulit oči a i tak se mi zdá,že tam je ještě víc pidi ducháček, než na tom včerejším made in china testíku :unamused: . Drahému jsem to ani neřekla, teda šla jsem za ním a položila to vedle něj na stůl, ale byl zabrán do PC hry, takže jsem ten testík zase schovala,páč jsem si řekla,že by tam on beztak nic neviděl anebo by se předběžně radoval a pak byl eventuálně smutný,když ke mně přijde mrcha...jaj, to jsou nervy,ale kdyby to nevyšlo,tak aspoň vím,že se ty naše buňky dokázaly promíchat.

Eli : taky tě to čeká, možná čím víc člověk rezignuje,tím víc se ta psychika uvolňuje a přeje otěhotnění, já po třech měsících zredukovala plodící amok na 30% , ale je fakt, že to je první měsíc,kdy jsem i zdravotně v pohodě.
24. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Já jsem byla minulý měsíc a bylo prý všechno v pořádku až na krevní hematom, který se snad teď při MS odplavil...
Ale měla bych jít na něj znovu 18.8., ale vychází to na MS, tak to budu muset změnit!
jsem zvědavá jak manžel dopadne na tom spermiogramu 7.8.
24. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co budete dnes vařit???Poraďte něco rychlého a raději z domácích zásob do obchodu se mi ani trochu nechce..
24. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: co to mé oči vidí :dizzy_face: ....tak to je super zpráva...určitě bude sílit :wink:
24. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak můj tip ti asi nepomůže...dělám zapečený květák s bramborem a uzeným :confused: .....ale rychlovka z domácích zásob je třeba čočka, nebo zapečené těstoviny co dům našel :wink:
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já jdu dnes na lasagne - ale co třeba rizoto?
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čočka mě taky napadla,ale nakonec jsem koukla do mrazáku kde je guláš tak uvařím těstoviny a manža si je dá stím gulášem a já s malým jen na sladko :slight_smile: Jarní polévečka a mám to :slight_smile: :slight_smile:
Holky já z té mé neMS jsem už dost nervozní ach jo co to zase bude když ne těhu :frowning2:
24. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo gulášek s těstovinama ten bych si taky dala... leni a chystáš se k dr? nebo ještě vyčkáš?
24. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:nechystám.. asi ještě počkám.Jsem dnes 37DC a tak počkám aspoň ještě týden ale štve mě to :angry:
Nemám zrovna dokt.o kterém bych si myslel aže to hned začne řešit tak asi tak.
Navíc v pondělí jdu na zaškolení a zároveň na konkurz do té nové práce tak asi ani nebude čas...
Mylsím si ale že nebudu až tak v pořádku už i to špinění před každou MS bylo dost divné a teď navíc nic ale pře dovčů jsem i vysadila jeřáb tak nevím zda to nemůže být i tím.Dnes ráno jsem si jej zase dala tak uvidím třeba MS příjde...
24. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mouse at čárka sílí.. :slight_smile:
Holky ahoj
24. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek