• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Holky, místo radosti nad stínkem se teď vztekám v práci :angry: , kašlu na pochybnosti..čárky sílit budou a za pár měsíců mě bude krásně vyčerpávat mimi.
Leni: budu držet pěsti s novou prací , polovina dne je hned hezčí, když se ti v ní bude líbit..já se teď uklidňuji pohledem na testík a vidinou víkendu..ani na oběd jsem nešla, takže vám alespoň popřeju dobrou chuť.
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ahojík :slight_smile:
tak sem se na jiné diskuzi dozvěděla že MS není kvůli jeřábu já jej doma zapomněla a na dovči nebaštila a takhle jsem dopadla :angry: :angry: :angry: :confounded:
24. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:budu se těšit na testík někdy po víkednu to bude už tlustice :slight_smile:
snad aspoň stou prací budu mít víc štěstí..
jsem doma už 4 roky docela jsem na změnu natěšená :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tééda mouse, no to je bomba!!! tak tento měsíc vypadá velmi plodně!!! to je super!! tak tfuj tfuj tfuj, ať to dobře dopadne a je z tebe v dubnu mamina! :slight_smile: takže žádný příznaky? ani bolení prsou? a kdypak se ti čárečka objevila? hned?
leni, že by to bylo tím jeřábem? a co ses o tom dočetla? a kdypak bys měla nastoupit do nové práce?
24. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:prý jsou to určité hormony i když v bylinkách a tím jsem si mohla rozhodit cyklus či co... :unamused:
Do práce mám nastoupit v září ale teď mám na 14dní hlídání tak bych měla jít na zaškolení abych pak uč něco uměla.Snad tam nebudu jak trotl hlavu sem pořádně nepoužívala (jéje to je let)už ani nevím :confounded:
24. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vám povím, to je hoodně plodný měsíc, to jestli klapne tak tu budete nad námi snažilkama skoro v přesile:slight_smile: já jdu na dovolenou tak tu 14 dní nebudu a až se vrátím tak už tu budou samé fotečky bublinek, tak at // i bublinky sílí a mějte se kráásně:slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tu za váma nebyla a tak koukám že je plodný měsíc... doufám že se chytnem taky :sweat_smile:
24. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, vy dnes vůbec nekomunikujete :wink:
mouse: jen jsem si všimla testíku, že sílí, tak to je super :dizzy_face:
já jsem zrovna dojela z pohotovosti :frowning2: :cry: : začala jsem krvácet + bolest podbřišku...no jela jsem tam stím, že se jasně jedná o potrat...na ultrazvuku bublinka byla a prý odpovídám tak 4+4-0,5 cm...mám i foto...takže moc se jí růst nechce,neb dle ovulky bych měla být 5+2 ale je prý krásně ohraničená a s náznakem plodového zárodku....samozdřejmě mám teď plnou hlavu toho, jestli se udrží a nebo jestli se zopakuje minulý měsíc :cry: :cry: .Za chvíli má přijet velká návštěva a já mám plnou hlavu tohodle. :unamused: Holky mě připadá, že se těch špatných zpráv a smůly asi nezbavíme.... doktor mě vnitřně prohmát...myslela jsem, že seskočím z lůžka a uteču...bolelo to jak čert.Nicméně prý je vše pohmatově v pořádku a krvácení je prý možné, ale prý mi nedokáže říct, jestli půjde o potrat, nebo jestli bude vše ok. Dostala jsem Utrogestan a pokud nebudou problémy pokračovat, tak mám za 14 dní jít na kontrolu ke své gyndr.Jinak dřív. teď mě ještě břicho pobolívá, ale není to tak silné jako předtím.
25. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, drž se a věř,že mimi bude v pořádku, myslím,že můžu říct za všechny, jak moc ti držíme pěsti :dizzy_face: :dizzy_face:
Čárečka na testu trochu zřetelnější než při prvním testování, to je fakt a v podstatě se ukazuje i v limitu :slight_smile: ...ranní měření BT vyhodilo údaj 37,1 :slight_smile:
25. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Teda marku ty nám dáváš..doufám že bude vše v pohodě :slight_smile:
mouse hned jdu čučet.. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:děkuji
-no tvoje těhu se pěkně vyvíjí, jen tak dál........ těhulko :wink:
kkamča: no jak říkám, prostě ta smůla se nás drží :frowning2: :cry: ...to víš, že bych si moooc přála, aby bylo vše v pořádku a nemusela se nervovat, jak to te´d vše dopadne :rolling_eyes: .
25. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: strašně jsi mě vylekala- snad bude vše v pořádku - drž se - budu na vás moc myslet
mouse: ta čárečka už je pěkně viditelná - tak ať je silnější a silnější
25. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Marku, myslím na tebe , snad je vše v pořádku..návštěva spokojeně odjela a Utrogestan působí.
Whiskey a jak se vede tobě..pocity, nálada?

Já se včera pustila do malování, alespoň mi to přehlušilo ten vztek nad prací..no a nakonec z toho bude i pěkný dětský pokojík :slight_smile: :wink: ,jen některé stěny budou chtít ještě jeden nátěr.
Dnes mířím na sraz s kámoškou, do civilizace...tak pokoukám po obchodech a vyvětrám hlavu i tímhle způsobem.

Ještě musím vymyslet oběd pro svého oplodnitele :grinning: ..vidím to na těstoviny- zaručená rychlovka.
26. črc 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, teď jsem objevila v tvém albu bublinku, je moc krásná..na to jak tipoval dr stáří toho těhu je ten zázrak uvnitř tebe krásně vidět.
26. črc 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky..
26. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky:tak hlásím, že od večera bez krvácení a špinění :dizzy_face: ...jen podbřišek je ještě dost citlivý :unamused: .Utrogestan doufám působí, jak má :sweat_smile:.Manža se včera co hodina chodil dívat na fotečku na bublíska a vždy zahlásil .... no krása :dizzy_face:...je to milé :grinning: .
holky: děkuju vám za podporu ani nevíte, jak si jí vážím.
mouse:testík je opět 1-čkový........ a jak se cítíš?? už máš nějaké extra těhu příznaky?? a co na ten váš zázrak v bříšku vlastně říká přítel... oplodnitel:grinning: :grinning: ??
whiskey: co nového kočko?
a kde jsou vůbec ostatní holky?
Dnes máme zase nějakou rodinou oslavu, tento týden už 4. za chvíli jim začne být podezřelé, že nepiji žádný alkohol ani přípitek...zatím jsem se vždy vymlouvala na to, že řídím, ale nevím na co se dnes vymluvím, když dojdeme pěšky :sweat_smile: .
26. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco ahoj, tak co dnes u vás k obědu..já vytvořila těstoviny a navíc těstovinový salát ( je to taková letní osvěžující verze a vyprázdnila jsem aspoň ledničku od načatých věcí)

Marku, to je úleva číst , že krvácení ustalo...zkrátka bublina asi expanduje a proto bříško pobolívá...přítel je potěšen ( umístila jsem testík demonstrativně jako tapetu na obrazovku k PC,takže tomu neunikne a já se taky automaticky potěším..akorát to budeme muset měnit před příjezdem cizích lidí, protože to hodláme tutlat..pokud možno i na svatbě) , začíná plánovat co je třeba pořídit :grinning:

Holky tfuj, tfujám :wink: na vás, ať se všechny můžeme brzo přesunout do těhulek.

Teď mizím upravit vzevnějšek, zatím přeji krásnou neděli.. my tu máme slunečno,ale celkem se ochladilo :unamused:
26. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
marku: tak to jsem ráda, že krvácení je pryč - teď určitě bude už jen líp a líp
mouse: no je vidět, že čárečka sílí - to je moc dobře - tak držím palečky ať je všechno v pořádku
jinak my jsme dnes začali 7 týden a popravdě už od čtvrtka je mi pěkně zle a to celé dopoledne
včera jsem musela hned po snídani znovu ulehnout - jak kdybych měla migrénu - a to já vlastně před tím vůbec nevěděla co migréna je :frowning2:
no snad se to nějak ustálí - každopádně snídám jen piškoty a až později něco vydatnějšího
tak přeju všem krásný den - počasí hlásím nic moc - mraky se honí sem, tam, a je docela chladno
26. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOUSE--krásně se ti to rýsuje..Já mám dnes bramboračku s čerstvými lesními houbami a řízek s bramborem.Ještě udělám rajčatový salátek. :grinning: Jak děláš těstovinový salát..nebo spíš co tam dáváš?
marku jsem ráda že to krvácení ustalo. :dizzy_face:
whiskey:zatim nezvracíš? :slight_smile:
prskejte ty těhu bacílky víc :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky!!!!
Teda to jsou super zprávy!!!
Marku:snad to už bude jen a jen dobré
Mouse:čárečky úplně ukázkově sílí!!
Holky moc vám to přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak u mě stále nic nového teplotana bodu mrazu a MS nikde břicho jak před atomovkou.. No fuj fuj :angry:
26. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo zase jsem přišla když vy tu už nejste...
Nějak vás poslední dobou nemůžu zastihnout.
Já zítra už jdu kouknout do práce-co vlastně budu dělat a zda na to mé síly stačí.Takna mě myslete!!!!!!
Abych to nakonec nedostala a někde tam neomdlévala to moje břicho tomu tak akorát nasvědčuje :unamused:
26. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: nezvracím a nějak tajně doufám, že na to ani nedojde :slight_smile:
leni: tak držím palečky do nové práce ať se ti tam líbí
26. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! přeju krásný zbytek víkendu.
marku, koukám, co se ti to zase nepřihodilo za komplikaci. :frowning2: tak snad už je to pryč! určitě to bude dobrý a mimčo si tam to svoje místečko vybojuje!!! myslím na tebe a opatruj se! snad už máš po všech návštěvách, tak žádný uklízení, pěkně odpočívej!!! :wink:
mouse, téééda, to je už krásná čárečka!!! jsi jasná naše další těhulka!! :slight_smile:
whiskey, ty nevolnosti musí být opruz, ale zase k těhu to patří a co my ostatní bysme nedaly za takovou krásnou ranní nevolnost, jen kdyby to bylo z těhu!!! :slight_smile:

ja hlásím ovulační víkend, sice ovu test mi tentokrát nevyšel úplně ukázkově, ale podle tradiční bolesti vaječníků a tentokrát i ukázkovýho hlenu myslím, že ovu poběhla včera. tulení taky, tak zas můžu stříhat metr do termínu mrchy... ještěže je to léto a ty dny tak nějak rychleji utíkají. :sunglasses:
26. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!! Hlásím návrat ztracené snažilky z dovolené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo to bezva, moc jsme si to užili, ikdyž jsme byli s Filípkem pořád na nohách, ale i tak to stálo za to!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo a mrška mě zastihla ve čtvrtek, jak jsem očekávala :angry: Mrzí mě to, ale co se dá dělat...

Ale jsem šťastná za krásné // u Mouse a Marku!!!!! Holky moc vám držím palce, ať je vše, jak má!!!!!!!!!!!
26. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Whiskey, jak jsi dopadla u Dr.? :wink:
26. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem!

Vendy, teda ta vaše dovča utekla, ale podle popisu jste ji naplnili, akorát ta mrcha vtěrná zavázela :unamused: ...každopádně do dalšího snažení držím pěsti, s testíkama ovulku vychytáš a // nás taky oblažíš :wink:

Anaji, tak my se snažili od bílkového hlenu každý den, včetně toho ovulačního a prostě se tam ten materiál nasbíral a potvrdil mou teorii,že se spermie dotváří průběžně a jsou přítomny v každém ejakulátu.

Fuj, zas je tu práce jedna hnusatá, jediné potěšení po ránu je naměřená BT 37,2 , aspoň vím, že se ve mně "něco" děje, protože jinak příznaky nemám, prsa nebolí, jsou akorát taková plná, bolesti podbřiška žádné. K dr se objednám až další týden, zatím budu průběžně likvidovat testíky :slight_smile:

Kamco : pokud jde o těstovinový salát, tak jsem uvařila takové ty vrtulky, nakrájela krabí tyčinky surimi, zbytek načnutého broskvového kompotu, dochutila pepřem ,solí a spojila tatarkou..je to taková patlanina co dům dal, ale celkem nám to jede, i když normálně preferuji pikantnější záležitosti..tohle mi připomíná pizzu hawai tou kombinací slaného a sladkého a když se to vychladí,tak to perfektně osvěží.
27. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

vendy: vítej z dovči :slight_smile: u dr jsem dopadla dobře - viděl bublinku, potvrdil těhu a dnes jsem už zřejmě 6t+2.
na další kontrolu - kvůli srdíčku jdu v pátek

anaji: tak moc držím palečky aby to tenhle měsíc vyšlo a tfuj tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile:

jsem se dnes musela vyzbrojit na cestu do práce - jezdím skoro hodinu a minule jsem málem nevydržela
takže dnes pytlík s piškotama a lahev s vodou to jistili
zas mě dnes chytá bolest hlavy jak na migrenu - škoda, že si nemůžu zalézt do postele a nevylézat
27. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vendy:vítám tě zpět!! super, že jste si dovču užili :wink:
mouse: taky dobře, že nemáš žádné jiné příznaky, bolesti břicha by tě mohli znervozňovat, jestli není něco v nepořádku a u nevolností myslím není o co stát... ty nejdůležitějších příznaky( jako není MS, testíky sílí, teplota se drží) jsou a to je důležité :wink:. jak ti vůbec vychází TP a TT podle MS?
anaji: tak budem netrpělivě čekat na výsledky s tebou:wink:
jinak pěkný den holky, jdem s malým do města.
27. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
mouse salátek zní dobře..určitě vyzkouším.Já dnes uvařím lečo
Nikam se nechystám takže budu doma,až zítra mě čeká výlet k mudrovi,aby se podival jak moje tělo funguje bez clostilu jestli tam budou nějaké folikuly vůbec.
Jinak jsem dnes 13 DC tak udělám ovu test,protože ovulku jinak nevychytám.Tentokrát jsem bez bolestí podbřišku,což je divný.
VENDY VÍTEJ ZPĚT.. :slight_smile:
marku a jak u tebe už je ti dobře?
27. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: ahojky :slight_smile:
my dnes budeme mít taky lečo :slight_smile:
tak držím palečky ať se podaří ovulku podchytit a pořádně využít :wink:
27. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek