Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
27. črc 2009
whiskey:děkuju..
Zítra budu chytřejší..no a případně si rovnou domluvím laparku na září -nejdýl říjen 😞
eliska_v
27. črc 2009
Ahojky holčiny.
Tak jsem si včera v lékárně koupila jeřáb ptačí... Apiju samé bylinky, tak doufám, že se zadaří!! Už konečně!! 😉
kkamca: Laparku? Copak?
whiskey
27. črc 2009
ahoj Eli - krásná fotečka...
kkamca
27. črc 2009
eliska:ahoj--
Naše snažílkování už trvá moc dlouho víš..Tak mi mudr řekl že pokud se to do podzimu nepovede tak laparka..Aby se mrkli jak to tam mám vevnitř. :-|
eliska_v
27. črc 2009
whiskey: Děkuju x-) x-)
kkamca: Nám doktor řekl, že pokud se dokonce roku nezadaří, takže půjdu na laparku... Teda tak jsme se dohodli..A já to tak chci!! x-)
kkamca
27. črc 2009
eliska:já ti řeknu že kdyby to mudr navrhnul daleko dřív tak už to mám dávno za sebou--Ale navrhl mi to teprve v květnu po 3 letech snahy |-|
eliska_v
27. črc 2009
kkamca: Tak to Tě nechala pěkně dlouho.. =-) Mně to nabídnlul sám od sebe po 5 snažení..
kkamca
27. črc 2009
eli mě pořád tvrdil že sem mladá a že mám čas..To byla jeho řeč..no a mě bude v únoru 30 tak si jako myslim že je nejvyšší čas něco dělat 🙂
eliska_v
27. črc 2009
kkamca: Tak si mu prostě řekni, že chce už sama... 😉 Já mu to také připomenu!! x-)
m.o.u.s.e
27. črc 2009
Marku : TP vychází na 5.4.2010, TT 4 týdny + 0dnů... počítala jsem to tady http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm

Kkamco: na dr rozhodně přitlač, snažíte se dlouho a čím vyšší věk, tím větší rizika pro těhu
whiskey
27. črc 2009
mouse: jsem to taky zkusila spočítat podle tvého odkazu a vyšlo mi to přesně jako podle pana dr. 🙂
kkamca
27. črc 2009
tak holky já jdu vařit
vendy01
27. črc 2009
Krásné pondělí všem! Je super, že tato diskuze nabírá pozitivní ladění a ne samé neúspěchy 😉
Jinak jsem jen na skok, Filípek usnul a já musím uklízet neuvěřitelný binec, co mám doma a peru haldy prádla 😃

Mouse: to máš krásný termínek, 6.4. mám svátek x-) x-) x-) . Já jsem poprvé zjistila zrovna na svůj svátek, že jsem těhu 😃
Koukám, že se řešily těhu příznaky.. Mně první příznaky, které jsem pociťovala byly nevolnosti od 8tt. To teda byla hrůza! Trvalo to do 14tt a normálně jíst jsem nemohla asi tak do 19tt. Ale pak jak když utne a byla pohoda.

Kamco: na tu laparku bych po 3 letech taky šla. Po roce bych se do ní ale asi nehrnula.. Přeci jen, je to narkóza..Na druhou stranu touha po mimi člověka je veliká.. 😉 Eli, tobě jí doktor navrhnul opravdu už tak brzy? =-)
vendy01
27. črc 2009
Anaji: tak to jste měli krásný snažilkovský víkend viď? To budem držet palečky!! Já se chystám tenhle cyklus konečně testíkovat s ovu testama x-) , tak jsem zvědavá x-)
A prosím prosím opravit v tabulce věk 😃 😃 . Dnes 27.7. je mi 27 😃 😃
whiskey
27. črc 2009
vendy: tak to moc blahopřeju 🙂
kkamca
27. črc 2009
vendy01:krásné narozeniny a hlavně at se ti splní vše co si přeješ x-) x-)
anaji
27. črc 2009
ahojík!
vendy, taky vítám po dovče! tak to je super, že to malej zvládnul dobře a užili jste si to! jen ta blbá mrcha do toho. :-| jojo, věk ti opravím! taky jsem si tam nedávno opravovala, já měla ale už bohužel 28. toto letíí! :-p tak přeju vše nej nej nej a hlavně co nejdřív krásnou holčičku v bříšku! 😉
jinak jo, snažení u nás probíhalo, akorát ne podle doporučení večer, ale pokaždý ráno, tak doufám, že to tak nevadí a ty mršky nikam neutekly! =-) :-N
holky, tak to máte krásný ty dubnový termíny! už bude snad tepličko, takže žádný balení mrňousků do spousta oblečků. pěkně si to budete štrádovat po venku a užívat si mateřství! 🙂
marku
27. črc 2009
ahoj holky,
vendy: všehcno NEJLEPŠÍÍÍÍÍ!!!hlavně zdraví a brzko dalšího člena do rodiny 😉
kkamco: hlavně ať už doktor něco dělá vi´d 🙂...po takové době už by jste si to zasloužili i 3x, ale věřím tomu, že to bude 😉 😉

Holky.....nepíše se mi to vůbec dobře,neb si připadám už jako posel špatných zpráv, ale stejně by jste se dozvěděli....
dnes jsem byla opět na pohotovosti...zopakovali se bolesti a krvácení, bohužel to doslova necítím dobře 😢 😢 ......neb i když na UTZ bublinka je, tak za ty dva dny porostla jen o 1mm, takže moc se jí nedaří...zkoušela jsem i močový testík , čárka už není tak silná jako byla,bolesti se přestěhovali do beder, tak jako před menses... takže vím co to pro mě znamená 😢 😢 ...jen to píšu a slzy se mi hrnou do očí 😢 😞 .Zítra a pozítří jdu na kontrolní HCG z krve, aby mohli porovnat jestli mi klesá. 😞 ...je mi líto, že sem píšu vesměs samé negativní zprávy. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budu mít takový problém těhoteství udržet |-| .Ale při tom nervovém vypětí z té spousty problémů, co jsme museli za posledních pár týdnů doma řešit,se ani vlastně není čemu divit....určitě to mělo taky svůj podíl.
kkamca
27. črc 2009
marku .. 😢
Třeba ještě není nic ztracené-- |-|
m.o.u.s.e
28. črc 2009
Dobré ráno,
přeji opožděně Vendy vše nejlepší k narozeninám..těch sedmiček tam letos máš hodně,tak snad ti přinesou štěstí 😉 x-) x-)

Marku: 😞 už to vypadalo po tom medikamentu od doktora tak nadějně, ale vše se pozná asi až z té krve...budu držet pěsti a věřit,že bublina bojuje o svůj prostor..drže se..
eliska_v
28. črc 2009
marku: Tak se hlavně drž...Myslím na Tebe a držím palečky |-|
whiskey
28. črc 2009
marku: je mi to strašně moc líto - snad ale bude všechno v pořádku - držím palečky - opatruj se
lenicenka17
28. črc 2009
Dobré ráno holky jsem jen na skok
Marku:držím palce ať vše dopadne dobře.. věřím že to musí být šílený nápor 😞
Jinak Vendy opožděně vše nej k narozkám x-)
Já na 9 opěr valím do práce na zaškolení zatím to vypadá dost dobře jen toho mám v hlavě moc a bojím se jak budu samostatná ale snad jo 🙂
Jinak MS stále nikde....
anaji
28. črc 2009
markuu, to je mi taky moc líto!!! 😢 😞 achjo, chápu, jak ti musí být. ale třeba ještě není nic ztracenýho! držím pěstíí!!! nejhorší je, že nemůžeš nic dělat, jen čekat. tak zkus být co nejvíc v klidu a odpočívat. já vím, to se hezky řekne, ale hůř dělá.. 😞 a nedělej si nic z toho, že sem píšeš špatný zprávy! od toho jsme tady, abysme se vypovídaly. život je někdy naprd.. 😞 ale určo bude zas líp, věř tomu!!

leni, no ty jsi záhada, a kolikátý jsi dnes DC?
a co holky těhulky, mouse a wěhiskey, jak se cítíte? mouse už máš taky nějaký nevolnosti?
m.o.u.s.e
28. črc 2009
Anaji : jestli se mezi nevolnosti počítá bolest hlavy, tak tu jsem včera měla solidní..a k tomu spavou nemoc..každopádně to spíš přičítám počasí... zítra zkusím mamates po ránu a ještě zvažuju nechat si pustit žilou v laborce
Marku: myslím na tebe...
marku
28. črc 2009
ahojte!děkuji za velkou podporu, kterou ve vás mám holky!
Tak jsem te´d došla z té kontroly.Jakobych měla ráno tušení.... moje gyndr. má dovolenou....no myslela jsem ,že mě trefí, když jsem viděla ten vzkaz. Šla jsem tedy k zastupující dr.a ta měla taky zástup ...úsměvná situace. Každopádně hcg budu vědět z dneška i zítřka až ve čtvrtek na kontrole. Na kyretáž mě zatím nemohou poslat, neb pokud se drží gestační váček, tak je to zakázané....takže šance jsou 50:50 stále. Sestřička to vše semnou rozebírala a povzbuzovala(stejně mám špatné tušení), že měli zrovna minulý týden případ, kdy došla paní s masivním krvácením a tak ji ihned poslali na kyretáž, že se jedná o potrat ... jenže paní měla gestační váček...no a tento týden už u ní našli i akci srdeční.Prý je to krvácení a špinění velmi časté a není kolikrát známo proč a z kama.Že jen záleží na zárodku, jestli se udrží. takže víc budu vědět asi až v ten čtvrtek...ach jo, zase čekání. ,
Teď jsem bez krvácení a jen lehce cítím bedra. Tak uvidíme. Dr. mě zásobila Utrogestanem(3 balení 2-0-2) a pořád se mě dr. vyptavají, jestli mi po něm není špatně ....no trochu jo, ale nic hrozného.....všechno vydržím, jen ať to k něčemu je.
tak pa holky, jdu zdřímnout.
whiskey
28. črc 2009
marku: tak odpočívej a opatruj se - moc na tebe myslím - věřím, že to nakonec dobře dopadne a bublinka se udrží - určitě je to bojovník

já byla dnes na obědě, ale teď nevím, jestli to byl chytrý nápad - nějak se to ve mě houpe a navíc mě už od včera třeští hlava a mám rýmu - snad na mě nesedne nějaká chřipka :-|
kkamca
28. črc 2009
AHOJ..
marku chce to být v klidu a ten utroš by ti měl nějak pomoc.. 🙂
mouse dnes jedem pryč do města tak ti to konečně pošlu.. 😃

Mě je nějak divně mi nesedli asi vdolky či co..A to máme dnes jet k mudrovi 100 km.. 😞
whiskey
28. črc 2009
kkamco, probůh proč takovou dálku k dr?
kkamca
28. črc 2009
whiskey:jsme bydleli v praze a ted bydlíme u český lípy..no a já si mudra nechtěla měnit tak dojíždím do Hloubětína za ním.. 🙂