• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
whiskey:děkuju..
Zítra budu chytřejší..no a případně si rovnou domluvím laparku na září -nejdýl říjen :frowning2:
27. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Tak jsem si včera v lékárně koupila jeřáb ptačí... Apiju samé bylinky, tak doufám, že se zadaří!! Už konečně!! :wink:
kkamca: Laparku? Copak?
27. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eli - krásná fotečka...
27. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska:ahoj--
Naše snažílkování už trvá moc dlouho víš..Tak mi mudr řekl že pokud se to do podzimu nepovede tak laparka..Aby se mrkli jak to tam mám vevnitř. :unamused:
27. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
kkamca: Nám doktor řekl, že pokud se dokonce roku nezadaří, takže půjdu na laparku... Teda tak jsme se dohodli..A já to tak chci!! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska:já ti řeknu že kdyby to mudr navrhnul daleko dřív tak už to mám dávno za sebou--Ale navrhl mi to teprve v květnu po 3 letech snahy :pensive:
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Tak to Tě nechala pěkně dlouho.. :confused: Mně to nabídnlul sám od sebe po 5 snažení..
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli mě pořád tvrdil že sem mladá a že mám čas..To byla jeho řeč..no a mě bude v únoru 30 tak si jako myslim že je nejvyšší čas něco dělat :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Tak si mu prostě řekni, že chce už sama... :wink: Já mu to také připomenu!! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku : TP vychází na 5.4.2010, TT 4 týdny + 0dnů... počítala jsem to tady http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm

Kkamco: na dr rozhodně přitlač, snažíte se dlouho a čím vyšší věk, tím větší rizika pro těhu
27. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: jsem to taky zkusila spočítat podle tvého odkazu a vyšlo mi to přesně jako podle pana dr. :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky já jdu vařit
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělí všem! Je super, že tato diskuze nabírá pozitivní ladění a ne samé neúspěchy :wink:
Jinak jsem jen na skok, Filípek usnul a já musím uklízet neuvěřitelný binec, co mám doma a peru haldy prádla :grinning:

Mouse: to máš krásný termínek, 6.4. mám svátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Já jsem poprvé zjistila zrovna na svůj svátek, že jsem těhu :grinning:
Koukám, že se řešily těhu příznaky.. Mně první příznaky, které jsem pociťovala byly nevolnosti od 8tt. To teda byla hrůza! Trvalo to do 14tt a normálně jíst jsem nemohla asi tak do 19tt. Ale pak jak když utne a byla pohoda.

Kamco: na tu laparku bych po 3 letech taky šla. Po roce bych se do ní ale asi nehrnula.. Přeci jen, je to narkóza..Na druhou stranu touha po mimi člověka je veliká.. :wink: Eli, tobě jí doktor navrhnul opravdu už tak brzy? :confused:
27. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: tak to jste měli krásný snažilkovský víkend viď? To budem držet palečky!! Já se chystám tenhle cyklus konečně testíkovat s ovu testama :dizzy_face: , tak jsem zvědavá :dizzy_face:
A prosím prosím opravit v tabulce věk :grinning: :grinning: . Dnes 27.7. je mi 27 :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: tak to moc blahopřeju :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy01:krásné narozeniny a hlavně at se ti splní vše co si přeješ :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík!
vendy, taky vítám po dovče! tak to je super, že to malej zvládnul dobře a užili jste si to! jen ta blbá mrcha do toho. :unamused: jojo, věk ti opravím! taky jsem si tam nedávno opravovala, já měla ale už bohužel 28. toto letíí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak přeju vše nej nej nej a hlavně co nejdřív krásnou holčičku v bříšku! :wink:
jinak jo, snažení u nás probíhalo, akorát ne podle doporučení večer, ale pokaždý ráno, tak doufám, že to tak nevadí a ty mršky nikam neutekly! :confused: :sweat_smile:
holky, tak to máte krásný ty dubnový termíny! už bude snad tepličko, takže žádný balení mrňousků do spousta oblečků. pěkně si to budete štrádovat po venku a užívat si mateřství! :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vendy: všehcno NEJLEPŠÍÍÍÍÍ!!!hlavně zdraví a brzko dalšího člena do rodiny :wink:
kkamco: hlavně ať už doktor něco dělá vi´d :slight_smile:...po takové době už by jste si to zasloužili i 3x, ale věřím tomu, že to bude :wink: :wink:

Holky.....nepíše se mi to vůbec dobře,neb si připadám už jako posel špatných zpráv, ale stejně by jste se dozvěděli....
dnes jsem byla opět na pohotovosti...zopakovali se bolesti a krvácení, bohužel to doslova necítím dobře :cry: :cry: ......neb i když na UTZ bublinka je, tak za ty dva dny porostla jen o 1mm, takže moc se jí nedaří...zkoušela jsem i močový testík , čárka už není tak silná jako byla,bolesti se přestěhovali do beder, tak jako před menses... takže vím co to pro mě znamená :cry: :cry: ...jen to píšu a slzy se mi hrnou do očí :cry: :frowning2: .Zítra a pozítří jdu na kontrolní HCG z krve, aby mohli porovnat jestli mi klesá. :frowning2: ...je mi líto, že sem píšu vesměs samé negativní zprávy. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budu mít takový problém těhoteství udržet :pensive: .Ale při tom nervovém vypětí z té spousty problémů, co jsme museli za posledních pár týdnů doma řešit,se ani vlastně není čemu divit....určitě to mělo taky svůj podíl.
27. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku .. :cry:
Třeba ještě není nic ztracené-- :pensive:
27. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
přeji opožděně Vendy vše nejlepší k narozeninám..těch sedmiček tam letos máš hodně,tak snad ti přinesou štěstí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marku: :frowning2: už to vypadalo po tom medikamentu od doktora tak nadějně, ale vše se pozná asi až z té krve...budu držet pěsti a věřit,že bublina bojuje o svůj prostor..drže se..
28. črc 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: Tak se hlavně drž...Myslím na Tebe a držím palečky :pensive:
28. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: je mi to strašně moc líto - snad ale bude všechno v pořádku - držím palečky - opatruj se
28. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky jsem jen na skok
Marku:držím palce ať vše dopadne dobře.. věřím že to musí být šílený nápor :frowning2:
Jinak Vendy opožděně vše nej k narozkám :dizzy_face:
Já na 9 opěr valím do práce na zaškolení zatím to vypadá dost dobře jen toho mám v hlavě moc a bojím se jak budu samostatná ale snad jo :slight_smile:
Jinak MS stále nikde....
28. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
markuu, to je mi taky moc líto!!! :cry: :frowning2: achjo, chápu, jak ti musí být. ale třeba ještě není nic ztracenýho! držím pěstíí!!! nejhorší je, že nemůžeš nic dělat, jen čekat. tak zkus být co nejvíc v klidu a odpočívat. já vím, to se hezky řekne, ale hůř dělá.. :frowning2: a nedělej si nic z toho, že sem píšeš špatný zprávy! od toho jsme tady, abysme se vypovídaly. život je někdy naprd.. :frowning2: ale určo bude zas líp, věř tomu!!

leni, no ty jsi záhada, a kolikátý jsi dnes DC?
a co holky těhulky, mouse a wěhiskey, jak se cítíte? mouse už máš taky nějaký nevolnosti?
28. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji : jestli se mezi nevolnosti počítá bolest hlavy, tak tu jsem včera měla solidní..a k tomu spavou nemoc..každopádně to spíš přičítám počasí... zítra zkusím mamates po ránu a ještě zvažuju nechat si pustit žilou v laborce
Marku: myslím na tebe...
28. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!děkuji za velkou podporu, kterou ve vás mám holky!
Tak jsem te´d došla z té kontroly.Jakobych měla ráno tušení.... moje gyndr. má dovolenou....no myslela jsem ,že mě trefí, když jsem viděla ten vzkaz. Šla jsem tedy k zastupující dr.a ta měla taky zástup ...úsměvná situace. Každopádně hcg budu vědět z dneška i zítřka až ve čtvrtek na kontrole. Na kyretáž mě zatím nemohou poslat, neb pokud se drží gestační váček, tak je to zakázané....takže šance jsou 50:50 stále. Sestřička to vše semnou rozebírala a povzbuzovala(stejně mám špatné tušení), že měli zrovna minulý týden případ, kdy došla paní s masivním krvácením a tak ji ihned poslali na kyretáž, že se jedná o potrat ... jenže paní měla gestační váček...no a tento týden už u ní našli i akci srdeční.Prý je to krvácení a špinění velmi časté a není kolikrát známo proč a z kama.Že jen záleží na zárodku, jestli se udrží. takže víc budu vědět asi až v ten čtvrtek...ach jo, zase čekání. ,
Teď jsem bez krvácení a jen lehce cítím bedra. Tak uvidíme. Dr. mě zásobila Utrogestanem(3 balení 2-0-2) a pořád se mě dr. vyptavají, jestli mi po něm není špatně ....no trochu jo, ale nic hrozného.....všechno vydržím, jen ať to k něčemu je.
tak pa holky, jdu zdřímnout.
28. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: tak odpočívej a opatruj se - moc na tebe myslím - věřím, že to nakonec dobře dopadne a bublinka se udrží - určitě je to bojovník

já byla dnes na obědě, ale teď nevím, jestli to byl chytrý nápad - nějak se to ve mě houpe a navíc mě už od včera třeští hlava a mám rýmu - snad na mě nesedne nějaká chřipka :unamused:
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ..
marku chce to být v klidu a ten utroš by ti měl nějak pomoc.. :slight_smile:
mouse dnes jedem pryč do města tak ti to konečně pošlu.. :grinning:

Mě je nějak divně mi nesedli asi vdolky či co..A to máme dnes jet k mudrovi 100 km.. :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco, probůh proč takovou dálku k dr?
28. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:jsme bydleli v praze a ted bydlíme u český lípy..no a já si mudra nechtěla měnit tak dojíždím do Hloubětína za ním.. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek