• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
no tak to tu cestu nezávidím ...
ale zas jestli jsi s ním spokojená tak chápu, že člověk rád dojede :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Všem moc děkuju za přání k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: , proběhla malá oslava a ještě teď mě z panáků bolí hlava :grinning: . Mám tady dnes na návštěvě mamku, tak se trošku válím :grinning: :grinning:

Marku: to je mi líto, čím musíš procházet :frowning2: , držte se! Ty i bublinka!! Budeme na vás myslet!

Kamco: tak šťastnou cestu a jen dobré zprávy! :wink:

Mouse: ta spavá nemoc už je krásný těhu příznak :grinning: :grinning: :grinning: Jsem zvědavá na další testík :wink: :wink:

Leni: kdypak budeš zkoušet testík?? To vypadá nadějně :dizzy_face: :dizzy_face:

Anaji: to snažení ráno má určitě něco do sebe :grinning: , jen u nás nepraktikovatelné díky našemu kazišukovi Filípkovi :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:testit asi nebudu je to zbytečné s mojí teplotou na bodu mrazu a uplně měkým čípkem se o těhu nejedná...
Jinak jsem dnes 41DC už je to vážně na palici....
Marku:moc na tebe myslím!!!!!Drž se!!!!!!!!!!!!!

V práci to vypadá na pěkný chaoz teda aspoň já v tom zatím mám ale jsem tam zatím jen na zapracování tak jen 3 hodiny denně a za dva dny nemůžu dělat závěry že :slight_smile: Ale snažím se a jsem za to místo max.ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma a návštěva,tak jak jsem předpokládala.. :angry:
marku doufám,že už je ti líp. :dizzy_face:
28. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco, dík za info v IP, ale teď k té tvé návštěvě doktora....nevím,co jsi předpokládala, ale nemám z toho dobrý pocit :confused: , spíš z toho mám pocit,že bys ho měla změnit za někoho,kdo je 1.aktivnější v řešení problému 2.blíž tvému bydlišti
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ..
Tak těhulky jak vám je?
No mouse já vím už otom pár let uvažuju,ale fakt sem nenarazila na nikoho a to jsem byla i na jiné diskuzi v regionech a poptala se na mudry a každej radí at radši zůstanu tam kde jsem,že stejně když mi navrhnou CAR tak to Prahy.Zas na druhou stranu by mi ho asi navrhli rychleji než tento mudr ,co mám..Mám zas přijít v říjnu(a to chtěl abych přišla až v listopadu)jsem mu řekla že přijdu dřív aby jsme se domluvily na laparce,odvětil,že na to by to chtělo takových 12 kg dolů(a víc),aby se jim na mě dobře pracovalo.A že na to zbytečně tlačím. :frowning2: Já ho mám jinak děsně ráda je fakt pohodář a takovej rodinnej doktor.. :wink: Ale trošku víc mě začíná drtit s tímhle slovem-že jsem mladá--a je čas..(v únoru mi bude 30). :unamused:
Jinak mi je od včera naprd..co jsme přijeli.V noci nějaká hnačka asi sem si přivezla nějaký vir střevní.
mějte se fajn :slight_smile:
29. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda tady je dnes mrtvo :slight_smile:

tak já jsem dnes málem nedojela do práce - včera už jsem si myslela, že bude líp, ale dnes je to hnus
jsem jen na suché stravě a dostala jsem doporučení si koupit čaj tak pro něj teď zaběhnu do lékárny
vůbec se mi dnes nechtělo vstávat - už jsem myslela, že si budu muset vzít dovču, ale nakonec jsem se přinutila a jsem tady :frowning2:

kkamco: tak co už je ti lépe?
marku: a jak je tobě? moc na tebe myslím
29. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! U nás je dneska krásně, tak mám dnes dobrou náladu a plno energie na vaření, uklízení atd. :grinning:

Kamco: s tím doktorem to máš teda na prd, ale v téhle době sehnat gynekologa s opravdovým zaájmem o člověka je umění. Myslím, že to platí v celém zdravotnictví. Kam se člověk nevecpe sám a nevydupe si to, to nemá :unamused:

Whiskey: ahoj těhulko. Teda ty nevolnosti jsou opruz. Vím, o čem mluvíš. Prožila jsem si je naplno. Vydrž! Bude líp! :wink: Ale pro mimíska se vydrží vše viď? Mně ještě celkem pomáhaly lízátka se zázvorem, Prodávají se v lékárně. Jsou přímo na těhu nevolnosti :wink:

Mouse: jak vypadá tvůj dnešní testík?? :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy,

děkuju za další tip, jak utlumit ty mé návaly - poptám se po nich - zatím piju ten čajík a vypadá to, že to pomohlo, je mi líp :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby :sunglasses:
Kkamco, tvůj doktor je pohodář, ale asi nechápe co je to mateřský pud ...pokud se nechceš kvůli eventuálnímu CARu poohlížet po bližším doktorovi, tak bych se poohlídla po jiném z Prahy...co jste vlastně u toho tvého doktora za ty tři roky snažení absolvovali? Pokud jsi to říkala,tak se omlouvám, jestli jsem to přehlédla, ale zatím mám pocit,že tě chlácholí řečičkama o čase , no a to hubnutí...když ti laparku navrhoval už dřív,tak se o tom hubnutí nezmiňoval? Asi začínám nemít ráda tvého gyndaře, i když je jak říkáš fajn..prostě ti jen přeju brzké //

Whiskey : chuďátko, teda ty prožíváš těhotenská muka ve velkém...jaký čaj ti má pomoci?

Já jsem v subjektivních pocitech na nule, teda začínají mě bolet prsa, ale ranní mamatestík vyšel podivně, druhá čárka je taková duhová,v části vyšla výraznější než při minulém testování a zbytek je standartně růžový..fotku do alba dám nejdřív večer, ráno jsem to stihla sotva vyfotit...doufám,že ten podivný výsledek je vlivem rozptýlené koncentrace hcg,včera večer jsem totiž usnula znavená i s plným močákem a ráno vyčůrala snad litr..uff,to bude ten meloun před spaním.

Marku : snad odpočíváš a bublinka nezlobí
29. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: měla jsem si koupit těhotenský čaj od Lerosu, ale nakonec jsem koupila Hipp pro těhotné a ten je docela dobrý
ale dám na ty vendyni lízátka :slight_smile: už jsem na to koukala na netu a vypadají celkem dobře
29. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: s tím testíkem - já to měla taky takový - 3 dny vůbec nesílil a pak jen o trošku jak popisuješ tak duhově
věřím, že je všechno v pohodě - už jsi se objednala k dr?
29. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey : tak to jsi mě uklidnila, je pravda,že jsem s testováním začala brzo a hned bych chtěla dálnice pro barvoslepé, další test si nechám na sobotu a před spaním pro jistotu nebudu moc bumbat,ať mám koncentrovanější močku :slight_smile: .., ale ten čajík je mi novinka, zkus všechno,něco určitě zabere
Jinak k dr.jsem se ojednala na 11.8...sestřička podle jejich kalendáře a mé poslední MS řekla že to bude přelom 6 a 7TT ,tak to už piškotovi potluče srdíčko.
29. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: uvidíš že v sobotu tam budou krásně // zářící na dálku :slight_smile:
tak 11. na tebe budu moc myslet a držet palečky aby bylo všechno v pořádku
já jdu teď v pátek - měla bych končit 7. týden - tak jsem zvědavá co uvidím
29. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOUSE:za ty 3 roky jsem měla jenou duphaston na 3 cykly,a nedávno na 2 cykly clostil s duphastonem,a 2 spermiogramy.. :unamused: Já vim je to málo.Ale já se pořád nechala chlácholit slovy-že to půjde samo.Jo kila a laparka mě upozornoval.. :unamused: Se mi nedaří,to bych musela odcestovat někam daleko a bez jídla..

whiskey:ajajajaj..nezávidím..ale znám to já sem takových dobrých 5.5 měsíce musela používat čípky Torecan bez nich jsem nemohla fungovat-těhu nevolnosti jak hrom.

vendy jj je to tak v každém oboru-v našem zdravotnictví to stojí za prd
29. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: nestraš mě :slight_smile: 5,5 měsíce to bych nepřežila - už tak mi přijde že to začalo nějak brzy
no kdyby to zůstalo u těch návalů tak je to v pohodě, hlavně nezvracet - to nesnáším :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:mě začli zhruba v 5tt..Ale každé tělo je jiné..Mě bylo zle hlavně po ránu,pak večer a nesměla sem cestovat
29. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: uvidíš, že to uteče...většinou nevolnosti ustupují kolem 12-14tt :wink: . Mně bylo děsně pořád, do ledničky jen se zacpaným nosem a zuby čistit jen na lačno, aby ze mě šly jen šťávy :grinning: . Jo jo, teď už se tomu směju :grinning: . Ale pro zdravé mimi bych vytrpěla vše :grinning:
29. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: tak to já mám to samé - hlavně ráno a pak večer než jdu spát
vendy: zuby jsem prozatím vyřešila ústní vodou - kartáček nezvládám :slight_smile: ale jak říkáš pro mimíska to vytrpím
29. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
te´d jsem se dořítila domů, mám dnes nějaký ulítaný den.Snad to neslízne zase bublísek :confounded: .... Se Šimonkem máme dnes premieru , je poprvé bez mámy na celý den (mamka hlídá,od rána do večera).....nevím jak on, ale já už teda smutním :confounded: .
Nicméně hlídání mi pomohlo , neb jsem dneska musela povyřizovat spoustu věcí...jela jsem na krev, pak po úřadech a nakonec s tátou do nemocnice na vyšetření, kde jsme strávili 3 h :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....to by byl Šimi protivný a unavený.
.. vše vyřízeno a teď bych se měla asi položit do polohy vodorovné a dát si dvacet . ale ještě využiju toho, že doma nikdo není a něco pouklízím a upeču koláč. Zatím je mi docela ok, bez krvácení a špinění(jen to šeptám, abych nezakřikla). jsem zvědavá na zítřejší kontrolu, hlavně ty výsledky HCG.
whiskey:zázvorové lízátka jsou fajn, mě ještě pomáhalo chladné pití a větrové bombony, vyzkoušej všechno možné co ti kdo radí a uvidíš, co nejvíc zabere.Je mi tě líto, snad se toho brzo zbavíš.
mouse: nic se neboj...já měla testík 3 dny stejnou sílu až pak zesílil o něco víc.bude to v pořádku. :wink:
29. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
marku jsem zvědavá na ty tvé krevní testy.. :dizzy_face:
Jak se jinak máte?
30. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
marku: doufám, že z krve vyčtou doktoři dobré zprávy..zatím to vypadá ,že utrogestík opět zabral, škoda jen , že sis volno užila spíš povinnostním způsobem..jinak dík za uklidnění s testíkem, dneska jsem 30DC a tlustice na mě nejspíš čekají až o víkendu, zatím mě uklidňují vysoká BT a citlivější prsa :slight_smile:

Whiskey : myslím že určitě už uvidíte fazolku s tlučícím srdíčkem, těším se na fotku..mi přijde ta má kontrola stráášně daleko..divné, při tom snažení mi čas ubíhal rychleji :sweat_smile:

Kkamco, nejradší bych už měla dovolenou, ale ta mě čeká až za 14 dní..takže se mám tak,že přežívám :grinning:
S těma vyšetřeníma ..a kde ti doktor řekl, že je chyba? Mám pocit ,že ti stimuloval vaječníky a podle testíků v albu ovulku asi máš, takže je možné, že se přes vejcovod spermijky vážně nedostanou a laparka tomu pomůže.S váhou si určitě poradíš, mimi je přece veliká motivace :wink:
30. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

marku: jsem ráda, že krvácení ustalo - měla bys ale víc odpočívat - i když s Šimonkem to asi moc nejde, co?
držím palečky, ať krevní testy jsou v pořádku...

včera jsem nakoupila ten čaj a lízátka - lízátka jsou výborný - jen bych musela lízat jedno za druhým, aby mi to pomohlo :slight_smile: čaj je dost hnusnej - jsem ráno vypila jen půlku ...

mouse: mě se to od té doby co jsem zjistila těhu taky pěkně vleče - hlavně ten zítřek mi přijde jako nedosažitelný cíl :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:doktor zatim neurčil chybu..O váze nemluvim..neporadim ani kvůli mimi..to je moc kg víš shodit za 2 měsíce a to se nedá.Jedině hladovka :grinning: A do toho nejdu..Vůbec do nějakých diet..vim jak dopadla mamka..
whiskey:jsou dobrý ty líza?

Já jdu pomalu vařit
30. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: lízátka jsou fakt dobrý - vůbec není zítit ten zázvor
jsou to 4 příchutě - jen ten mentol asi neskousnu :unamused:
co bude dnes dobrého? :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:dnes rýže a kuřecí jatýrka..a mám tu zbytek zelnačky..
Sehnala jsi je normal v lékárně?whiskey
30. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:a jak je to finančně líza?
30. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koupila jsem je u nás v lékárně - je tam 12 ks a vyšly na 52,- - takže si myslím, že cenově v pohodě :slight_smile:
no dnes bych asi snědla jen tu suchou rýži, i přestože játra miluju :unamused:
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :grinning: Dneska je venku pěknej pařák. Byli jsme celé dopolko venku a jsem ráda za trošku chládku doma :slight_smile:
Jinak u mně nic nového, 7DC..ale asi tak za týden zkusím první ovu testík :wink: . Ovulka mi chodí kolem 18DC.

Marku: to je fajn, že je ti líp, držím ti palce, ať je vše v pořádku!!!!!

Mouse: na ty tlustice máš ještě opravdu chvilinku čas :wink: A termínek svatby už je taky na spadnutí viď?? :wink: :wink:

Whiskey: Jsem ráda, že lízátka pomohly :wink: , ještě mi pomáhalo cucat zmrtlý jahody :grinning: , hlavně při nevolnosti v noci :wink: . Asi jsem to nějak přehlídla, kdypak že máš další kontrolu?
Jinak v těhu se opravdu pořád na něco čeká, hlavně do 20tt :grinning:

Kamco: jatýrka s rýží taky miluju :wink:
30. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zatím to vše vypadá prý dobře....jsem přešťastná...měla jsem sto chutí sestřičku obejmout, když mi řekla, že má dobrou zprávu.HCG se mi zvýšilo z úterý na středu skoro o jednou tolik....jupííí....a odpovídá to týdnu těhotenství podle toho UTZ, takže asi přelom 5-6tt.... uhnizďování prý trvalo asi o něco déle....UTZ mi nedělala, ten mám za týden, takže nic není zažehnáno až do UTZ, ale je to prý zatím na dobré cestě ....trochu se mi ulevilo, ale stejně ten červík ve ěm ještě pořád hlodá...stát se může cokoliv-kdykoliv :confounded: .
whiskey: alespoň, že něco trochu zabírá :wink:
a jak se jinak dneska holky máte?????
30. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek