• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj leni, co se týče těch ovu testů, tak já už je zkouším asi 4. měsíc, takže už mám nějaký poznatky. zjistila jsem si tak, že mívám ovu až tak 17 - 18 DC. taky se mi většinou objevovala jen slaboulinká čárka a druhý den už žádná, nebo ještě slabší čárka. ale zkoušela jsem ty testy vždycky tak kolem 18. h večer. no a teď jsem si ho dělala kolem 14. h a opravdu jsem 2 hoďky předtím nepila a čárka se objevila ukázková. taky jsem četla, že hladina LH hormonu stoupá hodně prudce a pak rychle klesá, to znamená, že je oprvadu těžký vystihnout tu správnou chvíli, kdy je hladina vysoko a zaznamená se pořádně na testu. :unamused: no a jinak u mě je teda nejlepší se začít testovat, až když mě začnou pořádně bolet vaječníky. to je u mě známka blížící se ovu.
1. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při pondělku! :slight_smile: To počasí už mě taky začíná silně prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej teď usnul a má taky nějaký špatný období nebo jestli je to počasím..je pořád protivnej..nebo mu ještě lezou další zuby :unamused:. Ono to zase za chvíli přejde... :slight_smile:
Mouse - cesta vláčkem byla super, malýmu se to hrozně líbilo, seděl celou cestu jak přikovanej :grinning: Budeme si to muset zopáknout :grinning:
Anaji - gtatuluju k pozitivnímu ovu testíku!!!
Holky to jsem na to vaše testování zvědavá, kdo zahájí první těhu vlnu :grinning:
Leni - s tím hlenem si taky nevím moc rady :grinning: , je to fakt věda!!!! :grinning:

No nic, musím jít uklízet když Filda chrupe, s ním se toho moc nedá :grinning: , pořád by se mi máchal v kbelíku s vodou... :grinning:
1. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:břicho mě bolí od soboty,já testovala kolem 13.hod ale stím pitím sem to nějak nedodržela tak dnes od půl 12 nepiji tak hodlám kolem půl 2 testovat,což je za chvíli tak uvidím...
Ale podle teplot ovu ještě nebyla tak sem ji snad neprošvihla....
Jen by mě zajímalo proč je při ovu tak nepříjemné píchání jak si pak máme snažilkování užít :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca83: mně bude letos 28, to mi příjde na první mimčo už pomalu nejvyšší čas. taky chci ještě stihnout někdy druhý! :slight_smile: na holky v práci nedej, každej to má jinak. taky znám holky, co jim je už 30 a ještě se pořád na dítě necítí. na mě to přišlo tak nějak ráz naráz během posledních pár měsíců. loni jsem dítě taky ještě neřešila.
u nás to je spíš naopak. ta starší generace příbuzenstva se pořád ptá, kdy už budem mít konečně děti a jestli je vůbec chceme. :slight_smile: a moje mamka je ze mě už vynervovaná, že už jsem prej stará na první dítě a kdy si ho jako chci pořídit. :grinning:
takže myslím, že 26 je tak akorát, navíc rodit budeš třeba až v 27 a to už je úplně akorát! :wink:
1. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem šla testovat... sedím a čekám na výsledek ale nejeví se to nijak valně :unamused:
1. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky:
malý mi ještě chrupká, tak jdu na chvíli za váma
holky mám pocit, že se té neděle snad nedočkám a čím víc se k ní blížím, tím víc jsem pesimistická, že najdu jen jednu čárku :rolling_eyes: ...no udělali jsme s manžou pro to maximum, aby se // objevili a teď bude záležet jen na tom, jestli se vše podařilo jak mělo :sweat_smile:
leni: co ten testík??
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak už jsem říkala vidím co nevidím ... nic moc spíše vlčí mlha :unamused: No uvidíme jsem 15DC ale proč to břicho tak bolí??!!!!!!!!!!!!!!sakriš :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy, jo počasí je naprdlačku. :frowning2: my máme i děsnou zimu v kanclu, natož venku.
no taky jsem zvědavá, jak nám to těhotnění půjde. :sweat_smile:
leni, držím palce při testování. přeci jen je super vědět, že máš právě ovulaci. :slight_smile: já jak jsem to zjistila, tak jsem pořád chtěla sexovat. pak jsem se potom bála i jít na záchod, aby to nepřišlo vniveč. :grinning: jsem z toho už fakt bláázen!!! :sweat_smile:
jinak s tím hlenem taky moc nevím. já u sebe doteď ani žádnej nepozorovala. až teď o víkendu, vlastně v den, kdy mi vyšel ten ovu test, tak jsem měla ukázkově bílkovej. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já než odepíšu, tak už je leni po testování.
hm, tak to nevím, že tě bolí břicho a čárka nikde. :frowning2: a jak máš dlouhý cyklus? ty ovu testy jsou fakt náročný. jak řikám, mně vyšel pořádnej ovu test, až 4. měsíc. :confounded: ale naštve to, zvlášť když stojej tolik peněz.
1. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:já mám cykly pokaždé jinak nejdelší 36Dc ale bylo 29DC tak nevím čím se řídit :unamused:
Jo taky nechápu proč je to tak drahé....Navíc unás je ani nekpoupím jen balení po 1/ks což se ještě víc prodraží...
Tak zase zítra....
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba máš tentokrát zas ten delší cyklus a 15dc je ještě brzy. zítra bude čárka určitě silnější!!
jo, ty testy jsou fakt nehorázně drahý. já kupuju balení po 3 kusech za 130,- no a když máš za ten měsíc zkusit tak 5 testíků, tak to není nejlevnější. :unamused:
1. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je koupila tady ny netu od chrobáčka vyšly jeden za 15,- což je super cena snad jsou spolehlivé,mám docela obyvy z té ceny ale když jsem ani neměla na výběr tak jsem koupila i tyhle...Ale holky píšou že fungují tak snad i u mě :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, koukám, že chcete taky holčičku Elišku! :slight_smile: my taky!!! teda hlavně já. manža jména zatím vůbec neřeší, on není takový snílek, jako já. :slight_smile: já chci Elišku už ani nevím od kdy. je to krásný jméno, akorát jich je teď nějak hodně. to je škoda. :pensive:
1. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, já jsem taky pro tabulku. už teď se v nás tady nevyznám. čtu si to pořád dozadu, abych věděla, kdo je kdo a kdo je jak daleko ve snažení, ale nějak si to pořád nemůžu zapamatovat. :fearful:
1. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak holky navrhujete tu tabulku?
s těmy jmény je to fakt těžké co se mi líbí je už v rodině a nebo to má každej druhej... Tak jestl se někdy podaří a bude to holka bude to problém vybrat :grinning:
1. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, aha, to jste tady ještě neobjevila. za 15,- to je super cena! to pak není tak hrozný.
1. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta holka je celkem rychlá jeden den jsem peníze odesílala a za 2 dny už byly testy doam je t na barazu(ostatní nedětské)
1. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic musím jít něco dělat nebo jen dnes lapím u PC :confused: :fearful:
1. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt super! juknu na to. ale nejradši bych už ovu testy nepotřebovala!! ale na to se bojím i jen pomyslet, že by to vyšlo první měsíc. :pensive:
1. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, a jak myslíš s tou tabulkou? kam bysme ji dali? nejlepší by bylo založit na to blog. anebo tady do albíček? ale to je zas takový moc veřejný. :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak ahojky. musím jít taky zase pracovat. :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ta ovulka ještě klidně může přijít :wink: , nevěš hlavu, jen je blbé, že ty testy tak lezou do peněz :angry: , já tento měsíc protestila 9 testíků :fearful:než se mi ukázala i ta druhá čárka jako dálnice.
- to manžovi ani nemohu říct, že jsem tak utratila-naštěstí jsem je taky měla za levněj tady z MK.
anaji:Eliška je u nás též silný favorit :wink:, líbí se mi i Anežka a nebo Evička- ale ta už je v rodině.
Holky to je zima, manža vypl kotel, :confused: takže už netopíme, máme doma 21st a já zimomřivec potřebuju tak aspoň 24 st., aby mi bylo dobře :confounded: . Šimi si dnes pořád vyzouvá ponožky, že je prý veliké horko
:grinning: :grinning: , po kom to dítě je-celý táta...no kéž by se zadařila ta holčička, aby měl semnou kdo držet partu :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám uklizeno :slight_smile:

K té tabulce... blog by byl fajn, ale nemám s tím zkušenosti a s počítačem až tak velký kamarád nejsem :grinning: ..Zvládla bych tak max. nějakej seznámek nebo to albíčko, ale už mám 3 :unamused: To jsem co? Něco vymyslím a pak to chci hodit na někoho jinýho... :grinning:

Ovu testíky bych taky hrozně ráda zkusila, ale ty peníze.. Jak jste říkaly těch 15 Kč, to je pěkná cena! :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marku. jo Eliška je super jméno. Anežka taky. Jedny známý mají dokonce dvojčátka Anežku a Elišku. :slight_smile:
šimon je taky krásný jméno. taky náš favorit. :wink: asi jediný na kluka. hezkých klučičích jmen mi příjde míň.
no to máš teda raráška! :slight_smile: jojo, my holčičky jsme vždycky hodnější!!! :grinning:

holky co se týče tý tabulky, tak navrhuju udělat na to blog. ne že bych se v tom tak vyznala, ale založit blog bych zvládla. měly bysme tam přístup jen my a nebylo by to tak veřejně vyvěšený, jako kdybysme to daly sem do albíček. mohly bysme tam dát ty základní info, kdo je kdo, kdo se jak dlouho snaží, kdo má děti, kdo ne, kolik komu je, třeba co dělá... co myslíte? :wink:
1. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,s tou tabulkou taky souhlasím,ale já jsem na tyhle věci antitalent :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak máte pravdu,taky mi to poslední dobou trvá se sem přihlásit,ale je přetížená síť :fearful:
Jinak u mě to fakt nadějný nevypadá,MS stále není,ale už 6.den špiním,když si šáhnu hlouběji papírkem :sweat_smile: :sweat_smile: tak tam mám krev,takže MS určitě přijde :cry: jen to děsně dlouho trvá,než se rozjede,mám to nepravidelné,minulý měsíc jsem to dostala za 36dní,dnes mám 32DC,tak nevím,zda má cenu si dělat v pátek druhý test,asi né :unamused:
Taky jsem z toho smutná,že to na 99procent nevyšlo(to jedno procento si vždycky dávám do zástavy,co kdyby,že jo :grinning: )ale zatím jsem nebrečela,beru to tak nějak pokud možno trošku v pohodě(jen malinko v pohodě)já se spíš nechci stresovat,to by bylo ještě horší,domnívám se,že čím víc bych se stresovala,tím víc by to nešlo,takže se zatím na to tolik nesoustředím,ať pak nejsem tolik zklamaná,ale stejně mě to moc mrzí a bolí,tak už si přeju,ať mi začne a skončí MS,ať se můžeme nanovo snažit :grinning:
1. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zvládla by jste některá udělat ten společný blog nás všech májoveček:sunglasses: ??nevím přesně o co jde, tak se do toho moc nehrnu :sweat_smile:
..jedu si teď zacvičit a večer na vás ještě juknu :wink:
1. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych ten blog snad zvládla udělat. tak nějak velmi amatérsky. :sweat_smile: právě to zkouším. něco vytvořím, pak vám pošlu odkaz a mrkněte na to, co tam navrhujete přidat, ubrat, atd.
akorát to teda bude veřejně přístupný. to jsem prve psala špatně. ale jen tomu, kdo bude mít odkaz. odkazy vám pošlu do IP. no v každým případě to bude o něco "tajnější" než když tu tabulku vyvěsíme přímo tady na koníkovi. :wink:
1. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:já upřímně tohle slovo neznám vůbec ale už jsem koukla co to asi je :slight_smile: :slight_smile:
Pokud budeš něco potřebovat pro vytvoření písni co-jako údaje délka snažení atp.a pošlem ti je do IP písni co přesně tam dáme a ať mužem začít posílat
Holky je možné že bílkový hlenmám jen od odpoledne a večer a ráno zase nic?I včera to tak bylo... třeba je fakt ovu za dveřmi :slight_smile:
Dnes jsem si obj.další ovu testíky tak budu vesele dát testíkovat :slight_smile: Jé kéž by to už byly těhu testy,co bych za takovou slaboulinkatou čárku dala :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem to nějak zpytlíkovala. :slight_smile: je to jen takový návrh, co mě teď tak napadlo, to jsem tam dala. pošlu vám do IP odkaz, ať ho tady nezveřejňujem a jsme trochu anonymní :wink:
je to rozdělený na část o nás a část o snažení a budoucí část o těhu. :slight_smile: přepínáte se mezi těma částma vlevo v "rubrikách".
tak pište vaše info a taky co byste tam chtěli jinak nebo vůbec nebo navíc! :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, nějak mě to zmohlo. jdu se naplácnout k tv :slight_smile:
tak se mějte. zítra čauky.
1. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek