• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Jéé Marku, a pak že jsi jenom nositel špatných zpráv..to je super :dizzy_face: :dizzy_face: ,že hcg roste jak má, tak odežeň pryč pochybnosti a těš se na UTZ a veř,že uvidíš pana bublinu, který o sobě teda dává znát a připravuje nám venku takové nervy :wink: :grinning:

Jinak na Moravě taky pařák,ale jsem v chládku domova a čeká mě opět něco do práce, ale věřím,že to do večera splichtim..ale to vám musím říct,jedu dneska ve vlaku a nastoupily takove mladé holky,jedna si mamina a jak se vlak rozjel,tak nechala tak max. 1,5letou holčičku samotnou capkat po vlaku..jsem trnula ,kdy zabrzdí a to děcko poletí chodbou skrz i s tou nacucanou plínou na zadečku:fearful: ..
30. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, tak to je opravdu super zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak píše Mouse, těš se na UZ, kdy tě bublinka třeba poctí i tlukoucím srdíčkem :wink: . Strach by měl určitě každý, i ten, kdo žádné komplikace namá. Nezbývá než věřit!!! :wink: :wink: Bublinka je určitě silná!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse ty máš teda zážitky :grinning: :grinning: Opravdu si nedokážu představit, že bych Fildu nechala běhat samotnýho po vlaku, ikdyž je to pěkný šídlo :grinning:
30. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky :slight_smile: ....mám opravdu radost, neb jsem to vážně nečekala.Když jsem pak viděla manžu, jak mi jde naproti, začala jsem brečet a on až po minutě pochopil, že brečím radostí a ne zklamáním :grinning:.

mouse: když jsem si přečetla tvoji vlakovou historku...hned jsem si vzpomněla taky na jednu...šli jsme doprovodit tchýni k vlaku a viděli jsme jak mamina nastupuje do vlaku s kočárkem. Měla v něm tak sotva 6 měsíční holčičku. Zaujala mě proto, že pořád se u toho nahlas smála a nastupovala s tím kočárem hrozně krkolomně .boudou napřed a ...což není zrovna fajná metoda, neb hrozí větší riziko, že se kočár může překotit a mimi vypadnout :confused: .....lepší je nastupovat první ručkou....maminy co už mají řidičák na kočár :grinning: (vendy,leni,kamča..), jistě chápou jak to myslím.
No a taky že jo, normálně ji tá holčička z kočáru vypadla. První co mě napadlo, tak jsem drapla malého a letěla za nimi....ta malá byla hrozně podřená,plakala, průvodčí volal sanitku...v tu chvíli by se do mě krve nedořezal. Matka tam stála jak opařená...měla jsem sto chutí jí dát jednu ťafku....neb jak jsem k nim doběhla cítila jsem z ní alkohol.Hrozně bych chtěla vědět, jak to pak vše dopadlo...jestli neměla ta malinká ještě něco zlomené. Rozdýchávala jsem tuhle scénku ještě dobrý měsíc. Já prostě takové matky nikdy nepochopím a nemá proto u mě žádnou omluvu :angry: .Já chápu, že úrazy u dětí jsou hned, ale tohle byla nezodpovědnost ožralé matky.
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mouse: ten testík i přestože je duhový vypadá moc pěkně :wink:
marku: no to jsem ráda, že už je ti lépe a že hcg stouplo a bublinka bojuje a vypadá to, že se jí to daří - moc držím palečky
teda holky ty vaše story - jde mi mráz po zádech..
já jdu za hodinku na tu kontrolu, tak sem pak hodím zprávu co nového
tak zatím papa :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Whiskey dík za ocenění duhovky, mě se teda líbí jeno ten vrchní konec čárky :grinning: , zítra ráno už takovou barvu snad bude mít celý pruh, to budu 20DPO..takhle mi to přijde,že to letí a ovulka byla tak dááávno :grinning: ..Těším se zprávu o kontrole a fotečkůů

Marku, máte v rodině takové Velmi křehké vztahy..poctivá dávka emocí..jak vás sleduju,ale jsi má oblíbená postava :grinning:
31. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne holky..
31. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojka holky
whiskey: od rána si na tebe myslím a už těším na první foto+první dojmy z pulzující tečky :wink:
mouse:teda tak takovouhle origoš-dekorativní čárku jsem ještě u nikoho v albíku neviděla. :wink: :slight_smile:
- jj máš pravdu, taky mi to přijde u nás doma občas jako komedie :sweat_smile: , nebo poslední dobou spíš tragi-komedie :sweat_smile: ...No jestli to tak bude pokračovat dál :rolling_eyes: , tak si se mnou ještě do toho března užijete holky. teda pokud to semnou vydrží bublí :fearful:
31. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Marku: s té tvojí historky šel úplně mráz po zádech :confused: :confused:

Whiskey: taky se těším na fotečkuuu :dizzy_face: :dizzy_face:

Mouse: mně se ten tvůj testík líbí :wink: . Co bych za něj dala :grinning: :grinning: Kdy že máš první kontrolu?

U nás dneska nálada nějaká podivná. Vůbec jsme se nevyspali, Filípek v noci kňoural a bolí mě hlava. Navíc mám jet zítra na návštěvu zhruba 130km od nás a porouchalo se nám auto :angry: . Tak řeším půjčení auta od tchýně nebo to jistí vlak. Ach jo. Ale nenechte se ode mně znechutit :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy:tak si běž zdřímnou , jestli ti malý spinká :wink:...na bolehlav je nejlepší lék spánek.¨
- s tím autem... to je prekérka :angry: ...to se prostě vždy stane, když to člověk nejmíň potřebuje :rolling_eyes:
včera jsem viděla, že jsi dala foto z dovolené do albíka.... hned jsem cítila tu bájo dovčovou atmosféru :dizzy_face:...muselo tam být fakt super.
31. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se teda rozčílila..
marku vendy ahoj

mouse testík je moc sympatický..Jak píše vendy co já bych za něj dala.. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: Asi jo. Zdlábla jsem koprovku a půjdu chvilku zabrat.. S tím autem mám většinou smůlu a obzvlášť, když mám jet sama bez manži. Ale už je to vyřešený. Tchýně mi zapůjčila svoje vozidlo i s navigací :grinning: , tak jsem ráda :slight_smile:

Kamco ahojík :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy..ty umíš koprovku?sím recept
31. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: ještě k fotkám... dovča byla opravdu krásná. Je to úplně něco jinýho, vypadnout z toho stereotypu doma...

Kamco, koprovku umím, ale chvilku mi dalo, než jsem ji uměla správně dochutit :grinning: . Pošlu IP. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy děkuju :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy : kdyby to šlo, tak Vám ho všem okopíruju i s tím zázrakem co ho tak vybarvil ( samo,že s prostorem pro vaši gentickou informaci :grinning: )...jinak fotky z dovči krásné a pohodové..jo a na kontrolu jsem objednaná 11.8, do té

Kkamco: co tě rozčílilo :confused: ?

Já už se na konci pracovního dne nenechám rozčílit ničím, i když mě čeká uklid po malování, nákup koberce, a zítra čištění koberců..před tou svatbou je to otročina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Kdyby to tak šlo :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji za nabídku :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak vám chci popřát krásný víkend. Snažilkám krásné tuleníčko nebo // :grinning: a těhulkám žádné zdravotní problémy :wink: . Za chvíli jdu ke známým na opékačku ( padne i vínečko :grinning: ) a zítra frčím na tu návštěvu do neděle. Tak paaa :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse..testíky dorazily moc děkuju.. :slight_smile:
Ale mě rozčilily z modrýho koníka..to nic už je vše ok..
U nás by mělo být taky tuleníčko,ale jaksi chybí nálada..
Krásný večer všem
31. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:já prostě nemám slov, te´d jsem to viděla v TV novinách...když si člověk jen představí kolik je takových neodhalených případů týraných nebo jinak zneužívaných dětí :frowning2: ....tak je z toho člověku bolavo u srdce...já jsem na tohle hrozná cíťa.
kkamča: copak se stalo, že jsi byla tak naštvaná? přeji velmi příjemný tulící večer... :wink:
31. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:tobě taky pěkný víkend... tak nakonec jsi to ještě s tím autem od tchýně i vyhrála viď, když to máš i s navigací :grinning:
31. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MARKU..ale včera sem pomáhala s registrací kamarádce od nás..přes skype..je to takový milý hodný trdlo.A ráno ti najdu ip..nevim jak na to teda přišly..že mám dva nicky..a napsali mi,že 2 nicky mít nemůžu!!Ale já si žádný jiný nick nedělala..a oni ti mě napadli..A navíc mě napadli za to že používám ten nick kamarádky..Tak jsem admince psala že to je blbost,že já kkamca a zakupanda je úplně někdo jiný..No fopa.Ale jako bez omluvy a všeho....i foto mi smazali a chtěli mi to blokovat
Tak jsem byla fakt naštvaná..
Navíc zakupanda si od mouse objednavala ovu testy..sem jí to dohodila..sama mouse může potvrdit že bude posílat testíky jisté andree do zákup :sunglasses:
TO SEM JAKO NEPOCHOPILA
31. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
tak zprávičky od dr: bohužel dnes opět viděl jen gestační váček o velikosti 20 mm
ani embryo ani srdeční akce se neukázaly - takže jdu ve středu ráno znovu a je to teď 50:50 - buď bude vše ok nebo těhotenství zamlklo a budu muset na vyčištění :frowning2:
bylo mi z toho dost zle, už jsem se ani nevracela do práce a šla si domů rovnou lehnout
tak na vás moc myslím, a přeju všem krásný víkend..
31. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: :frowning2: kruciš, to mě mrzí, že tady máme další případ nejistoty, ale už jsem zocelená Marku,takže věřím, že ve středu lékař něco zachytí...vždyť ty nevolnosti nejsou jen tak,ale proto,že v tobě řádí mimís , jinak tomu vážně nerozumím..onu vůbec ty bubliny jsou nějaké komplikované :unamused:

kkamco,jo klidně pomůžu pokud jde i identifikaci kamarádky..hele, nepomáhala jsi ji založit účet ze svého počítače? možná admini zachytili registraci z jedné IP adresy ( každý PC připojený k netu je podle ni identifikovatelný) a myslí si, že si zdvojuješ identitu..aha, te´d čtu,žes ji navigovala přes skype,takže to prováděla ze svého počítače, no ale pokud máte stejného poskytovatele netu a nezažádaly jste si o vlastní IP, tak je možné máte stejnou IP co dává provider všem svým klientům ( navic jak jsem pochopila jste asi sousedky)..sakra to je záhada...ale jsme ráda,že tě neblokli :slight_smile:

Leni, síla ten odkaz..chápu že období vzdoru u dětí je záhul pro psychiku rodičů,ale tohle není to pravé řešení :confounded: ..inu, v USA je všechno možné....v TV jsem to neviděla, ale viděla jsem včera v kuse jenom zprávy na Nově s Ochotskou a Dumbrovským a ti mě pobavili, vůbec to měli včera celé amatérské včetně reportáží..nejvíc nás dostávají ty jejich vzájemné pohledy a gesta na kameru :grinning:

Leni a jak se máš, MS se uráčila přijít?
1. srp 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všem!!!
Whiskey:drž se moc na tebe myslím a veřím že vše dopadne jak má!!!!!A to jen a jen dobře!!!!!
Mouse:neuráčila :angry: :angry: :angry: sakramente!!!!!!už mě ani břicho nebolí... Pro jistotu jsem testla ale nic,bylo imi to dle teplot jasné,ale pro klid duše....
Jsem dnes 45DC :confounded:
1. srp 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
whiskey: drž se holka.... Myslím na tebe!!
leni: Tak ty jsi už 45 DC :confused: Teda ??!!
U mě mi zase příjde, že ovulka snad ani nebyla!! Sice bříško bolí, ale jinak nic!! Takže vůbec netuším!! Jinak jsem se rozhodla užívat si život, takže na ňáké měření BT a dělání ovu testíku kašlu! Teď to dojedu tenhle měsíc, ale to je vše!!
1. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

mouse: taky si říkám, že ty nevolnosti a zvětšená prsa nejsou přeci jen tak...
navíc jsem si myslela, že když je něco v nepořádku tak bych musela krvácet a to já nekrvácím :frowning2:
vůbec nechápu co je špatně a pořád moc doufám, že to jen dr špatně viděl na tom utz a že ve středu už to bude vše ok
1. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:jojo to sem tak taky říkala....
whisekey:věřímže to bude dobré neboj :wink:
1. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
mouse:ano máme obě dvě stejného poskytovatele netu..vzduchem :wink:
whiskey:snad bude vše dobré..držím palečky :slight_smile:
Leni čau
1. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky:
whiskey :jejdamane, naprosto chápu, jak se cítíš :frowning2: ...budu na tebe moc myslet a držet vám palce...mimísek si s vámi hraje na schovku, ale ve středu bude odhalen :wink: nic se neboj.
leni: 45dc :confused: ...a nepřemýšlela jsi už o té vyvolávačce?Nebo se alespoň nějak domluvit s MUDr., jak tomu pomoct....Ať už se ta mrcha uráčí :angry:
mouse: dálnice je jedničková :wink:
kami:tak to není divu, že jsi naštvaná :angry: ...jak se říká... za dobrotu na žebrotu :confused: .....hlavně, že to nakonec pochopili a nezrušili ti účet.
Já mám dnes jakýsi utahaný den....vůbec se nemůžu pustit do sobotního úklidu...pořád bych jen ležela v posteli a nejraděj spala...po každé sebemenší práci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek