Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
1. srp 2009
marku:jj ani se neomluvily..
Můžu ti říct,že já sem si dnes po dlouhé době zdřímla takhle odpolko..No a jestli vydrží počasí tak půjdem od bytovek dále 😃 a půjdem s kámoškou a s roinkama opékat..tak zatim pa 🙂
lenicenka17
1. srp 2009
kamca:ahojík 🙂
marku.víš že ani nepřemýšlela... nic mě teď už nebolí cítím se fajn a MS mi taky nijak extra nechybí,až na tu nejistotu aby se to někde jen tak honem nespustilo a já nebyla zaskočena...
m.o.u.s.e
2. srp 2009
Ahoj holky, teda u nás je mega vedro :-p a jsem zvědavá na ty bouřky,které jsou avizovány =-) , včera jsem si mákla s čištěním koberců, až jsem měla chvílem astrach,aby to ten můj zárodek neodnesl,ale je mi fajn...
whiskey: jak se daří, myslím na tebe a už teď držím pěsti do další kontroly
leni: MS je otrava,ale bez ni je to alarm ,že něco není v cajku..být tebou,zajdu na vyvolávačku, MS tě pak nepřekvapí
whiskey
2. srp 2009
ahoj holky:
tak u nás teda taky neskutečné vedro celý den, ale teď už se zatáhlo a žene se pěkná buřina
tak doufám, že se nám vyhnou ty přívalové deště, jelikož by to celosobotní vyčerpávání vody ze základů bylo úplně na nic :-|
jinak je mi stále ráno blbě, nekrvácím ani nic podobného - včera jsem si musela jít po obědě lehnout, jak jsem byla unavená a spala jsem 3 hodiny
no a dnes bych šla znovu, ale nějak se nezadařilo 😞
teda ta doba do středy - to je hrozný - to je nekonečný ... nesnáším nevědět na čem jsem
vendy01
2. srp 2009
Aho holky 🙂 , tak jsem se vrátila z návštěvy 🙂 Byl to úplně úúúžasný víkend!!! Cesta byla fajn, jen to vedro bylo úmorný,ale jsme doma 🙂 Zrovna se to u nás chystá na pěknou bouřku..

Whiskey:moc držím palce!! Věřím, že vše dobře dopadne! Zažila jsem si něco podobného..s dobrým koncem...

Mouse: vidíš, jakou už máš krásnou dálnici x-) x-) x-)

Leni: ta tvoje mrcha je záhadná..taky bych byla pro konzultaci s Dr..

Kamco: to je teda síla s koníkem. To jsem netušila, že se tady všechno tak sleduje! =-)

Marku: jen odpočívej!!! Máš na to výhradní právo!!! 😉
kkamca
2. srp 2009
ahoj vendy..-
mouse no máš nádherné čárečky.. A TEN OBRÁZEK S mimiskem jak se vyvíjí..nádhera.Jsem se musela chvíly koukat a hned byli slzičky..Jsem zas rozladěná :-| chjoo
whiskey:jak je?
whiskey
3. srp 2009
dobré ráno,

tak sem zas dojela do práce - vůbec se mi sem nechtělo - ale sežvýkala jsem během cesty suchou housku a je mi líp 😉
mouse: jsme si dovolila využít tvůj obrázek k vytvoření vlastního - je to moc pěkný
leni: no já bych taky radši k dr zašla, aspoň na prohlídku, jestli je vše ok
tak přeju všem krásný den
lenicenka17
3. srp 2009
Dobré ráno holky:tak já tam tedy tento týden zajdu 🙂
kkamca
3. srp 2009
whiskey:no hezký...mimísek
Leni no zajdi to už je herdek doba..
whiskey
3. srp 2009
jé holky tady mají tak hezké věci a tak levné 🙂
http://www.kojenecke-obleceni.eu/zbozi/capacky/...
alzbeta.hod
3. srp 2009
ahojky holky po dlouhé době sem se přišla juknout, jak se tu pořád máte? Nějaká čerstvě nová těhu?
whiskey
3. srp 2009
ahoj bětko, jakpak se ti daří?
alzbeta.hod
3. srp 2009
jj dobrý ale zatím bez úspěchu bohužel a co ty?
whiskey
3. srp 2009
no my teď čekáme na utz ve středu - jestli je to ok nebo jestli se těhu ukončilo 😞
jinak mouse je tu nová těhulka 🙂
alzbeta.hod
3. srp 2009
jééé takže se zadařilo??? gratuluji
kkamca
3. srp 2009
ahoj Bětko..tak jak je?
whiskey
3. srp 2009
jj - podle ms bych měla být dnes v 8. týdnu - jenže v pátek jsem byl ana utz a dr tam jaksi viděl jen prádznou bublinu bez srdeční akce 😞 tak právě čekáme na ortel, který padne ve středu
alzbeta.hod
3. srp 2009
ahojky Kami: no jde to ale nějak je mi na nic. Jako každý ěsíc před ms. Myselim jen na dvě věci: Je to tam nebo ne??? 😞
whiskey
3. srp 2009
bětuš: tak držím palečky ať tam jsou ty čárky tentokrát a konečně dvě
alzbeta.hod
3. srp 2009
whiskey tak držím pěsti ať máš štěstí a je tam mimi v plné síle.

Já tentokrát netestuju jen sleduju teploty. Myslíš že to ovlivní i to když se v noci budím a neklidně spím??? Nebo je mi horko a pak chladno???
whiskey
3. srp 2009
bětko: děkuju
a kdy očekáváš MS? a jakou máš teď teplotu?
no podle mě to ovlivnit může, ale ne o moc
alzbeta.hod
3. srp 2009
mám 36,7 a 25dc
whiskey
3. srp 2009
a normálně po MS míváš kolik?
alzbeta.hod
3. srp 2009
teď nerozumím... mě teplota docela lítá. Pošlu ti minulý cyklus:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

když to tak sleduju, jedná se o to samé, takže asi nic z toho 😞
whiskey
3. srp 2009
no já si myslím, že by to klidně mohlo ještě stoupnout ...
nevěš hlavu - držím moc palečky
holky mě je dnes tak blbě - jsem snědla jednu špičku a nevím jestli nebudu zvracet :-S
alzbeta.hod
3. srp 2009
tak taky držím palce aby ses nepozvracela.... 😃 .
No tak já doufám že se zadaří a stoupne ale moc naděje tomu nedávám.
m.o.u.s.e
3. srp 2009
Ahoj děvčata, dlabu si oběd a mysím na vás 🙂

Bětko: teda po tobě se jednu dobu slehla zem, až jsem měla strach,žes to vzdala..anebo že by vás tak zaneprázdňoval hafánek? Koukala jsem na tvůj graf, s němčinou už teda nejsem dlouho kamarád,ale ono záleží čím měříš ,kde měříš a taky každý nemá stejný teplotní systém, takže dokud netestneš, tak ani podle teploty nemusíš těhu čuchat. Jinak naměřenou teplotu ovlivňuje krátký spánek a teď něvím,jak dlouh by se mělo spát v kuse minimálně..pět hodin?
=-)
Whiskey : odkaz s oblečky zajímavý, kukala jsem a paní co to prodává je z polského pohraničí, což mě utvrzuje v plánu pořizovat výbavičku tam - mají pěkné a levné věci..jinak ticker máš pěkný, já se taky inspirovala u jiných a na tomhle se mi líbí, že jde vidět jak to skutečně v bublině vypadá .. u mě teda jako v ještěrčím doupěti, ale ty už máš pěkného pulečka a moc ti přeju,ať se ti na další kontrole ukáže s mrskajícím srdíčkem..taky záleží, jaký má tvůj gyndař utz a co s ním zachytí. A pokud jde o špičku, tak ta je samotná v létě o hubu resp. střeva, neboť nikdy nevíš co v tom krému vězí za potvoru.

Holky, dneska jdu v rámci svatebního šílenství na manikůru a sice gelovou, je to poprvé a tak doufám,že mi nevytvoří nějaké pařáty s nimiž nebudu moct tlouct příspěvky na koníka 😃
zakupanda
3. srp 2009
ahojky
zakupanda
3. srp 2009
kkamco ?jii tu??
zakupanda
3. srp 2009
m.o.u.s.e:dosla ti ta správička ode mě?

Začni psát odpověď...

Odešli