• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
marku:jj ani se neomluvily..
Můžu ti říct,že já sem si dnes po dlouhé době zdřímla takhle odpolko..No a jestli vydrží počasí tak půjdem od bytovek dále :grinning: a půjdem s kámoškou a s roinkama opékat..tak zatim pa :slight_smile:
1. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca:ahojík :slight_smile:
marku.víš že ani nepřemýšlela... nic mě teď už nebolí cítím se fajn a MS mi taky nijak extra nechybí,až na tu nejistotu aby se to někde jen tak honem nespustilo a já nebyla zaskočena...
1. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda u nás je mega vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem zvědavá na ty bouřky,které jsou avizovány :confused: , včera jsem si mákla s čištěním koberců, až jsem měla chvílem astrach,aby to ten můj zárodek neodnesl,ale je mi fajn...
whiskey: jak se daří, myslím na tebe a už teď držím pěsti do další kontroly
leni: MS je otrava,ale bez ni je to alarm ,že něco není v cajku..být tebou,zajdu na vyvolávačku, MS tě pak nepřekvapí
2. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
tak u nás teda taky neskutečné vedro celý den, ale teď už se zatáhlo a žene se pěkná buřina
tak doufám, že se nám vyhnou ty přívalové deště, jelikož by to celosobotní vyčerpávání vody ze základů bylo úplně na nic :unamused:
jinak je mi stále ráno blbě, nekrvácím ani nic podobného - včera jsem si musela jít po obědě lehnout, jak jsem byla unavená a spala jsem 3 hodiny
no a dnes bych šla znovu, ale nějak se nezadařilo :frowning2:
teda ta doba do středy - to je hrozný - to je nekonečný ... nesnáším nevědět na čem jsem
2. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho holky :slight_smile: , tak jsem se vrátila z návštěvy :slight_smile: Byl to úplně úúúžasný víkend!!! Cesta byla fajn, jen to vedro bylo úmorný,ale jsme doma :slight_smile: Zrovna se to u nás chystá na pěknou bouřku..

Whiskey:moc držím palce!! Věřím, že vše dobře dopadne! Zažila jsem si něco podobného..s dobrým koncem...

Mouse: vidíš, jakou už máš krásnou dálnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni: ta tvoje mrcha je záhadná..taky bych byla pro konzultaci s Dr..

Kamco: to je teda síla s koníkem. To jsem netušila, že se tady všechno tak sleduje! :confused:

Marku: jen odpočívej!!! Máš na to výhradní právo!!! :wink:
2. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy..-
mouse no máš nádherné čárečky.. A TEN OBRÁZEK S mimiskem jak se vyvíjí..nádhera.Jsem se musela chvíly koukat a hned byli slzičky..Jsem zas rozladěná :unamused: chjoo
whiskey:jak je?
2. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak sem zas dojela do práce - vůbec se mi sem nechtělo - ale sežvýkala jsem během cesty suchou housku a je mi líp :wink:
mouse: jsme si dovolila využít tvůj obrázek k vytvoření vlastního - je to moc pěkný
leni: no já bych taky radši k dr zašla, aspoň na prohlídku, jestli je vše ok
tak přeju všem krásný den
3. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky:tak já tam tedy tento týden zajdu :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:no hezký...mimísek
Leni no zajdi to už je herdek doba..
3. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky po dlouhé době sem se přišla juknout, jak se tu pořád máte? Nějaká čerstvě nová těhu?
3. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bětko, jakpak se ti daří?
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dobrý ale zatím bez úspěchu bohužel a co ty?
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my teď čekáme na utz ve středu - jestli je to ok nebo jestli se těhu ukončilo :frowning2:
jinak mouse je tu nová těhulka :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé takže se zadařilo??? gratuluji
3. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bětko..tak jak je?
3. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj - podle ms bych měla být dnes v 8. týdnu - jenže v pátek jsem byl ana utz a dr tam jaksi viděl jen prádznou bublinu bez srdeční akce :frowning2: tak právě čekáme na ortel, který padne ve středu
3. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kami: no jde to ale nějak je mi na nic. Jako každý ěsíc před ms. Myselim jen na dvě věci: Je to tam nebo ne??? :frowning2:
3. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětuš: tak držím palečky ať tam jsou ty čárky tentokrát a konečně dvě
3. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey tak držím pěsti ať máš štěstí a je tam mimi v plné síle.

Já tentokrát netestuju jen sleduju teploty. Myslíš že to ovlivní i to když se v noci budím a neklidně spím??? Nebo je mi horko a pak chladno???
3. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětko: děkuju
a kdy očekáváš MS? a jakou máš teď teplotu?
no podle mě to ovlivnit může, ale ne o moc
3. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 36,7 a 25dc
3. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a normálně po MS míváš kolik?
3. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nerozumím... mě teplota docela lítá. Pošlu ti minulý cyklus:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=3

když to tak sleduju, jedná se o to samé, takže asi nic z toho :frowning2:
3. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím, že by to klidně mohlo ještě stoupnout ...
nevěš hlavu - držím moc palečky
holky mě je dnes tak blbě - jsem snědla jednu špičku a nevím jestli nebudu zvracet :confounded:
3. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky držím palce aby ses nepozvracela.... :grinning: .
No tak já doufám že se zadaří a stoupne ale moc naděje tomu nedávám.
3. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, dlabu si oběd a mysím na vás :slight_smile:

Bětko: teda po tobě se jednu dobu slehla zem, až jsem měla strach,žes to vzdala..anebo že by vás tak zaneprázdňoval hafánek? Koukala jsem na tvůj graf, s němčinou už teda nejsem dlouho kamarád,ale ono záleží čím měříš ,kde měříš a taky každý nemá stejný teplotní systém, takže dokud netestneš, tak ani podle teploty nemusíš těhu čuchat. Jinak naměřenou teplotu ovlivňuje krátký spánek a teď něvím,jak dlouh by se mělo spát v kuse minimálně..pět hodin?
:confused:
Whiskey : odkaz s oblečky zajímavý, kukala jsem a paní co to prodává je z polského pohraničí, což mě utvrzuje v plánu pořizovat výbavičku tam - mají pěkné a levné věci..jinak ticker máš pěkný, já se taky inspirovala u jiných a na tomhle se mi líbí, že jde vidět jak to skutečně v bublině vypadá .. u mě teda jako v ještěrčím doupěti, ale ty už máš pěkného pulečka a moc ti přeju,ať se ti na další kontrole ukáže s mrskajícím srdíčkem..taky záleží, jaký má tvůj gyndař utz a co s ním zachytí. A pokud jde o špičku, tak ta je samotná v létě o hubu resp. střeva, neboť nikdy nevíš co v tom krému vězí za potvoru.

Holky, dneska jdu v rámci svatebního šílenství na manikůru a sice gelovou, je to poprvé a tak doufám,že mi nevytvoří nějaké pařáty s nimiž nebudu moct tlouct příspěvky na koníka :grinning:
3. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
3. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco ?jii tu??
3. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e:dosla ti ta správička ode mě?
3. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek