• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
no ahoj zakupando :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda noo pěkný foto
3. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky při poledni a dobrou chuť k obídku!
betuš: teda ty jsi tu za náma pěkně dlouho nebyla...bohužel se v bazálce vůbec neorientuju :sweat_smile: , takže nemůžu přispět mojí odpovědí :zipper_mouth: ...každopádně moc ti přeju vytoužené // :wink:
mouse, whiskey: tak jsem koukla na ty vaše vyvíjející se mimísky :dizzy_face: , je to super...že je může člověk sledovat...taky bych si ráda už něco takového dala do albíka,ale strach mi nedal :pensive: .A navíc nevím přesně kolikátému týdnu vlastně teda odpovídáme, neb podle MS jsem 7+3, ale 100% vím, že tak daleko nejsme. Takže počkám do čtvrtku na UTZ a pokud najde mudra srdíčko :dizzy_face: :fearful: , budu vás s dovolením :sweat_smile: otravovat jestli mi pomůžete navigovat, jak si ticker uložit ... to by dostal mimísek za odměnu jak bojuje a já bych si dala za odměnu (za ty neskutečné nervy)do pasu, že jsem těhule :dizzy_face: ...to si to pěkně maluju a pěkně se to píše :sunglasses: .jen aby z toho všech nebylo nakonec velké zklamání :frowning2: . teď jsem četla nějaké story z alb těhulek tady na MK.A můžu říct, že zamlklý potrat mě straší už i ve snech snad 14 dní :unamused: .

mouse: kočko a nemáš na beremku albíčko??? ráda bych tě viděla z bližší perspektivy, než co máš foto v pasu :sweat_smile: . Nehty dopadnou určitě dobře,tím se nestresuj... řekneš jí svoji představu o zdobení i délce a budeš spokojená.Já jsem si musela na gelovky docela dlouho zvykat...nosila jsem je , když jsem byla ještě v práci, ale v půlce těhu jsem si je zhodila.Neb jsem chtěla využít toho, že v těhu líp nehty a vlasy rostou a líp se regenerují. No po tom gelu vypadaly fakt běsivě...ale za měsíc jsem je měla zase ok.
3. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:nepřeháněj jo to je strašný
3. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda náhodou.. :wink: bylo to těžký upravit?

marku ahoj
3. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami :wink: jaká?
3. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Zakupando,vítej a napiš něco o sobě,ať víme co máš v plánu :wink:
Marku: tak o těhu se mi zatím nezdá, zato o svatbě se mi dneska zdál úděsný sen..na beremku album zatím nemám, ale fotky ze svatby budou i na webu,tak potom pošlu odkaz do IP, ju? Jinak nehtíky dopadly dobře, paní říkala,že na ty moje škoda patlat gel,takže mám klasickou francouzskou manikůru, jemné zdobení a na malíčcích pidi kamínek...akorát jsem netušila,že to tak dlouho schne,takže jsem si jeden cestou domů nechtě roznípala :sweat_smile:
Večer začínám cítit bříško,teda v tom smyslu že je větší a takové tvrdší v podbříšku, žádné bolesti a la MS ( ještě to tak, bych se akorát vyděsila)a prsa bolí jenom,když na nich ležím..včera jsem bleskově provedla testík a jsou tam furt // ,inu se občas musím přesvědčovat,páč tomu nevěřím dokuď neuvidím na utz jasný důkaz.

Kde je vůbec Anaji? Posledně psala, že má kvalty v práci chudák,tak snad ji to neznepříjemňuje snažení :confused:

Tak se zatím mějte, já se musím vrhnout do pracovního procesu :unamused:
4. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.. :slight_smile: Tak já mám dnes opět běhání na úřady-a zase se chystá vedro-jako by to nemohlo ještě dneska vydžet-ten déšt.Zatím pá
4. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky :slight_smile:
kkamca:tak unás asi v noci sprchlo je pod mrakem docela chladno a kaluže.

A ta vyvolávačka jak to funguje??Já na tom nikdy nebyla.. To dostanu za jak dlouho?A není to po vyvolávačce potom rozhozené nebo něco??
4. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.u.s.e: dík za radu. Jj tak trochu mě zaneprázdňuje hafánek. Pořád vyžaduje pozornost. Je to dřina. to mi snad manžel udělal naschval abych nemyslela na blbosti ohledně mimi. Teď hafánek pí. Vždy kolem poledne.

Jo jinak zdravím všechny snažilky.

No spím opravdu pokaždé jinak a tento týden usínám tak kolem 1 - 2 hodiny ráno. Manžel má noční a tak nemůžu spát, a měřím v 4:30. Že by to mohlo ovlivnit teplotu? Dnes jsem měla 36,4. Docela to klesá, nevidím to dobře. :confounded:
4. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem 19 DC a mám nádhernou ovulku, takže dneska večer bude krásné snaženíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem dneska odpoledne napsala dlouhatánský příspěvek a při odesílání vypadnul koník, tak jsem byla naštvaná :angry: . Trochu vás zanedbávám, poslední dva dny mi není moc dobře. Pořád mě bolí hlava a spala bych, včera mě bolelo v bedrech.. Tak nevím, jestli na mě něco neleze.. Jinak jsem dnes 13DC a chystám se pomalu testíkovat ovu testama od Mouse :wink: :wink:

Whiskey: zítra budu držet vše, co mám, ať na tebe mimísek vykoukne!!!!!! :dizzy_face:
Marku: tobě zase ve čtvrtek!!!!!! :dizzy_face:

Mouse: To je fajn, že je ti dobře :slight_smile: Je vidět, že se u tebe mimískovi líbí :grinning: Jinak nehtíky jsem si taky nechala poprvé dělat na svatbu..Pak jsem je dala dolů, ale byly pěkný. Na mateřský mi to hold nějak lezlo do peněz :sweat_smile:

Leni: vyvolávačky se neboj. Spíše naopak. Píchnou ti injekci do zadku :sweat_smile: a do 10 dnů by měla přijít MS. Mně možná před prvním těhu pomohla. Hned další měsíc po ní jsem otěhotněla :slight_smile: Tak žádný strachy!!

Eliško: gratuluji k ovulce a přeji krásné tuleníčko :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBROU HOLKY :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Whiskey: moooooc držím palce!!!!!
leni: já jsem měla vyvolávačku asi 3x v životě a nikdy jsem po ní neměla žádný problém....a do týdne vždy došla menses :slight_smile:
eli:tak za 14 dni uvidíme // :wink: :wink:
Všem přeji pěkný den.....dnes mi přijëde tchýně na 4 dny...tak nevím kdy se sem za váma zase dostanu...každopádně whiskey: dnes večer kuknu jak jste dopadli :wink:
5. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snažilky a těhulky! :slight_smile: moc vás zdravím po delší době. v práci mám teď opravdu pořád fofr, takže sem občas jen juknu, abych věděla, co se u vás děje, ale psát už nestačím. :unamused: ale dnes nám odjel na pár dní šéf, takže odsouvám vše do nevidím, a vrhám se na koníkování! :wink:
holky těhulky, to je super, že se vaše bublinky drží! mooc vám držím pěstí na prohlídkách!!! a doufám, že už nám tu brzo ukážete svoje potomky v plný kráse! hnedka to tu je veselejší s vašema zárodečkama! :slight_smile:
whiskey, ať to dnes dobře dopadne!!!
mouse a kolikátýho že máte tu svatbičku? a velkou nebo malou? a co svatební cesta? to budeš kráásná těhu nevěstinka!!

já jsem dnes zhruba 11DPO, no a o víkendu jsem si řekla, že začnu taky měřit teplotky. já vím, ke konci cyklu je to už naprd, ale chci aspoň vědět, jestli mi pak v den očekávaný mrchy ta teplota klesne, nebo ne. aspoň nebudu furt lítat na záchod kontrolovat jestli už nepřišla. zatím se mi teplotky pohybují pořád 36,9 - 37,0. dnes dokonce 37,1! tak jsem moooc zvědavá, jak to do třetice dopadne. v sobotu se rozhodne. příznaky by se samo nějaký našly, ostatně jako každý měsíc. :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky
Tak jsem měřila a teplota teď už 3 den je docela vysoko dnes dokonce 37,toje dobré co??49DC...
Dnes brnknu k dr.a domluvím se kdy mám přijít... Teda ale tááááááááááák se mi nechce..... :frowning2:
Holky s mimískama v bříšku moc vám držím plečky :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny ahojte
Anaji, zdravím, tušila jsem,že jsi obětí pracovního shonu :frowning2: , hlavně aby toho stresu nebylo přespřílliš..každopádně měřit doporučuji,je to užitečné a pokud ti nechodí MS na den,tak tím poklesem ji vychytáš..teda spoň u mně to fungovalo.Zrovna dneska mám dovču a zařizuju, statba je za 14 dní a je velká :fearful: ..začíná mi dochazet stoický klid :grinning: . Těhu nevěstina budu inkognito, ačkoliv rodičům to asi prásknu, už tak mám velké cukání,když vím jak se na to těší.
Whiskey: držím palečky a jsem napjatá
Vendy já měla zato,že někdě posedáváš s kámoškama a užíváte léta, které pomalu spěje do .... ( od toho května to tak strašně uteklo), pěkně testuj a chytej ovulku.

Leniceko: no u tebe je možné všechno :grinning: , ne vážně..je to divné , ale třeba jsi měla ovulku až teď, uvidíš co na to dr.
5. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, stres tady z toho snad ani nemám. spíš jen klasická honička, aby se vše stihlo tak jak má. jak furt myslím na těhu, tak práci si zas tak k srdci neberu.. :slight_smile:
tý jo, takže velká svatba? teda 22.? a jaký máš šatky? klasický bílý princeznovský? nebo něco origoš? no já byla pár dní před svatbou taky řádně vyjukaná.
leni, tak to jsem opravdu záhada! :confused: jinak na vyvolávačce já byla taky jednou a ms pak teda přišla, ale jen děsně slabá.
marku, u nás byli tchánovci teď o víkendu. no bylo to s nima náročný. oni bydlí 100 km od nás, a jet k nám na návštěvu je pro ně, jako jet na druhý konec světa! :slight_smile: plánují to půl roku a jsou z toho měsíc předem nervozní! :slight_smile:
holky, tak mě napadlo, že by chtělo nějak rozšířit ten náš blog o těhu tabulku. juknu na to a promyslím to. no a omlouvám se, ale jsem špatný administrátor a nezvládám to pořád aktualizovat. tudíž bych vám asi mohla rozeslat hesla a instrukce, jak na to, abyste si tam každá mohla opravovat svoje údaje, když já nejsem zrovna na příjmu. nic na tom není, je to jednoduchý. co myslíte?
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dnes jsem to dostala....... hurááá podruhé po 28dnech
5. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzběta ahoj..a ty už kapeš jeřáb? :slight_smile:
anaji,mouse,vendy,leničenka marku ahojda holky--- :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem:
tak hlásím zprávy z dnešní kontroly - jsem 7t+3 a srdíčko krásně bije - dle dr prosperující těhotenství
příští kontrola za 14 dnů
fotečku mám, ale přidám až večer :slight_smile:
holky moc děkuju, že jste na mě myslely...
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey, supéééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gratuluju, uff to byly nervy, ale su šťastná jak blecha i za tebe :grinning:
5. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětuš, to vypadá na ukázkový cyklus, za chvíli z toho určitě bude ukázkové těhotenství :wink:
Kkamčo ahoj : co dnes vaříš? :wink:
5. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:já ti mám tak obrovskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....od rána jsem na tebe myslela :wink: a teď můžu říct ufffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám děkuju :slight_smile:
marku: tak teď budu myslet já na tebe, jdeš zítra viď?
5. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni!
Whiskey: to jsou supeeer zpravičky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju k mimouskovi a srdíčku!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anaji: ahojky! To jsem na tebe teda zvědavá :dizzy_face: Mohla bys o víkendu zkusit testík ne? :wink: :wink: S tou tabulkou klidně souhlasím :grinning:

Mouse: Dneska jsem to klábosení s kámoškama doháněla, že mě až bolí pusa :grinning: Ale jsem pořád nějaká chcíplá :sweat_smile: . Dneska bude první ovu testík :dizzy_face: . Svatbička se neskutečně rychle blíží viď? my budeme mít 6.9. rok :dizzy_face:. To asi nebude lehký tutlat těhu, když budou chtít všichni panákovat viď? Chystáš nějakou strategii výmluv? :grinning: :grinning:

Kamco: ahojky
Betko: 28 dní je bezva :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím první ovu testík negativní, ale nic jiného jsem 14DC ani nečekala :wink: . Druhá čárka je jen stínek..To kdyby to byl těhu test :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
WHISKEY:gratuluji.. :wink:
mouse:já měla plněný papriky..a vařila jsem kuřecí vývar s nudlemi :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, moooc gratuluju!!! to je skvělý!!! a už i srdíčko! to muselo být dojemný! už jsi nevydržela a řekla jsi někomu, že jsi těhu? :slight_smile:
vendy, tak to už se to zase blíži! už začněte pro jistotu nacvičovat tulení! :dizzy_face:
já měla k obědu lasagne, údajně po bolognsku, ale po rajčatový majdě ani památky, zato tam byla jakásni hnědá omáčka, takže nic moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé, plněný papričky by byly lepší!

jinak mě teď pohltilo shánění nějaký levný dovči v chorvatsku. chceme na konci srpna ještě někam vyjet, tak mě to hledání tak navnadilo, že doufám, že mě ta případná mrcha v sobotu snad tolik nerozhodí. aspoň budem moct v klídku odjet, aniž bych řešila těhu komplikace. no taky dobrý, ale těhu by bylo přeci jen lepší! :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:
no vědí to mé kamarádky, ale našim to řeknem nejspíš teď o víkendu :slight_smile:
docela se bojím těch reakci - u nás totiž asi předpokládají že mimi bude až dostavíme..
ty jo dovču bych si taky nechala líbit :slight_smile:
a kdy plánuješ testíkovat....
kkamco: mňam plněné papriky - no já se dnes chystám vařit játra s rýží - tak doufám, že to ustojím
vendy: no tak to bude víkend plný těhulkování, ne? :slight_smile:
teda mě se dneska tak nechce pracovat - ještě hodinu tu musím vydržet
5. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek