• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
vendy: myslela jsem samozřejmě tulení :slight_smile: já už jsem zblblá
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda já jsem totál odvařená,ale stihla jsem dneska,co se dalo..a pak že dovolená má sloužit k regeneraci zaměstnance :stuck_out_tongue_closed_eyes: , budu muset zvolnit..dneska mě začalo tak mírně píchat v podbříšku, nic hrozného spíš takové to pícháníčko a la překrvená sliznice před MS..no,aspoň vím,že to píchá v děloze a mimi neroste někde ve vejcovodu ( to by asi byla ta bolest intenzivní a na jedné straně). Při brouzdání městem jsem vlezla do sekáče a to jsem neměla dělat, měli tam slevu na dětské hadérky a tak jsem hned ulovila 4 bodýčka pro mimi,každé po 10Kč a bez fleků,jedno jako nové..jsem asi prdlá, ale nešlo odolat :grinning: ..
Whiskey: super změna ve tvém pasu :wink: a na reakci okolí jsem zvědavá :wink:
5. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: výmluvy připravené nemám, ale jsem docela rázná a čím jsem starší, tím se míň ostýchám si dupnout, krom toho budu dohlížet na chod hostiny a to je argument pro střízlivost :slight_smile: ...a taky jsem přemýšlela,že bychom to prostě řekli.
5. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Whiskey: krásné fotečky, mimi na nich vypadá krásně, pan doktor udělal asi pořádný zoom :grinning:
Já opět tvrdnu v práci :unamused: , no naštestí už jenom týden a dovolenkujúú...už to potřebuju, dneska jsem se nad něčím zamyslela ( můžet hádat :sweat_smile: ) a přejela jsem svou zastávku..no fakt mimoň.
6. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
fotečky jsou opravdu nazoomované - prý aby z toho manža něco měl :slight_smile:
ale i na utz to bylo krásně vidět :slight_smile:
já už zas taky tvrdnu v práci a jelikož mám po dovče tak ještě nějakou dobu budu :confounded:
mouse a kdy že tě to čeká ta kontrola?
marku: jsem moc zvědavá na tvou dnešní fotečku :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Tak jsem se zas pokochala..whiskey no krááása

Holky ted úplně odběhnu..nerozhodil vám některý jeřáb cyklus?? :frowning2: A brali jste ho pořád?Jako třeba 2 lahvičky nebo jen do ovu a pak zas nasadily?Díky.
6. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek!
whiskey, no nááádhera!!! krásný miminko!!! to musí být super pocit!!! :slight_smile: takže o víkendu fotečku ukážete babi a dědovi? to bude první vnouče? :slight_smile:
a dneska snad přibude další fotečka od marku, držím pěstí!!
mouse, no ty jsi teda těhulka zasněná! to jsi přejela celou jednu zastávku vlakem? :fearful: no a ty oblečky, to úplně chápu, já už bych taky nejradši nakupovala. ale radši ne. no ale ty už máš nárok! :wink:
kami, já jeřáb neberu, ale myslím, že lenička má podezření, že teď ten její dlouhej cyklus je nějak zaviněnej jeřábem.
6. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:ahoj
No mě se to nějak nezdá.Pořád nízká teplota..Ovu jak kdyby nebyla..Ikdyž jsem pozitivní test měla..Jsem z toho nějak divná.
6. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:
no chystáme se to o víkendu oznámit :slight_smile: jojo bude to první vnouče a pro jednu babičku dokonce i první pravnouče :slight_smile:
taky už bych nejradši nakupovala - moc se líbí některé věci v quelle - tak asi něco objednám :wink:
kami: taky si myslím, že ho Lenča přestala brát a proto měla tak dlouhý cyklus..
6. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:já ho beru teprve 1.cyklus--že by semnou tak zamával?
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: to já nevím, jestli je to možné, ale vím, že Lenča tu někde zmiňovala, že byla v nějaké diskuzi o jeřábu a tam jí řekli, že by se měl brát snad celý cyklus
6. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:jo já vim taky tam chodim--na jeřáb.Ale myslela jsem že třeba někdo poradí--tady odsud-jestli mu to taky nějak nerozhodilo cyklus.Navíc mě bolí podbřišek..Asi se zas mrcha chystá :confounded:
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: to já bohužel zkušenosti s jeřábem nemám
a zkoušela jsi už testovat?
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak já hlásím dnešní teplotka stoupla na 37,2. to vypadá dobře, ale taky jsem neodolala a udělala testík. no a teda nevím. to už se mi stalo minulý měsíc - moč stoupá, těhu čárka se krásně objevuje, testík chvíli leží a těhu čárka mizí. ach jo. to je asi naprd. testík mám s sebou v práci, tak ho budu celej den pozorovat. :slight_smile: ale dnes hodlám nakoupit jiný testíky a zítra ráno se vrhnu na testění!! :wink:

kami, a kolikátý DC jsi? a koukám do naší tabulky, že jeřáb bere ještě vendy a marku. tak ti třeba poradí.
whiskey, téda, tak to budou vaši koukat na takovou novinku! že budou poprvé babi a děda! to u nás už mají oboje rodiče víc vnoučat, takže to takový překvápko nebude.
6. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:
tak to držím palečky a moc se těším až přidáš testíky se dvěma // do alba :wink:
6. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky moje
Kami:já sem vynechala jeřáb na dovčia dosud nemám MS a jsem dnes 50DC ale teda dnes už mě pěkně pne břicho tak snad se už chystá už 5 den mám vyšší teplotu tak snad začne klesat a ms příjde...
přesně jak píšeš ty teplota byla pořád dole tak nevím zda to bylo jeřábem pač první cyklus braní sem zase měla ukázkovej cyklus i z ovu až tento druhý.....
6. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy, tak já se picnu. vyndala jsem ten test, a těhu čárka tam prostě je. ale ne že by byla barevná, je spíš taková vyrytá a slabounce ale fakt slabounce do růžova. nohře a dole víc, v prostřed fakt vyrytá!! božííínku, co to znamená?! kééž kdyby bylo aspoň vajíčko oplodněný, i kdyby nevydrželo, tak bych aspoň věděla, že máme v pořádku spermijky. :slight_smile: no nezbývá mi než čekat.. jinak příznak který opravdu pociťuju, je už od včera divná chuť v puse. opravdu výrazná. myslela jsem, že to mám po včerejších hnusných lasagních, ale přetrvává to i dneska, tak si budu namlouvat, že je to těhu příznak.. :wink: :grinning:

no a ten jeřáb je teda taky záhada. tak někomu tak pomůže a na druhou stranu že by způsoboval i tak dlouhý cykly.. ? ? :confused:
6. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:Tak tfuj tfuj tfuj aby čárka vydržela a sílila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: jaký test si to s tebou takhle hraje? neboj, já měla taky ducha, bez ducha se žádná nedočkavá snažilka neobejde, který DPO jsi? Jéé, to by bylo fajn...zachvíli tu budeme mít epidemii těhulí, a není možná aby se od nás nenakazily další květnovky.
Naštěstí jsem přejela jenom zastávku MHD, ve vlaku mě rozptylovala socanská rodinka

Whiskey: určitě si objednej něco pro radost a nezapomeň se nám s tím úlovkem pochlubit

Kkamco: já brala jeřáb jenom do ovulky a dobrý, hlen ukázkový a MS furt stejná

Fuj, teď nám u baráku vyvážejí septik a o mně se pokouší asi první těhu nevolnosti
6. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse a přidáš do albíčka co jsi koupila?
já to asi po obědě taky objednám :slight_smile: a přiložím obrázky :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky Šimísek i babička si dávají šlofíka, tak jsem rychle odběhla na chvíli za váma.
mám dobré zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mimísek má srdíčko a odpovídáme i tt podle ovu takže 6+3...jsem šťastná...dostala jsem průkazku a mám i fotečku, tak pozděj vám to hodím do albíka...........děkuji za držení palců, ráda také budu držet na revanž :wink:
kamči : čoveče já mám s jeřábem jen samou dobrou zkušenost i po tom spontálu mi okamžitě upravil cyklus.
mouse:tak hod bodinka do albíka na kukandu :wink:, kdy jdeš na nějakou fotečku ty????
musím přiznat, že jak jsem šla z toho UTZ a byla jsem v euforii, tak jsem taky měla sto chutí něco mimískovi koupit :sweat_smile: ...ale nakonec jsem vydržela a poslala mu jen do bříška zmrzlinu :slight_smile:
whiskey:krásná fotka mimíska...reakce rodičů bude určitě po zdělení takové krásné zprávy víc než pozitivní...budou moc šťastní....vsadím zato boty :grinning:
anaji: moc držím pěsti :dizzy_face: ,zkus si koupit ten Rapid- test je citlivější :wink:
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava 6+4tt to bych mimískovi ubrala na milimetru :grinning:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kolikátý teda bereš cyklus--ten jeřáb?Já první.. :unamused:
marku gratuluji-- :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji já jsem dnes 23 dc--cykly mívám 35 dní
6. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: tak to je supeeeer :slight_smile: mám moc velkou radost
to já nevydržela a už jsem objednala :slight_smile: až to dorazí tak vyfotím a přidám do alba ...
6. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
toto je můj graf bez jeřábu--ale s clostilem

http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
toto graf s jeřábem---ale bez clostilu

Tak a ted baby radte
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra--chyba--tak ono se to poslalo 2 krát :grinning: prostě ten první je s jeřábem bez clostilu a ten druhý bez jeřábu s clostilem-- :wink: Na ten druhý odkaz ani nekoukejte je to jedno a to samé :grinning: Sem trdlo
6. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!! :slight_smile: Téda, dneska jen samé dobré zprávy!!! Holky, mám z vás radost! :grinning: :grinning:
Whiskey: krásná fotečka fazolky :grinning: :grinning: :grinning:
Marku: moc gratuluju k srdíčku!!!!!!! Musí to být úžasný pocit!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Mouse: to je jasný, ono to vůbec nejde, nemyslet na těhu, že ti v bříšku něco živýho roste :grinning: :grinning: . A bodýčka byl super kup! :grinning: Já nejvíc v těhu i teď nakupuju přes mimibazar. Stačí do toho trochu proniknout a je z toho závislost větší než na koníkovi :grinning: :grinning: :grinning:

Kamco: jeřáb beru 3 cyklus a zatím si nemůžu stěžovat. První cyklus pouhých 31 dní a druhý 33,to je u mě úspěch, tak v něm pokračuju. Mám druhou lahvičku. Víc jich koupených zatím nemám, tak uvidím..

Anaji: tý jo, to nás všechny pěkně napínáš :grinning: :grinning: . Budu se těšit na další testík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ať je tam!!!!!!!!

Holky těhulky, nechcete na mě plivnout taky nějaký pořádný těhu bacil??? :grinning: :grinning: :grinning: Právě nám začalo pořádný snaženíčko :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, to je mooc dobrá zpráva..že jsi další ofiko těhule mezi námi..nu, já jdu pro fotečku 11.8. ( budu 6+2tt)...do té doby snad uspokojím vaši poptávku po fotkách svou do albíčka miminkovskou výbavou, kterou sbírám už od 18 let..večer se na to snad vrhnu.
Kkamco: se mi zdá ,že s tím jeřábem je to skoro vodorovné..takový konstantní grafík..clostík tomu dal větší dynamiku, na druhou stranu, každá máme jinou teplotní křivku, ale hlavně že je ovulka

Holky, chce se mi strasně chrnět, nejsem schopná myšlenky a furt mám žízeň..ještě to 1,5 hoďky musím vydržet.
6. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: pokud se ti to nebude eklovat,tak na tebe házím pořádně koncentrovaný těhu plivanec :grinning:
6. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek