• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
vendy: plivu tfuj tfuj tfuj.... a děkuji je to úžasný povznášející pocit :dizzy_face: ... s tou závislostí na MMB plně souhlasím, nakupuju tam pro malého skoro vše... je to pohodlné a jediné negativum je to nehorázné poštovné, takže vždy nakupuju více věcí najednou,aby se to oplatilo.Te´d pro to druhé to už pro mě druhomatku nebude tak finančně náročné,jak kupování pro první mimi , neb spousta věcí nám zůstala po Šimouškovi, takže největší investice bude kočár...neb ten jsem si zmyslela poměrně masný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...a pak pár nových obleček na jaro neb malý byl letní dítko.
whiskey: taky děkuji..určo jak oblečko přijde, tak nafoť a hod na čumendu :dizzy_face:
kami: já dokonce jeřáb ještě pořád užívám...bylo mi doporučeno...jen jsem snížila dávku.zkus ještě jeden měsíc s ním,neb se mi nezdá, že by ti mohl naopak uškodit a rozhodit cyklus :confused: .Mě tenkrát od 4 dny zkrátil cykly a zbavil bolestí u MS
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkujuuuuuu!!! Málem mě ten plivanec odhodil ze židle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak doufám, že zabere :grinning:

Marku: máš pravdu, to poštovný je mazec! Kolikrát jsem si nechala na moje riziko poslat věcičky jen obyčejně, protože by to byla fakt pálka. Ale stejně tam nakupuju dál :grinning: My kočár asi necháme stejnej (ikdyž bych radší nový), ale hluboká korbička je jak nová a pak bychom asi koupili někaký pěkný golfky.
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse:ty myslíš že podle toho grafu--cyklu který mám rozjetý ovulka byla? :unamused:
marku taky nakupuji na MMB--jsem max spokojená,jinak teda čučim že ho máš brát i při těhu..jeřáb :confused:
6. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
marku: jaký máš vybraný kočárek?
my váháme mezi X-lander a dorjan sport prestige - ten se mi líbí a je cenově dobrej -jen bych ho chtěla vidět osobně. :wink:
vendy: tak tfuj tfuj tfuj a to by bylo aby se to tenhle měsíc nepovedlo :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
marku, taky mooooc gratuluju!!! No to je náádhera! a koukám, že už to máš i v pasu. ale počítá to nějak víc týdnů než ji. no jsem na vás holky mooc zvědavá! co to bude a která porodíte první! :slight_smile:
mouse a kolikátýho ti vychází TP? už sis to zkoušela vypočítat? :wink:

já jsem dnes 12 nebo možná 11 DPO. tentokrát jsem ovulku nevychytala přesně. ten můj test je nějakej no name, malinkýma písmenama tam je napsaný Combo II. moč se tam kape kapátkem do okýnka. no je nějakej divnej, musím přikoupit jiný značky. :slight_smile: kdyby tak mrcha v sobotu nepřišla, plánujem jet do akvaparku do olomouce, tak se mi mrcha vůbec nehodí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebyly jste tam některá? je tam letos otevřený nějaký nový, tak tam chcem zajet s malou neteří.
6. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey:kočár bych chtěla teutonii cosmo :dizzy_face: ...je vysněná, ale klidně bych šla i do toho x-landera 09

anaji: díky :dizzy_face: , ano v pase se to počítá totiž podle dne poslední menses :confused: , podle menses totiž odpovídám 7+6...a to jsme měli s whiskey úplně stejně...proto máme v pase i stejně tt...zkoušela jsem si ten termín poslední menses posunout o týden, neb vím, že jsem měla o ten týden pozděj ovulku, ale to mi vůbec nesedělo:confused:......lepší by bylo kdyby se to počítalo podle termínu porodu...to bych pak odpovídala tomu 7tt...no prostě já vím, že jsem o týden míň :wink: .
-o testu s kapátkem jsem teda ani neslyšela,ale vše je možné...no hlavně to bylo nepraktické viď :sweat_smile: :grinning: ??
-no a v každém případě mrcha nesmí přijít...kvůli koupání a hlavně kvůli mimískovi :dizzy_face: :wink:
6. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak sem holky byla na pichandě :frowning2:
6. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkky jak ste se tu bavily o MMB koukla sem na po šatech poraťe mi co myslíte hodily by se takové na svatbu?????
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25346925&tab=0
6. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou
6. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
Lenicenko, šatky vypadají pěkně a cekem i slavnostně..na svatbu proč ne, jako host budeš nepřehlédnutelná :grinning: a puntíky navíc teď frčí :wink:
Kkamco, myslím,že ovulka byla, i když u toho cyklu s jeřábem celkem špatně podchytitelná měřením

Anaji, podle výpočtů mi termín vychází na 5.4.2010.. test s kapátkem jsem viděla tuhle v TV, celkem nepraktický se mi zdál, ale každpádně testuj dál a držím pěsti,ať se ti duch zhmotňuje :slight_smile:

Holky, dneska jsem o fous unikla potupě..kráčím si to ráno do práce a metr ode mně přistane na chodníku kanonáda holubích výkalů, teda myslím,že to bylo dílo ptáka, i když lidi jsou schopní vrhat z okna cokoliv :confounded: ...jsem si oddechla,že to neskončilo na mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A má ulovená bodýčka slibuju hodit do alba i s úterním výsledkem z UTZ, řekla jsem si,že bych to mohla zakřiknout. Ale tip na kočárek mám, tak trochu dilematím mezi hlubokým ( roan, inglesina) anebo kombiňákem ( to by asi byl od Jane)...když se miminarodi na jaře,tak podzim zima už bude i s fusakem trávit ve sporťáku, si teda myslím... :confused:
Mějte zatím pěkně babuchy.
7. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky
Mouse díky za radu,ale stejně pořád váhám,kupovat šaty takhle na slepo bez zkoušení....Přece jen nemám úplně ideální postavu a zase tak vše mi nepasuje ale líbí se mi moc...Jen teda nejsou na mladší???? :confused: :confused: :confused:
7. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ráno, holčiny!
leni, šatky se mi taky líbí. ale taky nerada kupuju cokoliv bez vyzkoušení. no ale zas za ty prachy bych si je možná objednala a když by ses v nich necítila na svatbu, tak jako letní šatky na běžný nošení hezký. a proč na mladší? na koho už mladšího než na tebe! :slight_smile:
mouse, no to jsi měla teda kliku! fůůj, a neotočilo to tvůj těhu žaludek? no já zas minule šla po ulici a nějaký smradi na mě z okna něco stříkali z rozstřikovače na kytky, tak jsem jen doufala, že je to voda a ne nic horšího..

holky, tak já dnes teplotka po probuzení 37,1, tzn. o 0,1 míň než včera. no a zkoušela jsem ten rapiclear a po čárečce ani památky. ach jo, to mám asi zas po naději. no ale aspoň že ta teplota se drží. cyklus mám jak hodinky, takže jestli zítra nepřijde mrcha, tak budu ještě doufat..
jo a holky měřilky nezkoušely jste někdy měřit teplotu i jindy než po probuzení? já zkusila měřit ještě asi půl hodiny po vstávání, no a teplota byla už 37,5. :confused:
7. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,

tak mě by se šatičky taky moc líbili :slight_smile: myslím, že i na svatbu jsou moc hezký...
anaji: já to taky zkoušela měřit později, a měla jsem to to samé :slight_smile: a teplota je pořád dobrá - já měla i 36,9 a pak zas stoupla
a nekoukala jsi na testík později? mě se to tam objevilo až za dýl
7. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno..
Leni šaty jsou pěkné..takové vyloženě na léto :grinning:
anaji:taky sem se měřila jak ty..a teplota byla hned vyšší-- :confused:

mouse ty máš štěstí že tě holub..nepo :grinning: :grinning:
Mě vždycky po ránu rozměješ-- :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kdepak dneska jste všechny? že by někde u vody? já se pařím v práci. :unamused:
jinak jsem teda vytáhla zas ten test a mini stíneček tam je, ale fakt mini. jinak příznaky na mrchu ani nepociťuju a ani to svoje předmenstruační žlutavy špinení. tak hold nezbývá než zas čekat. já jsem hrozná netrpělivka. :sweat_smile: :pensive:
7. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji:to zní moooooc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak já váhám s těmi šaty... ještě jsem písla paní co je prodává tak uvidím jak se ozve....

Mouse:ten holub to snad měl vypočítané :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: koukni na toho mého prvního ducha do alba a můžeš být klidná - ten nebyl skoro vůbec vidět - jsme to s manžou natáčeli ze všech stran :slight_smile:
držím palečky - zkusila bych ty mamatesty
7. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji: kdepak, taky se pařím v práci, ale myšlenky už jsou napůl ve víkendu, tentokrát jedeme na grilovačku, budu řidič, ale to jsem byla i minule,takže partie je už zvyklá na mé zdůvodnění abtinence. I mini stín se počítá, podle DPO máš na něj už nárok a teplotu máš taky dobrou..jsem z tebe napjatá.

To holubi co nám tady lítají ve dvoře jsou vůbec nějací zvláštní, tuhle sedíme s kolegyní v práci a najednou hrozná rána , kouknem na okno a tam rozpláclý holub..nevybral výšku a narazil do okenní výplně.no trochu se zakymácel a odletěl se zregenerovat na blízký strom...ale celkem mě to vyděsilo, vzpomněla jsem si na ten horor Ptáci..sakra, když si ty události spojím..jdou po mně...pomóoc :grinning:
7. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse: já se z tebe picnu - to jsou historky :slight_smile: :sweat_smile:
holky my se právě shodli s manžou jak to sdělit našim :slight_smile: jdu koupit hrnečky "babička, dědeček" a k tomu ofotím ten utz a dáme jim to jako že jim moc děkujeme jak nám pomáhají se stavbou a jak nás podporují - že si zaslouží aspoň maličkost - co vy na to?
7. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey:to je určo donutí přemýšlet a pak budou mít hroznou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: to je hezký způsob, ty hrníčky budou třeba jednou mít u vás v novém domečku,a budeš jim do nich vařit kafčo,až přijedou na návštevu za vnoučkem :wink:
No já mám částečný coming out za sebou, šla jsem o polední pauze s maminou štrádovat po obchodech,že si koupim šatky na posvatební den a ona mi vybrala takové vykřičené mini jednohubky :fearful: i,tak jsem ji potutelně sdělila,že si nejsem jista,jestli se ten střih mohu dovolit,že čekám miminko a ona na to " však já vím" ,pak z ní vylezlo, že prý ji to napadlo, už jak jsem ji minule odvětila, její přání vnoučka by mohlo být brzy splněno...Ovšem jak jsme vylezly z obchodu ( stihla jsem i nakoupit), tak se začla ptát a bylo vidět,že má radost... teď mě po utz čeká akorát říct to otci a ten obecně novinky moc neprožívá, takže jediné možné naaranžované překvapení je pro širokou rodinu v rámci svatebního veselí.
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska mám docela dobrou náladu :slight_smile: , venku je pěkně, dítko spí a já vařím houbovou polévku :slight_smile: . Ale hlavně mi před chvílí vyšel nádherně pozitivní ovu testík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Testovací čárka je dokonce silnější než kontrolní :dizzy_face: :dizzy_face: Má to jen jeden háček. Manža jde odpoledne na trénink a pak si jen přehodíme Filípka a půjdu na schůzi do hospy, kde se to asi trošku protáhne :wink: , tak vymýšlím, kdy se tulit :grinning: Snad to nějak vychytáme.. Holky, kdy asi nastane ovulka při takhle pozitivním testíku?

Leni: šatky jsou moc hezký, určitě bych se jich nebála :slight_smile:

Mouse: holubí story mě pbavila a přidávám jednu svou :grinning: . Jak jsme byli teď na dovče, tak nám večer Filípek usnul venku v kočárku a my chodili po městě. Stalo se nám dva dny po sobě, že se na chudinku vyšprknul pták :angry: :grinning: . Poprvé do obličeje na tvář a druhej den na ruku. Naštěstí to prospal, ale nahoda to byla... :grinning: :grinning: :grinning:

Anaji: budu držet palce, ať se čárečka objeví!!!! Určitě nic není ztraceno,11DPO je ještě čas :wink:
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy:Tak to by mě taky zajímalo--kdy nastane ovulka--při pozitivním ovu testu
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já jej měla nepozitivnější 19DC a dle teplot byla 21DC...
7. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Lečni, díky za zkušenost. Já jsem dnes 16DC a myslela jsem právě, že mi ovulka chodí tak ten 18DC. Každopádně se chce určitě tulit a tulit pořád :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsme doma ze spermia...
Výsledky: Objem - 3ml
Počet - 79mil/ml
Normospermio!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
eli: tak to je super :slight_smile:

vendy: já měla test pozitivní 15.den a ovulka byla za 2 dny :wink:
7. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Whiskey: moc díky! Tak se asi nebudu hroutit, když dneska snaženíčko nevyjde :wink:
Elisko: gratuluju k bezva výsledkům :wink: To muselo manžovi stoupnout sebevědomí viď? :grinning:
7. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jo... :dizzy_face: :dizzy_face: Říká, že je samec... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
teda tady se o víkendu stávkuje holky???Mě konečně odjela návštěva :rolling_eyes:, takže teď už můžu být zase chvilkama on-line... :slight_smile:(tchýni mám ráda, ale všeho s mírou a ty 4 dny byly už trochu přes míru :zipper_mouth: ), Jo a konečně se mi povedlo sesumírovat si v pase ty tt podle stáří mimi z UTZ...jen doufám, že si to nebudu muset při každém UTZ měnit. :grinning: :grinning: :grinning:
anaji: co testík???sílí// :dizzy_face: ????
elisko: takže dobré zprávy ze spermia,super!!...tak teď ať už ten tvůj samec jen plodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
vendy: tak co vychytali jste teda s manžou tu ovulku??
leni: dobře, že jsi šla na tu vyvolávačku,aspoň tě te´d mrcha nikde nepřekvap :wink: í.
whiskey: už proběhlo oznámení prarodičům??????? :dizzy_face: :wink:
9. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek