• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojky holky.
Mám dotaz?? Kdy má cenu dělat těhu test?? :sweat_smile: :wink:
9. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, podle mě 10-11dpo :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku: Já bych už tak moooc chtěla vědět jestli to vyšlo nebo ne
9. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELI MÁŠ PODEZŘENÍ NA TĚHU? :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Nevím....možná trochu!! :dizzy_face: Ale příznaky žádný jenom pocit!!
9. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Eli: taky se přikláním k testování kolem 11DPO, mi se ukázal sice pidi stínek, ale to překvapení doteď vydýchávám :dizzy_face: ( čímžto přeji,ať tě potká totéž).

Marku, víkend byl náročný , napůl jsme nebyli ani doma a když už jsme byli,tak na počítač nezbyl čas :pensive: , jinak můj to nevydržel a řekl to babičce, takže teď už to pravděpodobně koluje po celé rodině :sweat_smile: , nicméně na grilovačce jsem byla tak znavená,že si můj těhu stav tipnul i jeden z účastníků a hrdý nastávající otec opět nic nevyvracel ( teda udržet tajemství pro chlapy je snad nadlidský úkon)..nuže, zítra do mně pan doktor kukne a doufám, že uvidí samé pěkné věci...začínám být nějaká marná= unavená, přirovnala bych to k takovému stavu oslabení před podlehnutím těla viróze.
10. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mouse: Musím to vydržet a vydržím...Dneska odjíždíme na chalupu, takže na to moc myslet nebudu!! :sweat_smile: :grinning:
Holky já mám od rána tak šílený hlad, že mě to dneska probudilo :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:tak ať ti to výjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kolikátý den jsi po ovu?

Já to zatím nedostala tak pořád čekám :unamused:
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky!
ach jo, takže já nejdřív ohlašuju třetí neúspěch. :frowning2: už v pátek večer jsem začla trošičku špinit, v sob ráno teplota klesla na 36,9, ale krvácení pořád nebylo, včera taky ne, až dneska ráno mrcha propukla v plný kráse, teplota dnes 36,6. aaach jo, doufám, že ta pidi čárečka na testíku aspoň znamenala oplodněný vajíčko, který se jen mrška nechtělo uhnízdit.. :unamused: takže tak já, včera jsem z toho propadla pesimismu a představám o neblahý budoucnosti, jak si to za deset lete neúspěchů štrádujem na umělý oplodnění, ale dnes už opět podléhám optimismu, že příští měsíc a tudíž květnový mimi nám je určitě už souzeno!!! :wink:

eli, gratuluju k spermiu!! super výsledek, to se dneska asi jen tak nevidí! tak si toho svýho nadsamce pěkně hýčkej! :slight_smile: a jinak taky myslím, že testění ten 11 dpo už by mohlo něco ukázat, tak ještě pár dnů a těš se!! jinak s těma teplotkama chci jen říct, že já měla nejvyšší teplotu 37,2 ještě 3 dny před mrchou, pak až začla klesat, takže zatím podle vysokých teplot nemá cenu soudit.. :rolling_eyes:
leni, a co šatky? šla jsi nakonec do nich?
marku, s tchýní to chápu, s tou mou to mám podobně, čím míň se vídáme, tím mi přijde víc v poho! :sweat_smile:
mouse, téda, ten tvůj je ale drbna! :slight_smile: no ale aspoň je vidět, že z toho má patřičnou radost! :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já o víkendu taky nestihla psát, jelikož jsme měli na víkend mou neteř. je jí 12 a už je značně v pubertě, takže všechno je pro ní nudný a trapný a všechno posuzuje dle peněz, takže my jsme taky trapný, že nemáme dům, ale jen byt a já jsem nemožná, že jsem v pátek koupila šunku v akci, atd. no na přes pusu.. nevím, kde se v ní ty snobský manýry berou, no bude asi trošku po sestře.. :zipper_mouth: :sweat_smile: jsem říkala, že na další prázdniny si ji vezmu tak nejdřív za 10 let! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: takže vlastně teplotu si měřit je na nic...Tak a mám dneska už blbou náladu!!! :confounded: Já myslela, že díky tomu to zjistím a ono ne...
10. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, ale ne, na nic to určitě není!!! jen z toho předem nemůžeš nic usuzovat. teplota po ovu je vždycky vysoká, to je dobře. klesat začne, až den kdy to máš dostat, nebo pár dnů předem, takže 6dpo prostě těhu nepoznáš. :unamused: taky jsem doufala, že když 12dpo mám teplotu už 37,2, takže je to jasný těhu, ale nebylo.. nebo možná se vajíčko hnízdilo, ale něco nebylo ok, takže pak mrcha přišla. sice o den pozdějc, ale přišla. :frowning2:
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky včera mi to nepřidalo úříspěvek....gratuluju všem těhulkám!!!!
Anaji také sázím na květnové mimi, u mě se MS nerozjela už přes dva měsíce :((( už nevím co s tím, testy negativní a MS nikde, nevíte o něčem přírodním aby se to rozjelo? Dr. mi vyvolávačku nedoporučila:( všichni kolem mě jsou těhotný takže anaji jsem na tom jako ty v hluboké depce:(
Eli uvidíš už jen 4dny:slight_smile:
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky eimee!! už jsem si říkala, co je s tebou, že ses tak dlouho nezovala! hmm, na tu ms nevím nevím. a piješ kontryhel? a jeřáb užíváš? a teploty máš kolik?
10. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teploty neměřím:( kontryhel občas a jeřáb pořád čekám na ms abych ho začala kapat...tak nevím...tu teplotu zkusím zítra ráno ale asi nic neukáže....kolikáty cyklus se vy snažíte?
10. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teď začínáme 4. cyklus. takže zatím 3 neúspěchy. já piju kontryhel asi tak od února a myslím, že mi zkrátil cyklus. mám teď cykly ukázkový 28 dní. akorát tentokrát 29 dní. teploty jsem teď měřila akorát na konci cyklu abych věděla, jestli už nepříjde ms. ale teď s teplotama začnu poctivě.
tak zkus začít měřit aspoň teď, kolik máš.
10. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak u nás naštěstí nějaký snaženíčko proběhlo, ikdyž maratón to nebyl :grinning: , tak uvidím za pár dní :grinning:

Anaji:to je mi líto :frowning2: . Tak hurá do dalšího snaženíčka! Květnová mimi jsou naše!!!! :wink:

Eimee: ahoooj! Zrovna tuhle jsem si říkala, kdepak se touláš :wink: A proč ti Dr. nedoporučila vyvolávačku? A ten jeřáb bych určitě zkusila už teď.

Elisko: Nekaž si náladu, stejně výsledek testíku už nijak neovlivníš. :wink:
Leni: Mrška ještě není? Nikomu jí tady nepřeju, ale už by si mohla pospíšit, ať můžete zahájit další cyklus snaženíčka :wink:

Mouse: tak to jsi měla opravdu náročný víkend :slight_smile: Jo a s tím tajemstvím to bylo u nás to samý :grinning: Manža si z radosti pustil pusu na špacír :grinning: :grinning:

Marku: ahoj :wink:
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: To máš pravdu! ALe dneska mi je pěkně divně od žaludku, tak přemýšlím co jsem špatného snědla!! :unamused:
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
tak já hlásím, že jsme novinku sdělili doma a přijali ji úplně nad očekávání :slight_smile:
takže jsem moc ráda ..
anaji: tak to mě moc mrzí, že mrcha zas dorazila - fakt jsem čekala, že tu najdu zprávu o dvou čárkách
eli: držím palečky at to tenhle měsíc vyjde a teplota neklesá...
10. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se tu máte?
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holčiny, já ho mám poněkud rozmrzelý, už odpoledne jsem objevila na toaleťáku takové pidi hnědavé zabarvení ve výtoku a pohmatem čípku jsem večer zjistila,že je relativně měkký a otevřený..doufám,že zbytečně plaším, a do zítřejší odpolední kontroly se nic nestane..bříško mě nebolí,je nafouklé jako každý večer, kromě únavy teď mám navíc pleť jako puboš, no před svatbou ideál :grinning:...ale to je vlastně fuk, teď mi záleží jenom na jednom.
Zítra mám rozlítaný den, takže se na net dostanu na večer..zatím se tu mějte krásně..dobrou noc :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOUSE:to prý může být..neplaš se :dizzy_face:
Jinak všem dobrý večer :unamused:
10. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem! Manža je na rybách, malej spinká, tak trávím večer sama :sweat_smile:
Mouse: ˇuplně chápu, že jsi z toho nervózní, ale určitě je vše o.k. Však už se zítra dočkáš!! Budeme všichni s napětím očekávat zprávičku a samozřejmě držím palce!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Whiskey: ahoj. Tak to je parádní, že to doma přijali skvěle :dizzy_face: .
Betus: ahoj! Co je u tebe nového? :slight_smile:

Holky mám dotaz. V pátek jsem měla ten suprovej ovu test s nejsilnější druhou čárkou. V sobotu už byla slabší. Píšou, že po pozit. testíku přijde do 48h ovulka. Já mám ale až dneska úkázkový bílkovinný hlen,tak nevím podle čeho se řídit :fearful: Teplotku neměřím, tak nevím...
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!
Kkamco : vím,že se to stává, ale šve mě,že nevím důvod :rolling_eyes: ...může to být i po sexíku, taky třeba jak se prcek napojuje oběhem na ten můj, když už by mu mělo tlouct srdíčko anebo ty horší varianty..to se dneska zjistí. Ráno už to na slipovce vypadalo jako slabé špinění, ale doufám, že noční režim v ležmo pomohl.
Vendy, já měla silný ovu testík i v den ovu, řekla bych že to pokrývá těch 48 hodin, kolik máš tlustic to záleží,jak často testuješ, bílkáč jsem měla ještě den po ovu..
Mějte se, večer zase nakuknu
11. srp 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
mouse: špinění je poměrně dost časté...doktorka mi říkala, že v těhu je vše tak překrvené,že je to celkem běžný jev.....důležité je, že nekrvácíš čerstvou krví a nemáš křeče....ještě že dnes jdeš na tu kontrolu....uvidíš prcka na UTZ....jak mu bije srdíčko a budeš hned klidnější. :wink: Mudr. tě prohlídne a zhodnotí stav....ale určitě bude vše v pořádku...maximálně vyfasuješ taky Utráček(utrogestan) jako já.
vendy:já si myslím, že mě proběhla ovulka vždy v den, kdy jsem měla nejsilnější ovu-testík.testila jsem se pokaždé kolem 9h ráno.... do odpoledne jsem měla dost bolestivý vaječník a v podvečer jako když utne...bez bolestí a slabý ovu- testík....takže podle mě už vajíčko putovalo.Ale každý to má asi jinak.Kámoška má zase vypozorované, že jí po silném testu proběhla ovu až následující den.
anaji: jejda to mě mrzí:frowning2: a já věřila, že to vyšlo....nevadí, májové miminko to jistí :wink: :slight_smile:
eli: už se ti to krátí :dizzy_face:
whiskey: taková krásná zpráva se nedá přijat jinak, než s nadšením.myslím, že podvědomě s tím dřív nebo později počítali:wink::slight_smile:
Doufám, že se nám to počasí ještě dnes umoudří, neb nevím, jak u vás, ale na Moravě prší :angry: ...a já si dnes naplánovala nějaké obchůzky po městě :unamused: .
11. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tady je teda počasí fuj fuj leje a leje....

Mouse:věřím že vše bude ok držím palečky!!!!!!!!

Jinak u mě stav stále bezezměn jsem dnes už 55DC ach ňo :confounded:
11. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: neboj, mrcha dorazí už brzy...u mě došla po vyvolávačce myslím do týdne.tak vydržaj holka!!a pak už začneš nový cyklus :wink:
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to jsme na tom skoro stejně já naposled měla ms 9.6. včera jsem si koupila femigard tak uvidíme, snad to přijde už!
Mouse a kdy jdeš k dr? Držím také palečky.
Co vy Marku jak se máte?
11. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky! v rychlosti zdravím!
mouse, tak coooo? už máš po vyšetření??! tak honem fotečkůů! :slight_smile: snad to špinění nic nebylo!!
11. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek