• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky, jsem tu a nenesu moc dobré zprávy :unamused: , viděla jsem na UTZ svou černou bublinu,ale nic víc, doktor řekl,že to vypadá na mladší těhotenství , což ale zase neodpovídá mému grafu, spíš se těhotenství moc nevyvíjí,čemuž odpovídá i to špinění..když ze mně vytáhl to utz tágo, tak byla špička hnědá od špinění celkem dost..na kontrolu jdu příští týden v úterý, pokud se spustí krev a křeče,tak musím do nemocnice :frowning2: ..achjo..jsem z toho přepadlá, můj taky , holt uvidíme co příroda..
11. srp 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, ach joo, to je mi moc líto. to je v háji fakt, už to vypadá, že jsi jednou těhu, raduješ se z testíků a ono nakonec ještě není vyhráno. :frowning2: a nedal ti něco na podporu těhu? jak se dává nějaký te u.. něco? moooooc ti přeju, aby se to všechno dobře vyvinulo a z bublinky bylo co nejdřív bijící srdíčko!!! tak se hlavně šetři a mysli optimisticky!
11. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem jen v rychlosti, za chvilku odjíždím na 2 dny k našim a nebudu mít net!

Mouse: Moc mě mrzí, že se ti to takhle komplikuje :frowning2: Budu ti ale moc držet pěstičky, ať špinění ustane a bublinka je v pořádku!!!!!! Určitě není nic ztraceno! Drž se!!!!

Marku: díky za postřeh s tím ovu testíkem. Kdyby to bylo, jak říkáš, tak bychom ovulku snad vychytali :slight_smile:

Tak se zatím loučím a objevím se v pátek! :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska dojala švadlena (šijou nám tady v práci šaty na veletrh), ona má teď malou holčičku, tak jsem s ní tak debatila o mateřství a těhotenství, jak je to dneska těžký otěhotnět a tak a ona prej: no však jsem se taky bála, jestli nám to půjde, a když to první měsíc nevyšlo, tak jsem si říkala, že jsem nějaká divná, ale naštěstí druhý měsíc to vyšlo, kdyby ne, tak už bych byla nervozní... :sweat_smile: no opravdu mě optimisticky naladila! mám fakt dojem, že všichni otěhotní hned jak na to skočí, někdo ani nechce a my se budem snažit asi sto let. :unamused: :pensive:

no nic, valím z práce, vezmu to přes nějaký oblečky, ať se trochu potěším! :wink:
mouse, tak tfuj tfuj, ať se do toho tvoje děloha pořádně opře a mimíska pěkně hýčká, až mu začne tlouct srdíčko!!!!
11. srp 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem to nevydržela a udělala testík a nic, takže zase jenom / :frowning2: Já vím, že je ještě brzo, tak ještě doufám, že snad .... :wink:
11. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tfujíky štěstí holky,utrogestan na podporu nemám...doktor mi chtěl napsat nemocenskou,ale stejně mě čeká dovolená..na podporu mi sám nic nedal, mě blbou to napadlo až jsem byla ve vlaku..tak jsem z toho verdiktu byla vykolejená :unamused: ..už se mi to rozleželo v hlavě a vím,že kdyby bublina splaskla,tak aspoň vím, že je skoromanža potentní..je to obrovský posun vědět že buňky se dokáží spojit, a holt k tomu zázračnému vývoji bychom se museli dopracovat časem
11. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: Držím pěstičky...A myslím na Vás oba dva... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:snad bude vše v pořádku..strašně moc štěstíčka přeju :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Jak se jinak máš?? :wink: :wink:
11. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELISKA:nějak nic moc..bez nálady..v očekávání mrchy :angry: i můj graf tomu nasvědčuje že se to blíží
11. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Teplota klesla??
Já si teď udělala caro s mlékem a odpočívám!! Pořád bych spala!! :sweat_smile:
11. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliška žádná sláva co sem bez clostilu..
a jeřáb taky nějak nepomáhá..i když já mám ještě čas..jsem dnes 28 dc..a mrcha chodí kolem 35 dc

caro s mlékem miluju :grinning:
11. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi jaký den cyklu?
11. srp 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem 25 DC a 7DPO a teplota zatím nahoře!! :wink: Tak uvidíme co z toho bude!! za měsíc má manžel narozeniny, tak bych si přála mu dát ten nejkrásnější dáreček!! miminko!! :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ%2fuz5dis4BdtpXylZyLhyVZw3EKZ9odBlZYHepVjOBH%2bZFyv3WdgIwos3wqpNjc%2f60%3d
11. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Mně caro s mlékem nikdy nechutnalo, ale dneska hmmmm ňamka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám stejný kalendář jak ty..a pak ještě ff.. :slight_smile:
no jo máš krásnou teplotku :grinning:
na testování ještě brzy..snad objevíš vysněné \\ čárečky :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas jdu..posl dobou jsem nějak bez nálady..všude čtu o těhu a u nás nic :pensive:
Měj se krásně jdu ven
11. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: kéž by!! :dizzy_face: :dizzy_face: Snažíme se půl roku, tak už bych si to fakt přála!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli co je pro mě půl rok..ten už máme dávno za sebou--my jedem už ani nevím kolikátý cyklus..ale už je to přes 3 roky :angry: :angry:
11. srp 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa holky ze snaženíčka..hezký večer všem
11. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: tak to jsem nevěděla! A co vyšetření?
tak hezký večer :wink:
11. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

mouse: tak koukám, že si mimísek s tebou zahrává stejně jako se mnou...
tak moc držím palečky ať to dopadne dobře a v úterý tam toho mrňouse vidíš :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: to je mi líto, že se prďolka neukáza..vím, že to teď bude pro tebe do další ko stres :frowning2:... ale věřím, že v úterý bude vše v pořádku :wink: . Trochu mě překvapilo, že ti nenapsal ten Utrogestan, když stále špiníš :fearful: ....neb kámoška ho má nasazený i na to špinění.Zkus mu kdyžtak zavolat, jestli by to nemělo význam.... i za cenu kdyby jsi se měla pro ten recet znovu stavit.
A z toho stáří plodu si nic nedělej...u mě když jsem byla 2x na té pohotovosti, tam mi změřili gest. váček a byla jsem ve skluzu o týden od ovulky( a vlastně 14 dní od MS) a nakonec to prcek jakžtakž dohnal a zatím jsme ve skluzu 2 dny. A u Šimonka jsem to měla taky tak.....byla jsem podle ms 13+0tt na prvním velkém UTZ a odpovídala jsem 11+4 a na dalším UTZ jsem byla 19+5 a odpovídala jsem 21+3, takže to prcek může všechno krásně dohnat.držím vám pěsti :wink: :wink: :wink:
12. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko mouse já bych tam také zavolala a uvidíš! určitě se s bublinkou opatrujte a vše v úterý bude dobré!!!
12. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, navečer jsem začala krvácet s bolestí jako při MS, do kalíšku vyšla sraženinka, kterou jsem samozřejmě zkoumala a bohužel tuším, že na dalším utz už doktor bublinu neuvidí.. :frowning2: .možná by brzké podání utrogestanu vyřešilo situaci,ale třeba to embryjko bylo natolik poškozené,že příroda nedovolila jít dál...jsem z toho zklamaná,ale zároveň už se těším na další snažení a věřím,že nám to vyjde. Nicméně příští úterý zajdu na kontrolu a pak jsem rozhodnuta změnit lékaře, ten můj je sice primář, ale zjistila jsem, že kromě odbornosti potřebuju i trochu toho " zájmu" navíc.
12. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Žádné pocity a podezření na těhu fakt nemám! :grinning: Pobolívá mě podbříšek, včera bych jenom spala a jedla a to je asi všechno!!! Takže spíš čekám mrchu! :sweat_smile: No, to je jedno jestli se nezadařilo teď tak snad už příští měsíc určitě!! Už prostě musí!!! Akorát se ze mě stává holky magor!! :grinning: :grinning: :grinning: Povídám si s bříškem a říkám mu ať tam zůstane, že mu u nás bude dobře No magor jsem!! :grinning: :grinning: :grinning:

mouse: Tak to mě strašně moc mrzí... Vím co prožíváš, já tohle bohužel měla po svatbě!! :cry: :cry: Drž se holka!! myslím na Tebe!! :pensive:
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: já nevím co říct :cry: :cry: ...ale co kdyby jsi zajela na pohotovost, že krvácíš...určitě ti udělají UTZ a ty budeš vědět jak na tom jste....i pro svůj klid v duši. ..do úterka daleko :rolling_eyes:
12. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky:
mouse jak je??moc na tebe myslím :wink: :confused:
13. srp 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky všem přeji dobré ráno
Mouse:co to čtu,moc moc na tebe myslím věřím že to ještě dobře dopadne.....

Jinak já jsem dnes 2DC,teda je to nic moc ,ale je to......
13. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek