• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahojky holky!
mouse, no to snad né! co to čtu.. :frowning2: :cry: ještě to nevzdávej, třeba to ještě není ztracený!! taky bych asi jela hned k doktorovi. nebyla jsi tam? napiš, jak to vypadá. taky na tebe moc myslím! :frowning2:

leni, to mi nějak uteklo. ty už jsi to dostala?? no tak super!

holky, to je teda peklo. v naší diskuzi je to těhulení opravdu snad zakletý. pořád nějaký komplikace.. mám dneska zas nějakou pesimistickou náladu, ještě to počasí do toho.. :frowning2: :confounded:
tak holky těhulky marku a whiskey, napište nám něco pozitivního. jak je v těhu? :slight_smile:
13. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

teda úplně mi to vyrazilo dech - mouse to je mi moc líto - a co k tomu doktorovi, nejela jsi?
tak držím palečky ať je vše v pořádku...

no u mě je vše při starém - jen jsem to už řekla v práci - jelikož jsme měli hodnocení a představy o postavení ve firmě na dalšího půl roku :slight_smile:
nevolnosti přetrvávají - už ani neobědvám - jen večeřím a snídám a to ještě suché pečivo nebo ovoce a zeleninu
teplé jídlo nějak nezvládám ...
13. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, anaji také se toho zakletí tady začínám bát:( teda spíš začínám fakt věřit že to není tak jednoduché, já jsem 71 DC fakt :(
whiskey tak to ještě zhubneš vid...a co manža hýčká si tě?
13. srp 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:a co vyvolvačka??Já na ni šla mminulý t. a včera to už vypuklo sice slabé ale je... Jsem ráda už mě dost trápilo břicho...
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak u mě už se taky mrcha chystá..břicho pobolívá..Co jiného sem taky mohla čekat.. :confounded:

mouse:myslím na vás..oba
13. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: to snad není ani možné - a nějaké příznaky bolesti břicha apod.?
to už bych šla k dr. já jak to nedostala do 32 dnů tak jsem hned naklusala k dr.
no to nevím - kalhoty nemůžu dopnout :slight_smile: ale spíš jak jsem nafouklá

leni: takže začínáte nový cyklus snažení :slight_smile: tak držím palečky..
a co eliška? neměla teď někdy už testovat?
13. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiseky, ahoj! no teda, to je dieta! to ještě zhubneš. to ti závidím! máš aspoň nějaké tukové zásoby? :slight_smile:
eimee, teda, 71 dc? no to je tada cyklus. a u doktora jsi byla?
13. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji - jo jo to se neboj tukové zásoby jsou :slight_smile: a myslím, že nezhubnu a když tak nepatrně - ale jsem ráda, že to na mě zatím není vidět :wink:
i když odpoledne v metru si tak říkám mít už břicho třeba by mě pustil někdo sednout :wink:
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
při takovým stravování určitě nějaký to kilčo padne. :slight_smile: na to se celkem těším. ne na ty nevolnosti samozřejmě, ale že třeba hnedka ze začátku nezačnu tloustnout. :slight_smile: a co v práci říkali? a na jak dlouho vlastně plánuješ mateřskou?
13. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v práci v pohodě - šéfa jsem sice zaškočila ale poblahopřál mi a bylo mi řečeno ať se tu nestresuju a dělám si v klidu :slight_smile:
mateřskou zatím nevím - no ty dva roky by byly kvůli penězům fajn, ale kam pak s prckem takže asi na 3 a pak se uvidí
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš v práci fajn, takže žádný stresy! jo, taky si říkám, že těch 11 tisíc by se hodilo, ale ve dvou letech je dítě ještě asi opravdu dost malý na to, aby bylo každý den bez mámy. leda tak max. na poloviční úvazek. ale to mi asi u nás ve firmě nehrozí, navíc taky nevím, kam bych to děťátko dávala.
jinak já nám včera byla platit dovču, takže příští pátek odjíždíme do chorvatska. jupí. to budu mít zrovna plodný dny, takže doufám, že to moře nějak pozitivně zapůsobí! :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé anaji to je super ta dovča! To se mimi určitě povede tam a bude květnátko:slight_smile:
Whiskey to je super v práci, já asi budu pracovat pořád na homeofficu a chodit občas do kanceláře, nemůžeme si dovolit aby plat vypadl:( tak to snad zvládneme:slight_smile:
No já ted DR volala má dovolenou, byla jsem tam před měsícem, řekla at čekám, že to může být norethisteronem který jsem měla 4 tabletky 30.5. pak 9.6. MS dorazila a od té doby nic....poslední dny cítím takové pobolívání jako na ms nebo ovu ale ovu být nemůže a ms nikde....:( a testy negativní....nemáte zkušensoti s tím svinstvem noreth.?
13. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni řekla mi že vyvolávačku nedoporučuje že to sjou další hormony a další rozlazení cyklů tak já nevím, ale mám pořád obří břicho:(
13. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:mě ji píchnul neříkal že by to mělo nějak škodit....
13. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? no já tam asi v pondělí také zajdu, a do kolika dnů po dorazí ms?
13. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Leni: konečně si mrcha dala říct? :wink: to je moc fajn, alespoň budeš zase snažilkovat a ne jenom čekat na její návštěvu
Eimee: tak ty jsi s délkou cyklu rekordmanka, doktorka má zvláštní důvody, myslím,že při tak dlouhém cyklu už ty hormony rozhozené máš, tak teď aby se přišlo na to,jak je u tebe dát dopořádku

Whiskey: v práci to teda vzali dobře, já se dnes dověděla,že alespoň na další rok mám práci..taky dobrá zpráva

Holky, k doktorovi jsem nejela ( vím, možná si klepete na čelo :confused: , ale důvody jsem tu už naznačila), každopádně bolesti nemám, krvácení teda není ani na úrovni mé klasické MS..nato,že by ze mně měla odcházet 42 dní stará sliznice je to celkem slabé krvácení, takže jsou dvě možnosti: ta lepší je,že bobek se drží a to co teď zažívám, je něco jako kvazi menstruace v těhotenství ( zhruba se blíží doba,kdy by přišla další MS) anebo se jedná o spontánní potrat, který se teda moc nerozjel a revize mě asi nemine ( na ranním těhu testu vylítla čárka okamžitě,takže hodnota hcg je furt vysoká)..Jedině ten kvalt před svatbou,která je za týden mě nenechává na to myslet a k tomu se komplikuje zdr.stav otce ( na svatbu asi nebude moct)..takže prostě do úterka vydržím a pak se dozvím pravdu.
13. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak to je dobré když je na testu pořád druhá čárka! S otcem je mi to líto, snad vam to vše dobře dopadne a můžete si v klidu užít svatbu a i těhulkování!!!Moc držím palce!
Pokud do po. nic zajdu na tu vyvolávačku, nevím zda nezměnit dr teda...
13. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte Femigard? Já si ho ted koupila, měl by srovnávat cyklus a zvyšovat plodnost, co ho jít tak cítím pobolívání v podbřišku tak třeba zabírá a ms dorazí :unamused:
13. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:nechci ti brát iluze ale mě bolelo břicho už od 36DC a MS přišla 56DC....Taky sem pořád říkala te´d už to musím zásadně dostat... a ono nic

Mouse:holka naše drž se myslím na tebe!!!!!
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já hlásím že mrcha dorazila..a to v plné parádě-- nezvykle--hodně krvácím.Že by za to mohl jeřáb?Máte někerá zkušenost?
mouse:snad se bobek udrží.. :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bolí mě dost podbřišek..na ibalgin.. :unamused:
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, ach jo, cítíme s tebou. návíc do toho svatba, máš starostí nad hlavu, to je jasný. tak hlavně odpočívej, a't má mimísek co nejlepší podmínky a udrží se. to hcg vypadá slibně!! určitě to bude dobrý! no a taky s taťkou, ať se to zlepší!!! :frowning2:

eimee, s tím noreth cosi zkušenosti nemám. a s femigardem taky ne, ale už jsem tady na koníkovi několikrát četla pozitivní odezvy. že holky často po nasazení femigardu byly další měsíc těhu.. tak těžko říct, co je to za zázrak.. :confused:
kamčo, no jo mrcha mrší si nedá pokoj. ale koukám na tvoje grafíky, že se ti aspoň krátí cykly, že?
13. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:no asi po jeřábu..tento 30 dní..ale ted nevim jak ho brát?i při mrše?už jedu 2 sklínku v kuse
13. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Tak jsem zpátky od našich. Bylo to fajn, přišla jsem hned na jiné myšlenky. Teda koukám, že nové zprávičky nic moc :unamused:

Mouse:moc držím palce,ať bublinka zabojuje! Ta sraženina mohl být hematom, který se vytvořil v děloze a tělo ho teď vypudilo. Znám stejný případ. A ten testík je taky pozitivní zpráva.Samozřejmě, že člověk myslí i na tu horší variantu, ale ta se doufejme nenaplní!!!!! Do toho svatba..Úplně tě chápu :unamused: , jsou to nervy..Moje mamka týden před naší svatbou dostala pásový opar a já probrečela několik dní,že tam nebude. Naštěstí to dobře dopadlo. Takz vám přeji tu lepší variantu...

Eimee:ten tvůj cyklus... :unamused: na vyvolávačku bych si určitě zašla. Já po ní další měsíc otěhotněla :wink:
Jinak já jsem čekatelka na //, dnes 22DC. Uvidíme :slight_smile: Dnes jdu s kamarádkama na vínko :grinning:
13. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy fakt? tak to je super zpráva, že hned měsíc po vyvolávačce, dneska mám takový pocit že ms dorazí - snad už pokud ne v pondělí jdu na vyvolávačku....
Kde jste všici dneska?
14. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
tak já do rána myslela že umřu takové bolesti břicha no fuj :frowning2:
14. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky přeju dobrý ráno, teda spíš dopoledne! :slight_smile:
dnes nám svítí sluníčko, tak to vypadá hned veselejc. co plánujete na víkend?
leni, to se ti mrcha dostavila teda v plný síle, co? :unamused: a ibáč nezabírá?
14. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:jo ibáč zabral ještě že jej mám.... už jsem zase v poho.a pracovně vytížená :slight_smile: drhnu ona uf uf
14. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je dnes mrtvo. :confused: jdu se rozloučit. za chvíli padám z práce, jdu na návštěvu ke kámošce a o víkendu jedem za rodinkou. tak se mějte hezky holky a MOUSE hlavně ať to dobře dopadne a z bublinky je jedno velký srdíčko!!!!!!!!!!!
14. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek