• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojte holky, jen v krátkosti zdravím a hlásím,že jsem v pohodě, krvácení včera jako slabá MS a přes noc spíš jako špinění při konci MS, tak hlavně,že to nevypadá na kritickou ztrátu krve, to by mě mohli taky křísit u oltáře :grinning: ..jinak teď máme super frmol, tak omluvte mou výluku v psaní na koníkovi. Hezký víkend přeji :wink: a dík za všechny vaše sevřené pěstičky :wink:
15. srp 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:to je fajn držím pěsti at to v úterý dobře dopadne.
Já se omlouvám že taky moc nepíšu,ale nějak nevim..chybí slova na psaní.Samá těhu nikdo moc nekomunikuje..
Tak se mějte fajn.. :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,taky jdu jen narychlo pozdravit.... :slight_smile:
Kamilko...tebe přepadly nějaké chmury kočko :frowning2: ...jak tě rozveselit??zajedte si dnes s malým někam na výlet,nebo si udělej nějakou radost ať máš sluníčko v duši. :dizzy_face: :dizzy_face:
mouse: to je skvělá zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: ...mám za vás radost...to vypadá, že to byl asi ten hematom :fearful: ...jen tě obdivuju, že to vydržíš nejít k dr....:slight_smile:
my dnes máme cestovní den :confused: : jedem popřát k narozkám mojemu tátovi, po cestě se stavíme i u mojí babičky a dědy a zakončíme to návštěvou u kámošky a to mám ještě v plánu nákup v Tesku (to manža ani neví :zipper_mouth: )...a to máme stihnout vše za odpoledne od 14h, neb manža je zatím v práci :confused: ...no nevím nevím... kdy bude návrat domů :sweat_smile:
15. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji všem krásný víkend! :dizzy_face: My jsme taky v jednom kole :slight_smile: . Manža venku pracuje, já žehlím hromadu hader :slight_smile: a až se malej vyspí, tak jdeme na jednu oslavu s opékáním prasátka. Mňam :dizzy_face: :dizzy_face: . Venku krásně, tak se tam asi zdržíme :grinning: Jinak jsem 24DC, příznaky žádné, sice na těhu myslím, ale tenhle měsíc mě to zas tolik nebere jako jindy

:slight_smile: Mouse: to jsou bezva zprávy!!!!! :wink: Určitě tomu dopomáhá i tvůj neskrotný optimizmus :wink: :wink:

Kamco: Taky kolikrát ani nevím co psát, ale pak mě zase ta krize pustí a vše je ok. Uvidíš!!!!! :wink:

Marku: to máš teda pěkně naplánováno :grinning: :grinning: . Tak ať vám vše vyjde bez stresu a užijte si navštěv :wink:

Tak paaa, jdu to dožehlit
:slight_smile:
15. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělní ránko :wink: Venku je překrásně, tak je hned lepší nálada :wink: . O víkendu tady bylo trošku mrtvo, ale po přečtení všech plánů se vůbec nedivím :grinning: . My byli na té grilovačce a bylo to perfektní :slight_smile: . Za chvíli jdeme ke kamarádce na terásku :grinning: , děti se vycachcaj v bazénku... :slight_smile:

Jakpak se mají těhulky????
A samozřejmě snažilky?...Má někdo testovací mánii?? :grinning: Mě už začíná chytat. Je ještě brzy a naštěstí nemám doma testíky :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem,

tak já hlásím, že dnes je mi po delší dobře konečně lépe, ale zase mě pro změnu chytli záda :frowning2:
vůbec nevím jak si sednout...
no já sobotu propracovala praním a žehlením, ale včera jsem měla sraz s kámoškama v Poděbradech takže moc fajn :slight_smile:

mouse: stále na tebe moc myslím a věřím že bude všechno v pohodě
marku: jakpak ti je?
a kde je ta eliska? ta měla přeci už testovat? nebo jsem někde něco prošvihla?

zatím papa,
17. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak u mě konečně v pátek MS dorazila, takže se konečě budeme moct snažit jupííí:slight_smile:
whiskey to horko musí být umorné vid takhle , kolegyně co přišla a je těhu tak říka jak trpí:(
17. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z kafíčka :slight_smile: , Filípek chrní, něco jsem poklidila a mám chvíli volno :slight_smile: .
Eimee: Gratuluju k příchodu mrchy :wink: , tady sice věc neobvyklá, ale u tebe zrovna zpráva pozitivní :grinning:

Whiskey: to je fajn, že ti je líp, ale ty záda.. :frowning2: Boleli tě i před těhu? Hodně těhulek si pak kupuje spec. bederní pás....možná by to stálo za zvážení http://tehulka.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=26914

:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: předtím mě záda tolik nebolela - ale dnes a včera je to hrůza už od probuzení - a to nemám žádné bříško
na ten pás jsem koukala - asi to zvážím jestli to nepřestane - dneska si zkusím zacvičit rehabilitační cviky a uvidím
chvílema se mi chce tou bolestí až brečet tak půjdu dnes dřív domů
17. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,tak mě MS zdárně končí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

whiskey:já měla ze začátku se zády taky dost problémy ale přešlo to a bylo to ok.Měla sem pocit jako nachlazených ledvin docela sem se i bála že to bue zánět ale nebyl.... Tak Ať to brzy přejde...
17. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to se blíží období snažení, co? tak držím palečky :wink:
no mě bolí v bedrech - nejhorší je že nevím jak si v práci sednou - jsem zkroucená na židli no děs
už abych šla domů
17. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna kamarádka měla to samé a čekala dvojčátka. Říkala, že chodit jí nevadilo, ale to sezení... Úplně tě lituju, ale pro mimi se musí vydržet vše viď? :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo pro mimi to vydržím - a nevíte jestli ten pás pomůže? nemáte s tím některá zkušenosti?
17. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Whiskey: dík za podporu, zítra budu vědět na čem jsem...ten týden nakonec utekl,asi za to může ten předsvatební frmol a taky fakt,že otec je na tom zdr.velmi špatně :frowning2: ..prostě se s... co může :rolling_eyes: ..tohle na nezkrotný optimismus už nevypada,že Vendy :wink: :slight_smile: ..ale, i tak věřím ve světlé zítřky prosvětlené //.

Leni: konečně opět začne snažení a co vůbec to zaučování v nové prácí...jak pokračuješ?

Kkamci: nesmutni, pořád je tu dost snažilek, akorát ty slunečné dny lákají míň sedět i netu

Pro dnešek se loučím, jdu uklízet ..zítra se ozvu navečer
17. srp 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky!
vendy: a kdy teda budeš testit???
mouse: držím na zítřejší UTZ moc pěsti :dizzy_face: ...na jednu stranu taky dobře, že ten předsvatební frml je...nemyslíš tak na to . S tím taťkou mě to mrzí...je to opravdu tak zlé, že by ani obřad nezvládl?? víš jak se to říká, naděje umírá poslední, tak chtěj věřit, že bude vše v pořádku.
eimee: tak přeci jen se MS ráčila navštívit... tak je optimistická zpráva, neb za nedlouho budeš číhat na ovulku :wink:
Whiskey:děkuji za optání.... s těma bolestma zad jsem na tom velmi podobně :unamused: , měla jsem to i u malého. Ale já teda vím, co je toho u mě příčinou...mám prý dost zakloněnou dělohu dozadu :confused: . A ta mi tlačí prý na nervový pletenec na křížích, tím jak roste a zvětšuje se, je to samozdřejmě pořád horší. :angry: . Musím prý vydržet, že se to časem upraví. až se mi nakloní dopředu...myslím, že bys to mohla mít něco podobného....teda aspoň podle toho, jaké píšeš že máš problémy...když srovnám se sebou.... a co se mi teď ještě navíc přidalo, tak jakoby stavy na omdlení(pořád se mi točí hlava, stačí jen se rychleji otočit,nebo zvednout ze sedu, nebo prostě zadýchat, když tlačím kočár do kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )....nevolnosti už ani nepíšu...to je asi těhotenská klasika :sweat_smile:
whiskey, kdypak máš další kontrolu??za chvíli půjdeš na první velký UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: viď...toto utíká.
17. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: tak držím palečky ať dnešní kontrola dobře dopadne a mimísek se ti ukáže v plné kráse
marku: no vůbec netuším od čeho to mám - dneska ráno jsem myslela, že už nevstanu, ale zas na druhou stranu ležet bych taky nevydržela
takže už se tu zas kroutím v práci na židli :frowning2: a těším se dom
jinak kontrolu mám příští úterý o půl 5
18. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nejprve chci popřát Mouse, ať se vše zlepší a věci naberou pozitivnější směr!!!!

Marku: Včera jsem nakoupila zásobu testíků a samozřejmě jsem to nevydžela a hned ráno testla :angry: . Bílej jak sníh a / :unamused: . Jsem teda teprve 27DC, ale už 10DPO, tak mám neblahé tušení, že to zase nevyšlo... Sice jsem psala, že to tenhle měsíc beru líp, ale zase to na mě nějak padlo. To už se možná hlásí můj milovaný PMS :angry: . No nic, jedeme dál.

Whiskey: Drž se! Neuvažuješ třeba o neschopence?
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Eliška by se mohla pochlubit výsledkem testíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem si udělala testík...Jeden citlivější RapiClear a jsou tam // a teď ještě mamatest a jsou tam taky sice slabší čárka ale je tam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elisko, gratuluju ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kolikátý DC jsi dneska? A cítíš nějaké příznaky? Nám to asi opět nevyšlo, ale ještě nechci ztrácet naději...
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: Jsem 33DC a je mi chvilkama na zvracení!!! Jdu za pár minut na gyndu na vnitřní ultrazvuk, tak mu rovnou ukážu těhotenský test!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky a hodně štěstí :wink:
18. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

eli: tak to jsou super zprávy - moc blahopřeju :slight_smile: ať čárečky sílí
vendy: neházet flintu do žita :slight_smile: ještě není nic ztraceno - 10dpo je krátká doba
jinak o neschopence uvažovat nemůžu - jak stavíme tak potřebujeme každou korunu :frowning2: chci být v práci co nejdéle, ale zas mám ještě 10 dnů dovolené tak to nějak vymyslím
jo objednala jsem se na masáž - ale až na čtvrtek :unamused:
mouse:držím pěsti
18. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko tak ohromná gratulace..a at čárečky sílý.. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
mouse:a jak ty?
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na gyndě, ale ještě nic vidět neni....8.9. jdu znovu na kontrolu a prý by už mělo být něco vidět...Možná i srdíčko.... :dizzy_face: :dizzy_face: Podle sliznice jsem prý těhu, ale za 2 týdny se uvidí jestli je všechno tak jak má být!!! Nejspíš odpovídám začátku 4tt :dizzy_face: :dizzy_face:
ALe podle modrého koníka 5tt, tak nevím....
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je eli tobě vychází datum porodu na naše roční výročí svatby :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli to jsou bezva zprávy :dizzy_face: . To budou nekonečné 2 týdny viď? :grinning: Však ono to uteče :grinning: Tak ať se u tebe mimískovi líbí!!!!! :wink:

A jakpak asi Mouse?
18. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký večer a posílám velikou gratulaci Elisce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, u mně blbé..váček nevyrost ani o píď, nic v něm není vidět, takže mám doporučení na revizi :unamused: ...doktor byl tentokrát sdílný a vše vysvětlil, až jsem se divila.. uklidňoval mě,že procento takových potratů je veliké a že kdyby se to opakovalo podruhé,tak se začne hledat příčina...pauza po revizi stačí 3 měsíce a asi ji dodržíme , vlastně i dík tomu,že mám práci na další rok jistou.
Marku, s taťkou je to vážné..čekáme to nejhorší :frowning2: ..v tomhle to moje těhu nemohlo skončit jinak, sama jsi zažila jaká je stres sviňa

Tak se mějte děvušky pěkně! :wink:
18. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je mi to vše hrozně líto.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .... že prožíváš teď tak těžké období.... kdyby to jen trochu šlo, ráda bych ti pomohla....snaž se soustředit alespoň na ty světlé chvilky, jako je váš svatební den :dizzy_face: ...a říkej si, že už brzy přijdou zase ty lepší zítřky....drž se, moc na tebe myslím!!!
19. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: :pensive:
19. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek