• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mouse: :pensive: Je mi to líto :pensive:
19. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško: gratulace :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co to tu čtu...
Mouse:drž se je mi to mooc líto :pensive:

Eli:tak jsi se dočkala super!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, dlouho tu tato diskuze nebyla....
19. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!! to koukám, co tu máme za novinek..
elí, mooooc gratuluju a hlavně držím pěstí, ať se zárodeček krásně vyvíjí! :slight_smile: na kolikátý cyklus snažení vám to teda vyšlo?
vendy, na čárečku máš ještě čas!! já se vždycky utěšuju četním diskuze tady, kde holky píšou, že první stínek čárečky našly až třeba týden po meškání mrchy!!! neztrácej naději!!! :wink:
bety, ahoj, a jak se daří?

mouse, aachjo, to je mi moc líto, čím si teď procházíš.. :cry: s tím taťkou úplně vím jak se cítíš, taky jsem si prošla těžkou nemocí táty. bohužel to nedopadlo dobře a už mám jen mamku. je to fakt hrozný přicházet o rodiče a nemoct s tím nic udělat, strašná bezmoc... :frowning2: :pensive: a s tím mimískem, to ani nemám slov... ale ono se to zase obrátí, čas všechno zahojí a bude zas dobře... drž se!!!!! :frowning2:
19. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse to mě mrzí i s mimim i tatínkem, je to smutné.... Hlavně se drž! :pensive:

Eli: gratuluju a at váček roste:slight_smile:
19. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Mouse: Vlastně ani nevím, co napsat :frowning2: . Je mi moc líto, čím procházíš a odvolávám se na slova, které moc hezky napsala Marku :frowning2: Posílám alespoň na dálku mnoho sil, ať celá rodina vše zvládnete :pensive:
19. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Aanji: Moc díky za podporu :wink: , dneska jsem samozřejmě zase nevydržela a testla.. Opět bílý jak sníh a po druhé čárce ani náznak. :unamused: Jak jsem to dřív nesla celkem v pohodě, tak mi to poslední dobou začíná přerůstat přes hlavu. Nějak moc se k těhu upínám... Snad mě to trochu přejde, asi za 14 dní bychom měli dostat stavební povolení a začínáme stavět domeček :slight_smile: , to mě snad trochu myšlenkama zavede jinam...

Betus: ahoj. jak se vede? Něco nového?? :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Promiňte za tolik příspěvků... :sweat_smile: Mám jen dotaz. Začínám pátrat nad příčinou našich neuspěchů.. Myslíte, že k ovulce opravdu dojde, když je ovu testík pozitivní? Jestli se vůbec vajíčko uvolňuje... Jinak nevím...
19. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy to já bohužel nevím, také z toho mám často depky, my ze 4 měsíců co se snažíme promarnili dva a půl tím, že jsem neměla ms, tak ted se až zase můžeme začít snažit...takkk doufááám.
Já mám také dotaz dřív tu byl odkaz na stránky kde se vypočetl dle data ms datum ovu popř. těhu atd. nemáte ho některá někde? Díky moc!
19. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, já mám tento měsíc už z toho taky celkem špatnou náladu. naivně jsem si myslela, že těhu budu raz dva, když mám celkem ukázkový cyklus a nejspíš i ovulaci, a přitom jedem už 4. měsíc a zatím nic. :frowning2: když vidím, kámošky co většinou otěhotněly napoprvý nebo napodruhý a to některý ani pořádně nemenstruovaly o ovu nemluvě, tak mi je z toho smutno.. jenže co naděláme, nic. můžem jen čekat a doufat.
co se týče tý ovulace, tak já myslím, že když ti vyjde pěkně pozitivní ovu test, tak ovu už na 90 procent musí přijít. ta čárka na testu značí velmi vysoký luteizační hormon a ten to vajíčko uvolňuje, takže když je hormon, musí být i uvolnění vyjíčka.. aspoň doufám... a ovu příznaky máš - bolesti vaječníků nebo tak? a teplotku ty měříš?

eimee, tady je odkaz na dobrý výpočty i dobrý povídání:
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
19. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a na těch stránkách je i super statistika!!!! :slight_smile: takže neztrácejte naději:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100
19. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem znavená a doufám,že zítra nepadnu před oltářem :grinning: ..po psychické stránce v pohodě, až je mi to divné, spíš se bojím té revize, ale zase budu mít snažilkovský elán..Vendy, pozitivním testům věřím, podle nich a teploty přesně vím,kdy jsem otěhu..neboj, neúspěchy nás nedostanou do kolen..jsme tu prostě adrenalinová parta :grinning:
Hezký večer.
19. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Anaji: Díky za postřeh. Jsem na tom opravdu podobně jako ty. Sice jsem si nemyslela, že otěhotním hned, po problémech u prvního snažení, ale to jsem měla problémy s hormonama a MS. Teď vše šlape, jak má, tak je mi z toho smutno. Při snažení jsem tentokrát měla dokonce hrozný píchání na vaječníku, to se mi ještě nikdy nestalo, tak ovulka asi proběhla. Teplotku měřím trochu, poslední dny stále 37st. Asi to chce klídek a žádný stresy že? :grinning:

Mouse: Po tvém příspěvku se mi úplně nahrnuly slzy do očí (možná PMS :grinning: ), ale z obdivu, jak vše dokážeš zvládat. Alespoň podle toho, co píšeš... :slight_smile: Oproti tobě jsou naše stesky jen prkotiny a stejně nás dokážeš podpořit! Velký dík!
Tý jo!! Už zejtra je váš den "D"!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse moc si to dneska užijte!!!!
Vendy souhlas!
20. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse užij si tento dnešní den podle svých snů a představ,, :dizzy_face: A At patří k jednomu z nejhezčích dnů v tvém životě.. :slight_smile: HODNĚ ŠTĚSTÍ
20. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jsem v očekávání, jsem zvědavá co se z toh vyvine
20. srp 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse: tak moc ti přeju ať je tento den tím nejhezčím dnem v tvém životě a ať si ho moc užijete :slight_smile:
a je mi moc líto jak to nakonec dopadlo :frowning2:

vendy a bětuš: držím palečky ať jsou na testech // a plivu na vás těhu bacily takže tfuj tfuj tfuj
já jdu dnes konečně na masáž - včera to byla hrůza musela jsem zůstat doma, a ani dnes mi není dobře
vypadá to, že budu muset k dr a pak na rehabilitace
20. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem doma z dopolední prochajdy :slight_smile: Uf, je tam vedro na padnutí.. Ráno jsem to s Mouse a jejím svatebním dnem popletla :sweat_smile: , samozřejmě DNES je den "D" :sweat_smile: . To už je možná mladá paní :grinning: . Na svatbu počasíčko jako stvořené :wink:

Betus: držím palce!!!!! Kdypak budeš testíkovat? Já se na testování teď budu snažit vykašlat, akorát mě to stresuje, že tam nic není a zkusila bych testík až v neděli, pokud mrcha nedorazí. Pobolívá mě ale pořád břicho na MS a nálada skleslá, tudíž to vypadá, že mrška dorazí...

Whiskey: díky za plivanec :grinning: . Kdyby to nevyšlo, tak poprosím zase příští měsíc jo? :grinning: :grinning: . Hlavně ať ti ta masáž uleví!!! S tou neschopenkou to není lehký...při baráčku je každá kačka dobrá..to je jasný..Já měla celý těhu neschopenku, penízky nižší, ale zase jsem je neprojela ne benzínu (denně 30km), tak se to vykompenzovalo..

No nic, jdu vařit rýžový nákyp se švestkama :wink:
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka všem!
mouse: Tak mladá paní mouse :grinning: :dizzy_face: ....připojuji se ke gratulacím ..........na tu vaši manželskou tůru, přeji vám štěstí fůru :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už se těším na nějakou fotečku nevěstinko :wink:

whiskey: tak pak písni, jak se cítíš po masáži :wink: ...snad aspoň tohle trochu zaber :wink:
vendy: rýžový nákyp ...mňamka, dala bych si říct...bohužel u nás jsou sladká jídla doma bez úspěchu...minulý týden jsem dělala žemlovku a byla výborná, ale taky jsem si ji skroro celou snědla sama...neb můj prostě sladký oběd , nebere jako oběd :angry: ...každý den musí být flákota masa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem dnes byla na kotrole a UTZ...takže mimísek je v pořádku...krásně zase porostl....podle UTZ 9+0 a podle MS 9+6, takže jsme krásně dohnali velikost podle té mojí o týden zpožděné ovulky....hned jsem mu tam poslala do břicha za odměnu zákuseček :grinning: ...doktorka viděla už i pohyby :dizzy_face: (já teda ne :sweat_smile: ) a sestřičky mě objednaly na ten skreening 3D UTZ ...takže na něj jdeme 9.9.
- jsem vedená opět na rizikové ambulanci(kvůli tomu krvácení a taky kvůli nemoci, kterou jsem prodělala v 18 letech)ach jo, ale aspoň mi mimíska snad budou víc hlídat.
včera jsme s manžou slavili výročí a oba jsme si vzpomněli až večer... :sweat_smile: :sunglasses: ...tak jsme si dnes zašli i se Šimouškem na obídek do restauračky.....super....... hlavně, že jsem nemusela vařit :grinning:
kamčo: jak se máš???je už líp?
bětuš..držím palce, aby se už to něco, nebo spíš někdo :wink: :grinning: vyvíjel :wink:
20. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Marku: Gratuluju k nádherné kontrole!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimoušek se má u tebe báječně!!!! To je paráda!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zákuseček jste si určitě zasloužili :grinning: :grinning:. My budeme mít výročí 6.9., tak asi bude véča :slight_smile:

U nás pár sladkých jídel frčí, třeba ještě nudle s mákem.. :wink:
20. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
marku:žádná sláva--
Tak se ti blíží 3D uz jejda to se máááš.. :slight_smile: Na něm sem před těmi 6 lety nebyla.Tak snad v budoucnu se dočkám.
Mějte se.
20. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kamčo: to víš, že se dočkáš :wink: a co víš, třeba to ani nebude trvat už dlouho :wink: . ten tvůj doktor už se pohnul a poslal tě na nějaké vyšetření , aby jste věděli v čem by mohl být zádrhel??
vendy: děkuji. tak to taky za chvilinku slavíte výročí :slight_smile:...no jasně romantická véča musí být :wink: ...na utužení manželských vztahů :wink:
-já jsem holky moc zvědavá na ten 3D, neb to bude můj první.... u Šimonka jsem ho neměla :confused:
20. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
marku:pořád stejný..Jdu v říjnu na pokec.. :angry: Promluvit o laparce..
A přemýšlím že zavolám do nějakého Caru a objednám se na konzultaci..
20. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou..
20. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska odpoledne jsem si dělala další testík a čárka je zase silnější!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takovou radost holky jsem v životě neměla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dělám další a pak dávám do albíčka.... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj eli: koukala jsem do alba - a ty čárečky krásně sílí :slight_smile: tak ještě jednou blahopřeju
marku: docela závidím, že už máš kontrolu za sebou - mě čeká až v úterý a už se moc těším až malého zase uvidím
jinak já včera byla na té masáži a docela to pomohlo - jen teda hlava mě dnes třeští jak střep :frowning2:
21. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey: čárečky sílí krásně, mám fakt radost!! :wink: :dizzy_face:
Akorát se nemůžu dočkat 8.9. je to ještě daleko... :frowning2:
21. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško mooooc gratuluju, at //sílí a brzy se dočkáš 8.9. :slight_smile:
také máte takové nadšení na začátku každého cyklu, takové to že si říkáte ted už to vyjde a pak zase ne? ach jo:(
Ale nějak nám tu těch těhulek přibývá, už jste v skoro v převaze ne?
21. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: děkuju...čárečky jsou už krásně silné, ale já mám chu´t pořád testovat... :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek