• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie Sofinka je luxusni anti-antikoncepce...:slight_smile:))))
2. zář 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni No to je náhoda!!! Já mám za manžela napůl cizince, učí pro jaspex (jazykový ústav ČVUT) a plánuje se časem přesunout taky na UK :slight_smile: Já jsem občas taky učila, ale jen na záskok... Vždycky jsem chtěla mít děti celkem blízko u sebe, hlavně se chci pak co nejdřív vrátit pořádně do práce, teď pracuju z domova :unamused:
2. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no ja k tomu prisla jak slepej k houslim a bavi mne to tak, ze bych to delala i zadara:wink: Muj manzel, ac uz je tu vice jak 5 let, nemluvi cesky, takze u nas je veselo. Holky tedy zvladaji, starsi je na ceske zakladce, ale do ctyr let neumela cesky ani slovo, zili jsme v zahranici a pak to bojkotovala...mala to tahne hezky uz od narozeni. Jak mluvi Sofinka?
2. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni To je hezký s tou anti-antikoncepcí :grinning: ... zrovna včera jsem si říkala, že by bylo skvělý, kdyby to naše druhé dítě bylo jako ona :sweat_smile: Takže budete mimi vychovávat bilingvně? To je super :slight_smile: My to nakonec zavrhli, protože jsme měli na výběr, manžel je bilingvní (čeština-španělština), takže jsme si říkali, že by bylo divné, kdyby na ní mluvil španělsky, třeba u našich nebo na veřejnosti, když mluví i česky. Takže jí zatím pouštím písničky a občas jí řeknu nějaké šp slovíčko... no nevím, nevím, jak to dopadne. Ale doufám, že bude mluvit oběma jazyky, když má španělskou formu jména a španělské příjmení :grinning:
2. zář 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no hele, pri presunu do CR bylo starsi 2,5 roku a absolutne bojkotovala cestinu. Dostavala hystricke zachvaty a sla do vrtule. Logopedka mi vysvetlila, ze dite si asociuje jazyk budto se situaci, nebo s clovekem...a ja to, jako jeji matka, uz prosvihla, ale byla jsem tehotna s druhou a poradila mi mluvit na malou cesky a na starsi pokracovat anglicky. Takze cirkus fantasticky, prebaluji mrnavku a mluvim na ni cesky, vedle sedi vetsi a posloucha...otocim se na ni a pokracuji v cestine a hysterak jak prase:frowning2: Takze jsem nakonec sla na reditelstvi skolek tady u nas a priznala, ze jsem uplne nemozna matka a pokud me dite ma mit nekdy sanci navstevovat zakladni skolu v CR, tak mi ji musi vzit do skolky a naucit ji cesky. No vzali ji, byly ji bez tydne 4 roky. V prosinci uz se krasne domluvila, zadny problem. Proste do toho naskocila a jela. Pak tedy nekolik mesicu mluvila jak hlucha, fakt nevim proc, nejen, ze mela prizvuk, ale fakt si lide mysleli, ze je neslysici...pak se to vyrovnalo. Prvni tridu ukoncila bez problemu, dokonce se sama naucila cist anglicky. Nevim jak, radeji do toho moc nestouram :confused:
2. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni děkuji :slight_smile: já byla na utz právě v pátek...a říkal, že mám sliznici vysokou, že takhle vypadá v těhu tak asi mimoděložní nééé a jsem objednaná 13:D tak snad bude vše okej, já nikdy nestresovala a nečetla o ničem nic a vždy vše bez problému, ale co jsem starší je ze mě koza a čtu si o všem:slight_smile:
2. zář 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie pricemz mrnavka tahne oba jazyky od narzeni a dobry, i kdyz je takova pomalejsi v obou. Starsi vykecavala v plnych vetach v cerstvych dvou letech, jedno z prvnich slov bylo " crucial " ... ale mrnavka je celkove takove svoje, nema potrebu uchvacovat okoli, jede si po svem:slight_smile:
2. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 tak to byva:wink: Klidek, bude to vse uuuplne v poradku! Ja se objednala na UTZ az na 2.10., protoze se znam a chci eliminovat plasanstvi...jestli nevypada mladsi, jestli uz nema bit srdicko...zname sve lidi, ze :dizzy_face:
2. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni to jste měli teda složitý, obdivuju Tě, žes to zvládla... Můj manžel na tom byl podobně jak tvoje starší, akorát, že on se vrátil do ČR na třetí třídu, byli v zahraničí tři roky a česky na něj nikdo nemluvil, tak chudák propadl, protože neuměl vyjmenovat tři listnaté stromy... ani nevěděl, co to je, když celou dobu žil na náhorní planině :grinning: Ale naštěstí to děti zvládají dobře, nakonec se prostě přizpůsobí.
2. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no to ano...a ted ma starsi ve tride chlapecka, ktery mluvi pouze spanelsky, narodil se v Mexiku, zil tam asi do peti let jeste se sestrou, matka ceska, otec mexican. Otec despota a nasilnik, matka pry zvladla zbalit deti a zdrhnout do CR, kam ji tedy nasledoval a pokracuje ve svem despotismu a uzurpuje matku, aby na dite nemluvila cesky...ze to nepotrebuje! Takze Eda k nim propadl....cesky proste porad neumi, s detmi ma vzahy vselijake, protoze na ne praktikuje to co vidi doma od otce a nikdo se s nim nechce bavit a ani hrat. To je ted chudak dite, to mi nikdo nevymluvi. Ale celkove deti jsou jak houby, naucit novy jazyk neni problem, ale udrzova dva (nebo vice jazyku) na vysoke urovni, tak to je velice slozite. Da to hodne prace. Jakoliv starsi zacala cesky mluvit az ve ctyrech letech, tak za pul roku jsem ji musela nutit do anglictiny, uplne v pohode by ji zapomela, respektive zakrnela na tech par frazich, co si vymenovala s manzelem. Takze se rozjel dalsi kolotoc a to udrzovani anglictiny a cestiny na stejne urovni...pokud chci, aby deti psaly, cetly a mluvily bez chyb...jako pokud bych jen chtela, aby rozumely a nejak se dorozumely a o psani a cteni mi neslo, tak pak by to bylo jednoduzsi...nepopiram.
2. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes prý romantický večer:slight_smile:..jsem na to zvědavá...:slight_smile:))a jako dát sem ten graf...docela záhul...a to jsem si myslela že s pc umím :slight_smile:))
2. zář 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura tak zvesela do toho :wink:
2. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie tak zkus ty ovu testy, ja jsem taky neměla vůbec ovulaci, neměla jsem menstruaci třeba půl roku, ale od té doby co piju Nosifol, se mi to krásně srovnalo a mám to přesný jako hodinky:slight_smile: Ovu testy jsem zkoušela poprvé minulý měsíc a hned mi to ukázalo pozitivní výsledek, tak jsem byla ráda:slight_smile: i když mi to bylo celkem k ničemu, když jsem ovu měla v úterý a manžel přijel až v pátek:frowning2:
2. zář 2013 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Ovu testy mám v plánu koupit, mám doma už jen 4 a vidím to tak, že budu muset testovat celý cyklus, protože vůbec netuším, kdy a jestli vůbec ovu je. Ten Nosifol vypadá zajímavě, moc dík za tip! Kdy manžel odjíždí? Můj je s námi od pátku od večera do pondělního rána, takže týden bude pokrytý, pokud bude ovu dejme tom od pátku do úterý. Ale rádi bychom chlapečka, takže budu cílit na den ovulace, což teda asi půjde hůř :frowning2:
2. zář 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura Jů, romantický večer.. doufám, že se vydaří a zadaří :wink:
2. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie Určitě ten Nosifol vyzkoušej, mě opravdu pomohl:wink: Koukám že to máte zmáknutý i co se výpočtu pohlaví ditěte týká, tak to jsme na tom opět stejně,akorát mi bychom rádi holčičku:slight_smile:Manžel domů jezdí ve čtvrtek večer a odjíždí v pondělí ráno...tak snad konečně vyjde ta ovulka na víkend:frowning2: a tobě přeji ať ti vyjde ten chlapeček:slight_smile:
3. zář 2013 v 00:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska No vidiš, to jsi na tom o den líp.. to máš "pokrytou" většinu týdne :slight_smile: Vy už máte chlapečka nebo chcete rovnou holčičku?
3. zář 2013 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie My ještě nemáme dítko,jsme čerstvě po svatbě:slight_smile: ale v obou rodinách jsou jen vnuci, tak by jsme chtěli holčičku..mimochodem ta tvoje je mooc krásná:slight_smile:Jsem na noční a nuda, takže lustruju na netu kde co:frowning2:
3. zář 2013 ve 03:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie hele, jestli hodlas testovat cely mesic, tak ti poradim trik, abys nemusela nechat rodicak jen za ovulacni testy a muze testovat i nekolikrat denne, kdyby ses nudila :grinning:

@rozaruska drzim palce na holcicku!
3. zář 2013 ve 04:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze hlasim dnes 31C, dle delky cyklu tipuji 4+2. Ac to nevypada nijak extra impresivne, tak obe carky nabehly soubezne, jak tim okenkem prosakovala moc. Timto koncim s testovanim, tehotna jsem a vice udelat nemohu, je to na mrnavkovi. KO mam 2.10.

Vsem preji krasny den, romanticke vecery (a nejen je) a positivni TT :slight_smile:

Ja budu cely den uklizet...stavbu...ble...
3. zář 2013 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
nonni tak to moc gratuluji:wink: doufam,ze i my ostatni se take dockame :grinning: Jinak predstava meho muze o romantickem veceru znamena:cesnekove jednohubky a horor. .no ale pak jsem ho ukecala B-)
3. zář 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni moooooooc gratuluji :dizzy_face:
3. zář 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik všem u mě dnes rano přišla MS tak přestávám testum věřit :angry: :frowning2: a testovat už nebudu dřiv než po vynechani menzes jinak to nemá cenu :frowning2: :confused:
@blannie prosim tedy o smazani + a jsem 1 DC
3. zář 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asus to me mrzi:frowning2:ale nadeje umira posledni:wink:
3. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura dik si hodna přiroda rozhodla jinak no :frowning2:
3. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus dekuji a je mi lito, co jak se to vyvrbio v tebe:cry:

@marikura no to je romantika :grinning:
3. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni no ju přiroda rozhodla jinak no :fearful:
3. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky..dřív jsem se sem nedostala....včera opět v práci a ráno jsem vyprovodila děcka do školy....čtyřikrát si ohřála vodu na kávu a mezitím dětem uklízela brajgl v pokoji.....po čtvrtém ohřátí už jsem se na to vybodla...protože se kolem dvanácté přiřítí a bude tu bordel nanovo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem začínajícím těhulkám gratuluji a držím palečky,ať je vše,tak jak má.....
Všechny nově příchozí moc vítám.....

@asus a ty kočko,neztrácej naději.....my to spolu nějak dáme :wink: ......taky jsem měla hnedka ten první měsíc snažení dva testíky slabě pozitivní,ale testovala jsem 24 DC a 28 DC už tam nebylo nic a za pár dní jsem to dostala......už jsem zařeknutá,že před MS do testování nejdu......
3. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no však ja už to taky tak udělam dřiv testovat nebudu kdyny čert na koze jezdil :angry: a kdyby mě to napadlo tak mě zastav diky :wink:
3. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Budeme se stavět navzájem....neboj,nenechám tě :wink:
3. zář 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek