• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
Ahoj holky, tak asi budu muset příští měsíc zkusit taky ty testy, páč vůbec netušim, kdy a jestli ovu vůbec je...nějak na sobě stále nic nepozoruju..., takže ani nevím kdy očekávat MS, jen doufám,že se mi neposune o dalších 7 dní jako minule :frowning2:, my se teda snažíme tak nějak od 10DC obden nebo obdva, tak snad to stačí, co myslíte?No my měly sraz s holkama v pátek a tam nám taky kamarádka, která měla svatbu o měsíc dřív práskla,že je asi těhu...tak jsem jen tiše záviděla...ale stále věřím,že to tenhle měsíc vyšlo a k výročí a zároveň k narozkám dostane manžel dáreček-miminko :slight_smile: a k Vánocům babičky novinku :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anuliina ahoj, ještě vydrž, mně taky jeden den zesílila, pak zeslábla a třetí den byla pozitivní... Máte v práci nějakou těhotenskou epidemii, tak to už jsi určitě v inkubační době :wink:
31. říj 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen Pokud se snažíte obden, tak testovat nemusíš, je to zbytečný stres... Já kdybych byla s mužem pořád a mohli jsme se snažit, tak taky netestuju... :frowning2:
31. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie No někdy obdva...ale to by mělo taky stačit,ne? My naštěstí od října můžem... :slight_smile:. Taky manžel nebyl srpen,září doma, jen jednou za týden...takže se vlastně snažíme první měsíc, dalo by se říct...teda opravdu snažíme :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi to nedalo a test jsem zopakovala. A jupííí, je to tam. Pozitivní. Ale teď nechápu, proč ráno byl negativní. :frowning2: Právě i podle bázálky mi to vychází, že pravděpodobně zítra bude ovulka.
31. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jj přesně tak mi to holky taky říkaly. Že teď jsem se nakazila já, takže jsem na řadě. Už vidím, jak druhá bude odcházet na mateřskou, a já budu oznamovat tu radostnou zprávu. A šéfovou odvezou. :grinning:
31. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eeen Jojo, to by mělo stačit úplně bohatě :sunglasses: Moc držím palce!!! Ono časovat to jen do ovulky a ještě mít 1-2 pokusy není nic moc :frowning2: Takže máte ty nejlepší předpoklady :wink:
31. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anuliina ty taky měříš BT? nehodila bys mi prosím odkaz na tvůj grafík? Mě právě ovulka vůbec nevychází, tak nevím, čím to je... :frowning2:
31. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jj jak říkám to znám, my to tak měli v srpnu a v září :frowning2:
31. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeen :frowning2: já se bojím, že na to dojedem a nezadaří se :frowning2:
31. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@anuliina O kolik ti to vyskočí po ovulce?
31. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie ale ty si taky někde psala, že manžel budu pak taky doma,ne? tak zas u vás je dobrý, že víte,kdy ovu je a manžel třeba i přijede dom :slight_smile: , neboj určitě se zadaří, musíme věřit :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie Je to krásná práce,ale dá se dělat zhruba od května do září,pak už musí mít člověk nějaké prostory,protože venku se pak už dělat nesmí. Oranžová je dobrá a když má být v podzimních,teplých barvách,tak co třeba cihlová a smetanová vanilková? Nebo cihlová je pěkná i v kontrastu se světle zelinkavou.. :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ceekanka Taková tabulka je.. v podstatě cihlová a tělo je do žluta :slight_smile: Tak to jsem se snad trefila :grinning:
31. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@blannie Snad přinesou barvičky štěstí :slight_smile:
31. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
Krásné ráno:slight_smile: To vypadá, že se zas budu muset objednat na vyvolávačku :unamused: :unamused: :unamused: jinak jdu v jednu na sonografické vyšetření měkkých tkání stehna...tak na mě myslete at nic nenajdou :slight_smile: už dva měsíce mě bolí,brní a hřeje stehno a neví z čeho....jsem v srpnu spadla z kola a přelítla řídítka,tak jsem se trochu pomlátila,ale byly jen modřiny...tak snad to nebude vážné
31. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie jj, esej uz to je ted...supeeeer!
31. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marikura ahojik jejda držim pěsti holka a dej vědět :slight_smile:
31. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@blannie poslala jsem ti odkázek do zprávy. :wink: kukni na to. Já zatím měřím druhý měsíc.
31. říj 2013 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ceekanka taky se mi ta fialová moc líbí, nabízela i růžovou a možná dám příště fialovou i růžovou, aby to bylo víc vidět, ale abych pak nebyla jak puboš :grinning: Taky sem barvila sama, ale ona mi tam namíchá vždycky nějakej odstín a ten mi víc sedí, měla sem ledové kakao, ale to mě přišlo pak už moc tmavý. Modročerná je krásná, má ju i moje mamka. Ty clip in proužky nezmám, ale kouknu na net :slight_smile: Furt jak prdlá lítám na záchod jestli mrcha nedorazila a zatím vítězím :wink: Dala sem si za odměnu tyčinku Milena :grinning:
31. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@jeaanna ... ta poslední věta mě fakt pobavila :grinning:
31. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@blannie děkuju moc :slight_smile: Ani nevíš, jak ráda bych byla, kdyby jsem to prolomila a vy všechny byly hned za mnou a pak bysme se všechny radovaly....ch jo, už aby to bylo. Teď mě tchán přivezl do práce synka, tak tu mám veselo :slight_smile: Tak ať se nakupování vydaří a rychle utíká :slight_smile:
31. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jeaanna :grinning: Dobrý...Moc ti to přeju.. Obzvláště když by jsme šli všichni postupně hned za tebou :slight_smile: Mrcha už nepříjde a ty se přemilenuješ :sweat_smile:
31. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie please žlutou ... Na automatické kresbě nás učili, že žlutá je nejoptimističtější. Každej, kdo měl žlutou měl vyhráno :slight_smile:)))
31. říj 2013 ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rosalline :grinning: tak jsem tabulku udělala ještě žlutější, tak snad od zítřka bude nosit štěstí :grinning:
31. říj 2013 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ale když tak studuju tu naši tabulku, tak mě napadá, že na to, že je nás tam tolik, tak zatím fakt jenom dvě těhulky. Tak by to teda nešlo. Musíme s tím sakriš něco udělat :grinning: :grinning: :grinning: Nejenom změnit barvičky.....
31. říj 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anuliina Jo, máš pravdu, je to divný... jsme horší, než statistika :frowning2: Listopad to musí prolomit.
31. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blannie přesně to samé jsem měla na mysli. Vždyť podle statistik by se to tu mělo už růžovět. :grinning: Já si taky myslím, že to tu listopad změní. Dneska jsme v práci probírali jak dlouho komu trvalo otěhotnět. V průměru to tu vychází na půl roku, takže já mám ještě čas. :slight_smile: I když u mě je to vyjímka. Dvakrát mi to vyšlo na první pokus.
31. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@asus tak z toho pádu to nemám,svaly i šlachy jsou v pořádku...ale neví z čeho to mám:frowning2: ted mi dal na týden nějakou mast a když ani ta nezabere,tak bud magnety nebo neurologie...když se to se..tak pořádně:frowning2:
31. říj 2013 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chci se zeptat, DPO pocitate od kdy? kdyz je napr. test pozitivni v sobotu, tak nedele je 1DPO a nebo az pondeli je 1DPO? Diky :slight_smile: A jinak listopad je podle me jasnej (musi byt), spis jsem zvedava kolik nas pak bude :wink:
31. říj 2013 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek