• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@anuliina Opravdu dvakrát napoprvé? Teda, to je super výsledek :grinning: Jestli mi to bude teď trvat půlrok, tak mě asi odvezou k Chocholouškovi, když už teď druhý měsíc vypadám, tak jak vypadám :-/
31. říj 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no jo, dvakrát mi to vyšlo na první pokus. Vysadila jsem HA a hned druhý měsíc už jsem čučela na dva //. Sama jsem to vůbec nečekala. Ani u jedné, ani u druhé. A ségra to měla taky tak. Proto teď už mi to přijde nekonečné. Vysadila jsem antikoncepci v podstatě v červenci, ale furt nějaký problém. Tak jsem se těšila, že si přivezeme mimíska ze svatební cesty, a místo toho jsem zobala bobule na upravení cyklu. :unamused: Ale já se nehroutím. Prostě to jednou vyjít musí. S manželem jsme na sebe čekali téměř 14 let, než nás osud zase svedl dohromady, tak toto už je pro mě krátké čekání. :slight_smile:
31. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka_25 dpo se počítá ode dne po ovulace, takže když máš pozitivní test, tak je ovulace dejme tomu ten další den, někdy i ob den a od dalšího dne počítáš DPO, takže když máš pozitivní test, tak další den je +- ovulace a ten další den je 1DPO, první den po ovulaci :slight_smile:
31. říj 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Měsíc sem, tam, to už nehraje tak velkou roli, důležité je, aby to bylo :slight_smile: A aby bylo všechno v pořádku. Kde jste byli na svatební cestě? :wink:
31. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Diky, takhle jsem si to myslela, ale nekde (ted uz nevim kde) jsem cetla, ze uz se to pocita vcetne dne ovulace.. Uz aby byl pristi tyden a vedela jsem co a jak, to cekani je hrozny..
31. říj 2013 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura To nezní moc dobře :frowning2: Ach jo, jako bys toho neměla málo, tak ještě tohle :frowning2:
31. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Kdy plánuješ testovat? :slight_smile: Nebo počkáš na ms?
31. říj 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie souhlasím. Co se má stát, to se stane. A já jsem optimista, takže věřím, že se to stane velice brzy. :slight_smile: Jinak jsme byli na svatebce na řeckém ostrovu Zakynthos. Byla to opravdu ta nejkrásnější dovolená, o jaké jsem vždycky snila. TAk jsem si v duchu plánovala jak přijedem z dovolené o jednoho navíc, a bohužel. Začala jsem po vyndání tělíska krvácet mimo MS, tak jsem dostala bobule.
31. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ja prave tak nejak premyslim, kdy to bude mit smysl a asi je jeste dost casu.. Zkusim to v pondeli. Ja prave ani poradne nevim, kdy MS cekat, normalne by mela prijit v utery, ale vzhledem k pozdejsi ovulce to bude mozna az ve ctvrtek nebo patek...a nebo nejlepe vubec :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blannie tjn,je to na prd...doufám, že listopad přinese jen pozitiva :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka děkuju,kéž by to vyšlo....zatím stále mrcha nikde :slight_smile: vypadá to nadějně, i když je to celý nějaký divný....úplně se toho zítřka bojím :astonished:
@anuliina podle mě to listopad jistí a tabulka bude zaplněna samýma těhulkama :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna já o tom taky nepochybuju. Bude to přesně jak píšeš. Jinak tobě držím pěstičky, aby ti ten zítřek dopadl přesně podle představ. Nebudeš testovat? taky máš ten cyklus dlouhý jak týden před výplatou. :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina děkuju. Jsem ráda, že jsme tu takhle všechny spolu a navzájem se podporujeme :slight_smile: co bych si bez vás holky počala!! Zítra budu testovat ráno než půjdu do práce....jen mám obavu, že bude zas negativní, ale co se má stát ať se stane!! Prostě mi nejde do hlavy, že mám 42 DC a na testu furt nic není....podle ovu testů ovulka proběhla 8. nebo 9.10. a to se mě už zdá hrozně dlouho na to, aby nebyl ani dušík nebo světlejší druhá čárka...proto počítám s tou horší variantou :frowning2: ale pořád doufám :slight_smile: V listopadu jsme tam všechny, jen co ten led jedna z nás prolomí :slight_smile:
31. říj 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no to jsem zitra zvedava na tu zlutou zaplavu..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9
31. říj 2013 v 17:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna takže jestli to správně počítám, tak jsi 16 DPO? Tak to by už co nevidět mohlo něco být vidět :slight_smile: no zítra ráno to tady hned okouknu a budu čekat dobrou zprávu :slight_smile:
31. říj 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, každý večer pročítám ty Vaše příspěvky a pokaždé na Vás myslím...jeaanna doufám, že se ti to potvrdí a chmury půjdou stranou, budeš ten průlomový článek na celý listopad, kdy se začne a bude jen dařit nám všem :wink:))))
31. říj 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite nahodou jak je to s vychazkama, kdyz je rizikove tehotenstvi? Vim, ze jsou 6 hodin a je mozny si je rozdelit. Ale zajimalo by me, jak je to, kdyz treba nekdo dela nejaky kurz nebo dojizdi dalkove do skoly? Je na to treba nejaka vyjimka nebo ma clovek proste smulu a musi vse skoncit nebo prerusit? Diky :slight_smile:
31. říj 2013 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Ahoj, obecně je to max. 6 hodin denně, lze žádat výjimku nebo jednorázovou "dovolenou". Musí se však rozlišovat rizikové těhotenství jako takové od rizikového těhotenství, kdy je člověk na neschopence a pobírá nemocenské, v tomto druhém případě platí to omezení, protože člověk pobírá dávky jako náhradu za plat a je brán jako práce neschopný, tudíž by jakoby neměl a ani ze zdravotního hlediska nemohl vyvíjet jiné aktivity jako např. studium apod. :slight_smile:
31. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ...taky ti moc zitra drzim pesti....dokud neprisla..je stale nadeje..
31. říj 2013 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jdu k vám pro radu, tentokrát mimo šálek.. Co mám pořád dělat k večeři :grinning: Ještě specifikuji,že jsme celkem vybílený :sweat_smile:
31. říj 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no u nás manžel má guláš co jsem rozmrazila ze svatby a já si dala míchaný vajíčka... :slight_smile: :grinning: jsem dnes líná až běda
31. říj 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no právě že už sem 23 DPO :astonished: proto mě to tak děsí a divím se, že nic není vidět.... Jak jsi psala ty, ráno moudřejší večera, takže uvidíme. Po 6 hod budu v práci, takže do těch 7 hod sem hodím zprávu :slight_smile:
@pavlamar děkuju, já v to moc doufám a dokud není ms, naděje je :slight_smile:
@rosalline děkuju děkuju děkuju :slight_smile: já tu mrchu prostě musím odehnat :grinning: pak se to tady rozjede ve velkým :slight_smile:
31. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 Nó to já mám v mrazáku akorát zamraženou kopračku,ale na tu nemá nikdo chuť. Jsou všichni rozmlsaný :grinning:
31. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka a co máte? něco vymyslíme :wink:
31. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Ahá,no já a matika,bych si dala facku.. Mě asi zmátlo to,že jsi psala kolikátý den cyklu jsi a pak jsi napsala datum ovulky a né dny cyklu. Ale tak nebudu se vymlouvat :grinning: No to už nějaká ms nemá šanci :wink:

Hoky,dlouho jsem abstinovala,kvůli případnému mimi. V podstatě jsem od ledna neměla ani skleničku. Pořád si na něco dávám pozor,co jím,co piju a asi se na to vyprdnu. Teda jíst budu stejně, akorát si dám hermelínka, kterého bych si jinak nedala a k tomu si načnu nějaké bílé..
31. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie No tak základní suroviny :slight_smile: Máme pečivo,mám zaděláno na nehnětenou šumavu,ale nechám ji asi ještě ležet. Nějaké rajčata,papriky,okurku,prybináčka :slight_smile: Mozarela.. A to mě napadla mozarela s rajčátkama a salátkem,ale z toho se asi všichni nenajíme.. Mám tu tři chlapy a ty mi na salátky moc neskákaj..
31. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Neomezuj se... to nemá cenu. Já, skoro abstinent, jsem se před dvěma lety na svý narozky docela ťafla, a to jsem byla ve druhém týdnu, něco jsem sice malinko tušila, ale nějak jsem to ignorovala, a všechno bylo v pořádku. Takže hermelínem se nic nezkazí :slight_smile:
31. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Akorát co mě teď napadlo, v souvislosti s tím akoholem.. Když má naváto chlap,tak to nemá asi moc dobrý vliv na spermie,že? A jak je to u nás,tam by to nemělo asi nic ovilňovat,ne?
31. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka tak pokud máte vajíčka, tak můžeš udělat lečo... jakože nic moc jídlo, ale když se udělá dobře, tak i na tom si může člověk pochutnat a je to teplý :slight_smile: a nebo gratinovanou papriku s rajčaty a mozarelou. A nebo zapečené pečivo s rajčaty a mozarellou s trochou balsamica a oliv. oleje a provensálským kořením či jen bazalkou, to je mňamka klasická. Jaká je ta šumava? já zatím dělám český chleba, přidávám stále více žitné mouky a je to super, tak že bych vyzkoušela něco nového
31. říj 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka ono záleží jak u koho, znám případy, kdy to dlouho nešlo, a pak přišel chlap z hospody v dost pohnutém stavu a hned byl potomek na cestě
31. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek