• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@blannie Diky za odpoved. No asi nejlepsi by bylo mit doktora, ktery by pripadnou kontrolu jistil razitkem. No zatim to nema cenu resit :slight_smile: ale diky :slight_smile:
31. říj 2013 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dokuchtila karamelový větrník na plech..tak snad bude k jídlu:slight_smile:
31. říj 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ja delam manzelovi rajskou polevku. Je to jedina co ji. Ja mela loupak se syrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedy dva...
31. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikura twl, ja loupak a ona vetrny mlyn! :grinning:
31. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@nonnni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:no na obrázku to vypadá trošku jinak..ale chutná výborně:slight_smile: ještě jsem dám foto jak mi to nakynulo v troubě...což vůbec nebylo v plánu:slight_smile:)
31. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura hmmm...mam hlad....ti pekne diky @marikura :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni ti pošlu :wink:
31. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marikura Tak to je přesně to, co bych si dala!!!!!
31. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holkyyyyy co tady blbnete??? :grinning: Nechapete, ze rozjizdite moje chutovy bunky takhle vecer?!!! No nic, jdu si neco dat :slight_smile:))))

Taky sem zjistila jednu vec - jsem na vas zavisla!!! :grinning:
31. říj 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marikura mnam, dala bych si, juuu a jak to musi vonet :slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Tedy , ty delas zajimavou praci. Muzes se jeste rozpovidat? Co vsechno restaurujes, obrazy, sochy, malby? To musis mit taky umelecke nadani, no ne? a musis jezdit vsude mozne po republice?
31. říj 2013 ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,tak mi máme pro tento víkend se snažením utrum,dneska jsem musela na ženské a mám zánět,takže jsem vyfásla léčivo :frowning2: Každopádně to bylo poprvé u doktorky velice zajímavé :slight_smile: Probíraly jsme ovu testy,že se na ně nemám moc spoléhat,že nejsou 100% a pak mi na ultrazvuku ukazovala prasklé vajíčko a že jsem teď měla ovulaci z levého vaječníku..Holky já čuměla jak blázen,viděla jsem to poprvé :grinning:
31. říj 2013 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Ahoj eliset, tak uz potvrzene tehu? doktorka, ultrazvuk, manzelovi uz jsi to sdelila?
31. říj 2013 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska ahoj, 100% asi spolehlive nejsou...ty jsi se testovala?...jestli to, co rekla frau doktor korespondovalo s temi testy? ono uz tu nekdo zminoval, ze i kdyz ti vyjde krasne pozitivni testik, folikul prasknout nemusel....a trefila jsi se do ovulace pred tou diagnozou?
31. říj 2013 ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jojo,říkala jsem jí,že jsem zkoušela testovat,jestli mám vůbec ovulaci..myslíš tou diganozou ten zánět?Jestli jo,tak trefila,měla jsem ovulaci minulý týden..
31. říj 2013 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Ty jo ře se vám chce takhle kuchtit :slight_smile: Sladký loupák se sýrem?
@rosalline No práce je to krásná,ale moc to právě nedělám.. po republice jsem se přímo kvůli téhle práci moc nenajezdila. Ale jsem restaurátorka kamene a příbuzných materiálů,takže sochy,pomníky,sádrové odlitky,hroby :sweat_smile: Ale když by mi někdo řekl co a jak,určitě bych se vrhla i do malby a obrazů :slight_smile: No a jestli mám nadání? Já si troufnu říct že jo,jinak by mě asi na tu školu nepřijali :slight_smile: Ale vážně teda teď nechci,aby to vyznělo nějak nafrněně,či povýšeně.. Základem je umět kreslit,malovat,modelovat..
@blannie tak nakonec jsem to sfoukla studeným talířem,ale moc díky za inspiraci,určitě nápady použiju:slight_smile: No já pekla nejdřív jenom čistě žitný a uplně ty první pokusy byli šílený.. Jednou to bylo moc hutný,jednou řidký a odfoukla se kůrka,nedalo se to nakrájet. Ale vychytala jsem to a je to dobrý - bez škrobů,na dietku ideální. Zastesklo se mi ale po křupavé kůrce a tak jsem zkusila tu šumavu. No je to docela na dlouho. Nejdřív jsem si zakládala kvásek,asi 4 dny. No pak zaděláš,10-12 hodin se nechává kynout,pak se vyklopí na pomoučenou plochu,tam se nechá ještě 20 minut ,,roztéct",potom ho se všech stran vytaháš a přeložíš a pak šup na pomoučenou utěrku,nebo ošatku,či do mísy. Tak se nechá další 2 hodiny kynout,přikrytý,aby neoschl. No a pak se vyhřeje na 250°nádoba ve které budeš péct,tam chlepa vyklopíš,10 min se peče s pokličkou a pak dalších cca 35 min bez pokličky. Jestli chceš,napíšu ještě poměr ingrediencí :slight_smile: Jak děláš ty českej?
@rozaruska
Tý jo,tak to mě moc mrzí :( Ale jinak teda na návšteva dr musela být fakt zajimavá :slight_smile: Tak hlavně ať jsi co nejdříve v pořádku.
31. říj 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ja dnes rano..zase nitky krve pri utirani....treba hnizdiii..:o)))).. ale ovu test mi sili...tak jsesm z toho jelen.....muze toto byt? musim to jeste nastudovat. Priznaky zadne. Pred nami vikend ...boooze, jak ja se tesim....
31. říj 2013 ve 21:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Ahojky kočko...nechci být rýpavá hnedka při příchodu,ale nezměnila jsi mě a rosalline DPO...dnes už jsme měly být 6 DPO,.....takže zítra 7 DPO :wink:
31. říj 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Tak to moc moc držím palečky,aby to opravdu bylo hnízdění.....na mě zase leze nějaká chřipka,takže jsem úplně hotová...to už je asi počtvrté za poslední dva měsíce a už nějako nemůžu...vysloveně to v práci přenášíme jedna na druhou....někdo z nás je tam bacilonosič a v práci nám prostě nechtějí udělat testy :frowning2: .....už jsem byla rozhodnutá,že si zajdu v pondělí k dr.,ať mi udělá aspoň testy na imunitu,ale co když mi pak narve nějaké silné ATB a já bych byla těhu?...to se mi moc nehce...tak do sebe leju litry čaje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no pokud ovu testík sílí,tak to může už byýt takové to sélení kvůli těhu? :wink:
31. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 ahoj, jo jasně, zítra to napravím :wink:
31. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem nestíhala ani dočítat,natož něco jiného....v práci byla celkem honička.....ale musím říct,že na to,že jsem nachcípaná a na to,že jsem po druhé denní....tak se mi ještě nechce spát tak jako včera...to jsem zapadla snad skoro hnedka,jak jsem dorazila domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Děkuji zlato :wink:
31. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Taky nemam zmeneno, tak jestli muzu poprosit zitra 5DPO..diky :slight_smile:
31. říj 2013 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu holky za mužem do obýváku,aby neřekl,že ho zanedbávám a zítra se tu snad ukážu přes den...zítra mám noční,tak snad bude trocha času :wink: ....papa,dobrou....mám Vás ráda a držím palečky :wink:
31. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Tak to zní teda složitě :grinning: Já mám kvásek založenej, takže ho vždycky pomnožím a nechám do druhého dne rozjet, pak ho smíchám s ostatníma surovinama, pořádně zadělám, přeložím a nechám 3-5 hodin v ošatce kynout, a pak peču půl hoďky v troupě s hrnečkem vody, občas zavlažím. A má krásnou kůrku a je fakt moc dobrej... foto tady http://www.modrykonik.cz/blog/blannie/album/dobroty-z-chalupy-aws1qm/16656052/ nevím teda, jestli si troufnu na tu šumavu :grinning: Ale je to výzva :grinning:
31. říj 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka_25 Určitě :wink: Mám pocit, že jsem to dneska asi zapomněla změnit... takže pro jistotu zkontroluju všechny DPO :sunglasses:
31. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no namazat koupak fakt neni kulinarsky vrchol:slight_smile:)) Jo a se syem je to luxusni, nekdy pod nej dam i marmeladu...
31. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie hmmm,vypadá dobře,taky zkusím :slight_smile: koukám,z cuketky,no že mě to nenapadlo hned ..http://www.cuketka.cz/?p=11418 a já se s tím vypisuju.. :grinning:
31. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni jé,tak to myšleno nebylo :slight_smile: Jen jsem si nedokázala představit sladký rohlík se sýrem :slight_smile: Tak jsem se chtěla ujistit, jestli máš na mysli právě ten sladký loupák :slight_smile:
31. říj 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka no ba! Zkus to je to vyborny. Zejmena treba cheddar cheese...mnam!
31. říj 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek