• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@rozaruska Tak to jsou dobrošpatné zprávy :slight_smile: A test ti nic neukázal? To je teda binec, to aby se člověk fakt snažil obden, aby byla jistota... tak to budu trčet v tabulce asi navěky :grinning: Snad bude všechno brzo v pořádku, abyste se na to zas mohli vrhnout.. teď to vyjít nemohlo?
31. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka :grinning: osobně je to nejlepší
31. říj 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni no to musím zkusit,to mi nedá :slight_smile:
31. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Držím mooooc palce všem, kdo budou ráno testovat!!!!
31. říj 2013 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno všem holky :slight_smile:

Takže test pozitivní není :frowning2: vidím tam jen dušíka, ale na ty už nevěřím, takže nic :frowning2: ms stále nikde, ale už tomu nedávám naději :frowning2: Test sem vzala do práce, vyfotila mobilem, tak vám to sem šupnu.
1. lis 2013 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2013 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala sem špatnou fotku :grinning: takže pokus 2
1. lis 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tam ta druhá fotka nejde vložit nebo se vám tam objevila? :frowning2:
1. lis 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna :frowning2: Druhá fotka se neobjevila.. jaký máš test? Někdy dušík dobrý :slight_smile:
1. lis 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie zkouším ještě jednou. Je to z Benu lékárny, nevím jestli dnes ještě neskočit pro Dr.Maxe...ale v neděli plánuju udělat ten digi.
1. lis 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Já ji tam vidím, vidím, vidííím!!!! Vypadá to velmi nadějně, falešní dušíci většinou na fotkách vidět nebývají.... jestli máš možnost, skákla bych pro dr. Maxe. Ale mám za tebe velkou radost, ale zatím jakože potichu, jo? :wink:
1. lis 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna Já jsem z toho normálně celá roztřesená :grinning: Bylo by tak skvělý, kdyby to bylo ono :wink:
1. lis 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky, já ode dneška jedu oficiálně 1 DPO, teplota dneska vyskočila o 0,5, takže to mám aspoň potvrzený, horší zpráva je jen to, že snažení teda nevyšlo úplně ideálně a cyklus bude trvat 40 dní :frowning2:
1. lis 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline ahoj, ne zatím není, volala jsem doktorovi a sestřička říkala, že mám ještě tak týden vydržet a potom přijít, takže tam půjdu až příští týden. Manžel už to ví, nevydržela jsem a poslala mu ten dopis jak jsem tu psala, akorát tam místo toho nebyl obrázek z ultrazvuku, ale byl tam těhotenský test. Manžel je nadšený a pořád mi hladí bříško, snažím se ho pořád krotit v té radost, že se může cokoliv stát a stále to nemám potvrzené. A jak se daří tobě? :slight_smile:
1. lis 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jééé, já ji tam taky vidím :slight_smile:, já jsem to věděla!
1. lis 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna jááá ho taky vidíííííííím!!!!! Huráááááááa :slight_smile:)))))))))))))))) moc si i ti přeji, až to takhle dál pokračuje, tedy sílí :slight_smile:)))) jupíííííííí. Listopad snad bude průlomový. Kéž bychom se všechny sešly v diskuzi: termín červen/ červenec :slight_smile:)))))))
1. lis 2013 v 07:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna to není dušík,ale pořádnej duch :slight_smile:, je tam :slight_smile:, přeju ať brzo zesílí, asi bych nevydržela a letěla ještě pro jinej test :grinning: , moc držím pěsti, ať už to začne těhotnět... já chci takyyyyy :slight_smile:
@elisset moc blahopřeju a ať je vše v pořádku
holky že by...konečně postupně začnem :grinning:
1. lis 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset takže velmi šťastné období..:o))). Kdy budeš mít termín, dívala jsi se? Co v práci, jak jsi to zvládla s nekouřením? U mě dobré, měla bych být už po ovulaci...měla, protože se mi zdá, že mi ovu test zase sílí, takže nevím, jestli ta první ovulace nebyla planý poplach....testovat bych chtěla až v pondělí 11.11., jestli to do té doby nedostanu.....no to víš, o tebe se očividně otře trenkama a jsi v tom...u mě je to běh...přes několik let..:o) s pauzami a výměnami manželů..:o)))), resp. partnerů
1. lis 2013 v 08:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie snaha byla předevčírem, viď? ovulace tedy včera...to bude ok..ony mršky mají vydržet....jestli tedy nemáš agresivní prostředí..o)))))
1. lis 2013 v 08:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna jupííí já ho taky vidím, tak až pořádně sílí a ty se pořádně opatruj holka zlatá :slight_smile: Držím vše co se dá držet a čekám na samé dobré zprávy :slight_smile:
1. lis 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline jojo, předevčírem, ale to byl už jen takovej dodělávák, hlavní snaha proběhla dva dny před ovu :grinning:
1. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie hele kočko ty Tvoje dobroty z chalupy mě teda po ránu pěkně navnadily na něco sladkého :slight_smile: no nic dám si čajík a budu dál pracovat. ... Krásný den a těším se na novou tabulku :slight_smile:
1. lis 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Krásné ranko kočko, tak jak je ? Doufám že psycho už pominulo stajně jako u mě a bude jen těšení na další snažení co ? Přeji Ti krásný den :slight_smile:
1. lis 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie dodělávák ? :wink: :slight_smile: :wink:
1. lis 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jj, je to fajn, manžel mě nenechá ani vytírat, takže si nestěžuju :grinning:. Ale jsem příšerně unavená, pořád bych spala, večer už mě to bere od 7 a nejpozději v 9 už jsem tuhá a včera jsem měla volno a prospala jsem skoro celé odpoledne :confused:. A to jsem předtím nebyla žádný velký spáč, 5 až 6 hodin denně mi stačilo. Tak z toho teda nemám moc radost, že jsem pořád tak unavená ... Jejda, to jsem netušila, že už s tím bojuješ tak dlouho, tak doufám, že konečně tvůj čas přijde :slight_smile: o to víc bych ti to strašně moc přála :slight_smile:. Já myslím, že těm testům se nedá moc věřit, zkoušíš sledovat ten hlen?
1. lis 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeen děkuji moc, doufám, že bude všechno v pořádku :slight_smile: a tobě přeju aby se taky brzy zadařilo! :slight_smile:
1. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna ahojik nechci ti kazit Iluze ale tenhle test mě to ukazuje taky furt tu čarku raděj tenhle test nekupuju už.ale digital to jisti kup taděj ten :wink: jinak držim pěsti :dizzy_face:
1. lis 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie @elisset @rosalline @mixlevpixle2013 @eeen
Holky moc děkuju :slight_smile: právě jak píše @asus tak těm dušíkům moc nevěřím......na citlivosti 25 je tam mám i z dřívějších testů, tenhle je citl. 10, který sem taky dělala a tento je teda první s dušíkem, což je divný. Digital mám koupený, takže v neděli udělám a ještě zkusím jinou značku zítra, ať nevyjdu ze cviku :slight_smile: teda pokud nedorazí mrcha :rolling_eyes:
@elisset držím pěstičky, aby vše bylo v pořádku :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: už sem z toho celá vystresovaná, chci vědět verdikt, abych pořád nebyla v naději :frowning2:
1. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna tak si udělej ten digital tenhle když ti ukazuje čarku a byla by si těhu tak ti to ukaže i ten digital
1. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek