Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 🙂

Ahojky, jmenuji se Míša a je mi 26 let. S manželem jsme si říkali,že by jsme se mohli pokusit o mimčo...najde se tu také někdo kdo se snaží od srpna?🙂
natali29
1. lis 2013
@jeaanna no já bych to nevydržela až do neděle.. 🙂
jeaanna
1. lis 2013
@asus a to je právě to, že se bojím, že ten digi ukáže 0 a já budu zklamaná, ale asi to udělám už zítra ráno digitálem a uvidíme. Aji mě nějak pobolívá břicho, ch jo, snad to není mrcha a nebo jsou to nervy...
jeaanna
1. lis 2013
@natali29 vydržím to do zítra 😃 nebo ten digi se může i během dne? Odhalí i minimum HCG?
stepankakv
1. lis 2013
Ahoj holky 🙂 Tak jak mám manžílka doma, tak ani nestíhám psát 😞 snažení proběhlo večer a ráno, tak uvidíme jestli z toho něco bude 🙂 jinak jsem si všimla, že máme snad nové těkulky 🙂 držím palce ať natestu sílí // @jeaanna 🙂
Chtěla jsem se taky holky zeptat : kouří některá z vás? Kdy přestanete nebo už jste přestaly?
asus
1. lis 2013
@jeaanna mě doktorka řekla že ukaže když je v krvi hcg i přes den ale zaleži na tobě ,každopadně držim pěsti x-) x-) x-)
blannie
1. lis 2013
tramtadadá 😃
stepankakv
1. lis 2013
@blannie jééé krásná tabulka 🙂 doufám že přibudeme dolů 🙂
mixlevpixle2013
1. lis 2013
@blannie jupííí to je ale krásná tabulka, ještě více ♥ ♥ ♥ a budeme spokojené všechny 🙂
mixlevpixle2013
1. lis 2013
@stepankakv brouku tak se hlásím, že kouřím, předpokládám, že ty taky co ? No jo, to jsou děsný neřesti 😞 já zatím neomezuji ale jakmile bych se cítila, nebo byla těhu okamžitě omezím ale vím, jistě že s tím asi nepraštím úplně i když bych moc ráda. Prý to ani není dobré přestat hned a úplně ale takový 2-3 denně tak nějak bych to viděla 🙂 Prosím nekamenujte mě hned a všechny 🙂 Vždyť já Vás mám ráda 🙂
jeaanna
1. lis 2013
@stepankakv super a určitě z toho něco musí být, když jste se tak hezky snařili, držím pěsti 🙂 Děkuju, ještě zkusím ten digi a budeme vědět výsledek jistej 🙂
@asus uvidím jak budu odpo stíhat, ale asi to nechám až na ráno. A děkuju!!! 🙂
@stepankakv brouku, to je NÁÁÁÁDHERA!!!! Se ti fakt povedla 🙂 bylo by divný, kdyby sme do tak krásné tabulky nenaskákaly všechny postupně a nezrůžověly 🙂
mixlevpixle2013
1. lis 2013
@jeaanna teda já budu zase do zítřka napnutá jak kšandy 🙂 ale aspoň nám to holky letí co ? Ty naše cykly myslím 🙂 Já to teda osobně s každou z Vás šíleně prožívám 🙂
asus
1. lis 2013
@blannie teda ses vytahla takova krasna tabulka x-)
jeaanna
1. lis 2013
@stepankakv @mixlevpixle2013 Holky přiznávám, taky si dám 1-2 denně, nejsem velkej kuřák...to je moje maximum, o víkendu nekouřím vůbec.Každopádně kdyby se objevily // (jako při prvním těhu) v tu vteřinu končím a nedám si ani jednu.
jeaanna
1. lis 2013
@blannie brouku, to je NÁÁÁÁDHERA!!!! Se ti fakt povedla bylo by divný, kdyby sme do tak krásné tabulky nenaskákaly všechny postupně a nezrůžověly

@stepankakv sem se trošku sekla 😃
eeen
1. lis 2013
@stepankakv @mixlevpixle2013 holky musím se pochlubit, já ve stejný den přestala brát HA a přestala kouřit... 🙂, jsou to teprv tedy jen tři měsíce, ale i tak jsem na sebe pyšná-teda zatím... 🙂
@blannie krásná tabulka, už bychom mohly být růžovky 🙂
mixlevpixle2013
1. lis 2013
@eeen jsi teda fakt dobrá 🙂 kolik jsi jich dala za den ?
rosalline
1. lis 2013
@blannie jé, to je ale pozitivní tabulka 🙂)))))))))
natali29
1. lis 2013
@blannie krásné 🙂 jen by to chtělo víc růžových políček 🙂
natali29
1. lis 2013
@jeaanna s digitálním vůbec zkušenosti nemám, ale ten bych si pošetřila asi na ráno, abys ho nevyplácala zbytečně, ale asi bych nevydržela a skočila si ještě pro nějaký klasický papírový 🙂, první měsíc jsem zkusila asi čtyři testy, no na dvou byl duch a nic z toho, tenhle měsíc zkusím být rozumnější 🙂
elisset
1. lis 2013
@jeaanna testuj každý den když bude třeba, vím, že je to na palici, ale já myslím, že je to tam 🙂. Já si dělala test naposledy ve středu a pořád ta čárka nebyla ještě stejně silná jako ta kontrolní ... pak už jsem netestovala, ale mám tu ještě jeden, tak ho asi udělám příští týden než půjdu k dr.
@rosalline a jak si se ptala na to kouření, tak nekouřím vůbec, neměla jsem ani šluka celý týden, četla jsem nějakou knížku která měla dobré ohlasy, že člověk přestane úplně v pohodě, přečetla jsem ji za jeden večer a ono to fakt funguje, ale určitě je to i tím, že jsem asi těhotná, tak se bojím .. kdyby se něco stalo, hrozně bych si to vyčítala a chuť mě vždycky přepadne tak jednou za den a pak to přejde 🙂
anuliina
1. lis 2013
@blannie no to je parádní. Ty barvičky vypadají opravdu hooodně dobře.
@jeaanna tobě držím pěstičky, aby se z toho malýho dušíka vyklubala pořádná dálnice.
Jinak u mě to vypadá dnes na ovulku, takže večer máme vyřešený. 😃
Holky, ale jestli nám to tento měsíc vyjde, tak budeme rodit všechny zároveň. Krásně jsme se tu zesynchronizovali a polovina z nás má ovulku tento týden. 🙂 Asi dobrá konstalace, či co. 😃
blannie
1. lis 2013
@stepankakv
@mixlevpixle2013
@rosalline
@asus
@jeaanna
@natali29 Holky, moc moc děkuju za pochvalu, tak snad opravdu ta žlutá pozitivní zabere a zavede nás všechny do růžového snu 😎
blannie
1. lis 2013
@anuliina Jojo, je to vtipný, přitom máme každá úplně jinak dlouhý cyklus, ale ovulku máme stejně 😃 Jinak já dneska v BT skákla pěkně nahoru, tak jsem ráda, že funguju 🙂
eeen
1. lis 2013
@mixlevpixle2013 no přes týden to tak hrozný nebylo - to jen tak 5 třeba i míň, ale víkend klidně krabičku za den 😞
anuliina
1. lis 2013
@blannie fakt? no tak supééééééééér. Já jsem dneska taky trošku stoupla, ale zítra čekám, že to bude ještě výš. Docela cítím podbřišek a tak všechny příznaky, co patří k ovulce. Děti nebudou doma, tak máme večer jasně naplánovaný. Když jsem to ráno říkala manžovi, že nastal den D, tak se mu jenočička zableskly. 😃 😃 😃
ceekanka
1. lis 2013
@mixlevpixle2013 Ahoj beru,ale tak jo,už se v tom nebabrám a čekám,až mi dorazí jeřáb 🙂.dvakrát denně piju kontryhel a listovku zapíjím aloe věrou 😃 Sicemě zase napadají jiné nesmysly,jako třeba kdy se asi tak máme ,,snažit",když teď to bylo v podstatě ob den skoro celý měsíc,jen když byla únava velká,tak to bylo ob dva dny a nic žejo.. Ale tak prostě se zrovna nezadařilo. Tenhle cyklus bych měla být až na 16.11 fyzicky v klidu,horší to bude kvůli zkouškám psychycky,ale tak zase na to snažení nebudu snad tolik myslet no.. Jsem zvědavá,kdy bude ovulka tenhle měsíc,budu muset zase vybrat v lékárně zásoby ovu testů :-N a budu testit. Budeš taky hlídat tenhle měsíc ovulku? Nebo to ponecháš náhodě?
stepankakv
1. lis 2013
Holky 🙂 No já právě taky kouřím,ale jenom málo a nevim jestli už se mám chystat přestat nebo až zjistím // tak s tím určitě přestanu 🙂
ninive211
1. lis 2013
Určitě se doporučuje výrazně omezit už v rámci snažení...protože je prokázáno, že kouření patří mezi jedny z příčin neplodnosti. Zejména pokud kouří vaši chlapi (a ne málo), tak že to zhoršuje kvalitu spermijí. Tak jestli máte chlapy kuřáky a nedaří se, tak ať to omezí. Ono nejde všechno nechat jen na ženský, na dělání dětí jsou vždy dva 😉 A pokud chlap hulí dvě krabky denně, nesportuje, chodí pravidelně na pivko...tak ženská do sebe může spát vitamíny a kontryhel horem spodem, ale pomoct to nemusí.
ceekanka
1. lis 2013
Holky,já se dneska pustila do úklidu a vůbec vás neztíhám..
@jeaanna úplně jsi mi zvedla náladu,no skvělý 🙂 🙂 Moc držím pěsti a čekám na další dobré zprávy o sílení ducha 🙂 Gratulecééééé 🙂
@blannie no tabulka boží,ale jisto jistě,se pomalu přemění na růžovou 🙂
Jo a chlebík se povedl a je výbornej 😉
ninive211
1. lis 2013
@ceekanka aloe vera je dobrá na pročištění,ale pozor! Ve větším množství zabraňuje uhnízdění vajíčka anebo může způsobovat časný potrat!!! Já také právě piju výtažek z aloe, ale spíš první polovinu cyklu nebo jen krátce po ovulaci.prostě preventivnmě mám obavy. Na obalu navíc přímo je napsáno, žeto nesmí těhotné a kojící (právě i ze zvýše zmiňovaných důvodů - prý zvyšuje prokrvení děložní sliznice)

Začni psát odpověď...

Odešli