• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@jeaanna no já bych to nevydržela až do neděle.. :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus a to je právě to, že se bojím, že ten digi ukáže 0 a já budu zklamaná, ale asi to udělám už zítra ráno digitálem a uvidíme. Aji mě nějak pobolívá břicho, ch jo, snad to není mrcha a nebo jsou to nervy...
1. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 vydržím to do zítra :grinning: nebo ten digi se může i během dne? Odhalí i minimum HCG?
1. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak jak mám manžílka doma, tak ani nestíhám psát :( snažení proběhlo večer a ráno, tak uvidíme jestli z toho něco bude :slight_smile: jinak jsem si všimla, že máme snad nové těkulky :slight_smile: držím palce ať natestu sílí // @jeaanna :slight_smile:
Chtěla jsem se taky holky zeptat : kouří některá z vás? Kdy přestanete nebo už jste přestaly?
1. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna mě doktorka řekla že ukaže když je v krvi hcg i přes den ale zaleži na tobě ,každopadně držim pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tramtadadá :grinning:
1. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@blannie jééé krásná tabulka :slight_smile: doufám že přibudeme dolů :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jupííí to je ale krásná tabulka, ještě více :hearts: :hearts: :hearts: a budeme spokojené všechny :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv brouku tak se hlásím, že kouřím, předpokládám, že ty taky co ? No jo, to jsou děsný neřesti :frowning2: já zatím neomezuji ale jakmile bych se cítila, nebo byla těhu okamžitě omezím ale vím, jistě že s tím asi nepraštím úplně i když bych moc ráda. Prý to ani není dobré přestat hned a úplně ale takový 2-3 denně tak nějak bych to viděla :slight_smile: Prosím nekamenujte mě hned a všechny :slight_smile: Vždyť já Vás mám ráda :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv super a určitě z toho něco musí být, když jste se tak hezky snařili, držím pěsti :slight_smile: Děkuju, ještě zkusím ten digi a budeme vědět výsledek jistej :slight_smile:
@asus uvidím jak budu odpo stíhat, ale asi to nechám až na ráno. A děkuju!!! :slight_smile:
@stepankakv brouku, to je NÁÁÁÁDHERA!!!! Se ti fakt povedla :slight_smile: bylo by divný, kdyby sme do tak krásné tabulky nenaskákaly všechny postupně a nezrůžověly :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaanna teda já budu zase do zítřka napnutá jak kšandy :slight_smile: ale aspoň nám to holky letí co ? Ty naše cykly myslím :slight_smile: Já to teda osobně s každou z Vás šíleně prožívám :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blannie teda ses vytahla takova krasna tabulka :dizzy_face:
1. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv @mixlevpixle2013 Holky přiznávám, taky si dám 1-2 denně, nejsem velkej kuřák...to je moje maximum, o víkendu nekouřím vůbec.Každopádně kdyby se objevily // (jako při prvním těhu) v tu vteřinu končím a nedám si ani jednu.
1. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie brouku, to je NÁÁÁÁDHERA!!!! Se ti fakt povedla bylo by divný, kdyby sme do tak krásné tabulky nenaskákaly všechny postupně a nezrůžověly

@stepankakv sem se trošku sekla :grinning:
1. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv @mixlevpixle2013 holky musím se pochlubit, já ve stejný den přestala brát HA a přestala kouřit... :slight_smile:, jsou to teprv tedy jen tři měsíce, ale i tak jsem na sebe pyšná-teda zatím... :slight_smile:
@blannie krásná tabulka, už bychom mohly být růžovky :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eeen jsi teda fakt dobrá :slight_smile: kolik jsi jich dala za den ?
1. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie jé, to je ale pozitivní tabulka :slight_smile:)))))))))
1. lis 2013 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie krásné :slight_smile: jen by to chtělo víc růžových políček :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna s digitálním vůbec zkušenosti nemám, ale ten bych si pošetřila asi na ráno, abys ho nevyplácala zbytečně, ale asi bych nevydržela a skočila si ještě pro nějaký klasický papírový :slight_smile:, první měsíc jsem zkusila asi čtyři testy, no na dvou byl duch a nic z toho, tenhle měsíc zkusím být rozumnější :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna testuj každý den když bude třeba, vím, že je to na palici, ale já myslím, že je to tam :slight_smile:. Já si dělala test naposledy ve středu a pořád ta čárka nebyla ještě stejně silná jako ta kontrolní ... pak už jsem netestovala, ale mám tu ještě jeden, tak ho asi udělám příští týden než půjdu k dr.
@rosalline a jak si se ptala na to kouření, tak nekouřím vůbec, neměla jsem ani šluka celý týden, četla jsem nějakou knížku která měla dobré ohlasy, že člověk přestane úplně v pohodě, přečetla jsem ji za jeden večer a ono to fakt funguje, ale určitě je to i tím, že jsem asi těhotná, tak se bojím .. kdyby se něco stalo, hrozně bych si to vyčítala a chuť mě vždycky přepadne tak jednou za den a pak to přejde :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie no to je parádní. Ty barvičky vypadají opravdu hooodně dobře.
@jeaanna tobě držím pěstičky, aby se z toho malýho dušíka vyklubala pořádná dálnice.
Jinak u mě to vypadá dnes na ovulku, takže večer máme vyřešený. :grinning:
Holky, ale jestli nám to tento měsíc vyjde, tak budeme rodit všechny zároveň. Krásně jsme se tu zesynchronizovali a polovina z nás má ovulku tento týden. :slight_smile: Asi dobrá konstalace, či co. :grinning:
1. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv
@mixlevpixle2013
@rosalline
@asus
@jeaanna
@natali29 Holky, moc moc děkuju za pochvalu, tak snad opravdu ta žlutá pozitivní zabere a zavede nás všechny do růžového snu :sunglasses:
1. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Jojo, je to vtipný, přitom máme každá úplně jinak dlouhý cyklus, ale ovulku máme stejně :grinning: Jinak já dneska v BT skákla pěkně nahoru, tak jsem ráda, že funguju :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 no přes týden to tak hrozný nebylo - to jen tak 5 třeba i míň, ale víkend klidně krabičku za den :frowning2:
1. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie fakt? no tak supééééééééér. Já jsem dneska taky trošku stoupla, ale zítra čekám, že to bude ještě výš. Docela cítím podbřišek a tak všechny příznaky, co patří k ovulce. Děti nebudou doma, tak máme večer jasně naplánovaný. Když jsem to ráno říkala manžovi, že nastal den D, tak se mu jenočička zableskly. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahoj beru,ale tak jo,už se v tom nebabrám a čekám,až mi dorazí jeřáb :slight_smile:.dvakrát denně piju kontryhel a listovku zapíjím aloe věrou :grinning: Sicemě zase napadají jiné nesmysly,jako třeba kdy se asi tak máme ,,snažit",když teď to bylo v podstatě ob den skoro celý měsíc,jen když byla únava velká,tak to bylo ob dva dny a nic žejo.. Ale tak prostě se zrovna nezadařilo. Tenhle cyklus bych měla být až na 16.11 fyzicky v klidu,horší to bude kvůli zkouškám psychycky,ale tak zase na to snažení nebudu snad tolik myslet no.. Jsem zvědavá,kdy bude ovulka tenhle měsíc,budu muset zase vybrat v lékárně zásoby ovu testů :sweat_smile: a budu testit. Budeš taky hlídat tenhle měsíc ovulku? Nebo to ponecháš náhodě?
1. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky :slight_smile: No já právě taky kouřím,ale jenom málo a nevim jestli už se mám chystat přestat nebo až zjistím // tak s tím určitě přestanu :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se doporučuje výrazně omezit už v rámci snažení...protože je prokázáno, že kouření patří mezi jedny z příčin neplodnosti. Zejména pokud kouří vaši chlapi (a ne málo), tak že to zhoršuje kvalitu spermijí. Tak jestli máte chlapy kuřáky a nedaří se, tak ať to omezí. Ono nejde všechno nechat jen na ženský, na dělání dětí jsou vždy dva :wink: A pokud chlap hulí dvě krabky denně, nesportuje, chodí pravidelně na pivko...tak ženská do sebe může spát vitamíny a kontryhel horem spodem, ale pomoct to nemusí.
1. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se dneska pustila do úklidu a vůbec vás neztíhám..
@jeaanna úplně jsi mi zvedla náladu,no skvělý :slight_smile: :slight_smile: Moc držím pěsti a čekám na další dobré zprávy o sílení ducha :slight_smile: Gratulecééééé :slight_smile:
@blannie no tabulka boží,ale jisto jistě,se pomalu přemění na růžovou :slight_smile:
Jo a chlebík se povedl a je výbornej :wink:
1. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka aloe vera je dobrá na pročištění,ale pozor! Ve větším množství zabraňuje uhnízdění vajíčka anebo může způsobovat časný potrat!!! Já také právě piju výtažek z aloe, ale spíš první polovinu cyklu nebo jen krátce po ovulaci.prostě preventivnmě mám obavy. Na obalu navíc přímo je napsáno, žeto nesmí těhotné a kojící (právě i ze zvýše zmiňovaných důvodů - prý zvyšuje prokrvení děložní sliznice)
1. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek