• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@ninive211
holky s tím kouřením to je fakt. Já teda nekouřila nikdy,ale přítel jo,když jsem se poznali,tak jen tak občas,řekla bych že krabičku měl minimálně na tři dny,snad i na dýl. Kouřil převážně jen na rybách. Pak byli nějaké strasy a on dal krabičku deně a na tech rybách jen za půl dne krabičku a myslím,že o tom,co se dělo v práci nemám ani šajna. Pak přestal,protože mě to začlo smrdet a to bylo práve po Vánocích a v únoru jsem byla těhu. Pak zase začal,zase se rozjel jak továrna no a protože mě to štvalo už i kvůli té plodnosti,tak jsem ho zpracovala a neměl cigaretu od 14.10 :slight_smile: Ještě jsem četla,že rychlost spermíí ovlivňuje nejenom těsné prádlo,ale i teplo. A ten můj má teplo moc rád a vždycky když mu sáhnu v noci pod peřinu,tak tam má na upečení,tak jsem si říkala,jestli ho nebudu v noci odkrývat :grinning: :sweat_smile: (sranda) :grinning:
1. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka co by ženská neudělala pro mímo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s tím kouřením souhlas. Hodně to ovlivňuje kvalitu spermií. Můj taky kouřil jak fabrika. Minulý rok, když už byl během 2 měsíců nemocný, jsem na něho zatlačila, a absolvoval biorezonanci. A světe div se, pomohla. Přestal ze dne na den. A to bylo přitom kuřák velký. Krabka na den mu někdy nestačila. Teď si občas cigárko u pivka zapálí, ale to celkem chápu. Já jsem taky byla kuřačka, a občas v dobré společnosti si zapálím.
1. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No jo,tak aloe je výborná skoro na všechno. Je pravda,že v těhotenství se pak používá spíš něco jiného,ale já stejně vydržím všechno brát pravidelně jen do ovulky,pak si pamatuju akorát na tu listovku. :slight_smile: Ale zase mám za to,že pak po porodu říkali že je dobrá,že se pak předávají ty látky dítěti v mléce,nebo jestli si to pletu.. To je ještě čas na nastudování,ale určitě díky za připomínku :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina Viď že jo :slight_smile: No taky skončil ze dne na den. On sice nechodí do hodpody,ale kupuje si energiťáky,což je šílený svinstvo (kupoval). Dala jsem mu na papír,kolik utratí měsíčně za cigarety,za energiťáky a za podobný uplně zbytečký a často zdraví ničící věci a celkem se mu protočily panenky. Takže s tím taky ze dne na den švihnul a to co by utratil dává stranou na mímo :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ceekanka týýýý jo, tak to chválím. Že už teď myslí na svoje budoucí dítko. A vůbec, že s tím sekl ze dne na den bez nějaké pomoci. Asi pro něj musíš být velká motivace. :wink: Můj teda přestat vždycky chtěl, ale nedařilo se mu to. Pak po mém nátlaku zašel na tu biorezonanci, a bylo vyhráno. Jsem ráda i kvůli budoucímu dítku, ale i současným dětem. Docela jim to vadilo. Nejednou mu malá rozlámala nebo vyhodila cigárka. :grinning:
1. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Jo tak takhle na tatínka,šikulka je to :grinning: No tak on si tak občas jako říkal, kolik takový mimčo stojí, jestli to zvládnem a tak, tak jsem mu ukázala, kde ty penízky vezmeme, na tu počáteční investici do výbavičky :slight_smile:
1. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Manžel právě v minulosti byl spíš studenokrevnej, já jsem zmrzlina, jemu byly vždycky strašný vedro. Teď se pomalu přibližuje mně. Občas se i stane, že mně je doma tak akorát a on sedí zabalenej v dece. A teplo z něho úplně sálá...vždycky si dělám srandu, že on je jak takový moje přírodní kamínka. Tak se obávám, obávám...když by to náhodou nešlo...žě bude problém zde. Já mám od Dr. potvrzeno, že bych měla být OK, ovulka krásně probíhá atd. No uvidíme, jestli to tento měsíc vyjde :slight_smile: Načasování bylo ideální :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna slýchávala jsem, že mezi nejlepší testy patří ten nejlevnější mamatest....v balení dva ks
1. lis 2013 ve 12:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no a právě jak před kolegyněmi z práce. To už jim asi musí být jasné, no ne?
1. lis 2013 ve 12:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina Tchán taky kouří, maneželv životě neměla ni jedninou cigaretu a jho zlozvyk mu dost vadí. V minulosti mu několikrát vygarety schovával.Teďka je na tom tchán finančně docela blbě, tak když nám třeba pomáhal stěhovat nebo nás odvážel na chatu, tak mu manžel, s velmi těžkým srdcem, ty cigarety sám koupil. Už se snažil několikrát neúspěšně přestat (není zas velký kuřák, víc jak krabku nevykouří, ale prostě vynechat to nejde, vždycky se k tomu po pár dnech vrátí, kór když teď jsou i stresy ohledně financí)
1. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 čauvajs...tak čoveče, dnes jsem hledala, zda ovu test je pozitivní i v těhotenství a ano. Našla jsem diskuzi, kde holky testovaly pozitivně těhotenství a ovulační test byl taky abnormálně pozitivní. Několik to takhle zkusilo. Takže určitě je to moje sílení, jestli se nejedná o ovulaci, nebo tam ta mohla být chybně...i když nemyslím, bylo tři dny lehounké špinění přesně v ty dny.......takže bylo by to mé sílení určitě pozitivní znamení. Jestli to taky tedy neovlivňuje ten duphaston.....
1. lis 2013 ve 12:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka ....to je moc zajímavé to s tou tvou prací. Jaký nejstarší předmět jsi restaurovala. Hrozně miluji historii a památky....celý den jsem strávila v Pompejích...a záviděla tamnějším archeologům.....
1. lis 2013 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 :slight_smile: Proto já pořád v ložnici větrám a než jsem na věc,tak odkreju i jeho,samozřejmě to maskuju,on nevím proč to dělám, aby se rozpohybovali :grinning: Držím palečky,ať je vše v pořádku a zadaří se :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Nj, je problém, že já mám v ložnici "pracovnu", resp. počítač a trávím zde opravdu hodně času.a jak je méně než 22 stupňů, tak klepu šílenou kosu. ale navečer před spaním samozřejmě větráme chvilku, aby byl "čerstvý vzduch" (problém je, že často "svištíme" třeba ráno pod peřinou nebo i jinde...a já chci naopak zásadně zakrývat protože nesnáším, když na mě "táhne"...asi bych to měla trochu přehodnotit a víc se otužit, co :grinning:
1. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline jo holky z práce to ví všechny, myslím ty nejbližší, snažila jsem se jim nakecat, že nekouřím jen tak, ale poznaly to na mě, začaly vřískat, objímat mě a vyšilovat :grinning:, tak jsme jim říkala ať se uklidní, že to ještě nemám potvrzené a navíc, že ani ta čárka na testu není tak silná jak by měla .. tak mi hned jedna kolegyně běžela pro test a poslaly mě na záchod, čárka byla jasná, ale ne tak tmavá jako ta kontrolní, ale jedna kolegyně, která má už 4 děti (a to jí je jen 35 let, skvělá holka :slight_smile:) říkala, že ji taky nikdy neměla tak silnou jako tu kontrolní, tak nevím :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka já se rozhodla, že tenhle měsíc ponechám náhodě, jednak mě to psychicky vysiluje a jednak nechci manžu do toho až tak nutit, připadá mi, že to pak není o krásném sexíku ale o honbě za oplodněním a to se mu asi líbit nemusí. I když nic neříká, tak to tak nějak cítím :slight_smile: ale znáš to, třeba začnu opět testit a budu v tom lítat znova :slight_smile: uvidíme.
1. lis 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 no prosím tě , náhodě?? Po těch všech nasbíraných zkušenostech...:slight_smile:))) a ještě zůstat tu s námi, to by ti přeci nedalo, ne? Když se tě někdo zeptá, kdy jsi měla ovu s ty odpovíš nevím, budeš jak jaruna mezi námi babiflovanými :slight_smile:)))))))
1. lis 2013 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jako já jsem se včera bavila se ségrou a říkala jsem jí, že jsem byla u Dr. na preventivce a zároveň jsem si byla ověřit, jestli u mě probíhá ovulace...tedy spíš jestli, to, co si myslím, že je ovulace, jestli je to ono...a je (BT teda fakt neměřím, mně stačí většinou sledovat hlen :slight_smile:) A ona na to: "To jsem nevěděla, že to až TAK hrotíš??? Já ani nevěděla že, nějakej hlen mám... "Jako jí se to povídá, otěhotněla hnedka v prvním cyklu po vysazení HA, tak ani nějaký hlen nestihla zaregistrovat...navíc v posvatební euforii :grinning: A mně je přece jen už 29, tak není moc na co čekat...prostě jsem si to chtěla ověřit a taky jsem si to ověřila :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline hele hele :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: no jo doma ještě ty testíky mám a abych pravdu řekla na příští týden jsem se objednala na nějakou soukromou kliniku na konzultaci :slight_smile: takže asi tak :slight_smile: jsem tam objednaná přesně minutu :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Myslím,že jsme to i tady řešily s těma ovu testama,že můžpu potvrdit i těhu.....Moc moc moc bych ti to přála,aby to tak bylo :wink: :wink: .....já jsem si od neděle test nedělala...chystám se,udělat si až těhu test...pokud to tedy nedostanu do té doby.....prsa pořád bolí...břicho taky a dneska mi začaly bolet i záda a ty mě bolí vždy před mrchou :unamused: ...i když to můžu mít i z práce...včera to bylo hodně náročné......měla jsem dva dny za sebbou tu těžší část oddělení a ty lidičky se musí á 2 hodiny polohovat a dneska mám za "odměnu" celé oddělení na noční.....do toho jsem pořád nachcípaná....už začínám i kašlat....no je to na palici....člověk se bojí si cokoliv vzít.....pořád dumám nad tím,kdy zkusím ten utroš vynechat a čekat,jestli ta mrcha přijde....asi počkám do 23 Dc,udělám test a když na něm nic nebude,vynechám na dva dny utrogestan a počkám,co to udělá.....
1. lis 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já si právěže vůbec nemyslím, že je na tom něco špatného, že jsi se tak rozhodla. A ještě o to víc, že to chceš řešit s odborníky. Já mám taky v úmyslu se na to v příštím cyklu vykašlat, pokud to neklapne. A vůbec si nebudu připadat jako Jaruna. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka Tady tu tak dumám nad tím kouřením a vším tím,co jste tu napsali....a celkem se bojím..já sice nikdy cigaretu v puse neměla,ale můj chlap vykouří necelou krabičku denně určitě....kouří ještě víc po tom,co zkusil elektronickou,kde je víc nikotinu...to mu po nějaké době nechutnalo,tak začal kouřit ještě víc normální.... :angry: ....a k tomu všemu je to tavič ve slévárně.....nechci ani psát jakých teplot dosahuje pec u které je můj chlap v přímé blízkosti.....jeho věci by se v ten moment daly ždímat......jestli tenhle měsíc nevyjde,tak ho asi moje dr. pošle příští měsíc na spermiogram...a pak se děj vůle boží.... :frowning2:
1. lis 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Moc hezká tabulka :wink: :wink: :wink:
1. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaanna Držím moc palečky,ať je to opravdu těhu dušík a ať stále sílí :wink: ...ty nám to tu určitě rozpohybuješ a budeme těhule všichni raz dva :wink:
1. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 naprosto tě chápu, že jsi celá bolavá. Máš jedno z nejnáročnějších povolání. Hlavně ta zodpovědnost. To ani není povolání, ale spíš poslání. Všechny ty příznaky, co máš vypadají dobře, tak snad to bude i dobrý konec. Já jsem na tebe strašně zvědavá. A zároveň i napnutá, jak ti to dopadne. Věřím, že dobře.
1. lis 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuliina ono totiž tím, že mám o něco víc let a 2 dospělé děti tak si naprosto uvědomuju, že mám podstatně méně času na to to zkoušet :frowning2: takže as itak. Uvidím co mi řeknou, moje gynekoložka je sice super ale ani mi nenabídla, že mi s otěhotněním pomůže, jen že pokud se to náhodou ( po vyjmenování všech negativ ) povede, tak že se o mě postará. chodím k ní už od 1 těhotenství a to už je skoro 25 let. připadá mi, že trochu zaspala dobu ale jinak je to skvělá lékařka. Ale je fakt, že jsem nikdy neměla žádnej výraznej problém. Prakticky k ní chodím 2 x do roka na prevenci :slight_smile: Takž zaplatím konzultaci na soukromé klinice .... ale 100% vím, že mýho chlapa ne sper. nedostanu a ani se o to nebudu snažit :frowning2:
1. lis 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 no ale poozoor, to máš největší eso v rukávu :slight_smile:))). Kampak jdeš? Jestli to není tajné ...
1. lis 2013 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 já tě naprosto chápu. A jak píšeš, taky mě to napadlo, stejně jako tebe, že bych to asi později řešila, pokud by to nešlo přirozeně. Přece jenom s vyšším věkem ta pravděpodobnost otěhotnění klesá, a jak říkáš, není na co čekat. Já tedy naštěstí mám výborného gynekologa, a mluvíme spolu otevřeně o všech možnostech. Zatím vyčkáváme do ledna a uvidíme. Pokud by to nevyšlo, nabídl mi pomoc. On mě ale pořád ujišťuje, že to půjde. Tak snad má pravdu.
Jinak můj muž je otevřený všemu, a sperm. je ochotný absolvovat. Já doufám, že to nebude zapotřebí.
1. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline nene není to tajemství . je to GYNEM mají novou pobočku u nás v okolí a kdyby bylo potřeba jezdit na jakékoli testy, mám to kousek. Jaké Eso máš na mysli ?
1. lis 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blannie jojo, je to pěkně nepříjemné:slight_smile: ale dr říkala,že není vyloučeno, že to mohlo být to správné vajíčko:slight_smile: že jenom vidí, jak je v něčem obalené či co, a že klidně může být oplodněné, ale že to ještě neuvidí..mimochodem krásná tabulka:slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek