• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko o mimčo od srpna 2013 :-)

12. prosince 2013 
@anuliina Moc děkuji za krásná slovíčka....to vždycky hrozně moc potěší :sweat_smile: .......třeba včera jsem měla obrovskou radost jen z toho,že mi pacient,co nejí,snědl celý jogurt jak k obědu,tak k večeři a vidět pak šťasnou tvář jeho manželky,to bylo taky pak hrozně potěšující.......jen kdyby někteří ti človíčkové nebyli tak těžcí a kor když chytnu do party nějakého sanitáře,který prostě než aby se nadřel,tak to nechává celé na mě.... :rolling_eyes: .....
Co se těch příznaků týká...no nevím....ty prsa mě bolí přesně od minulého pátku,co jsem začala brát utrogestan...a taky přesně v den ovulace a od té doby nepřestaly.....břicho jakbysmet...tak si nejsem jistá jestli to právě není z toho utroše....raději si nic nepřipouštím a na jednu stranu jsem strašně ráda,že zatím chodím do práce,že na to ani nemám čas myslet....příští týden mám tu dovču a to pak budu každý sama sebe přemlouvat,ať ještě netestuju.....budu mít plnou hlavu....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anuliina tak to buď ráda za mužíka. Já mám super muže ale prostě jsou věci do kterých nepůjde, možná kdybychom nemělí děti ale máme 2 krásný a zdravý ... takže prostě je to tak, ale kdoví, třeba se stane zázrak. Ono ale na umělý bych stejně nešla. řekli jsme si, že pokud to nepůjde normální cestou, že to nebudeme dál řešit takže ani nevím, jestli by mi ta informace o jeho bičících k něčemu byla :slight_smile: Maximálně by se z toho stresoval :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Tý brďo teď jsi mě teda dostala.. Jako maturitní práci jsem restaurovala pomníky padlých v bitvě u Chlumu,což je asi 1866,pak morový sloup v Chrudimi na námku to je 1732,potom sochu od Václava Levého ,ten sochal kolem roku 1850, V noém Bydžově to byl také pomník padlých myslím že vy bitvě u Chlumu,no a pakjsem restaurovala interiéry v zámku v Heřmanově městci,ale to teda nevím z jaké roku ta vstupní hala byla,protože byl několikrát předělaný,ale tak 1820.. a pak ještě nějaké šolichačky. Takže nejstarší byl ten morový sloup :slight_smile: Tak to se nedivím, v Pompejích to musí být zážitek :slight_smile: Já mám po archetiktonické stránce strašně ráda Belgii a Holandsko - holandské mistry.. :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To mě muž říkal,že klidně na spermio půjde....je si až moc jistý svojí "mužností" :confused: ...ale prý kdyby mu řekli,že nemá dělat to a tohle,tak se bude pokoušet to dodržet...a kdyby nám to prý nešlo...tak i o adopci mluví,jako by se nechumelilo....až mě s tou jeho klidností děsí..... :confounded:
1. lis 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozaruska Děkuju :slight_smile: Jak to tak vidím, tak listopad bude určitě zaplaven samýma //... :sunglasses:
1. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 :D Ty jo,to já když to chtěla oživit,třeba někde večer cestou z výletu,tak jsem byla odmítnuta - moc zpohodlněl :slight_smile: A jinak teda my jsme zvyklí být odhaleni :grinning: -odkrytý . Ale zase tak bych to moc nehrotila,aby jsi kvůli tomu nastydla. Ono jde asi nejvíc o to,aby se mu nepařili v těsných kalhotech a slipech,což už asi málo kdo dneska nosí slipy. A jestli se mýlím,tak se omlouvám :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pomóooooc nejde mi odpovídat na Vaše komentáře :frowning2:
1. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak to je super, ono je to tím, že spolu vlastní děti nemáte myslím, i když kloubouk dolu před Tebou a vztahem s jeho dětmi .-) Jsi bohyně :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 To máš určo pravdu. Já jsem si říkala,že bych netestila tolik,že sex stejně je,jenom abych to měla alespoň trošku pojistěný a pak se nevztekala,když to nevýjde :slight_smile: Jinak já prostě říkám,že ovulace není,nebo už byla,či byla propásnuta :grinning: Protože se mě na to taky ptá,jestli z toho zrovna dneska třeba nebude mimi a tak,tak ho nechci stresovat :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ceekanka jj neplánované je to vždy nejlepší :slight_smile: zrovna jsem dneska tohle téma probírala s chlapama v práci .-) to se člověk ale doví věci :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka vystresovanej chlap je šílenost a pak ještě hladovej :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem máte někdo s touto klinikou nějakou jakoukoli zkušenost ?

http://www.gynem.cz/cs/gynekologie-praha-8/
1. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Jo tak to znám,taťka je kovář a když jsem mu jednou prala oblečení z práce,to byla síla.. Naškrobený,takový solný útvary na tom.. No já především nechtěla nikoho děsit,ale dlouhodobě nedělá dobře ani nám,když jsme v něčem tesném a zapařeném. Určitě je někdo vůči tomu odolnější. A na druhou stranu,když budete mít spermiogram,tak alespoň budete vědět co a jak :slight_smile: Ty budeš mít jistotu,že je vše ok,psychycky ti to pomůže určitě,když budeš vědět,jak rychle spěchají za vajíčkem :slight_smile:
1. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Jenže snaž se neplánovaně :grinning: Jo hladovej chlap je naprosto nesnesitelnej,přímo na zabití :sweat_smile:
1. lis 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No můj nosí boxerky...což jsou taky docela těsnější spoďáry, ale snad ne tak hrozný jako slipy.
1. lis 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 a oni jim ty boxerky ještě tak sluší že by byl hřích jim zakázat aby to nosily :slight_smile: Ten můj má rád trenky a tak je tak často nemačká a nedusí,takže tady snad problém nebude.
1. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka U nás platí, že nejhorší je hladová ženská po ránu :grinning: To o víkendu by muž chtěl ráno nejlépe hned tuleníčko a já mu to vždycky zkazím, že mi kručí břiše :grinning: Že se nejdřív musí uspokojitjiná potřeba...
1. lis 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No to já jsem po ránu děsně protivná když se chce tulit a to nemusím mít ani hlad.. Já jsem asi divná ale mě je to po ránu něčím nepříjemný. Ale je teda fakt,že na to teď není ani prostor. Já v sobotu vstávám do školy a to on ještě spí a v neděli chodí teď do práce.
1. lis 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No můj muž, když jsme se poznali a poprvé jsem ho viděla ve spodním prádle...tak měl právě slipy na sobě, bylo to chatě, nosil tam to "starší" oblečení...no vypadal v tom děsně :grinning: On není zrovna štíhlej atletickej typ (spíš naopak, má docela "prdelku"), tak naštěstí jsem ho lehkýma náznakama donutila nenápadně k tomu, že slipy na sebe už nevezme (ani už žádný nemá) a nosí jenom boxerky. Tehdy to na mě působilo fakt docela asexuálně...třeba náš taťka slipy nosí, ale jemu tak nějak sluší, on je štíhlej, docela sportovní typ s širšími rameny...ale manžel a slipy fakt neee :grinning: To by bylo snad na rozchod :grinning:
1. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka Ale tak to já zase ranní tuleníčko mám moc ráda...ale nesmím mít HLAD!
1. lis 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 :grinning: To u nás proběhlo něco podobného. Já nesnáším,když se chlap ohne,nebo kolikrát se ohnout ani nemusí, a kouká mu zadek.. To je příšerný. No a teda on si na to dával ze začátku pozor,znáš to,na začátku se člověk ostýchá a dává si pozor na všechno. No ale pak mu to občas ujelo a já to nechtěl komentovat,protože vím,jak by mi bylo,když by mi řekl třeba jen to,že mám drobek na tváři. No ale když jsem jeli poprvé k našim,tak on se ptal,jací jsou a tak jsem uchopila přítežitost a říkám,že mamča nenávidí,když chlapovi čumí prdel :D A je klid.. Co měl takový asexuální trenky,tak jsem mu je při první příležitosti vyhodila a nakoupili jsme nový,ale slipy neměl žádný. Jinak taky není žádný atlet. Sice prdelku a nohy má pěkný,hezky vypracovaný,ale asi jsem mu vykrmila bříšečko :D Si z něj dělám srandu,kdy má termín.
1. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka
@ninive211 tedy vy tu rozjíždíte super diskuzi :grinning:
1. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. lis 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vim, že to je otázka na ránu... ale máme šanci na chlapečka (kdyby se povedlo), když jsme se snažili 2 dny před ovulací? Odpověď 50 na 50 mi nestačí... :grinning: Asi bych se měla jít spíš učit nebo psát diplomku :confused:
1. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie To víš, pátek :slight_smile: Jsem si nějak moc zvykla v naší soukromé holčičí diskuzi Léto 2013...tak teda taky probíráme kde co, no :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Na chlapečka spíš tak max. den před ovulací, v den ovulace nebo těsně po ovulaci..dle té teorie...my jsme měli tulení dva dny před a právě doufám ještě v tu holčičku :slight_smile: (no ale pak byla ovulka včera a já jsem si říkala, že se budu držet, že si přece tu holku nepokazím případnou klučičí spermijí...a hádejte, jak to dopadlo :wink: ) Minulý měsíc jsme se snažili asi 3 dny před ovulací (odhaduji) na tu ho ku a den po...a nic z toho (byli jsme ale pak po té v sauně, obávám se, že to mohlo mít třeba vliv na uhnízdění...no prostě to nevyšlo)
1. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To jsem nechtěla slyšet!!!! :grinning:
1. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie Já na to teda upřímě moc nevěřím,že čím víc od ovulky snažení je, tím větší šance je na holčičku a blíž k ovulce je to chlapeček, tak to myslíš? Nebo je to dokázané,že o tak funguje? :slight_smile: Jestli jo,tak to bude chlapeček no :grinning:
1. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie No mrkej tadyhle - když si tam vyplníš svoje údaje: http://tehotenstvi.podivej.cz/index.php?option=com_womancalendar&action=render&josDate=2013-09-21&josMP=27&josML=5 Dva dny před ovulkou klesá šance na holčičku a stoupá šance na chlaečka a je fakt spíš 50:50. Tuhle "teorii" mi nějak portvrdila i Dr., že něco na ní může být...že ty "holčičky" jsou pomalejší a odolnější, ale nikdy není vše 100%. Třeba ex-kolega má kluka prý se povedl "na začátku" cyklu. Takže tak :slight_smile:
1. lis 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka No už jsem slyšela z více zdrojů, že se lidi snažili třeba 4 dny před a byla z toho holka a naopak že se snažili přímo na ovulaci a byl z toho kluk. Ale může to být náhoda.a nemusí. Já bych řekla, že je to možná jedna z mála teorií, kde se něco zakládá na pravdě. Narozdíl od těch teorií dle polohy při milování, otočením hlavy na sever/jih...to jsou bláboly.
1. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek